forum.gif
eh...padomju filmas...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / eh...padomju filmas...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.12.10 10:45 labots
 citēt
Varbūt ne par tēmu -tātad spams. Eliks ātri izdzēsīs..Kino - manuprpat, ir lielisks rīks smadzeņu skalošanai. Bet vislabāk tas veicās tiešā kontaktā. Ir divi personāži abi dzīvē pārbaudīti - Maskavas Augstākās Partijas skolas Absolvents -Komisārs Sarkanais diploms - ar izcilību. Vellos- demagoģijas virsotnes. Un - Mācītājs - tāda paša līmeņa - izcilnieks....Viens pret vienu...:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.12.10 21:26 labots
 citēt
Juliette:Pašai sev škietu ķerta, bet man patīk...:anger:
man arī! ja daudz ko vairāk atrod skatāmu par Dzigu Vertovu, Eizenšteinu, Tarkovski, Larisu Šepitjko, Mihalkovu, Danēliju (a tas jau ne krievu kīnō!) - Kira Muratova takš toreiz vēl ne!:grimace:
avatar
Publicēts: 21.12.10 23:08
 citēt
Eltons:.. pasūtījuma Kremļa propoganda, kura nomāc emocionālos sižetus.
I.M.H.O.


Īstenībā tas ir pēdējos gados Krievijā iecinītais slavenu Holivudas grāvēju rimeiks , konkrētais ir 1957. gadā Sidney Lumet pēc Redžinalda Rouza lugas uzņēma kino klasikas zelta fonda lenti "12 saniknoti vīrieši" [12 Angry Men] www.youtube.com... kurai ir trīs "Oskara" nominācijas, Berlīnes "Zelta lācis" krievu kopija. Tik Lumeta gabals ir daudz smalkāks un spēcīgāks kino , Mihalkovam tiešām sanākusi "Skaļa viduvēja variācija" par Holivudas scenāriju :D
avatar
Publicēts: 21.12.10 23:19
 citēt
Elton-noskaties,tur tiešām ir daudz par aizspriedumiem,nacionālo nesaskaņu,dažādiem dzīvesstāstiem.Un par to,cik ātri mēs pieņemam spriedumus neiedziļinoties.Tu tagad dari tieši to pašu,redzēji pāris epizodes-pieņēmi spriedumu,Plate ir iesīkstējusi un viņa čīkst vienu to pašu.
avatar
Publicēts: 12.05.20 16:03
 citēt
Padomju kino nav ne vainas. Piekrītu ekoistam.
avatar
Publicēts: 12.05.20 21:32
 citēt
ekoists nemaz nerunāja par padomju laika filmu ;) tā iet kad paceļ vecu topiku un pat nefiltrē par ko katrs diskutē. Jebkurā laikmetā kino ir gūzma mēslu un saujiņa labu filmu, tāpat ari padomju laikā. Mēs jau atceramies tikai tās labākās, propagandas mēslus ignorējam.
avatar
Publicēts: 12.05.20 22:03
 citēt
Nevis nefiltrē, bet vienkārši ignorē to, kas neder, izmanto visu savām vajadzībām, pavērš sev vēlamajā virzienā. :)

Es kā liels un regulārs ļoti dažāda kino (pārsvarā rietumu klasikas) skatītājs nespēju saprast, kādai iedomībai jābūt, lai paziņotu, ka pēc vienas epizodes vai fragmenta spēj spriest par filmu. Tukša diršana, lai ar to kaut ko nomaskētu.
avatar
Publicēts: 14.05.20 16:20 labots
 citēt
Mail.ru labs filmu saraksts, sāku to skatīties, lai atrastu filmas, kuras bijušas labas, bet esmu pazaudējis nosaukumus, atklāju arī jaunas, neredzētas vvēl....Izvēlāmies gadus, par kuriem gribam skatīties filmas, laika intervālus

kino.mail.ru...
avatar
Publicēts: 14.05.20 17:07
 citēt
Filma, kuru gribētu noskatīties, bet nekur nevaru atrast - Kаникулы в каменном веке.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):