forum.gif
Telefona stabilizators
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Telefona stabilizators
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 26.02.23 14:48
 citēt
Kāda pieredze, ko lietojam, ja lietojam?
Nesteidzoties vēroju, rokas dreb, purslas raustās, domāju iegādāties palīglīdzekli, orjentējoši +/- www.gpspro.lv... :big_smile:
avatar
Publicēts: 26.02.23 15:11
 citēt
Samērā lēts, kompakts, nesliktas atsauksmes, piemēram
youtu.be...
avatar
Publicēts: 26.02.23 17:20 labots
 citēt
Ir nedaudz cits FeyuTech variants (priekš GoPro kameras), bet gabarīti +- līdzīgi. Tomēr paliels krāms, lai vazātu līdzi izklaidēm ;) ... arī katru reizi dabūsi montēt un nomontēt telefonu (lieks čakars).
Ieteikums apdomāt šādu variantu > DJI Pocket 2 < maziņš un laba kvalitāte, dārgāk gan ;), bet daudz ērtāk.
youtu.be...



www.gpspro.lv...
www.masterfoto.lv...
avatar
Publicēts: 27.02.23 01:45 labots
 citēt
Nav saprotams, kādas manuālās kontroles iespējamas. Skaidrs, ka dinamiskais diapazons aifōnam labāks.

Feisī viens tirgo kaut kādu stabilizatoru pa 190
avatar
Publicēts: 27.02.23 17:36 labots
 citēt
Mūsdienās ir informācijas gūzma. Vēroju google, youtube, dažādi forumi, pamazām briestu, lēnām iezīmējās verķa aprises, šovakar/rīt nospiedīšu pogu maksāt. Hugo ieteiktais derētu, ja es ar video nodarbotos intensīvi. Manā režīmā tas morāli novecos ātrāk, kā es to kaut cik atpelnīšu. :big_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.23 01:34
 citēt
negatIvs:Mūsdienās ir informācijas gūzma. Vēroju google, youtube, dažādi forumi, pamazām briestu, lēnām iezīmējās verķa aprises, šovakar/rīt nospiedīšu pogu maksāt. Hugo ieteiktais derētu, ja es ar video nodarbotos intensīvi. Manā režīmā tas morāli novecos ātrāk, kā es to kaut cik atpelnīšu. :big_smile:


Vaļaspriekam nav sevi jāatpelne. Bet iekšējais skopums saka- labāk pirkt kaut ko, kam var pielikt klāt dažādas kameras vai telefonus. Kaut vai to pašu GoPro.
avatar
Publicēts: 28.02.23 06:22
 citēt
Wo, wo, tikai es neteiktu, ka iekšējais skopums, bet veselā saprāta paliekas dotajā brīdī..... Poga nospiesta, gaidu preci:bad_smile:
avatar
Publicēts: 28.02.23 13:31
 citēt
Ko saprāta paliekas lika izvēlēties?
avatar
Publicēts: 28.02.23 14:31 labots
 citēt
negatIvs: ... derētu, ja es ar video nodarbotos intensīvi. Manā režīmā tas morāli novecos ātrāk, kā es to kaut cik atpelnīšu. :big_smile:


Nu, nav šamais tik dārgs ..., bet moments par novecošanu ņemams vērā. Verķis pāris gadus vecs modelis,
var gadīties, ka parādās DJI Pocket 3 ar biku labākiem parametriem un sliktāku cenu (kā tas notika ar mazo DJI Mini 3 dronu).
Neskatoties uz šo iespējamību, tagadējam ir ar gana liela rezerve, pat 5 gadu tālā nākotnē ;)

FeiyuTech Vlog Pocket 2 domāju derēs, lai "atpelnītu" ...
Tikai ar rotācijas asīm > šim ir švaki < (tas pats DJI Osmo Mobile 6 + ļurkājas)

FeyuTech taisa nosacīti labus verķus (nav protams ideāli) + no alumīnija un neļurkājas :) Vizuālais izskats un softs DJI ir labāks.

Manējais FeyuTech G5 tomēr ir mazāks par pirmo iemesto DJI Osmo Mobile 6 variantu un tāpat paliels.


Salikt visu dzīvi telefonā - nav pārāk labi (nobeigsies, pazudīs, u.t.t), riskus ir saprātīgi minimalizēt uz vairākām iekārtām ;)
avatar
Publicēts: 28.02.23 14:38
 citēt
Sol:Ko saprāta paliekas lika izvēlēties?


