forum.gif
Rītdienas laikapstākļi.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Rītdienas laikapstākļi.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 18.10.11 22:43
 citēt
Sveiki!

Pa cik, neesmu nekāds laikapstākļu guru, interesē viedoklis, vai varbūt mājaslapa ar rītdienas laika prognozēm!
Lieta sekojoša, esmu iegādājies 10-20 stiklu, un redzams ka vējels liels. Doma rīt, ja vējels saglabājas aizbraukt ietestēt kas man ar viņu sanāk, uz Rīgas moliņu.
Negribas agri no rīta celties ja vējels nav, un tādējādi bojāt savu miegu! Respektīvi padalaties, būs nebūs, ir vērts/nav! :)

Paldies kolēģi!
avatar
Publicēts: 18.10.11 22:49
 citēt
avatar
Publicēts: 18.10.11 23:07 labots
 citēt
Labākais, ka patiešām meteo.lt aiztaisīta ciet ne-leišu adresēm... ,tas ko šodien Bez tabu stāstīja. Es tikai tur laika prognozes skatījos, smuki un ērti. Ja nu kāds arī skatīja leišu lapu, tad tagad jāiet caur leišu proxi, piemēram 77.79.8.192.
avatar
Publicēts: 18.10.11 23:07
 citēt
Kaut kādi pinpji: laacz.lv...
avatar
Publicēts: 18.10.11 23:10 labots
 citēt
www.windguru.com
Šeit ir īpašs uzsvars uz vējiem, bet piereģistrējoties vari ielikt sev interesējoša punkta koordinātes!
avatar
Publicēts: 18.10.11 23:17
 citēt
Vēl šeit diezgan precīzi: www.gismeteo.ru...

Un šeit par vējiem: www.windguru.cz... (ceturtdien megapūtiens). Un es, kā sens zvejniekdēls varu pačukstēt, ka jāskatās, lai būtu ziemeļrietumu vējš. Ja gadās šāds vējs un 30m/s, tad līcī ūdens līmenis paceļas par 2m, attiecīgi Bolderāja un Jūrmala ūdenī, Rīgā brauktuves pie Daugavas arī. Ja vējš pamainās uz ziemeļaustrumiem, Piekraste no Jūrmalas līdz kolkai skalojas jūras viļņos, bet tad ātri ūdens noplok.

Šeit arī skatās laikapstākļus: foreca.com...
avatar
Publicēts: 18.10.11 23:30 labots
 citēt
Lapa, kuru lieto aviācijā. www.meteoblue.com... Ieraksti valsti un savu miestu.
Ja piereģistrēsies, tur ir meteogrammas ar tempeartūru, mākoņainību, vējiem pat līdz 10 km augstumam.
Arī ši ir laba - new.meteo.pl spied uz model coamps, tad uz vajadzīgo vietu kartē.
avatar
Publicēts: 18.10.11 23:54
 citēt
www.emhi.ee...

Nu šitais ir super :) Izlasiet pieliktās vēstules :)
avatar
Publicēts: 19.10.11 02:14
 citēt
Tikai, ja brauc, brauc uz Bolderājas molu, tur ir jēe! Krietna pūtiena laikā silti iesaku. Ja būtu iegādāts kas pie 300mm, ieteiktu līdz lidostai aizbraukt, lidmašīnas arīdzan šķērsvējā smuki piezemējas ;)
avatar
Publicēts: 19.10.11 07:39
 citēt
Cik labi, ka ierēdņi ko aizliedz. Talanti atplaukst neredzētā krāšņumā. Ja trīs baltijas valstu meteodienesti radītu ko līdzīgu šim:
meteo.enkurs.org
TAD gan varētu par sadarbību runāt. :)
avatar
Publicēts: 19.10.11 08:33
 citēt
CMartins:Sveiki!

Pa cik, neesmu nekāds laikapstākļu guru, interesē viedoklis, vai varbūt mājaslapa ar rītdienas laika prognozēm!
Lieta sekojoša, esmu iegādājies 10-20 stiklu, un redzams ka vējels liels. Doma rīt, ja vējels saglabājas aizbraukt ietestēt kas man ar viņu sanāk, uz Rīgas moliņu.
Negribas agri no rīta celties ja vējels nav, un tādējādi bojāt savu miegu! Respektīvi padalaties, būs nebūs, ir vērts/nav! :)

Paldies kolēģi!


