forum.gif
Fotoradari , fotogrāfi un apsardzes firma.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Fotoradari , fotogrāfi un apsardzes firma.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 20.03.12 12:22
 citēt
nra.lv...
Kautkā sāk kretinēt bezpridjels kas valda sakarā ar tiem radariem.Vunus pat bildēt vairs nedrīkstēs!Kautkas ir jādara lietas labaā!
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:15 labots
 citēt
Sāksim no sākuma. Pirmā žurnaļugu iepazīšanās ar fotoradariem. UN viens ar narcisa sindromu sirgstošs ierādnis pasaka, ka apsargus fotografēt NEDRĪKST... NEVIENS žurnaļuga pat neiepīkstas par šā fakta stulbumu... Teiksim šiem lielu Paldies. Arī tiem no Fotobloga...
Lai šo trulumu labotu, varam flešmobu organizēt, ar saukli, fotografējam par un ap fotoradaru!!!
cik atceros pērn bij akcija fotografējam biezo jaunbūves... līdzīgu iemeslu dēļ...
NAV likuma, kas aizliedz man atrasties tā radara tuvumā, jebkurā vietā, jo šos publiskā telpā izvieto... Tad masveidā izmantosim iespēju fotografēt radarus, un fočēties radaru fonā.... :face-grin:
Pret vienu fotogrāfu apsargi var rupji(un ne tikai) būt... Pieci radīs TIK DAUDZ pierādījumus...:face-grin:
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:28
 citēt
"Darbinieks" iebildis sabojājot fotografētāja mašīnai spoguli!Laikam ar kruto karatē prijomu,palēcienā ar kāju iemauca pa nabaga spoguli!Un ar bļāvienu-iiiiihāāāā!:face-grin:Nu ja apsargus fotografēt nedrīkst,tad es turpmāk nēsāšu jaku ar uzrakstu"apsargs"uz muguras,jo man arī ne visai patīk,ka mani bildē!:face-wink:
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:32
 citēt
Būs laiks, labprāt piedalīšos akcijā. Organizē kāds tik!
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:41
 citēt
no Apollo: Ierocis esot atrasts pie konfliktā iesaistītā automašīnas vadītāja.

man nav viedoklja par radariem, man nav arii soda kviishu. un man nepatiik vienpuseejas histeerijas.
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:46
 citēt
kaut kur figurēja fakts ka šoferītis ir nonesis no kātiem to radaru. nevis fotografējis
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:52 labots
 citēt
es vienkaarshi gribeetu dzirdeet to staastu - kaads vaardaa Peeteris, brauc savaas dariishanaas, te peekshnji vinju paarnjem neapturama veelme nofotografeet mineeto uzparikti. Jeb... brauc kaads vaardaa Valjera, brauc nikns, jau kuraa kviits pastkastee, naids nezheeliigs, jo vnk ierasts visur vaaleet uz 80... ierauga uzparikti, nikni to fotografee (tak lai sievai paraadiitu - kaada taa elles mashiina izskataas...) jeb kas.... JEB KAS? pliiz, kaads izstaastiet... Kaapeec neviens nemetas fotoggrafeet uzpariktes kas riigaa meera gaisa piesaarnjojumu???????????? WTF????????????

