forum.gif
Kur mācīties tālāk?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kur mācīties tālāk?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 16.05.11 21:17 labots
 citēt
Esmu pie šī grūtā brīža dzīvē, ka nu jādomā kur mācīties tālāk.
Bija doma iet uz Māksas viduskolu uz multimēdījiem, tomēr ļoti bail, ka palikšu bez nerviem un , ka dzīvē man tas neatmaksāsies. Tomēr māksla ir tā, kas man patīk. :face-sad:
Gribēju pajautāt, ko jūs darijāt pēc 9, jeb 8.klases vecāka gājuma cilvēkiem?
avatar
Publicēts: 16.05.11 21:18
 citēt
pa vasaru strādājām, pa ziemu mācījāmies tālāk!!!
avatar
Publicēts: 16.05.11 21:19
 citēt
:)
Ne velti tagad tāds kā aņuks jeb skarbā realitāte klīst apkārt.
Agrāk domāja kur iet mācīties, tagad - kur emigrēt...
avatar
Publicēts: 16.05.11 21:24
 citēt
Pēc 9. klases turpināju mācīties vidusskolā - ko tad citu? Pa vasaru dzenāju kukaiņus un pēc tam stājos biologos - viss vienkārši kā 2x2 :D Tāpēc nemaz nezinu kā tas ir - nezināt kur mācīties tālāk :shame:
avatar
Publicēts: 16.05.11 21:25
 citēt
mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties!.....jo darbu jūs šā kā tā nedabūsiet
avatar
Publicēts: 16.05.11 21:51
 citēt
Mazza:Esmu pie šī grūtā brīža dzīvē, ka nu jādomā kur mācīties tālāk.
Bija doma iet uz Māksas viduskolu uz multimēdījiem, tomēr ļoti bail, ka palikšu bez nerviem un , ka dzīvē man tas neatmaksāsies. Tomēr māksla ir tā, kas man patīk. :face-sad:
Gribēju pajautāt, ko jūs darijāt pēc 9, jeb 8.klases vecāka gājuma cilvēkiem?

vispaar tas tikai taads mirkla vaajums tev, paaries emo gadi, atradiisi chali un visa maaksla tu tuuu ;)
avatar
Publicēts: 16.05.11 22:10
 citēt
Baidos,ka "vecākā gadagājuma" pilsoņi nevarēs dot sakarīgus padomus,jo augām citos laikos un domājām pavisam ne tā kā šodien jaunie.Vismaz es biju pilnīgs zābaks ne tikai pēc 8.klases,bet arī vēl pēc videnes.:face-grin:Tik viena doma prātā man...apmēram tādā stiliņā.Ka tik nav jāiet krievos,var nemitīgi svinēt un mīlēt meitenes.A cik tur tā alga būs pēc tam un kur liksies ar tādu nekam nevajadzīgu profesiju-tas mani pārāk neuztrauca.:face-wink:Vēlāk par to visu nācās samaksāt,dabiski!:face-sad:
avatar
Publicēts: 16.05.11 22:37
 citēt
Nu ja padomu no vecākā gadagajuma, tad ej videnē un pēctam, lai nav jāiet tik ātri krievos, uz 8. tehnisko skolu:)
avatar
Publicēts: 16.05.11 23:40
 citēt
Bizarre::)
Ne velti tagad tāds kā aņuks jeb skarbā realitāte klīst apkārt.
Agrāk domāja kur iet mācīties, tagad - kur emigrēt...

Jāa domāju, kur mačīties labāk, jo patiešā domāju braukt uz Angliju dzīvot.
avatar
Publicēts: 16.05.11 23:41
 citēt
bro-tip:
Mazza:Esmu pie šī grūtā brīža dzīvē, ka nu jādomā kur mācīties tālāk.
Bija doma iet uz Māksas viduskolu uz multimēdījiem, tomēr ļoti bail, ka palikšu bez nerviem un , ka dzīvē man tas neatmaksāsies. Tomēr māksla ir tā, kas man patīk. :face-sad:
Gribēju pajautāt, ko jūs darijāt pēc 9, jeb 8.klases vecāka gājuma cilvēkiem?

vispaar tas tikai taads mirkla vaajums tev, paaries emo gadi, atradiisi chali un visa maaksla tu tuuu ;)

