forum.gif
Pārdodu Kiev 60 stiklus.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / Pārdodu Kiev 60 stiklus.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.12.10 22:26
 citēt
Pēc ilgām un jaukām kopā pavadītām dienām tomēr esmu izlēmis pārdot dažus no saviem Kiev 60 aka Pentacon 6 bajonetes objektīviem.

Mir-26 45mm f/3.5 Platleņķa objektīvs ar 83° skata leņķi uz 6X6cm kadra. 82mm filtrs.

Stiklam nav nekādu vizuālu vai tehnisku defektu. Bezgalības fokuss ir precīzs. Izskatās, ka lēcām nekādu īpašu pārklājumu nav, bet visā visumā kontrasts ir diezgan labs, ja cilvēks pats nedara muļķības. Pie atvērtas diafragmas nedaudz mīksts, bet pie f/8-f/16 diezgan smuki rāda. A3 izdrukām pie f/8 asums ir labs.

Līdzi tam priekam nāk komunistu ādas futlāris, divi filtri un abi vāciņi, ko var ļoti viegli pazaudēt.

Gribu par to prieciņu 40 (čē-esmit) Latvijas latus.

Jupiter-36B 250mm f/3.5 Vidēja telefoto objektīvs ar 19° skata leņķi uz 6X6cm kadra. 82mm filtrs.

Arī šim te stiklam nekādu vizuālo vai tehnisko defektu nav. Bezgalības fokuss arī ir precīzi nokalibrēts. Objektīva uzbūvē izmantota diezgan vienkārša lēcu sistēma un es arī neredzu nekādus optiskos pārklājumus. Pilnīgi vaļā atvērts objektīvs visdrīzāk derēs portretiem, jo attēls būs ar diezgan zemu kontrastu, bet gana ass. Optimālā optiskā uzvedība sākas ap f/8 un uz augšu. Varbūt, ka kādam iepatiksies šo stikliņu kaut kā uzstellēt uz digitālās kameras, jo f/3.5 pie 250mm dod samērā šauru asuma diapazonu šādi izolējot subjektu no fona.

Objektīvam komplektā dodas īstenas komunistu ādas futlāris, divi filtri, abi vāciņi, no kuriem viegli var pazaudēt tikai vienu un saules blende.

Tā kā šis objektīvs ir smagāks par pirmo, tad attiecīgi būs jāprasa 50 (pie-esnt) nedevalvētos Latvijas latus.

P.S. Pārdodu, jo šie stikli mēdz bieži stāvēt plauktā un arī tāpēc, ka krāju naudu Salavecīša piekukuļošanai.
P.P.S. Laipni lūgti ļaut šim sludinājumam sērfot uz cuspami viļņa.
avatar
Publicēts: 08.12.10 22:32
 citēt
btw,šitiem ir pieejami arī tilt/shift adapteri,lai paspēlētos... bet tas pa dārgo.
Un kā platformāta stikliem mainās skata leņķis uz digikameras? sašaurinās,cik saprotu?
avatar
Publicēts: 08.12.10 22:35
 citēt
Tas tiesa, būs gan šaurāks. Bet DoF, pretēji melnajam tūkstotim diskusiju paliek tāds pats.
avatar
Publicēts: 08.12.10 22:37
 citēt
nja,tas jupiter būtu kārdinoša manta,bet jāskatās,vai līdz ziemassvētkiem būs $,ko sev šitādu uzdāvināt.
avatar
Publicēts: 08.12.10 22:43
 citēt
Nu skaties pats, nav jau tie stikli no ledus, līdz pavasarim točna izturēs. Varbūt pat ielikšu ē-bajā, lai kāds ārzemju čuģiks nopērk, jo tie ir -=EXTRA+RARE=MINT=- ar noslēpumainajām padomju militārajām tehnoloģijām būvētie un noteikti radioaktīvi...
avatar
Publicēts: 08.12.10 22:47
 citēt
paši ta izturēs,bet vai pārdošanā tik ilgi nostāvēs,līdz būs nākamā alga :face-grin:
avatar
Publicēts: 08.12.10 22:55
 citēt
laba cena stikliem.
a pats aparaats kaads 6x6 netirgojas?
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:00
 citēt
Es Tev nepārdotu savu Kievu viena iemesla dēļ- neesmu ticis galā ar noslēpumainu vertikālo zaķīti, ko var redzēt manā bildē "Otra Līva." Varbūt, kad tikšu ar to galā, tad ielikšu. Ja netikšu galā, tad gan jau arī ielikšu, bet pa zemāku cenu.