www.gpspro.lv...
Es ar tādu paņēmu ;)
avatar
Publicēts: 28.02.23 18:13
 citēt
Gpspro vakar pateicās par pirkumu, šodien paziņoja, ka nevar izpildīt pasūtījumu, naudu atdos divu dienu laikā.
Tagad pasūtīju Masterfoto, rēķina vēl nav..... :cry:
avatar
Publicēts: 28.02.23 23:28
 citēt
Paskaties lietotu, periodiski tirgo par sakarìgàm naudām...
avatar
Publicēts: 01.03.23 09:41
 citēt
Vietējām Web bodēm šāds stils iecienīts :(
ebay.de vai amazon.de
avatar
Publicēts: 01.03.23 10:23
 citēt
Esmu jau saskāries. Cerēju uz ātru rezultātu. Ir pozitīva pieredze gan ar Ebay, gan amazon, esmu saņēmis preces no uk, Eiropas, asv, Japānas un Ķīnas, viss mierīgi, bešā jau nepalikšu
avatar
Publicēts: 01.03.23 13:23
 citēt
Nu tad beidzot..... Trešajā bodē - bm. lv beidzot viss notiek. Sagatavots sūtīšanai.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.23 18:20
 citēt
Wot tā ir štelle. Vakar pasūtīju, šodien pakomātā.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.23 18:25
 citēt
Nevis Masterfoto....., otrdien pasūtīju, šodien (pēc divām dienām) pazvanīja un sāka švepstēt, ka būšot jāgaida.
avatar
Publicēts: 02.03.23 18:26
 citēt
Brīvdienās testi:big_smile:
avatar
Publicēts: 02.03.23 18:50
 citēt
Safilmē pasākumu ar masāzu! Un nobildē to verķi un pieliec klāt kādu interneta saiti uz izstrādājuma aprakstu, + pievienojot savu subj. vērt!
avatar
Publicēts: 02.03.23 18:53
 citēt
Masāžu tev neredzēt....
avatar
Publicēts: 02.03.23 18:58
 citēt
youtu.be... piemēram
avatar
Publicēts: 02.03.23 19:00
 citēt
avatar
Publicēts: 09.03.23 21:40 labots
 citēt
Izpakoju mazo smuko DJI Pocket 2 CREATOR COMBO


avatar
Publicēts: 10.03.23 06:30
 citēt
Es vakar izpakoju mazo smuko mikrofonu.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 10.03.23 18:06
 citēt
Vai, cik smags tas telefona stabilizators! Rakstīts, ka 2kg. Ar to tiešām, drīzāk zilumus var uzsist, nevis masāžu veikt.
avatar
Publicēts: 10.03.23 18:09
 citēt
negatIvs:Es vakar izpakoju mazo smuko mikrofonu.... :big_smile:

Cik mazu un smuku?
Mikrofoni smalka lieta ;)
avatar
Publicēts: 10.03.23 21:44
 citēt
Mazs, mells un smuks, bet nav smalks. Maniem prodžektiem kā radīts....
momanx.com...

:big_smile:
avatar
Publicēts: 11.03.23 17:45
 citēt
Ja kāds vēl ko līdzīgu iegādājās, un rodās problēmas ar saslēgšanu(android), tad te risinājums
youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.04.23 23:19
 citēt
Salīdzinoši labi un lēti video miķi > Rode Videomicro vs Boya BY-MM1
youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.04.23 23:34
 citēt
Rode neprasa komentārus
avatar
Publicēts: 15.04.23 23:35
 citēt
Man te šitāds paņēmās youtu.be...
avatar
Publicēts: 15.04.23 23:36
 citēt
Pirmie testi iepriecinoši
avatar
Publicēts: 15.04.23 23:44
 citēt
Iepriekš iegādātais, mazais mellais, labs pa objektu darbojoties, kaut vai pa jumta kopnēm kāpelēt, telefons seko, atrodoties stabilizatorā, bilde ir un skaņa textiem pietiekoši laba ~ 25-30m.
ZOOM būs labs maniem "mūzikas" klipiem. Nav tagad laika uzņemt ko rādāmu, bet histēriskais tests nomierināja, ka nauda nav izmesta vējā, un guļu mierīgs.... :big_smile:
avatar
Publicēts: 16.04.23 00:13
 citēt
ZOOM laba Pro kompānija un domāju, ka taviem >audio video< labi derēs, šamais tomēr raksta stereo skaņu ar iespēju vēl koriģēt cik plaši gribi ;) + labs apps komplektā.
Galvenais pareizā pozīcijā pašu miķi iegrozīt, lai tver kreiso un labo pusi nevis tikai augšu/apakšu+priekšu/pakaļu ;)
Laba lieta arī austiņu izeja kontrolei.
Kādu laiku skatos un domāju par > Zoom H4n Pro <, bet pagaidām vēl nav sanācis finalizēt šo pirkumu.
avatar
Publicēts: 16.04.23 00:37
 citēt
Zinu par tādu verķu eksistenci. Tev laikam tālejošāki mērķi, ar cita līmeņa prasībām
avatar
Publicēts: 28.12.23 19:56
 citēt
Finālā nopirku biku vienkāršāku modeli: > Zoom H1n <
Tagad skatos uz > Zhiyun Crane M3S < mok jāieķer...

avatar
Publicēts: 29.12.23 05:34
 citēt
Izstās labi :big_smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):