forum.gif
Leica vs. Carl Zeis
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Leica vs. Carl Zeis
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.04.07 22:14
 citēt
Izsijājot vairāks pretendtus beidzot esmu nonaacis liidz divaam kompaktkameraam un taapeec veelos uzklausiit peedeejos komentaarus kurs buutu labaaks? Negribu par digitaalo teeret stipri vairaak par 200ls, jo man liekas nav jeegas pirk pa >300ls ja tur pat jau gandriiz ir spogulene!
Panasonic DMC-FZ7EG-S/K un Sony DSC-H2
avatar
Publicēts: 08.04.07 22:19
 citēt
abi kantori rzho cieshamus telljukus
avatar
Publicēts: 08.04.07 22:20
 citēt
abi kantori rzho cieshamus telljukus

tur jau taa lieta cenas starpiiba arii nav liela un abi ir pienjemami aparaati tikai tagad ir jaatraapa uz iisto!
avatar
Publicēts: 08.04.07 22:30
 citēt
Met monētu un nelauzi galvu par tādām lietām ...:)
avatar
Publicēts: 08.04.07 22:42
 citēt
saliidzinaaju bildes njemshu Sony!
Kaa juus domaajat kura ir Pasaulee labaakaa optika?
avatar
Publicēts: 08.04.07 22:48
 citēt
Domāju, ka zem "pasaules labākās optikas" var pabāzt kaudzi firmu :)
avatar
Publicēts: 08.04.07 22:49
 citēt
domāju elektrolux vareetu varenus stiklus cept - paskat kaadi veshmashiinaam logi
avatar
Publicēts: 09.04.07 02:16
 citēt
Mari: Tavus jokus nesaprot! Bet nu es smejos riktiigi..un miegs atkal prom ;)
avatar
Publicēts: 09.04.07 11:32
 citēt
būtībā marketinga sekas nav nekas smieklīgs :(

tāpat kā tas, ka pasaules labākā optika nav meklējama aprunātajā segmentā :(

bet knipsēt, un pie bildes tikt, tomēr var un tas jau atkal priecē.
avatar
Publicēts: 10.04.07 09:55
 citēt
Njā, te nu toč grūti izvēlēties. Aizej uz veikalu, paspaidi abus un pērc to, kurš šķiet ērtāks.
Sony varētu būt labāka bilde, Panapana varētu būt labāka stabilizācija. Kkā tā.
avatar
Publicēts: 10.04.07 12:51
 citēt
Abos minētajos gadījumos ne Leica, ne Kārlis nav tiem aparātiem tuvumā stāvējis. Ja tā būtu, tad cenai japieliek vēl viena nulle klāt

Nu, diez vai viņi tā vienkārši atļautos rakstīt skaļus nosaukumus uz objektīviem, gan jau kaut kāda saistība tur ir.
avatar
Publicēts: 10.04.07 13:01
 citēt
Abos minētajos gadījumos ne Leica, ne Kārlis nav tiem aparātiem tuvumā stāvējis. Ja tā būtu, tad cenai japieliek vēl viena nulle klāt

Nu, diez vai viņi tā vienkārši atļautos rakstīt skaļus nosaukumus uz objektīviem, gan jau kaut kāda saistība tur ir.


no offence, bet uz tadiem kaa Tevi tas uzrkasts ari ir teemeets.
un under supervision of Zeiss/Leica/Zenitar/Helios/whatever. bet tas nav tas pats kas iista rokam nostradata Zeisa vai Leicas leeca. Nu nav un nebuus. Jo cenu aptuveno jau te mineeja.
ir tak atskiriba - andre bildee fotosesiju, vai andre staav blakus, dzer teeju un es knipseju, pec vinja noradijumiem? (shitas taa, piemera peec)
avatar
Publicēts: 10.04.07 18:18
 citēt
Abos minētajos gadījumos ne Leica, ne Kārlis nav tiem aparātiem tuvumā stāvējis. Ja tā būtu, tad cenai japieliek vēl viena nulle klāt

Nu, diez vai viņi tā vienkārši atļautos rakstīt skaļus nosaukumus uz objektīviem, gan jau kaut kāda saistība tur ir.


no offence, bet uz tadiem kaa Tevi tas uzrkasts ari ir teemeets.
un under supervision of Zeiss/Leica/Zenitar/Helios/whatever. bet tas nav tas pats kas iista rokam nostradata Zeisa vai Leicas leeca. Nu nav un nebuus. Jo cenu aptuveno jau te mineeja.
ir tak atskiriba - andre bildee fotosesiju, vai andre staav blakus, dzer teeju un es knipseju, pec vinja noradijumiem? (shitas taa, piemera peec)


Da labi, veči...

paskataties vidjikus, kā ražo džinsas, kā ražo lēcas, kā vispār notiek ražošana.

