forum.gif
Kopigas izstades un konkursi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Kopigas izstades un konkursi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.05.11 21:25
 citēt
Labām bildēm, noiets būtu labs da jeb kur! :face-wink:
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:28
 citēt
Oliss:
adnilla:Pagaidām nav nekā, ir tikai ideja....

Ar ideju vien ir krietni par maz mūsdienās.....


Bez idejas nekas nenotiek... tā ir visa sākums:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:38
 citēt
adnilla:Vēl man radās ideja par kāzu bildēm, tām atbilstošā vietā varētu būt liela piekrišana


man čoms sastāda izcilus laulību līgumus un ir labs advokāts šķiršanās procesos - mok varētu ar jamo pa telpām parunāt
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:42
 citēt
Parunā, man ar ir viena doma par telpām, rīt ja varēšu dabūt rokā, parunāšu, varbūt, ka atļaus izstādīt fotogrāfijas....
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:43
 citēt
Vai tad tavarēsim redzēt kādu Tavu bildi? Būtu patīkami iepazīt Tavu domu gājienu caur Tevis fotografēto bilžu prizmu.:face-wink:
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:46
 citēt
Man pagaidām neka ievērības cienīga nav.Nekā tāda, kas tik ļoti patiktu pašai, lai varētu rādīt citiem:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:47
 citēt
Maris:
adnilla:Vēl man radās ideja par kāzu bildēm, tām atbilstošā vietā varētu būt liela piekrišana


man čoms sastāda izcilus laulību līgumus un ir labs advokāts šķiršanās procesos - mok varētu ar jamo pa telpām parunāt



avatar
Publicēts: 29.05.11 21:54
 citēt
Nu ar kaut ko ir jāsāk! Un ja jau ir intrese par spoguļkameras pirkšanu, tad jau ir zināma pieredze uzkrāta. Neticu ka nav bildes, ko ';seit ievietot. Manuprāt savādāk tāda bezpersoniska pļāpāšana.....
Nav jau nekādu problēmu uztaisīt šeit profilu un pļāpāt:face-grin::face-grin::face-grin:
Ja jau ir tik ģeniālas idejas, tad vismaz palielies ar realizācijām!:face-glasses: Vai vispār mēs varam ticēt Tavām runām???!
avatar
Publicēts: 29.05.11 21:56
 citēt
... arvien vairāk sāk izskatīties pēc kārtējā Juŗa projekta...
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:01
 citēt
Ticēt nevienu nespiežu, ja kāds nevēlas var nepļāpāt... kad sapratīšu, kā te viss notiek, ap ko grozās....tad arī ielikšu kadu savu "šedevru". par fotorgāfēšanu ka tādu sāku interesēties pavisam nesen, lielāka pieredze man ir būt par modeli citiem fotogrāfiem.
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:02
 citēt
jāsāk ticēt Eltona viedoklim:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:03
 citēt
Eltons:... arvien vairāk sāk izskatīties pēc kārtējā Juŗa projekta...

Nav vērts tērēt laiku un enerģiju, lai atrastu piemerotas telpas, ja nebūs ko tajas izlikt.:face-smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:05
 citēt
Labāk uztaisīt MPS fotogrāfiju izstādi, būs liela piekrišana un uzaicināt ziemeļu sēni :haha::grimace::big_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:06
 citēt
savus mps gara darbus varu piedaavaat! tik vot ar kanju un kaazu bildeem man pashvaki! bet ir viens bomzis... ir riita migla.. un taa... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:07
 citēt
Oliss:La...un uzaicināt ziemeļu sēni :haha::grimace::big_smile:
tas jau sen pazudis un nevienu ar savu maakslu nepriecee! :face-crying:
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:11
 citēt
... vienalga nopietni neizskatās...
Klau!
A kur palika Elika ideja par tirdziņu???
Ekoists jau mājās, tas izrādīja aktivitāti, kur palika tā ideja?
A?
avatar
Publicēts: 29.05.11 22:38
 citēt
Eltons:... vienalga nopietni neizskatās...
Klau!
A kur palika Elika ideja par tirdziņu???
Ekoists jau mājās, tas izrādīja aktivitāti, kur palika tā ideja?
A?

