forum.gif
Kur mācīties tālāk?
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kur mācīties tālāk?
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 24.05.11 11:05
 citēt
Ja patīk Anglija kā valsts,tad iesaku angļu koledžas.Kaut vai tikai tāpēc,ka tam būs perspektīva ar universitātēm un varēsi apskatīt arī pašu valsti,gūt jaunu pieredzi.
avatar
Publicēts: 26.05.11 18:26
 citēt
mans fācis beidza un neko - apmierināts !.


redz Tava faacha laikaa nebija juutuube un shito es pilnaa nopietniibaa saku
avatar
Publicēts: 03.06.11 23:11
 citēt
martins_goncars:
mans fācis beidza un neko - apmierināts !.


redz Tava faacha laikaa nebija juutuube un shito es pilnaa nopietniibaa saku


nu nu :face-smile:
avatar
Publicēts: 10.06.11 20:28
 citēt
es nemācījos tālāk, es turpināju mācīties tepat Rīgā! :grimace: bet videni parasto piebeidzu, bez kādas specializācijas. :amazing:
avatar
Publicēts: 11.06.11 11:11 labots
 citēt
martins_goncars:
mans fācis beidza un neko - apmierināts !.


redz Tava faacha laikaa nebija juutuube un shito es pilnaa nopietniibaa saku


VINAM baigi paveicas ka nebija , taga mulkji saluras stulbibas tadu pasju tik AMBICIOZU milkju izpildijuma un rezultata PILNS ar truliem fomografiem un lomografiem kam jegas un saprasjanas nekadas betr DOMA ka zin vissu :face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 11.06.11 11:35
 citēt
"fomografiem"

"Live by the foma that make you brave and kind and healthy and happy."

St. Bokonon
avatar
Publicēts: 11.06.11 13:52
 citēt
RudeWolf:"fomografiem"

"Live by the foma that make you brave and kind and healthy and happy."

St. Bokonon


nez vai Vonnegūts šito bija domājis par fomogrāfiem :D
avatar
Publicēts: 11.06.11 14:38
 citēt
martins_goncars:
mans fācis beidza un neko - apmierināts !.


redz Tava faacha laikaa nebija juutuube un shito es pilnaa nopietniibaa saku


nu *fāča laikā* un vēl līdz pat 21.gs. sākumam (kad pazuda normāla apjoma konkursi LMA iestājeksāmenos) *liepājnieki* LMA iestājeksāmenus izturēja nenormāli reti + šie retie, pirmos gadus, kalpoja par līksmības avotu pasniedzējiem un Rīgas māksleņu gaļasmašīnu izgājušajiem, bet vienalga tas ir hiperlīmenis pret izglītību ko dod paša naba kurai vaicā kādu youtubes tutoriāli izvēlēties :D

Aivars Drāznieks šķiet ir tikai Liepājas lietišķajos vien mācījies - pieplusojot tam, sakarīgāku infas devu saņēmušās, sievas padomus, bij vienu brīdi forši rezultāti
avatar
Publicēts: 13.06.11 23:34 labots
 citēt
*liepājnieki* LMA iestājeksāmenus izturēja nenormāli reti


kaa Liepaajnieki tajos sensenajos laikos gaaja uz LMA iestaaties taa vinji iet tagad-respetiivi-reti. ljoti reti, pat iisteniibaa nezinu kaapeec taa, 4us gadus ko tur maaciijos reaali uz LMA aizgaaja kaadi 10 jauneeklji un paarsvaraa vinji arii tika iekshaa (kaados 50 procentos gadiijumu :D )
par Yuutuubi-nu es pa to gleznoshanas/ ziimeeshanas tehniku, konstrukciju, kompoziiciju, kraasu izjuutu utt, to reaali vairaak var ieguut tupi seezjot Yuutuubee nekaa lauzjot gadus pie ''pasniedzeejiem-maakslniekiem'', protams, ja neesi slinks un akadeemiskaas studijas nav galvassaapes.
avatar
Publicēts: 13.06.11 23:40
 citēt
martins_goncars:
*liepājnieki* LMA iestājeksāmenus izturēja nenormāli reti


kaa Liepaajnieki tajos sensenajos laikos gaaja uz LMA iestaaties taa vinji iet tagad-respetiivi-reti. ljoti reti, pat iisteniibaa nezinu kaapeec taa, 4us gadus ko tur maaciijos reaali uz LMA aizgaaja kaadi 10 jauneeklji un paarsvaraa vinji arii tika iekshaa (kaados 50 procentos gadiijumu :D )
.