Un tad padomājiet, vai tur ir kāda atšķirība. Nu var jau būt, ka ir...

Protams, latvietis biezais izveicīgais jau nebrauks ar rūpnīcā ražotu Toyota, viņam vajag ar rokām taisītu Bentley...
avatar
Publicēts: 11.04.07 10:44
 citēt
starpiiba nevis kur razho bet kas projektee un kaadi ir kvalitaates standarti. vienaa un tai pashaa kjiinas ruupniicaa var cept liidziigus pastiprinaataajus, tikai vienu taisa no augstaakaas kvalitaates detaljaam, kas iet cauri dubultai kvalitaates kontrolei, kameer otrs stuuzis tiks komplekteets no izbraakjeetajaam (x% no normas) detaljaam... tas taa, offtopics.
avatar
Publicēts: 11.04.07 17:49
 citēt
Nu, diez vai viņi tā vienkārši atļautos rakstīt skaļus nosaukumus uz objektīviem, gan jau kaut kāda saistība tur ir.

Tā es arī gribu domāt, varbūt stikli Zeisā rēķināti bet ražoti citur vai kā.
avatar
Publicēts: 11.04.07 22:45
 citēt
Te ir runa par 200Ls vērtu kameru. Ja atrēķina nost ražotāju uzcenojumus, transportētāju un daudzo pārdevēju uzcenojumus, nodokļus, muitas utt., tad iznāk, ka kameras pašizmaksa ir krietni zem 100Ls, bet to dažu stikla gabaliņu ar Carl Zeiss vai Leica vārdu pašizmaksa ir labi ja 3Ls.

Vai tiešām kādam šķiet, ka tajos 3Ls vērtajos stikla gabaliņos ir tik liela taustāma starpība, lai būtu vērts diskusijām veltīt dienas, nedēļas vai pat mēnešus? Un kā izpaužas tas pārākums? Projicējot bildi uz 5Ls vērtas mikroshēmas, kas perfekti māk parādīt tikai trokšņus? Vai pārākums parādās vēlāk, kad kameras iekšienēs citas 5Ls vērtas mikroshēmas no iegūtās bildes noņem trokšņus līdz ar pēdējām konkrētā stikla pazīmēm un piešķir bildei disneyland krāsas?
avatar
Publicēts: 11.04.07 23:19
 citēt
Es pareizināju ar 2 sākotnējos skaitļus, lai bērni pārsteigumā nenorītu čupa-čups ar visu kātiņu.
avatar
Publicēts: 12.04.07 14:14
 citēt
Es pareizināju ar 2 sākotnējos skaitļus, lai bērni pārsteigumā nenorītu čupa-čups ar visu kātiņu.

neviens te neko neriis :P viss taapat jau tas ir zinaams, nedziivojam jau mucaa :D bet kuras tad ir pasaule labaakas leecas, neskatoties uz nekaadaam cenaam utt.
avatar
Publicēts: 12.04.07 14:23
 citēt
Leica ir par 0.5 santīmiem labāks stikls - šajā kategorijā.
Ej pērc panazonic.
avatar
Publicēts: 12.04.07 14:36
 citēt
Šīs klases tehnikai (kā jau te kaut kur rakstija) nav svarīgi šie uzraksti, svarīgi ir notestēt(ja ir tāda iespēja) un paskatīties kā konkrētais aparāts veic savas funkcijas/veic uzņēmumus. Noteikti varētu būt atšķirības atkarībā no eksemplāra(modeļa robežās protams :) ).
PS.Ir redzētas labas bildes no tās soņas, detalizācija asums utt, lai gan cik var novērtēt šāda izmēra bildēs.Bet te blakus saitā tik_taapat slavēja soņas stikliņu makro iespējas kas salīdzinājumā ar pašrizējo C 20D ar macro stiklu nemaz tik stipri sliktāk neizskatās.
PPS.Nu sen jau zināms ka dažādu ražotāju tehnika vienā cenu kategorijā būtiski neatšķirās.
avatar
Publicēts: 12.04.07 17:58
 citēt
bet kuras tad ir pasaule labaakas leecas, neskatoties uz nekaadaam cenaam utt.