tirdziņš būšot 4.06, kur tu atteicies piedalīties :grimace:
avatar
Publicēts: 29.05.11 23:47
 citēt
Būs jāpārfrāzē sens izteiciens par to kas vienmēr pienāk uz "... tad pienāca Oliss..."
avatar
Publicēts: 30.05.11 08:51 labots
 citēt
Mana pirmā darba vieta pēc foto skolas beigšanas un profa diploma saņemšanas bija viens tolaik ekskluzivs kantoris , viņu darbu virziens bija Reklāmas un Presses foto , reklāmu kūrēja Maskava pressi cekas puiši un meitenes , šefs tur bij unikāls čalis vārda Izaks kura svēta pārliecība bija ka nemitīgi jārīko izstādes un visādi citādi jāprezentējas. Par cik kantorī biju jaunākais un vienīgais ar papīriem Izaks izlēma mani pielikt pie šī plāna , mans pie pienākums bija katru piektdienu izsniegt šefam dažās filmas "Wikendam" kuras viņš pa brīvdienām ar pieblieza ar "Suņ kaķ cisk beb puķ" bildēm , katru pirmdienu sāku ar visa šitā apstrādi un 30x40 bilžu kopēšanu no pilnīgi visiem kadriem , tad šefs 90% no bildēm pašrocīgi rāmēja un stiepa uz izstāžu zāli tasija plakātu " Izaka D personālizstāde Nr XX " utt. Tā nu mēs tur dzīvojām , par cik savu karjeru taisiju diezgan strauji tiku līdz liekas 75 vai 76 " Izaka D personālizstāde" līdzdarbošanās , man tas bija varen izdevīgi par cik biju nelabojams "Haltūrists" bliezu visu par ko maksāja izņemot tiešos darba pienākumus tad šitā "Sadarbība" lāva man oficiļa`adarbā parādīties praktiski tik Pirmdienās piekdienās pārējā laikā "Taisīt mākslu" ko mans šefs ar ļoti akceptēja:):) Tad es izaugu , tālāk jau biju citā kantorī :) Esmu skeptisks pret šādām izdarībām , mūsdienās izstādes rīko kuratori un menedžeri , pats godīgi sakot nemāku teikt cik izstādēs piedalos , pirms pāris gadiem sanāca ka burtiski vai katru nedēļu mani darbi ņem dalību kādā "Izstādē" gadus 20 viņas vairs neuzskaitu , jautājums A JĒGA KĀDA ? Man patīk bildēt , pats process , ja kādam patīk izstādīties tās viņa bizness tik uz priekšu :) Starp citu agrākie Latvijas foto projekti veica diezgan aktīvu izstāžu darbību , tāds nu jau nelaiķa ERfoto vien kādus 3-4-5 kopistiskas uzrīkoja nevienā klātienē nepiedalījos bet darbi figurēja, kā arī kolektīvi ņema dalību citos , tur gan reiz aizgāju aplūrēt jo vieta bija ekskluzīva "Vēju roze" krogs TV tornī biju dabūjis visai garšīgu balvu iespēju bliezt no TV torņa jebkurā sev izdevīgā laikā ko ar izmantoju :):) kā reiz ar Zavadski iepazinos tur toreiz:)
avatar
Publicēts: 01.06.11 09:03
 citēt
Oliss:Labāk uztaisīt MPS fotogrāfiju izstādi, būs liela piekrišana un uzaicināt ziemeļu sēni :haha::grimace::big_smile:


++++..Aga...Es ar par!!!:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.06.11 09:04
 citēt
meduslacis:
Oliss:Labāk uztaisīt MPS fotogrāfiju izstādi, būs liela piekrišana un uzaicināt ziemeļu sēni :haha::grimace::big_smile:


++++..Aga...Es ar par!!!:face-grin:


..Es i no Anglijas ar čarterreisu atlidotu,lai nepalaistu garām..:face-wink:
avatar
Publicēts: 02.06.11 22:15
 citēt
Nu ko taisiet kādu izstādi tik augšā, pazinojiet, kur to var aplūkot, ar lielu interesi aiziešu aplūkot.... kamēr aktīvi spriedelējat ko un ka labak darīt, man izteica interesntu projektiņu, kurā jāpiedalās, tāpēc šī doma pagaidām atvirzās otrajā plānā....:face-sad:
avatar
Publicēts: 03.06.11 10:36
 citēt
adnilla:Nu ko taisiet kādu izstādi tik augšā, pazinojiet, kur to var aplūkot, ar lielu interesi aiziešu aplūkot.... kamēr aktīvi spriedelējat ko un ka labak darīt, man izteica interesntu projektiņu, kurā jāpiedalās, tāpēc šī doma pagaidām atvirzās otrajā plānā....:face-sad:


Noalgo "Kuratoru" un esi droša viņam "Interesantus piedāvājumus" izteiks katru dienu pāris stundu no vietas lasāmā skaitā , man un ne tikai man visiem kas reģistrējušies noteiktos resursos KATRU DENU izsaka "Desmitiem interesantu piedāvājumu" par isstādēm visā pasaulē baltijā un Latvijā spēj tik PIEDALĪTIS :D :D
avatar
Publicēts: 21.06.11 17:21
 citēt
Padalies ar resursiem )))
avatar
Publicēts: 21.06.11 17:35 labots
 citēt
chelseafc:Padalies ar resursiem )))


Priekš amatieriem Kaut vai šeit www.entryforms-fiap.net , spēj tik piedalīties un tas ir VIENS kantoris , šādu ir desmitiem visās pasaules malās:) Vēl jau ir arī profu kantori visādas UK un USA bāzētas asociācijas biedŗibas fondi un kas tik vēl nē :):) Tik iereģistrējies un PIEDĀVAJUMI birss kā no pārpilnības raga , reizēm lai klients "Silts" pat atsūta kādu pabiezu žurnālu bez maksas , piemēram šādu bit.ly...
avatar
Publicēts: 21.06.11 17:38
 citēt
oi - jāsaņemās un jāiesniedz papīri titula saņemšanai ;-)))
avatar
Publicēts: 21.06.11 17:49
 citēt
dansiga:oi - jāsaņemās un jāiesniedz papīri titula saņemšanai ;-)))


Jā jā , medāļu noteikti pāris spaiņi vane :):)
avatar
Publicēts: 21.06.11 21:20
 citēt
Nu jau nav tiešas pieejas... Viesnīca ''Latvija". Augšstāva restorāns
avatar
Publicēts: 21.06.11 22:02
 citēt
Runājot par izsādēm, gadu pēc sāku fotogrāfēt biju gatavs rīkot personālizstādi kaut vai Valsts Mākslas Muzejā bet prātiņš nāk lēnām un šobrīd izstādei esmu vismazāk gatavs kā jebkad, kaut tas būtu Mazpisānu tautas nama pagrabā!
avatar
Publicēts: 21.06.11 22:10
 citēt
Vo vo, brīžiem tāda sajūta, ka cilvēks nemaz neskaitās par fotogrāfu, ja šis nav paspējis savā 3 gadu foto-karjerā kādas pāris personālizstādes sarīkot :D Protams, ka mūsdienās izstādi jau var sarīkot katrs kurš - ka tik nauda un gribēšana ir. Bet nu kaut kādai nelielai paškritikai taču vajag būt... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.06.11 22:12
 citēt
kasparsf:Runājot par izsādēm, gadu pēc sāku fotogrāfēt biju gatavs rīkot personālizstādi kaut vai Valsts Mākslas Muzejā bet prātiņš nāk lēnām un šobrīd izstādei esmu vismazāk gatavs kā jebkad, kaut tas būtu Mazpisānu tautas nama pagrabā!

Vot labi teikts!:face-glasses:
avatar
Publicēts: 21.06.11 22:30
 citēt
Lunis, smej vai nesmej , bet AFIAP prasiibas man sanaaca 3 meeneshu laikaa ... tikai bija jaagaida gads, kaa FIAP noteikumos t4eikts, ka titulu pieshkjir ne agraak kaa meenesi peec pirmaas bildes akcepta ...... man tas gads jau bija apriilii .... vot tik te aizkliidusi sicots darbos un nav laika domaat par tituliem ;_(((
avatar
Publicēts: 21.06.11 22:34
 citēt
kasparsf:šobrīd izstādei esmu vismazāk gatavs kā jebkad
A kur problēma atmest paškritiku? :D :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.06.11 22:57 labots
 citēt
dansiga:Lunis, smej vai nesmej , bet AFIAP prasiibas man sanaaca 3 meeneshu laikaa ... tikai bija jaagaida gads, kaa FIAP noteikumos t4eikts, ka titulu pieshkjir ne agraak kaa meenesi peec pirmaas bildes akcepta ...... man tas gads jau bija apriilii .... vot tik te aizkliidusi sicots darbos un nav laika domaat par tituliem ;_(((