jaa - un kas ir TAA lieta, peec buutiibas, kuras labaa tagad ir kaut kas jaadara? Kas saap vairaak - ka nevar nesodiiti jonjot, ka kaads tur nopelna vai "mistiskas tiesiibas" fotografeet visu un visur (publiskaa telpaa)?????
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:55
 citēt
man ar nekas pa pastu vēl nav atnācis, bet šitas: www.apollo.lv... konkrēti sit uz masu. :)
avatar
Publicēts: 20.03.12 14:56
 citēt
Sapper:man ar nekas pa pastu vēl nav atnācis, bet šitas: www.apollo.lv... konkrēti sit uz masu. :)
a kaa tas Tev sit????? Tu izpeeti avaariju karti un atbilstoshi tam izveelies braukshanas aatrumu? sakrenjkjeeja???????????
avatar
Publicēts: 20.03.12 15:05
 citēt
starp citu... vai kaads atceras, kaada bija bljaushana kad aizliedza kafenees piipeet? a tagad - normaali. es pat teiktu - man, zajadlijam piipmanim ir nepatiikami ieiet smagi piesuukushaas telpaas. peedeejaa nepatiikamaa pieredze - fonteina pils Liepaajaa. SMIRDIIGI!!! Ticiet man, nu IR iespeejams, neko nezaudeejot no savas cienas ignoreet taas aatrummeeriishanas uzpariktes un paarvietoties pa Riigu 55-58 km/h robezhaas
avatar
Publicēts: 20.03.12 15:09
 citēt
Bildes:starp citu... vai kaads atceras, kaada bija bljaushana kad aizliedza kafenees piipeet? a tagad - normaali. es pat teiktu - man, zajadlijam piipmanim ir nepatiikami ieiet smagi piesuukushaas telpaas. peedeejaa nepatiikamaa pieredze - fonteina pils Liepaajaa. SMIRDIIGI!!! Ticiet man, nu IR iespeejams, neko nezaudeejot no savas cienas ignoreet taas aatrummeeriishanas uzpariktes un paarvietoties pa Riigu 55-58 km/h robezhaas


55-58 robežas ir tās, kur nāk kvīts. Onkulim bija atnākusi kvīts par 94km/h vietā, kur ir atļauts 90 km/h :)
avatar
Publicēts: 20.03.12 15:09 labots
 citēt
Domāju, ka neviens saprātīgs cilvēks "nebļauj" pret radariem pēc būtības. Objektīvi vērtējot- neapšaubāmi vajadzīga lieta. Kārtībai uz ceļa tomēr jābūt- "kļūdas cena" var būt pārāk liela.
Kaut arī nereti "besī" daudzi nevajadzīgie ierobežojumi- piemēram, priekš kam uz A-6 no Salaspils līdz Rumbulai pa tukšu mežu jāvelkas uz 70?...:face-wink:

Bļāviens par to, ka atkal "tur augšā" kārtējā čomu būšana, ar visām no tās izrietošām sekām. :face-crying:
avatar
Publicēts: 20.03.12 15:54
 citēt
Bzh:
Bildes:starp citu... vai kaads atceras, kaada bija bljaushana kad aizliedza kafenees piipeet? a tagad - normaali. es pat teiktu - man, zajadlijam piipmanim ir nepatiikami ieiet smagi piesuukushaas telpaas. peedeejaa nepatiikamaa pieredze - fonteina pils Liepaajaa. SMIRDIIGI!!! Ticiet man, nu IR iespeejams, neko nezaudeejot no savas cienas ignoreet taas aatrummeeriishanas uzpariktes un paarvietoties pa Riigu 55-58 km/h robezhaas


55-58 robežas ir tās, kur nāk kvīts. Onkulim bija atnākusi kvīts par 94km/h vietā, kur ir atļauts 90 km/h :)


Ņemot vērā, ka radarus liek diezgan lielā leņķi pret brauktuvi, šie mazie ātruma pārkāpumi visticamāk reāli ir lielāki par šiem dažiem km/h. No praktiskā viedokļa - regulāri sanāk braukt garām radariem uz Jūrmalas šosejas, Lielirbes un Kalnciema ielām un dažreiz aizmirstu piebremzēt no parastajiem +10-12 km/h. Par laimi vēl nav sanācis saņemt kvīti no šiem. Tas gan protams nenozīmē, ka tā nevar notikt jau šodien.
avatar
Publicēts: 20.03.12 19:16
 citēt
Biznesā ieinteresētās personas bīda izmaiņas likumdošanā pēc scenārija: ja tauta piespiedīs tos pārkāpumus līdz 10 km/h noņemt no fotoradaru programmas (kas ienes peļņu 90% gadījumu), tad attiecīgi tiem 10% kas būs virs tā nogrieztā, tiem būs jākompensē zaudējumi par mazajiem pārkāpumiem ar paaugstinātu soda apmēru... normāls bizness... gan jau maijā kādu stacionāro pieskrūvēs pie kāda tilta un bizness turpināsies...
avatar
Publicēts: 20.03.12 19:27
 citēt
Var jau būt, ka kaut kut ir tā tolerances robeža mazāka par 10km/h, bet es neticu, ka pārsniegumi līdz 10 km/h veido 90% no sodiem.