Pagaidām, lai paliek. Liekas, ka zinu, kur ir problēma, slinkums tikai ķerties klāt.
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:10
 citēt
kur 2.Līva, kur zaķis? :/
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:14
 citēt
Nu jā, ir tikai viena Līva. Flikerī man laikam tā bilde saucās par otro Līvu. Lai nu kā- zaķis ir Līva, bet optiskais defekts ir vertikālā līnija kadra labajā trešdaļā. Manuprāt, tā rodas gaismai tiekot iekšā caur drusku izliekto slēdža maliņu un atstarojas pret spīdīgo filmas rullīti. Arī Fandango bija līdzīga problēma un viņš teica, ka man esot tas pats. Risinājums ir nedaudz paliekt slēģ... dža lupatas malas metāla stīpiņu. Neesmu tam vēl tā nopietni ķēries klāt.
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:23
 citēt
Tā laikam visu kiev vaina,varbūt ar gar kaseti laiž gaismu garām,kādreiz vīri mauca gumijas virsū.
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:29
 citēt
60tam jau fiziski nav kasetes
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:34
 citēt
Jā, sešdesmitā kijeva ir savā būtībā milzīgs zenīts. Tikai ar neizsakāmi labāku skatu meklētāju.
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:35
 citēt
Kasete ir 88ajai. Vai arī Salūtam. Cik esmu dzirdējis tad tie aparāti esot bijuši diezgan viltīgi.
avatar
Publicēts: 08.12.10 23:48
 citēt
Oi,neiedziļinājos.
avatar
Publicēts: 09.12.10 00:48
 citēt
Kiev 60 ir nedaudz uzticamāks (domāju, ka šajā brīdī zāli pāršalc smiekli) par Hasselblad 500CM kloniem. Kiev 88 ir viens nejauks dizaina elements- rokturis, kas atbild par uzvilkšanu un ekspozīcijas laiku. Ja vācu inženieriem pietiek pacietības tādu smalkumu uztaisīt, bet sovokiem... Plāns paliek plāns.

Uz Kiev 88 rūpnīcas variantā nevar uzstellēt Pentacon 6 lēcas. Un tas arī ir tas, kāpēc pamazām cenšos atbrīvoties no saviem padomju stikliņiem.
avatar
Publicēts: 09.12.10 10:56
 citēt
Svinīgi paziņoju, ka Mir-26 ir aizsists.
avatar
Publicēts: 09.12.10 11:50
 citēt
RudeWolf:Svinīgi paziņoju, ka Mir-26 ir aizsists.


Bildē šis nodarījums atspoguļojas vai tomēr par laimi situms bildi neietekmē?
avatar
Publicēts: 09.12.10 12:21
 citēt
Domāju, ka manās bildēs šis situms īpaši neparādīsies, bet kādam citam varbūt redzēsim interesantus vidējā formāta kadrus, kas fotoblogā nemaz nav tik bieži viesi.

P.S. Es savas bildes taisu matētas, tajās nekas īpaši neatspoguļojas.
avatar
Publicēts: 09.12.10 17:56
 citēt
tas jupiter 36b ir tīri lietojams pilni atvērts uz cropa, ja grib paniekoties :face-grin:
sampls te www.bildites.lv...
(200 1/1600 3.5, apstrādes nav)

mir26 atzinu par sev par nelietojamu uz cropa un nobāzu prom, ja autors pārdos un kādam vēl iekāriens uz tādu, tad var man ziņot, varbūt ko sarunāsim. (ir vēl mir38 65/3.5 un vega12b 2.8/90, kurš laikam pat skaitās nokopēts no zeiss kāda)

tilt n shift var pats izdomāt kādu diy variantu.
avatar
Publicēts: 09.12.10 17:59
 citēt
Kopēti tak viņi visi ir, bet normālā leņķa diapazonā īpašu spīdekļu nav. Vienalga, vai Vega, Arsats vai iBiometārs.
avatar
Publicēts: 09.12.10 19:08
 citēt
Mir-26 45mm f/3.5 labs, tak man Flegtogons.
cik futlāriem sanāk no viena komunista ādas?:grimace:
avatar
Publicēts: 09.12.10 19:14
 citēt
haralds:Mir-26 45mm f/3.5 labs, tak man Flegtogons.
cik futlāriem sanāk no viena komunista ādas?:grimace:


Cik? Atkarībā no tā, cik izpildīts plāns.

Es tagad tēmēju uz Flektogona un Sonāra duetu, kas man cerams būs somā līdz nākamajam rudenim, kad man draud mācību izsūtījums uz Īslandi. Nesen spļaudījos, kad viens man ēbrejā h-blada xpanu ar 40+90mm nocēla.
avatar
Publicēts: 10.12.10 18:16
 citēt
Miers-26 veiksmīgi pārdots! Ja gribās vēl tad brūciet virsū Rojam!

Veiksmi pircējam bildēt!
avatar
Publicēts: 13.10.19 12:26
 citēt
Varbūt kādam ir lieks Kiev bez komunistu ādas futlāra?
avatar
Publicēts: 14.10.19 00:19
 citēt
Blogfotokopis:Varbūt kādam ir lieks Kiev bez komunistu ādas futlāra?

Bez futlāra nav urbiens, kur tad liksi!
avatar
Publicēts: 14.10.19 17:21
 citēt
Mazliet bail, ja nu no glaunas ķermeņa daļas nāk, un nefotografē jau ar ādu.
avatar
Publicēts: 15.10.19 14:57
 citēt
RudeWolf:Miers-26 veiksmīgi pārdots! Ja gribās vēl tad brūciet virsū Rojam!

Veiksmi pircējam bildēt!

Vai šis Jupiter-36B 250mm f/3.5 arī pārdots?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):