forum.gif
Dorothea Lancman kašķis?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Dorothea Lancman kašķis?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.12.10 13:02 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:11
 citēt
Pirmo reizi par tādu dzirdu :shame:
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:18
 citēt
un?
Ja negrib, tad nevajag. Tas ir ļoti lēts PR pasākums, nav jau pirmo reizi, kad kāds šitā dara un tad gaida, kad visi skries un prasīs lai tomēr izstādās un lai strādā.


arī raksts iekš foto.lv ir tukšu faktu un teksta kulšana. Nekas saturiski vērtīgs, tikai vispārzināmu faktu iztirzājums un kaut kādas domas, idejas, kuras ir ļoti nepilnīgas. Būtībā teksts par neko, nekas prātīgs tur nav pateikts. Runā par neko. Bet to jau daudziem patīk darīt.
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:22
 citēt
CerambyX:Pirmo reizi par tādu dzirdu :shame:


+++
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:27
 citēt
Interesanti, kā būtu, ja visi blogeri, kas pārdevuši kaut vienu bildi uzrakstītu tādu spamu.?:face-grin:
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:35 labots
 citēt
"...DOROTHEA LANCMAN māksla rada skaistumu, kas sniedz prieku un iedvesmo..."



Neeesmu pētījis Mākslinieces daiļradi, taču vismaz šī bilde ar dižajiem vārdiem ne visai štimmē...:( (IMHO)
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:35
 citēt
Pēc tāda paziņojuma izlasīšanas gribas tikai pateikt - nu un tad?

:face-grin:
CerambyX:Pirmo reizi par tādu dzirdu :shame:


+++
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:36
 citēt
Kaut kāds sūds, pēdējais teikums vispār - kuru tas interesē.

Girtsons, labāk ņem no šejienes ārā to linku, citādi lieka reklāma vien sanāk...
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:39 labots
 citēt
Tanī rakstā viņas vārds un uzvārds kapslokā tā pat, kā krievu žargonā "bļ***" - katrā teikumā pa div' reizēm :bad_smile:
avatar
Publicēts: 26.12.10 13:45
 citēt
Un ko mums tagad visiem darit, rakstit taj tantei vestuli lai apdoma savas ricibas?

:face-wink:

Man personigi pie kajas ko vina nedaris Latvija, un es domaju ka vismaz vel 96% cilveku ari tads pats viedoklis...

Tante Doroteja, jedritvai, padoma ko tu dari, ka mes bez tevim, kada nakotne mus sagaida?!:face-grin:

Kartejais augstaka labuma

avatar
Publicēts: 26.12.10 13:55
 citēt
ai bija man kādreiz sarakste ar viņu....nesakrita uzskati.
Galvenais visiem skaļi izziņot,ko es nedarīšu,mākslinieka daba....
avatar
Publicēts: 26.12.10 14:19
 citēt
:face-grin:Es,tāds un tāds,publiski paziņoju,ka nepretendēju uz Nobela prēmiju,World press photo Grand Prix un uz Padomju Savienības Varoņa nosaukumu!He,he,he!Redz kā jums ieriebu!Vot tagad tik redzēsiet ku sūdīgi bez manis!:face-crying:Jūs vēl man lūgsieties-nāc nu ērgli atpakaļ un ieņem savu vietu,bet es ni un ni...
avatar
Publicēts: 26.12.10 14:36
 citēt
Vai šeit negrozās kāds psihiatrs? Daļa nepretenciozā, kautrīgā un delikātā teksta rada aizdomas par ārstēšanās nepieciešamību:
- DOROTHEA LANCMAN fotogrāfija sakņojas humānistiskās un kristietiskās vērtībās.
- DOROTHEA LANCMAN māksla rada skaistumu, kas sniedz prieku un iedvesmo, kā arī apvieno visus cilvēkus neatkarīgi no viņu nacionālās piederības, rases, politiskās un reliģiskās pārliecības, seksuālās orientācijas vai citām cilvēku iezīmēm.
Ja tā jāraksta, tad laikam autore vai nu pati apzinās, ka bez skaidrojuma nekā no uzskaitītā bildēs nevar saskatīt, vai arī kandidē uz palātu bez roktura durvīs. Turpinājumā gan pietrūkst pasaules glābšanas paziņojuma.
avatar
Publicēts: 26.12.10 18:11
 citēt
labi skan-strādā pie projekta,bet neplāno publicēties...tik pat labi var nestrādāt.
avatar
Publicēts: 26.12.10 18:18 labots
 citēt
Skarbs pasreklamas veids jano pamulkju stilaa , ko vinji ir verti varej Ogre perfskti redzet ,kad sjitie visi ka viens pilniga izgazas konkursa palika aiz stripas:face-wink::face-grin: No savas puses var apnemties nekad neskatities vinjas razjoto sjitu pat ja sjama piesolitu man atsukat pa to :D :D
avatar
Publicēts: 26.12.10 20:00
 citēt
ekoists:labi skan-strādā pie projekta,bet neplāno publicēties...tik pat labi var nestrādāt.