10-20 jātestē lielā vēja, tad redzēsi- šūpojas, vai stingrs :)
Ielikšu bildi tūlīt, apstākļi, kur testē objektīva saderību ar fotogrāfu :):):)
avatar
Publicēts: 19.10.11 09:29
 citēt
Windguru.cz labi strādā. ja par naudiņām tad pavisam labi...
Summa nebij liela, kkādi padsmit eu uz gadu, ja nekļūdos:)
avatar
Publicēts: 19.10.11 09:43
 citēt
kā jau Schneiders saka

new.meteo.pl...

uzsit uz vajadzīgo kvadrātiņu un skaties:

new.meteo.pl...
avatar
Publicēts: 19.10.11 11:34 labots
 citēt
Mans meteo favorīts ar 99% patiesumu ir: www.yr.no...
avatar
Publicēts: 19.10.11 11:40
 citēt
Nu, par to 99% patiesumu nezinu, kad strādāju lidlaukā, meteorologi teica, ka ticēt var 24 h prognozei, 3 dienas pieņemt zināšanai, bet par nedēļu viņi paši smejoties.
avatar
Publicēts: 19.10.11 12:03 labots
 citēt
Schneider:Nu, par to 99% patiesumu nezinu, kad strādāju lidlaukā, meteorologi teica, ka ticēt var 24 h prognozei, 3 dienas pieņemt zināšanai, bet par nedēļu viņi paši smejoties.


Man pieejams 100% patiess ... www.māja.logs.izbāz galvu.
avatar
Publicēts: 19.10.11 12:10
 citēt
Bildēju kāzas Lubānā, tur starp baznīcu un galdiem bija vizināšanās pa visu Madonas apkaimi. Apmeklējām viena vietējā večuka akmeņdārzu, kur viņš rādīja akmeni meteostaciju. Ja tas ir slapjš,tas nozīmē, ka līst lietus. Ja tas silts, ir vasara, ja apsarmojis - ziema. Ja nav redzams - ir nosperts.
avatar
Publicēts: 19.10.11 12:21
 citēt
Schneider:... Ja tas ir slapjš,tas nozīmē, ka līst lietus. Ja tas silts, ir vasara, ja apsarmojis - ziema. Ja nav redzams - ir nosperts.
:haha:
avatar
Publicēts: 19.10.11 12:52 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 19.10.11 13:01
 citēt
+/- ticami vismaz pa 1-2-3 dienām sitas rāda
freemeteo.com...
avatar
Publicēts: 19.10.11 14:48 labots
 citēt
Es ar kaut kā new.meteo.pl... vai meteo.lt... lietoju. Nākamai dienai samērā precīzas prognozes. Cik nu precīzas tās var būt attiecīgajā mērogā.
Tā jau kombinācijā ar tām prognozēm meteoradars bija ļoti iemīļots - apsaties un visntaļ precīzi vari noteikt cik h pie Tevis vēl lietus nebūs.. Bet nu tas tagad par nesamērīgu samaksu (LT un EE radari nav tik precīzi tomēr).
avatar
Publicēts: 22.06.21 10:58
 citēt
Ikvienam ir sava pārliecība par to, kur skatīties laika apstākļus. Bet tagad es uzticos statistikai, un tagad statistika saka, ka www.meteoprog.lv... šis resurss laika ziņu prognozēs ir kļūdījies vismazāk, tāpēc es tos skatos.
avatar
Publicēts: 01.07.21 07:04
 citēt
Windy.com šodien vairāk par 28° nesola, citur sola 31°
www.windy.com...
avatar
Publicēts: 03.07.21 00:30
 citēt
Rīt Kolkā nesnigšot, VO!
avatar
Publicēts: 16.07.21 11:34
 citēt
Windy.com šodien vairāk par 30° nesola :)
www.windy.com...
avatar
Publicēts: 18.07.21 22:38
 citēt
Rit 26 sola
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):