Es ļoti atvainojos, bet kā tu vari spriest par cilvēku nepazīstot viņu?
avatar
Publicēts: 16.05.11 23:42
 citēt
eltoro:Nu ja padomu no vecākā gadagajuma, tad ej videnē un pēctam, lai nav jāiet tik ātri krievos, uz 8. tehnisko skolu:)
Oij, man liekas , ka mūsdienās krievos nesauc. :D
avatar
Publicēts: 16.05.11 23:44
 citēt
ja jau domā braukt sēnes lasīt tad jau nav jēgas mācīties :haha:
bet ja tomēr gribi palikt šeit tad labāk mācīties videnē un tad jau paliksi gudrāka (varbūt) un zināsi kur mācīties tālāk :grimace:
avatar
Publicēts: 16.05.11 23:44
 citēt
lai krievu armijaa neparautu, iestaajos muuzikas koledzhaa :face-grin:
avatar
Publicēts: 16.05.11 23:47
 citēt
Vavers:lai krievu armijaa neparautu, iestaajos muuzikas koledzhaa :face-grin:

laimīgais...... mani tas neglāba, iestājos vienalga parāva :face-crying:
avatar
Publicēts: 17.05.11 00:27
 citēt
Es biju pirmais gads bez obligātā dienesta, tiesa es smagi notrūkos, kad ieraudzīju kūpošos Dvīņu torņus. Nākamreiz, kad pats centos iestāties, tad pateica, ka gaļa jau Latgalē esot salasīta- vajagot tagad tikai virsniekus. Tā nu es tad sapīcis gāju rakstīt tālāk savu diplomdarbu.

Dari to, ko tev patīk darīt un agrāk vai vēlāk piķis sāks nākt pats. Ja tev patīk kaut ko darīt, tad darīsi to labi, jo būsi bieži trenējusies. Atceries, ka mācoties citu dēļ tu riskē trešdaļu mūža pavadīt darot to, kas tev nepatīk, lai otro trešdaļu gulētu un trešajā trešdaļā ēstu, dzertu un kakātu.
avatar
Publicēts: 17.05.11 01:28
 citēt
Ir tā... manis gūtā atziņa.. neklausi nevienu! Ja pati patiešām kaut ko ļoti vēlies, dari to! Neej kaut kur, jo tā būtu pareizi! Ej tur, kur pati vēlies! :) Pati zinu meitenes ļoooti gudras, ar potenciālu, aizgāja uz frizieriem, vizāžistiem un viņas ceļo un ir laimīgas, jo dara to, kas sanāk un patīk! :) Ta ka profesijai kā tādai nav nozīmes! Galvenais tur būt iekšā ar visu sirsniņu! :) Tev vēl ir visa vasara priekšā apjautāties, izdomāt kur iet, kas īsti patīk un kā! :) Veiksmi! :)
avatar
Publicēts: 17.05.11 02:03
 citēt
Dzīve ir kā konfekšu kārba - nekad nevar zināt,kas Tev tiks. :grimace:
avatar
Publicēts: 17.05.11 07:45 labots
 citēt
Ja dzīvo Rīgā, tad būtu ok uz RAV - Rīgas Amatniecības skolu vai arī uz RDMV.




sasodīts, drīz tā Anglija būs pilna ar bēgošiem Latviešiem :face-grin: (nekā persōnīga)
avatar
Publicēts: 17.05.11 07:49
 citēt
bro-tip:
Mazza:Esmu pie šī grūtā brīža dzīvē, ka nu jādomā kur mācīties tālāk.
Bija doma iet uz Māksas viduskolu uz multimēdījiem, tomēr ļoti bail, ka palikšu bez nerviem un , ka dzīvē man tas neatmaksāsies. Tomēr māksla ir tā, kas man patīk. :face-sad:
Gribēju pajautāt, ko jūs darijāt pēc 9, jeb 8.klases vecāka gājuma cilvēkiem?

vispaar tas tikai taads mirkla vaajums tev, paaries emo gadi, atradiisi chali un visa maaksla tu tuuu ;)