tajā posmā, par kuru Nils saka nāca bariem (un no visas LV ne tik no Liepājas) un tikpat gāja atpakaļ

martins_goncars:
*liepājnieki* LMA iestājeksāmenus izturēja nenormāli reti



par Yuutuubi-nu es pa to gleznoshanas/ ziimeeshanas tehniku, konstrukciju, kompoziiciju, kraasu izjuutu utt, to reaali vairaak var ieguut tupi seezjot Yuutuubee nekaa lauzjot gadus pie ''pasniedzeejiem-maakslniekiem'', protams, ja neesi slinks un akadeemiskaas studijas nav galvassaapes.


nu nekad neko tik skarbu par Liepājas lietišķajiem neesmu dzirdējis, bet varbūt tāpēc ar reti kurš pār slieksni tika
avatar
Publicēts: 14.06.11 00:08
 citēt
martins_goncars:
*liepājnieki* LMA iestājeksāmenus izturēja nenormāli reti


kaa Liepaajnieki tajos sensenajos laikos gaaja uz LMA iestaaties taa vinji iet tagad-respetiivi-reti. ljoti reti, pat iisteniibaa nezinu kaapeec taa, 4us gadus ko tur maaciijos reaali uz LMA aizgaaja kaadi 10 jauneeklji un paarsvaraa vinji arii tika iekshaa (kaados 50 procentos gadiijumu :D )
par Yuutuubi-nu es pa to gleznoshanas/ ziimeeshanas tehniku, konstrukciju, kompoziiciju, kraasu izjuutu utt, to reaali vairaak var ieguut tupi seezjot Yuutuubee nekaa lauzjot gadus pie ''pasniedzeejiem-maakslniekiem'', protams, ja neesi slinks un akadeemiskaas studijas nav galvassaapes.

pag, tas jau taa visaas sfeeraas. ja pasham nav intreses un aakjis uz to, tad arii ar karoti lejot spljaudiisies pretii. ja pasham ir kjeeriens uz to, tad akadeemija var dot daudz plashaaku skatiijumu nevis tikai tehnisku
avatar
Publicēts: 14.06.11 10:23
 citēt
Kā vēlāk bija, nezinu un senatni droši neatceros, bet vai 70tajos gados MA beidzējam diplomā nerakstīja vienkārši „mākslinieks”, bet Liepājas u.c. skoliņās vispārējai jautrībai - „mākslinieks – meistars”? Ej nu saproti, kas liels, kas mazs…. :(
avatar
Publicēts: 17.06.11 21:46
 citēt
orks:... Liepājas u.c. skoliņās vispārējai jautrībai - „mākslinieks – meistars”

lietišķajos nerakstīja "māksļiņieks - oformētājs"?
avatar
Publicēts: 17.06.11 21:59 labots
 citēt
woodz:Ja patīk Anglija kā valsts,tad iesaku angļu koledžas.Kaut vai tikai tāpēc,ka tam būs perspektīva ar universitātēm un varēsi apskatīt arī pašu valsti,gūt jaunu pieredzi.
Ja patīk Krievija var laist uz Krieviju - būs perspektīva (uztvert, kā sarkasmu).
avatar
Publicēts: 17.06.11 22:51
 citēt
haralds:
orks:... Liepājas u.c. skoliņās vispārējai jautrībai - „mākslinieks – meistars”

lietišķajos nerakstīja "māksļiņieks - oformētājs"?

Vismaz ne visiem. Podnieks (keramiķis laikam smalkāk), koktēlnieks (nezinu, kā sasmalcināt) un kalējs "oformīķeļos" netika
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):