Es diezgan regulari stradaju pie projektiem kurus neplanoju nedz publicet nedz tirgot :D :D Vienkarsji personigam relaxsam un priekam taisu :)
avatar
Publicēts: 26.12.10 20:02
 citēt
Bet Tu jau visai Latvijai par to nestāsti...
avatar
Publicēts: 26.12.10 20:37
 citēt
a ko normāls MPS es teikšu :D

www.birkenfelds.lv...
avatar
Publicēts: 26.12.10 20:42
 citēt
mazvērtības kompleksi ar Napoleona sindromu smagā formā....
avatar
Publicēts: 26.12.10 22:36
 citēt
www.issp.lv...

pašā lapas apakšā.


P.S. Beidziet apirst Dulsineju! Normāla masterpiisere :) :face-wink:
avatar
Publicēts: 26.12.10 23:22
 citēt
Sapper:www.issp.lv...

pašā lapas apakšā.


P.S. Beidziet apirst Dulsineju! Normāla masterpiisere :) :face-wink:


a tir jau visi masterpisari, jeb kuru autotoru paskatīties, visi ziemeļu skolu pabeiguši vis ticamāk.
avatar
Publicēts: 27.12.10 01:33
 citēt
chukmasoff:
Sapper:www.issp.lv...

pašā lapas apakšā.


P.S. Beidziet apirst Dulsineju! Normāla masterpiisere :) :face-wink:


a tir jau visi masterpisari, jeb kuru autotoru paskatīties, visi ziemeļu skolu pabeiguši vis ticamāk.


tas tik vēlreiz apliecina , ka "učonih mnogo, umnih malo" :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.12.10 01:35
 citēt
Neee, tas vis ir citādāk, redzi tur ir sava sabiedrība, kuri viens citu atbalsta un ir sev tādu neaizskaramo latiņu izveidojuši, un tur visi ir ģēniji, bet ja dziļāk paskatās tur lielāko ties ne vis neaizskaramie bet nepieskaitāmie tusējas...
avatar
Publicēts: 27.12.10 10:53
 citēt
chukmasoff:Neee, tas vis ir citādāk, redzi tur ir sava sabiedrība, kuri viens citu atbalsta un ir sev tādu neaizskaramo latiņu izveidojuši, un tur visi ir ģēniji, bet ja dziļāk paskatās tur lielāko ties ne vis neaizskaramie bet nepieskaitāmie tusējas...


Izvilkums no sektas definīcijas.

Opozicionārs, "pareizāks" kādas jau esošas mācības traktējums. Izteikta tendence uz garīgu renesansi (revivalisms), kura ārējās pazīmes ir īpaša tikumiskā kodeksa un rituālu strikta ievērošana. Psiholoģiski lielāko tiesu saistīta ar savas izredzētības iztēlošanos. Bieži noved pie izolacionisma, norobežojoties no "nepareizi" domājošajiem", pie fanātisma uzskatos. Lielākā daļā sektu bastās uz līdera/līderu harismu un izredzētību.
avatar
Publicēts: 04.11.20 17:33
 citēt
Labdien, fotogrāfijas interesenti!

Cik jocīga diskusija! Nesaprotama!

Godīgi sakot, nav pat iespējams saprast par ko ir diskusija. Par visu iespējamo, tikai ne par fotogrāfiju!

Ņemot vērā, ka informācija latviešu valodā tiek publicēta starptautiskajā tīmeklī, tad iesaku šo diskusiju izbeigt un jau sarakstīto izdzēst no tīmekļa.

Baiba Aprāne
avatar
Publicēts: 04.11.20 17:36
 citēt
Labdien!

Iesaku izlasīt Dorotejas Lancmanes publikācijas par fotogrāfiju 2009. un 2010.gadā drukātajā fotogrāfijas nozares izdevumā "FotoKvartāls"!

Baiba Aprāne
avatar
Publicēts: 04.11.20 21:47
 citēt
Joptvaj, Uldiš paņēmis jaunu Zelta Zivtiņu! :exciting:
avatar
Publicēts: 07.11.20 00:00
 citēt
richy77:Joptvaj, Uldiš paņēmis jaunu Zelta Zivtiņu! :exciting:

NOVEMBRĪ izbrauc pa lēto ar ZZ! Ņem Samsung A21s vai Fonos Q3 par nereāli zemu cenu – tikai 139 €!
avatar
Publicēts: 12.11.20 15:22
 citēt
Rundāles pils muzejs izdevis grāmatu par Kurzemes hercogieni Doroteju, pilī bija skatāma izstāde veltīta hercogienei Dorotejai, vairāki laikraksti un radio veidoja rakstus un raidījumus par hercogieni Doroteju, viņai tika veltītas izstādes un koncerti!
avatar
Publicēts: 12.11.20 15:29
 citēt
DOROTHEA VON MEDEM

www.google.com...
avatar
Publicēts: 12.11.20 15:30
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 15:36
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 15:58
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 15:59
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 16:00
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 16:01
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 16:01
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 16:02
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 16:03
 citēt
avatar
Publicēts: 12.11.20 16:04
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):