Es pa Jelgavas-Rīgas šoseju visu laiku braucu ātrāk par atļautajiem 90 km/h, pie tam vēl vairāk kā ak34 - kruīzā uz 110 km/h (faktiski laikam kādi 106-107km/h, jo tā rāda navigācija), un man nav atnākušas nekāds kvītis. Tāpat pa vidu starp Jelgavu un Rīgu Jaunolainē, kur baltā zīme (50km/h) vairākas reizes fotoradaram esmu pabraucis garām robežās starp 57-60km/h, un nekādas kvītis neesmu saņēmis.
avatar
Publicēts: 20.03.12 23:27
 citēt
RobertsJ:Var jau būt, ka kaut kut ir tā tolerances robeža mazāka par 10km/h, bet es neticu, ka pārsniegumi līdz 10 km/h veido 90% no sodiem.

Es pa Jelgavas-Rīgas šoseju visu laiku braucu ātrāk par atļautajiem 90 km/h, pie tam vēl vairāk kā ak34 - kruīzā uz 110 km/h (faktiski laikam kādi 106-107km/h, jo tā rāda navigācija), un man nav atnākušas nekāds kvītis. Tāpat pa vidu starp Jelgavu un Rīgu Jaunolainē, kur baltā zīme (50km/h) vairākas reizes fotoradaram esmu pabraucis garām robežās starp 57-60km/h, un nekādas kvītis neesmu saņēmis.


ar tiem 110 pēc spidometra ir stipri atkarīgs no auto.- vecajiem auto tā varēju braukt, jo reālais ātrums bija ap 102-103 km/h. Tagad ražotāji laikam sākuši taisīt precīzākus spidometrus un jaunajam rāda tik dažus km/h vairāk kā ir patiesībā. Savukārt meža auto dēļ lielajiem riteņiem pat uztaisīju GPS spidometru, lai redzētu uz cik braucu - tur parastais spidometrs rāda mazāk kā ir patiesībā.
avatar
Publicēts: 20.03.12 23:49
 citēt
patiesībā visa problēma ir tā ka "zivtele" mērķtiecīgi pārkāpj likumu - sodīts tiek vadītājs, kaut arī pierādījumi ir tikai par konkrēto automašīnu. Administratīvais kodekss neparedz auto īpašnieka sodīšanu, bet tie kverpļi sūta autoīpašniekam un lēmumā paziņo, ka sodīts tiek auto vadītājs, pieņemot, ka pie stūres sēdēja autoīpašnieks, kaut arī autoīpašnieks tikmēr varbūt lasīja zemenes Anglijā. un visi kā auni tik maksā un bezpreģels turpinās šajā huntas valstiņā...
avatar
Publicēts: 21.03.12 00:14
 citēt
Friidis:Domāju, ka neviens saprātīgs cilvēks "nebļauj" pret radariem pēc būtības. Objektīvi vērtējot- neapšaubāmi vajadzīga lieta. Kārtībai uz ceļa tomēr jābūt- "kļūdas cena" var būt pārāk liela.
Kaut arī nereti "besī" daudzi nevajadzīgie ierobežojumi- piemēram, priekš kam uz A-6 no Salaspils līdz Rumbulai pa tukšu mežu jāvelkas uz 70?...:face-wink:



Kā tas ir pa tukšu mežu!?
Vai tad tur strādājošās preilenes vairs nemaz nav apskatāmas?
avatar
Publicēts: 21.03.12 00:21
 citēt
Es atradu šādu noslēgumu:
ja patiešām apstiprināsies autovadītāja sniegtā informācija, uzņēmuma darbiniekam būs jāatbild likuma priekšā.
Tātad, ja šoferis tikai bildējis, viss ir kārtībā, radardarbinieki dabūs pa mici.
avatar
Publicēts: 21.03.12 00:55
 citēt
Ziņās rādīja pašu Aleksandru, to bildētāju. Neticu, ka šis invalīds vicināja pistoli un mēģināja uzbraukt radaram, kā arī pats nolauza sev spoguli. Firmas pārstāvis pārāk neveikli telefonintervijā mēģināja šo vīru nomelnot. Kaut gan... ja jau firma tik labi pelna, kāda problēma uzpūst tiesā nez kādu burbuli...
avatar
Publicēts: 21.03.12 01:09
 citēt
ak34:
ar tiem 110 pēc spidometra ir stipri atkarīgs no auto.- vecajiem auto tā varēju braukt, jo reālais ātrums bija ap 102-103 km/h. Tagad ražotāji laikam sākuši taisīt precīzākus spidometrus un jaunajam rāda tik dažus km/h vairāk kā ir patiesībā. Savukārt meža auto dēļ lielajiem riteņiem pat uztaisīju GPS spidometru, lai redzētu uz cik braucu - tur parastais spidometrs rāda mazāk kā ir patiesībā.