:face-grin: :face-grin: :face-grin: :face-grin:
avatar
Publicēts: 17.05.11 08:51
 citēt
Par frizieri :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 17.05.11 10:19
 citēt
Par frizieri nevarēs ,tur tikai bezdarbniekus pieņem! :face-wink:
avatar
Publicēts: 17.05.11 10:24
 citēt
dolldia:Ja dzīvo Rīgā, tad būtu ok uz RAV - Rīgas Amatniecības skolu vai arī uz RDMV.




nu šitais tulkojās: *vai nu uz profeni vai 1.vidusskolu* :D

starp sīm iestādēm tomēr bezdibenis
avatar
Publicēts: 17.05.11 10:59
 citēt
Neuztraucies ,izvēle pēc kāda sprīža(gadiem desmit )liksies, nepareiza.A mācīties var visu mūžu.
avatar
Publicēts: 17.05.11 12:25
 citēt
Mazza:
bro-tip: vispaar tas tikai taads mirkla vaajums tev, paaries emo gadi, atradiisi chali un visa maaksla tu tuuu ;)

Es ļoti atvainojos, bet kā tu vari spriest par cilvēku nepazīstot viņu?


Es ļoti atvainojos, bet kā Tu vari vaicāt tādu jautājumu cilvēkiem, kas par Tevi nekā nav dzirdējuši? Es ieteiktu stāties kādā specializētā mūzikas vidusskolā, tip` Mediņi vai domene un pēcāk uz kondženi. Un mans ieteikums Tev būs tapat kā zirgam ziemas riepas... ja jau baidies palikt bez nerviem... :)
avatar
Publicēts: 17.05.11 14:18
 citēt
jopt..juus takaa ar pieaugushu cilveeku runaajat. nobumbuleesi veel videni kaut kur, tad arii saaksi domaat. shajaa briidii vajag pa diseneem blandiities un sacensties kursh vairaak var izdzert ;) ja peec triis gadiem buus taads pats jautaajums, tad griezies sheit veelreiz:face-kiss:
avatar
Publicēts: 17.05.11 21:12
 citēt
RudeWolf:Es biju pirmais gads bez obligātā dienesta, tiesa es smagi notrūkos, kad ieraudzīju kūpošos Dvīņu torņus. Nākamreiz, kad pats centos iestāties, tad pateica, ka gaļa jau Latgalē esot salasīta- vajagot tagad tikai virsniekus. Tā nu es tad sapīcis gāju rakstīt tālāk savu diplomdarbu.

Dari to, ko tev patīk darīt un agrāk vai vēlāk piķis sāks nākt pats. Ja tev patīk kaut ko darīt, tad darīsi to labi, jo būsi bieži trenējusies. Atceries, ka mācoties citu dēļ tu riskē trešdaļu mūža pavadīt darot to, kas tev nepatīk, lai otro trešdaļu gulētu un trešajā trešdaļā ēstu, dzertu un kakātu.
Hehe, ir jau tā, ka baigi patīk fotogrāfēt, bet īpaši ar otām un visu pārējo šausmīgi nepatīk darīties. Un jāa, es cenšos mācīties sev, sen jau sapratu, ka nevajag klausīties citos.
avatar
Publicēts: 17.05.11 21:13
 citēt
Mollija:Ir tā... manis gūtā atziņa.. neklausi nevienu! Ja pati patiešām kaut ko ļoti vēlies, dari to! Neej kaut kur, jo tā būtu pareizi! Ej tur, kur pati vēlies! :) Pati zinu meitenes ļoooti gudras, ar potenciālu, aizgāja uz frizieriem, vizāžistiem un viņas ceļo un ir laimīgas, jo dara to, kas sanāk un patīk! :) Ta ka profesijai kā tādai nav nozīmes! Galvenais tur būt iekšā ar visu sirsniņu! :) Tev vēl ir visa vasara priekšā apjautāties, izdomāt kur iet, kas īsti patīk un kā! :) Veiksmi! :)
Eh, izklausās tik jauki. Tik žēl, ka mākslas skolai vaig baigos nervus kas mani ļoti biedē. :shame:
avatar
Publicēts: 17.05.11 21:14
 citēt
dolldia:Ja dzīvo Rīgā, tad būtu ok uz RAV - Rīgas Amatniecības skolu vai arī uz RDMV.




