forum.gif
Jaunais 2023 GADS Happy New Year !
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Jaunais 2023 GADS Happy New Year !
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.12.22 09:41
 citēt
Jaunais 2023 GADS Happy New Year !
Jaunais gads vel gaidāms, bet tikmēr Ivo Puriņš 20 decembra uguns rituālā - sadedzina Klauss Schwabs "jauno cilveku"


kā saka - pietiks mums schwāboties un citādi mērkaķoties, ko LV daŗīja 3 gadus
avatar
Publicēts: 30.12.22 10:01
 citēt
Te jau, uzmetot aci bildei, katram saprotams, ka tam cilvēkam mērkaķošanās ir sveša.
avatar
Publicēts: 01.01.23 20:24
 citēt
masonu izdevums The Economist ar savam tendencem

www.prnewswire.com...?
avatar
Publicēts: 01.01.23 20:27
 citēt
un vietejie kadri ari ko paregjo
www.la.lv...?
avatar
Publicēts: 18.01.23 01:22
 citēt
[url=https://ibb.co/Q6Fj6N3] :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.01.23 02:10
 citēt
LATVIJA VAR jeb 2023

Aldis Gobzems
7h
·
1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī, saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk kā diviem gadiem. Ar mani “nedistancējās” daži cilvēki, ar kuriem draudzīgi parunājām. Par to mūs izdrāza “izdevusies valsts”, kaut gan neviens necieta, nevienam no klātesošajiem nekas ļauns netika nodarīts un arī šodien pasaulē ir jau pierādīts, ka distancēšanās bija lielākais absurds pasaules vēsturē.
2. Es “izdevušajā valstī” varu samaksāt jebcik nodokļus, bet ja nav blats un nauda, tad pie jebkura ārsta savlaicīgi aiziet ir tāpat kā nopirkt biļeti līdz Marsam. Ātro palīdzību “izdevušajā valstī” mani aicina saukt tikai tad, ja esmu bezsamaņā. Ja agrāk pasaukšu, riskēju ar nepamatota izsaukuma veikšanu.
3. Ja “izdevušajā valstī” man nozog auto spoguļus, tad pat tad, ja policijai iesniegsi video ar zādzības brīdi, būs atteikums ierosināt krimināllietu. Neticiet, pamēģiniet. Tā būs.
4. “Izdevušajā valstī” ja es dzīvoju Kuldīgā (proti, ja man ir palaimējies), tad fiziku mani bērni brauc mācīties uz Rīgu, jo uz vietas nav skolotāja. Bet, ja nelaimīgas sagadīšanās pēc esmu no Krāslavas, tad ir , godīgi sakot, dirsā.
5. “Izdevušajā valstī” Tukuma bibliotēka gadiem nomā telpas no Vienotības kasiera Kampara par paaugstinātu cenu un nevienam tiesībsargam ne silts, ne auksts.
6. ”Izdevušajā valstī” ir visas pirmās vietas no otrā gala. Vai vismaz pjedestāls. Alkoholisms, nabadzība, inflācija, dzīves dārdzība, pašnāvības, mirstības/dzimstības attiecība. Nu jebkas. Skaties jebkuru topu, ko gribi. Visur topā.
7. No “izdevušās valsts” bēg ģimenēm. Tūkstošu tūkstošiem. Jo izdevusies taču. Un dzimst simts gados vismazāk. Jo izdevusies.
8. “Izdevušajā valstī” Bolderājā, proti, nu tas ir aptuveni ģeogrāfiski - žopinskā, elektrības rēķins blokmājas divistabu dzīvoklī ir četrreiz lielāks kā villā ar baseinu Spānijā.
Apstāšos pie skaitļa astoņi, jo šo sarakstu var turpināt bezgalīgi. Man vienkārši nelabi metas no tukšiem vārdiem bez seguma. Tas ir tieši tikpat tukši, cik uzsiet prievītes un nopizģīt iepirkumā. Latvija ir nevis izdevusies vai neizdevusies valsts. Latvija ir cilvēka normālai dzīvei nedraudzīga valsts. Vai tas nozīmē - izdevusies vai neizdevusies, lai spriež tie, kam patīk tukši saukļi. Bet citādi, tur pie šīs bildes bija viens komentārs. Ironisks. Precīzi, mums ir jātic, ka tā ir izdevusies, jo nekas cits, kā ticība, kas par to liecinātu, nav.
avatar
Publicēts: 28.05.23 00:46
 citēt
Visu cieņu Rosļikova Stabilitatei, par organizētību, ordnung muss sein, organizācija paņem atseviški atomizetus indivīdus, tikai no malas redzēju to dzelteno karogu, uniformu gājienu, drusku atgadinaja dažus citu sgājienus, bet tas netraucē lietas būtībai
avatar
Publicēts: 29.05.23 00:33
 citēt
šodien uznāca iedvesma - ka viss tas jau ir bijis, piedzīvots - Trīs musketieri. Franči sakāva spāņus un tā TRONIM bija liela politiska uzvara. Šo uzvaru ar lielu pompu svinēja izkarot karogus un noturot katedrālē TE DEUM svinīgo dievkalpojumu, uz kuru tauta gaidīja ierodamies jauno karali un kardinālu Mazarīni. Kad karalim paziņoja par uzvaru, viņš iesaucas, Nu ko jūs tagad teiksiet, dumpīgie domnieki...Bija skaidrs, ka uzvara par Spānija palielinās troņa akcijas.
avatar
Publicēts: 29.05.23 17:27
 citēt
tie ir istie fani: youtube.com...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):