Spidometra precizitāte nebūt nav atkarīga no ražošanas gada, drīzāk no riepu izmēru atbilstības ražotāja prasībām un man liekas ka arī no auto klases.
Mani novērojumi aptuvenos procentos salīdzinājumā pret GPS:
`92 gada 940 Volvo -6-7%;
`07 gada Fiat Panda -10-12%;
`05 gada Ford Transit -5-6%;
`00 gada Chrysler T&C -1-2%;

P.S. Dzirdēju stāstam, ka ("normāliem") auto spidometri esot kalibrējami.
avatar
Publicēts: 21.03.12 01:39 labots
 citēt
Bildes:
Sapper:man ar nekas pa pastu vēl nav atnācis, bet šitas: www.apollo.lv... konkrēti sit uz masu. :)
a kaa tas Tev sit????? Tu izpeeti avaariju karti un atbilstoshi tam izveelies braukshanas aatrumu? sakrenjkjeeja???????????


Tāpēc, ka tā vietā, lai rīkotos loģiski - palielinātu braukšnas ātrumu vietās, kur visi tāpat jau brauc ātrāk par atļauto, bet avēriju nav, tur noliek radaru. Idiotisms! Ja civilizētā pasaulē vara sevi pozicionē kā servisa struktūru, kas rūpējas par pilsoņu ērībām, tad mums tā ir represīva struktūra, kas maksimāli cenšas radīt saviem pilsoņiem neērtības un soda nevis tos, kas reāli apdraud līdezpilsoņu drošibu, bet tos kas "iekrīt" :D

Ja uz Jūrmalenes uzliktu vasarā 130 un ziemā 110, drošibas ziņā kaut kas mainītos? Skuju! Tāpat visi tur tā mauc, kad nav radaru. Toties 3,14darasiem naudas plūsma gan apstātos, vai ne? :grimace:


www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.03.12 02:14 labots
 citēt
Bildes:starp citu... vai kaads atceras, kaada bija bljaushana kad aizliedza kafenees piipeet? a tagad - normaali. es pat teiktu - man, zajadlijam piipmanim ir nepatiikami ieiet smagi piesuukushaas telpaas. peedeejaa nepatiikamaa pieredze - fonteina pils Liepaajaa. SMIRDIIGI!!! Ticiet man, nu IR iespeejams, neko nezaudeejot no savas cienas ignoreet taas aatrummeeriishanas uzpariktes un paarvietoties pa Riigu 55-58 km/h robezhaas