sasodīts, drīz tā Anglija būs pilna ar bēgošiem Latviešiem :face-grin: (nekā persōnīga)
īsti nebēgu, Anglija mani aizrauj kā valsts un valoda, protams arī kā darba iespējas, bet vairāk jau kā valsts. :}
avatar
Publicēts: 17.05.11 21:15
 citēt
AGNOS:Neuztraucies ,izvēle pēc kāda sprīža(gadiem desmit )liksies, nepareiza.A mācīties var visu mūžu.
Jāa, laika daudz, bet žēl jau būtu nomāčīties tos gadus lieki.
avatar
Publicēts: 17.05.11 21:18
 citēt
bro-tip:jopt..juus takaa ar pieaugushu cilveeku runaajat. nobumbuleesi veel videni kaut kur, tad arii saaksi domaat. shajaa briidii vajag pa diseneem blandiities un sacensties kursh vairaak var izdzert ;) ja peec triis gadiem buus taads pats jautaajums, tad griezies sheit veelreiz:face-kiss:
Bet jēga ir nomācīties tos 3 gadus un saprast, ka gribi iet mācīties uz mākslas skolu, tie trīs gadi viduskolā būs izniekoti.
avatar
Publicēts: 17.05.11 21:39
 citēt
Nepatīk ar otām... Tev jāsaprot, ka princips ir viens un tas pats, vai tur otas, zīmuļi, vai gaismas projekcija uz gaismjutīgā medija. Labi zīmēt vai gleznot var iemācīties tieši tāpat kā var iemācīties precīzi fokusēt un pareizi veikt eksponometriju. Suns ir aprakts tajā, ka ar to līdz mākslai ir daudz par maz. Ar to knapi pietiek sūdīgai amatniecībai, jo arī amatniekam vajag ideju, ko izgatavot jeb pārveidot uztveramā veidā.

Cik apskatīju tavas bildes, tad godīgi sakot nekam īsti acis piesiet nevarēju. T.i. es neredzu ideju, kas tevi padarītu ievērojamu starp citām bildēm šeit fotob... internetā. Un tādējādi es neredzu kultūras pamatu, kas izpaustos tavos darbos. Tāpēc iesaku sākumā sevi izkopt caur izglītību un dzīves pieredzi tādā mērā, lai tas, ko tu spētu radīt, neatkarīgi no medija, atšķirtos un parādītu tavu attieksmi. Es ieteiktu sākt ar pamatīgu izglītības pamatu un daudzveidīgu dzīves pieredzi. Jo dzīves pieredze kā tāda ir nenomiršanas simptoms un ar to var lepoties vairums.

P.S. Kāda veida māksla tevi saista un kāpēc?
avatar
Publicēts: 17.05.11 22:05
 citēt
Uz māsu skolu, tas Anglijā noderēs, varēsi par kopēju vismaz strādāt:)
Medicīna ir galvenā māksla! (pēc kino) :)
avatar
Publicēts: 17.05.11 22:20
 citēt
+Mollija
avatar
Publicēts: 17.05.11 22:27
 citēt
Mazza:
bro-tip:jopt..juus takaa ar pieaugushu cilveeku runaajat. nobumbuleesi veel videni kaut kur, tad arii saaksi domaat. shajaa briidii vajag pa diseneem blandiities un sacensties kursh vairaak var izdzert ;) ja peec triis gadiem buus taads pats jautaajums, tad griezies sheit veelreiz:face-kiss:
Bet jēga ir nomācīties tos 3 gadus un saprast, ka gribi iet mācīties uz mākslas skolu, tie trīs gadi viduskolā būs izniekoti.


skaidrs. karoch karjeriste, maakslai neder!

bro-tip:vispaar tas tikai taads mirkla vaajums tev, paaries emo gadi, atradiisi chali un visa maaksla tu tuuu ;)
avatar
Publicēts: 17.05.11 22:49 labots
 citēt
ja domaata Liepaajas Maakslas vidusskola (koledzja), tad neiesaku-nomociiju tur 4us gadus, prasiibas lielas, bet jeega paarsvaraa no taa visa nav nekaada

