forum.gif
Par servera darbības ātrumu. Hostinga kvalitāte.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Par servera darbības ātrumu. Hostinga kvalitāte.
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 09.03.12 20:00
 citēt
Pēdējo mēnešu laikā jūtu, ka fotoblog vietne ir kļuvusi jūtami lēnāka. Arvien ilgāks laiks jāgaida, lai ielādētu jaunu lapu. Nezinu, vai ir notikusi hostinga maiņa vai pasliktinājusies esošā hostinga kvalitāte, vai arī ievērojami pieaudzis lietotāju skaits, bet negatīvu ietekmi nevar nejust. (Esmu pārliecināts, ka vaina nav manā 20Mbps LTK internetā.)

Es, protams, apzinos, ka hostings ir maksas pakalpojums un fotoblog.lv diez vai ir īpaši ienesīgs projekts, bet varu tikai teikt to, ka brīžos, kad "bremzēšanās" ir īpaši izteikta zūd bauda no šī lieliskās (bez sarkasma!) vietnes lietošanas, un es neviļus sāku izsvērt alternatīvas utt.

Protams, var jau man atbildēt "ja kaut kas nepatīk, tad vari doties uz citurieni", bet man gribētos, lai tieši šī lapa būtu mana galvenā vieta sociālai mijiedarbībai ar citiem foto entuziastiem.

Priecātos par citiem viedokļiem un diskusiju situācijas uzlabošanai.

Ātru serveri vēlot,
Freddie
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:05
 citēt
nu ja ..... kameer fotoblogs apstradaa aatraakos - tb mani ar manu 80 Mbps (shinii briidii kad rakstu) ..... tad taveejais niikais internets bremzee;-pppppp
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:10
 citēt
dansiga:nu ja ..... kameer fotoblogs apstradaa aatraakos - tb mani ar manu 80 Mbps (shinii briidii kad rakstu) ..... tad taveejais niikais internets bremzee;-pppppp


jaunkundz Tu jau vari pprotams uzlikt kropam stiklu kurš ir pilnajam kadram, bet tas neizmantos pilnu stikla resursu, tāpat ir ar Taviem 80Mbps :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:22
 citēt
martc:
dansiga:nu ja ..... kameer fotoblogs apstradaa aatraakos - tb mani ar manu 80 Mbps (shinii briidii kad rakstu) ..... tad taveejais niikais internets bremzee;-pppppp


jaunkundz Tu jau vari pprotams uzlikt kropam stiklu kurš ir pilnajam kadram, bet tas neizmantos pilnu stikla resursu, tāpat ir ar Taviem 80Mbps :bad_smile:


klua, onka .... neko nezinu par crop internetu .... bet man nekas nebremzee .... (ja nu nesmu kartejo reizi kaadu trojaani ievilkusi, kaut ko mekleejot inetaa) ;-)))))) Kaapec ta mani 80 mit no 100 netiek izmantoti!!?!?!
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:26
 citēt
dansiga:
martc:
jaunkundz Tu jau vari pprotams uzlikt kropam stiklu kurš ir pilnajam kadram, bet tas neizmantos pilnu stikla resursu, tāpat ir ar Taviem 80Mbps :bad_smile:


klua, onka .... neko nezinu par crop internetu .... bet man nekas nebremzee .... (ja nu nesmu kartejo reizi kaadu trojaani ievilkusi, kaut ko mekleejot inetaa) ;-)))))) Kaapec ta mani 80 mit no 100 netiek izmantoti!!?!?!


vai zini tantA, tas Tavs neta ātrums tiek nodrošināts tikai ltk tīklā, kas Tev liek domāt ka fotoblog provaiders ir ltk? tā kā Tas Tava pieslēguma ātrums tiek nodrošināts TIKAI ltk tīklā, bet ltk NAV viss internets, tikai niecīga daļiņa no tā, tad secinājumus izdari pati.. tantA :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:31
 citēt
martc:
dansiga:
klua, onka .... neko nezinu par crop internetu .... bet man nekas nebremzee .... (ja nu nesmu kartejo reizi kaadu trojaani ievilkusi, kaut ko mekleejot inetaa) ;-)))))) Kaapec ta mani 80 mit no 100 netiek izmantoti!!?!?!