beidz damegoģēt, kā teica Kuzma Prutkovs, nevar aptvert neaptveramo, iegūt neiegūstamo un iespraust neiespraužamo. :) Eiropā nevar krogā pīpēt = LV nevar krogā pīpēt. Eiropā pa 2 joslu šosejām brauc no 110-130, LV brauc ar 90. Kaut kāds sūdīgs piemērs Tev padevies. Var jau čomu intereses aizstāvēt, bet, ne jau tik primitīvā veidā. :)
avatar
Publicēts: 21.03.12 08:02
 citēt
Mja.. Kā parasti. Šis, kādas nedēļas laikā, ir otrais gadījums, kad radarsargs cilvēkam, kas fotografē, uzbrūk. Pirmais bij gadījums, kad ar mobīlo fotografēja izbradātu zālāju. Nu nav likuma, kas šos bildēt aizliegtu, kad šie ielas malā rēgojas. Manuprāt nākamā problēma ir pasakas, ko viens ierēdnis gvelž TV, par radaru toleranci, arī tas, ka sodu saņem mēnešus pēc pārkāpuma. Kas attiecas uz otkatiem, tos apspriet ir bezjēdzīgi... Tas vienkārši ir ticības jautājums. Un vēl, būtu labi, ja tas āksts popularizētu ātruma kontroles displejus pie ceļiem(vai kā tos sauc), kaut tos pāris, kas ir uzstādīti.. Ne visiem ir iespēja ar navigatoru pārbaudīt savas mašīnas odometru... Pat nerunāju, ka tādus vairāk vajadzētu.:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.03.12 08:22
 citēt
Te nav runas par radaru lietderību.Te ir runa par fotografēšanu publiskā vietā un nevis tavā privātteritorijā.Jā es esmu pajolītis un tirliņš-bildēju stulbus akmentiņus un notektrubas un jocīgas ietaises,kas stāv ceļa malā.Un pilngadīgus cilvēkus uz ielas(bez komerciāliem nolūkiem).Kur tas ir aizliegts?Ko tad pediņi drīkst atklāti maršēt pa ielu un tirināt savu mantību bērniem redzot,bet bildēt viņus nedrīkst?Ja tur iejaukti ieroči un sazin kāda vardarbība un konflikti,tad tā ir cita lieta!
avatar
Publicēts: 21.03.12 08:57
 citēt
Sapper:
Bildes:starp citu... vai kaads atceras, kaada bija bljaushana kad aizliedza kafenees piipeet? a tagad - normaali. es pat teiktu - man, zajadlijam piipmanim ir nepatiikami ieiet smagi piesuukushaas telpaas. peedeejaa nepatiikamaa pieredze - fonteina pils Liepaajaa. SMIRDIIGI!!! Ticiet man, nu IR iespeejams, neko nezaudeejot no savas cienas ignoreet taas aatrummeeriishanas uzpariktes un paarvietoties pa Riigu 55-58 km/h robezhaas


beidz damegoģēt, kā teica Kuzma Prutkovs, nevar aptvert neaptveramo, iegūt neiegūstamo un iespraust neiespraužamo. :) Eiropā nevar krogā pīpēt = LV nevar krogā pīpēt. Eiropā pa 2 joslu šosejām brauc no 110-130, LV brauc ar 90. Kaut kāds sūdīgs piemērs Tev padevies. Var jau čomu intereses aizstāvēt, bet, ne jau tik primitīvā veidā. :)
a Tu zini kaada ir atshkjiriiba ar to eiropu? tur uz tiem divjoslu celjiem nevar uzbraukt perpendikulaari, nav apgrieshanaas un kreiso joslu un visticamaak arii seeta rinkjii. saliidzinaajums - nekorekts. taadaam prasiibaam +/- pa 75% varbuut tikai juurmalene atbilst. uz celjiem "parastajiem" daudzkur eiropaa vispaar ir tikai 80... Kaadas chomu intereses? tas jau vairaa raksturiigs jums pashiem - kameer draugs ministrs shmugulee, var tak kopaa dzert un glaimot ja vien uz jumta tiek :D kaut kaa taa - pashiem ja vien iespeeja nav nekas pretii sisteemaa iekljauties...
Lachux:patiesībā visa problēma ir tā ka "zivtele" mērķtiecīgi pārkāpj likumu - sodīts tiek vadītājs, kaut arī pierādījumi ir tikai par konkrēto automašīnu. Administratīvais kodekss neparedz auto īpašnieka sodīšanu, bet tie kverpļi sūta autoīpašniekam un lēmumā paziņo, ka sodīts tiek auto vadītājs, pieņemot, ka pie stūres sēdēja autoīpašnieks, kaut arī autoīpašnieks tikmēr varbūt lasīja zemenes Anglijā. un visi kā auni tik maksā un bezpreģels turpinās šajā huntas valstiņā...
ak tad shitaa ir taa probleema, ne? kameer visi LV iedziivotaaji anglijaa lasa zemenes, te bez vinju zinjas ar vinju mashiinaam marsieshi lidinaas... paraadi man VIENU auto iipashnieku, kas NEZIN kur atrodas vinja auto, kam vinsh iedevis atsleegas...
avatar
Publicēts: 21.03.12 09:48 labots
 citēt
te bija jautājums, bet sapratu, ka šeit uzdot to, nozīmē to pašu kas uzrakstīt to uz
toiletpeiper un nolaist atejā.... paldies par atsaucību un glaimiem :exciting:
tenciens Bzh - vērtīgs info... :big_smile:
avatar
Publicēts: 21.03.12 09:55 labots
 citēt
armiz:starp visu šo stāstu par fotoradariem - vai kādam ir pamatots viedoklis par situāciju, kad fotoradars ir noteicis ātrumu vienai automašīnai, bet kadrā ir redzamas VĒL divas citas automašīnas... kas var būt par racionālu un pamatotu pamatojumu soda naudas apstrīdēšanai?... tencinu...