Anženjē, Zeiss, Rodenstock
avatar
Publicēts: 12.04.07 18:40
 citēt
...un vēl preces/detaļas pievienoto vērtību veido cilvēka darbs šo lietu testējot...domāju, ka lielākā daļa lēto objektīvu ir ar zemu testēšanas (cilvēka faktors) koefiecientu... pieaugot koeficientam, pieaug arī objektīva cena ... :)
avatar
Publicēts: 12.04.07 19:16
 citēt
Nezinu kā sony, bet canona makro stikli dod ārā ļoti labu bildi. Canona 180mm ir viens no maniem mīļākajiem objektīviem.

Savukārt par Zeiss un citiem objktīviem šajā cenu kategorijā ir jāpiekrīt sandijam. Ja rodas šaubas, tad paskataties cik šī paša ražotāja objektīvi maksā priekš 35mm kamerām

Šīs klases tehnikai (kā jau te kaut kur rakstija) nav svarīgi šie uzraksti, svarīgi ir notestēt(ja ir tāda iespēja) un paskatīties kā konkrētais aparāts veic savas funkcijas/veic uzņēmumus. Noteikti varētu būt atšķirības atkarībā no eksemplāra(modeļa robežās protams :) ).
PS.Ir redzētas labas bildes no tās soņas, detalizācija asums utt, lai gan cik var novērtēt šāda izmēra bildēs.Bet te blakus saitā tik_taapat slavēja soņas stikliņu makro iespējas kas salīdzinājumā ar pašrizējo C 20D ar macro stiklu nemaz tik stipri sliktāk neizskatās.
PPS.Nu sen jau zināms ka dažādu ražotāju tehnika vienā cenu kategorijā būtiski neatšķirās.
avatar
Publicēts: 12.04.07 19:52
 citēt
Izsijājot vairāks pretendtus beidzot esmu nonaacis liidz divaam kompaktkameraam un taapeec veelos uzklausiit peedeejos komentaarus kurs buutu labaaks? Negribu par digitaalo teeret stipri vairaak par 200ls, jo man liekas nav jeegas pirk pa >300ls ja tur pat jau gandriiz ir spogulene!
Panasonic DMC-FZ7EG-S/K un Sony DSC-H2


es meklētu ar 4 pirkstiņu baterejām (kad sāksi ceļot sapratīsi akulumatora neērtības)
avatar
Publicēts: 10.12.19 09:24
 citēt
Jaunākie Panasonic ražojumi fotojomā ir visnotaļ interesanti.
avatar
Publicēts: 10.12.19 09:32
 citēt
ivog:
="ezis666"Abos minētajos gadījumos ne Leica, ne Kārlis nav tiem aparātiem tuvumā stāvējis. Ja tā būtu, tad cenai japieliek vēl viena nulle klāt

Nu, diez vai viņi tā vienkārši atļautos rakstīt skaļus nosaukumus uz objektīviem, gan jau kaut kāda saistība tur ir.


Uz viedtālruņiem jau arī nosaukums Zeiss tagad greznojas. Bet būtībā jau latvieši praktiskie atkal laiž muļķi. Par labāku optiku būtu vērts sākt sapņot pēc nopietnas daudzu gadu gadu bildēšanas un pēcapstrādes pieredzes iegūšanas, kad būtu redzams, vai cilvēkam vispār mēdz būt interesantas idejas, darbu sērijas utt. Visus tos dzērājus, kaķīšus, puķītes var bildēt kaut ar Phase One, cik vērtas tās bija, ar vai bez vinjetēšanas, tik arī paliek. Es to saku arī par saviem kadriņiem, lai gan es nekad neietilpšu to lokā, kas meklēs sev perfektu aparātu un stikliņus. Kaut kā die pirsas! Kas ir, ar to burā.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):