vai zini tantA, tas Tavs neta ātrums tiek nodrošināts tikai ltk tīklā, kas Tev liek domāt ka fotoblog provaiders ir ltk? tā kā Tas Tava pieslēguma ātrums tiek nodrošināts TIKAI ltk tīklā, bet ltk NAV viss internets, tikai niecīga daļiņa no tā, tad secinājumus izdari pati.. tantA :bad_smile:


paga paga onkA ... davai siikaak ;-)))) ma ne mazaakaas jausmas - kas kuru baro ... kameer man nav probleemas ar atrumiem ;-))))
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:47
 citēt
njaaa... vecmaamulja profaane... vienmeer ir viedoklis...
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:48
 citēt
diemžēl arī man jāatzīst ka bieži dikti jāgaida kad atvērsies nākamā bilde galerijā un tad apnīk gaidīt. Kādreiz bija dsl līnija un jāsaka ka toreiz tiešām reti bija jāgaida, kad lapa pāršķirsies, tagad optiskais kabelis, bet tieši šai mājaslapai dažreiz bremze tāda ka sajūta ka atkal lietoju interneta iezvanpieeju...
tāds mans vērojums :shame:
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:54
 citēt
Bildes:njaaa... vecmaamulja profaane... vienmeer ir viedoklis...

tu to laikam par mani biji domaajis ;-)))) bet dabiski ka man ir viedoklis par MANU internetpiesleegumu !!!!!!!
avatar
Publicēts: 09.03.12 20:55
 citēt
Keltainen:diemžēl arī man jāatzīst ka bieži dikti jāgaida kad atvērsies nākamā bilde galerijā un tad apnīk gaidīt. Kādreiz bija dsl līnija un jāsaka ka toreiz tiešām reti bija jāgaida, kad lapa pāršķirsies, tagad optiskais kabelis, bet tieši šai mājaslapai dažreiz bremze tāda ka sajūta ka atkal lietoju interneta iezvanpieeju...
tāds mans vērojums :shame:


nez nez ... man nekas nebremzee .. (iznjemot kaut kadus konkretus momentus) ..... Esot Iirijaa - tad gan besiijos, ka bildes veraas valjaa veselu muuzhiibu ...... un teicu - i nafig taadu internetu .... tad labaak iztieku bez tadas fignjas ....
avatar
Publicēts: 09.03.12 21:46
 citēt
Bildes:njaaa... vecmaamulja profaane... vienmeer ir viedoklis...


tas, ka Tu mani sauc par profaani .... mani tikai priecee un kaarteejais plusinjsh tavai aatri progreseejoshajai slimiibai ;-))))) Redzi, atshkjiriibaa no Tevis, man NAV probleemu pateikt, ka es kaut ko nezinu ...... jo nevar viens cilveeks zinaat PILNIIGI VISU ..... To baidaas atziit tikai mulkji un garā vaajie .....
avatar
Publicēts: 09.03.12 21:46 labots
 citēt
Cienīties cienītās , neest pamanijuši ka FOTOBLOG jau kadu laiku ir palicis VIENĪGAIS foto projekts Latvijā ? Tuvākie kautcik bijušie konkurenti gan Fomo.lv gan Fotosiena.lv taču "Gājuši pa skuju taku" protams ka kā Juris reiz teica "Pasažieri" kautkur tak palika skaidrss ka Blogā tusē:):) Man jāsaka blogs LIDO ar visiem pieslēgumiem pietam LĒNIEM tir LTK DSL un LMT , reizēm serveris var manīt tiek parstartēts vai kautkas tāds .
avatar
Publicēts: 09.03.12 21:59
 citēt
Houston we have a problem!
Internets šoreiz nav pie vainas, bet serveris gan pagalam. Ja paveiksies novilkt vēl nedēļu vispār būs super. Uz trešdienu vajadzētu tikt pie citiem dzelžiem un tad jau atkal viss būs ok. Bet pagaidām nu turamies kā ir. Ja arī pazūdam uz brīdi, neķer kreņķi backups ir.
avatar
Publicēts: 09.03.12 22:16
 citēt
Lunis:Cienīties cienītās , neest pamanijuši ka FOTOBLOG jau kadu laiku ir palicis VIENĪGAIS foto projekts Latvijā ? Tuvākie kautcik bijušie konkurenti gan Fomo.lv gan Fotosiena.lv taču "Gājuši pa skuju taku" protams ka kā Juris reiz teica "Pasažieri" kautkur tak palika skaidrss ka Blogā tusē:):) Man jāsaka blogs LIDO ar visiem pieslēgumiem pietam LĒNIEM tir LTK DSL un LMT , reizēm serveris var manīt tiek parstartēts vai kautkas tāds .