Kāda vaina Silvucīt , man kolēģi datoristi no gara laika sūtija tur bildes visadus jocīgus fraktaļus un skuķus , kautkad uz nākamo vasaru pēc pirmā ziepja nopirkšanas šamam jau bija kurpjukaste ar medaļiem un visi iespējamie tituli ko var dabūt pēc rezultātiem ne pēc "Gadiem" , beigās šis parēķināja ka pa to gadus nolicis liekas ~1500 Eur lai godīg sakot "Nopirktu" tos grabuļus vienkarši masveidā piedaloties it visās isstādēs , tad zini šis meta mieru. Kadrez mana Lauene rīkoja isstādes pat kur WEB komunijs varen piedalijās bet ar laiku tas apnīk , man tas vairs nelikas intresanti gadus 20 neskaitu un neintresējos cik un kādās isstādēs piedalos , varu tik teikt ka Rīgā nav neveinas LIELĀS izstažu zālēs ieskaitot Makslas muzeju , Arsenālu , Aizrobežu , Kara , Okupācijas , Literatūras un sazin vēl kādus muzeju un zāles kur bija prestīži izstādītoes , Esmu piedalijies pat visādās Pasaules Latviešu globālās izstādēs , nu bet ko tas man dod da pilnīgi neko. Ar Ogres studiju pa 20 gadiem esmu vai puss Latvijas muzejos izstādijies NU I ŠTO ?:) Man piemēram smieklus raisa kad CV raksta kaut kādas muļķīgas "Lokālas" izsāžels tipa "Salonus" nu nepiemīt man marasms rakstīt CV ar simtiem lokļau izstāžu kur man kaut kādi darbi piedalās , cik atceries Ženija pat kādreiz manus darbus lika VEFa un kur tik nē pat bez kādas manas aktīvas piedalīšanas RĪGA darbībā nu un tad grib lai lieka , FORMĀLI darbojos vismaz 3 klubos kuri aktīvi rīko izstādēs VISĀ pasaulē , pilnīgi godīgi saku man PATREIZ neviena no viņiem darbība nešķiet vairs interesanta , kam vienkārši nav ideju kā Rīga , kas rīko kaut kādus pus slepenus saietus nevienam nezināmās vietās kā Ogre par saturu un vietu pat biedrus neuzskatot par vajadzību informēt , citi atkal rīko burvīgus tusiņus un Komerc pasākumu sērijas , nu patīk man patusēt bet ti es varu arī bez foto. Sliecos domāt ka nākamā sezonā piesliešos kādiem Avangardistiem tipa Talsu Balgas kompānija , pie tiem vismaz ir interesanti MAN , nu pieriebies man vienveidīgas muļkigas izpausmēs un garlaicīgas vienveidīgas izstādes PAR PASTULBĀM SADZĪVISKĀM TĒMĀM. Esmu nonācis pie secinājuma ka Latvijas "Radošā" foto dzīve man ir par garlaicīgu , Vācijas ar apnikusi , Zviedrijā vēl garlikojošāk kā Latvijā nu negribu es vairs taisīt "Pimpīšu / vāverīšu" reinkarnāciju Nr.3 , gribu ko traku , par laimi ciņu biedrs Rolands gana darbīgs lai būtu ar ko kopējus projektus cept ta stik vien priecē. Man vispār šausmīgi krīt uz nerviem publikas "Sadzīviskums mietpilsoniskums" funktieros tik garlaicīgs ka no žāvām var žokli izmežģīt. Nezinu komplektēšu kādu traku domu biedru kompāniju ar kuriem ražot gan komerciju gan ARTu ,
avatar
Publicēts: 22.06.11 09:05
 citēt
Luni, nupat pakonsulteejos ar zinaataajiem - TU NEESI PIEDALIIJIES Latvijas Expo izstaadee Hanoveraa 2000. gadaa. Un basta. :D :D :D
avatar
Publicēts: 22.06.11 12:17 labots
 citēt
Eliza_Lace:Luni, nupat pakonsulteejos ar zinaataajiem - TU NEESI PIEDALIIJIES Latvijas Expo izstaadee Hanoveraa 2000. gadaa. Un basta. :D :D :D