Labi zīmēt vai gleznot var iemācīties tieši tāpat kā var iemācīties precīzi fokusēt un pareizi veikt eksponometriju


ziimeet var iemaaciities visi, gleznot-nee. tas taa bik ne pa teemu

bet īpaši ar otām un visu pārējo šausmīgi nepatīk darīties


nu vot-taatad uz LMV nesanaaks iet, nedeeljaa vismaz 8-12 stundas buus ziimeeshana, gleznoshana + visaadas grafikas, burtu maaciibas, kompoziicijas utt
avatar
Publicēts: 17.05.11 22:57
 citēt
Vispār vajaga iet mācīties uz pieprasītākajām speciālitātēm.....
Par mākslinieku mācīties nav jēga, ja nav talants tad arī būsi videjība, gaisagrābsle, dievgosniņa :D
avatar
Publicēts: 17.05.11 23:09
 citēt
Mazza:
bro-tip:jopt..juus takaa ar pieaugushu cilveeku runaajat. nobumbuleesi veel videni kaut kur, tad arii saaksi domaat. shajaa briidii vajag pa diseneem blandiities un sacensties kursh vairaak var izdzert ;) ja peec triis gadiem buus taads pats jautaajums, tad griezies sheit veelreiz:face-kiss:
Bet jēga ir nomācīties tos 3 gadus un saprast, ka gribi iet mācīties uz mākslas skolu, tie trīs gadi viduskolā būs izniekoti.

Neko tu neizniekosi, pēc videnes tu būsi pieaugusi prātā vairāk(zinu to dzelžaino pārliecību par savu spriešanas spēju, neko ūber vairāk vecāks nēesmu, bet šis nav laiks kad ekspermentēt). Pēctam tev visas durvis uz pasauli un neko nebūsi zaudējusi, pēctam tev būs entās vietas kur mācīties tālāk.
avatar
Publicēts: 17.05.11 23:24
 citēt
bro-tip:
Mazza:Esmu pie šī grūtā brīža dzīvē, ka nu jādomā kur mācīties tālāk.
Bija doma iet uz Māksas viduskolu uz multimēdījiem, tomēr ļoti bail, ka palikšu bez nerviem un , ka dzīvē man tas neatmaksāsies. Tomēr māksla ir tā, kas man patīk. :face-sad:
Gribēju pajautāt, ko jūs darijāt pēc 9, jeb 8.klases vecāka gājuma cilvēkiem?

vispaar tas tikai taads mirkla vaajums tev, paaries emo gadi, atradiisi chali un visa maaksla tu tuuu ;)


dazhiem liidz muuzha galam piemiit tas mirklja vaajums.:face-grin:
avatar
Publicēts: 18.05.11 17:43
 citēt
martins_goncars:ja domaata Liepaajas Maakslas vidusskola (koledzja), tad neiesaku-nomociiju tur 4us gadus, prasiibas lielas, bet jeega paarsvaraa no taa visa nav nekaada

Labi zīmēt vai gleznot var iemācīties tieši tāpat kā var iemācīties precīzi fokusēt un pareizi veikt eksponometriju


ziimeet var iemaaciities visi, gleznot-nee. tas taa bik ne pa teemu

bet īpaši ar otām un visu pārējo šausmīgi nepatīk darīties


nu vot-taatad uz LMV nesanaaks iet, nedeeljaa vismaz 8-12 stundas buus ziimeeshana, gleznoshana + visaadas grafikas, burtu maaciibas, kompoziicijas utt
Liels paldies, cerēju sagaidīt atbildi no kāda, kas mācījies LMV. :]
avatar
Publicēts: 24.05.11 09:46 labots
 citēt
Mazza:
martins_goncars:ja domaata Liepaajas Maakslas vidusskola (koledzja), tad neiesaku-nomociiju tur 4us gadus, prasiibas lielas, bet jeega paarsvaraa no taa visa nav nekaada



ziimeet var iemaaciities visi, gleznot-nee. tas taa bik ne pa teemu



nu vot-taatad uz LMV nesanaaks iet, nedeeljaa vismaz 8-12 stundas buus ziimeeshana, gleznoshana + visaadas grafikas, burtu maaciibas, kompoziicijas utt
Liels paldies, cerēju sagaidīt atbildi no kāda, kas mācījies LMV. :]



mans fācis beidza un neko - apmierināts !
Iedod tur jēgu par elementārām vizuālām lietām, vismaz
Bija amats - visam mūžam pamats, i potogrāperis sabija, i kapu lentes kilometriem uzraksīja i māxlenē vietējā pasniedza pārdesmit gadus spustja....
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):