Luni, fotosiena atkal darbojas.
avatar
Publicēts: 09.03.12 23:27 labots
 citēt
laiksfoto_lv: Luni, fotosiena atkal darbojas.


Es pat aizgāju un apskatijoss tiko , tas ka rādās LAPA nenozīmē ka tur ir dzīvība , cik papētiju bildes tur uz kautkādu 2009 gadu attiecas un nekādas dzi`vibas tāpat forums pinībā miris. Nekadas aktivitates:) Isstās kāds baūbujiss sponsorus tipa "Baneris griež" tad jau ar uzlikts KUR griezt :):) aktvitate ļoti minimala paris ieraksti forumā un bez atbildes pēdējo 3 menešu laikā. Liekas pēdējā vērā ņemamā dzīvība tur bijusi paģājušā gada ~Novembrī. principā pirms puss gada,
avatar
Publicēts: 10.03.12 00:13
 citēt
Īstajiem internetčik-krāniņ-mērītājiem kur pamērīties: testinternetspeed.org... Te apskatamies kāds nu kuram ir reālais starptautiskais ātrums. Tālāk skatamies uz kādu/ne sava LIX speed test tūli, cik garš ir Latvijas interneta krāniņš. Un visbeidzot skaļi saucam- man ir 500 Mbps optiskais internets, nu līdz pirmajam telekoma dzelzim, bet ir!!! :)

P.S. Man visvienkāršākais telekoma DSL uz makafi rāda up 1,81 Mbps un down 0,33. fotOblogam pilnīgi pietiek ... :)
avatar
Publicēts: 10.03.12 02:53
 citēt
A kur jāsteidzas,šķirstiet lēnām ar baudu. Pēdējo desmit gadu foto un spama zelta fonds kā nekā.
avatar
Publicēts: 10.03.12 03:10 labots
 citēt
Heee , man yai testā kā papīros kā aptiekā DSL rāda Dawn 3,92 , Up 0,34 man viss jāsaka lido ko vaig , ieskaitot blogu:):)
avatar
Publicēts: 10.03.12 15:09
 citēt
UldisS:Īstajiem internetčik-krāniņ-mērītājiem kur pamērīties: testinternetspeed.org... Te apskatamies kāds nu kuram ir reālais starptautiskais ātrums. Tālāk skatamies uz kādu/ne sava LIX speed test tūli, cik garš ir Latvijas interneta krāniņš. Un visbeidzot skaļi saucam- man ir 500 Mbps optiskais internets, nu līdz pirmajam telekoma dzelzim, bet ir!!! :)

P.S. Man visvienkāršākais telekoma DSL uz makafi rāda up 1,81 Mbps un down 0,33. fotOblogam pilnīgi pietiek ... :)


nu man taveejais paraadiija 4.81 un 1.05 :-)
avatar
Publicēts: 10.03.12 18:05
 citēt
f-foto:Neesmu pamanījis pārmaiņas. Varbūt Vaarda spams uzkarina? :)

Fomo.lv šorīt vispār neatvērās. :D

Members must sign in to make a payment.


Mož būsi līdzjutīgs un nomaksāsi tos pāris simtus Fomo pārādu par serveri būs šie tad atpakaļ:) Citādi meitbliežu kā biezzs bet kā maksāt tā Sulbis viens maksā:(
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):