Mani gan tas nesatrauc , smu piedalijies daudzkur citur , bet ja tā padomā un gadienā Zinātājs domā ka es nezinu , Saldumu ražotājiem bilde ar patreizējo kruto modeli Madaru toreiz ~3 gadu vecu , piefiksēja viņas māsica kura kāreiz netālu dzīvo un šancēja Hanoverē paviljonā , pēc tam baig līdzīgs storijs bij Helsinkos , man patīk zināt vairāk nekā kādam gribētos :D :D Kādreiz dragāju daudz visādus "Bebjus tīņus" atraktīvi interesanti un noderīgi , tā teikt ārpus darba laika "Priekšdienām" tad nu dažiem gadās "Paslīdēt" reizēm izmantot :face-wink::face-grin: Helsinkos pats redzēju :face-grin::face-grin: Man nav hobija pašam nodarboties ar savu darbu saganīšanu , manā vietā to dara menedžeri un maxslinieki kas viņus gana labi zin un galvenais zin KAM un kad tas tasīts , tad nu šad tad sanāk ka saņemu hoņus par lietām un projektiem kas tasiti FANAM pirms gadiem 10-15-20 un kāds zinot ka tas ir MANS sapiķo lai "Nejauši" neuzrautos , pat neskatoties uz to principā neparakstos zem "Komerciāliem" darbiem , 90 gados tasiju ļoti daudz neparastus "Komercārtus" fanam , pēc tam jau pēc 2000 gada tasiju tikai 100% koemrciju "Standarta" paskatā :face-grin::face-grin::face-wink: Parasti uzpeld tieši 90 gadu "Maxsla" grēdām šitādus un variacijas i5.ifrype.com... , vai i0.ifrype.com... , img.fotoblog.lv... , tas kautkāds 94-96 gads cilvēki reku pat mūsdienās salikuši savos Draugu albūmos :D :):) Pārsvarā mani "Rotaļu biedri" bij Lietišķas skolas tīņi vai mākslinieku bērni līdz ar to mūsdienās šie kā saproti ir jaunie spējīgie topā y.delfi.lv... un i4.ifrype.com... , tās abas meitenītes no tās "Četrotnes" tik musdienās:):) Zin ko kur var atrast un kas kam pieder arī ja virsū nav rakstīts :face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 19.07.11 04:12
 citēt
adnilla:Bez idejas nekas nenotiek... tā ir visa sākums:face-smile:
ideju jau visiem daudz kā jūras mēslu, naudas tikai nevienam nav. :exciting:
avatar
Publicēts: 19.07.11 10:11 labots
 citēt
haralds:
adnilla:Bez idejas nekas nenotiek... tā ir visa sākums:face-smile:
ideju jau visiem daudz kā jūras mēslu, naudas tikai nevienam nav. :exciting:


Vecīt tu spried pēc sevis un čomiem , PARSVARA ir tieī pretēji ! Publika neizjūt finasu trūkumu darīt DA JEBKO tik viņai nav pilnīgi nekadu ideju PRINCIPA NEKAD izņemot nopirka fočuku taga japiedalas isstades AR KO / KĀDĀS nu par šo tēmui "Nav ideju" bet VAJAG !! Man ar ilgu laiku bij brinums ka cilveks momenta pec focjuka nagos sagrabsjanas RIKOS IZSTADI un pirmais jautajums bija "A ka tur to focuku iesledz un kur ramjus var nopirkt" , es te braucot no Kuldigas guleju kemperi un skatijos TV , tur bija intresanta intervija ar Vilcani Margaritu , vina pateica tadu texstu kadu es sen nebiju varejis IZŠTUKOT ka tas var but. Vina pateica IZZUDUŠI PASDARBNIEKI AMATIERI, butiba cilveki sobrid nespej nekadi uztvert savu LIMENI tiko "Fočuks nagos" ta uzreiz IZSTADE / PROFS nu murgss kautkads , IDEJU / PRASMUJU nekadu bet pasdarbnieku / amatieru tad vairs nav tik NEKAS / PROFS nu ta nemedz būt . Tapec ar nav to IDEJU ir NAUDA + IESPEJAS bet lauvas tiesai publikas nav galigi nekadu IDEJU ko ar to darit un kura virziena urbt kur piedalities vispar VIRZIENS pat nav skaisdrss par merkjiem un lidzekleim nemaz nerunajot:):)
avatar
Publicēts: 19.07.11 10:39
 citēt
ar idejām varu palīdzēt - taisni tagad pa vasaru klabinu augšā un vācu materiālus kursam *radošās domāšanas metodes un struktūra*

tikko pats gadu nomācījos - teicama štelle - nu ķip *kā no cirvja zupu vārīt* vai *mūza tabulā* - superāko sistēmu dāņu puiši bij atveduši pamācīt
avatar
Publicēts: 19.07.11 12:47
 citēt
Maris:ar idejām varu palīdzēt - taisni tagad pa vasaru klabinu augšā un vācu materiālus kursam *radošās domāšanas metodes un struktūra*

tikko pats gadu nomācījos - teicama štelle - nu ķip *kā no cirvja zupu vārīt* vai *mūza tabulā* - superāko sistēmu dāņu puiši bij atveduši pamācīt


kur kurss būs? (pieejams, apmeklējams)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):