foto no notikuma vietas :amazing:
http://www.bildites.lv/images/h36otsin3os3vgawvwc6.jpg
a ko Tu gribi apstriideet? brauci uz 70 tur kur driikst 50 un tagad krenjkjis????????????

un par teemu - armiz - KAS ir TAS notiekoshais, ko TU gribi nofilmeet????
avatar
Publicēts: 21.03.12 10:35
 citēt
Bildes:
armiz:starp visu šo stāstu par fotoradariem - vai kādam ir pamatots viedoklis par situāciju, kad fotoradars ir noteicis ātrumu vienai automašīnai, bet kadrā ir redzamas VĒL divas citas automašīnas... kas var būt par racionālu un pamatotu pamatojumu soda naudas apstrīdēšanai?... tencinu...

foto no notikuma vietas :amazing:
http://www.bildites.lv/images/h36otsin3os3vgawvwc6.jpg
a ko Tu gribi apstriideet? brauci uz 70 tur kur driikst 50 un tagad krenjkjis????????????


Varētu pierādīt, ka gejs esi... :)
Tik daudz smuku meiteņu, bet Tu piepisies čaļiem :D

Ja par tēmu.
1) kā paskatoties uz stacionāru bildīti var redzēt, kurš no šiem 3 ir pārkāpis ātrumu.
2) Mašīnu pārvietošanās ātrums, braucot pēc noteikumiem, ir aptuveni 16m/s :) Un, pat ja lāzeris mēra ar gaismas ātrumu, tad bildes uzņemšanas laiks ir krietni garāks - vismaz sekundes desmitdaļa (esi tak bildējis ar telefonu vai ziepīti un zini, kāds tas ir). Tātad pa šo laiku mašīnas nobrauca vismaz 1,6metrus un mērīšanas brīdī bija viena aiz otras....
avatar
Publicēts: 21.03.12 10:50
 citēt
bildes: tu tak' ir vien' riktīg' durik' !
dēļ tādiem muļķiem arī esmam tur kur esam, t.i. tiesiski nihilistiskā valstiņā.

labāk raksti dzeju par zemenēm Anglijā nevis bubini par juridiskām lietām.
avatar
Publicēts: 21.03.12 10:56
 citēt
vajag braukt normāli, nevis kā paraduši, un nebūs probl
Bildes:starp citu... vai kaads atceras, kaada bija bljaushana kad aizliedza kafenees piipeet? a tagad - normaali. es pat teiktu - man, zajadlijam piipmanim ir nepatiikami ieiet smagi piesuukushaas telpaas. peedeejaa nepatiikamaa pieredze - fonteina pils Liepaajaa. SMIRDIIGI!!! Ticiet man, nu IR iespeejams, neko nezaudeejot no savas cienas ignoreet taas aatrummeeriishanas uzpariktes un paarvietoties pa Riigu 55-58 km/h robezhaas


precīzi, tas viss ir iespējams un nekādas problēmas nerada..normālam cilvēkam. kāda nozīme paslēpts tas radars vai nē? pārkāpums ir izdarīts, gribas izlīst un paklaigāt? nez ko tāds klaigātājs sacītu ja viņam noskrūvētu riteņus un apdrošinātājs sastādītu ne tādu protokolu par faktu kā tādu? tad tas attiecas uz viņu un ir negodīgi - nepareizi? divkosība...
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:06
 citēt
Sapper - ja es kādu dienu iešu garām tavam autiņam un tāpatās nolauzīšu spoguli un ar akmeni izsitīšu stiklu, es būšu pārkāpis likumu??? Būšu, mani sodīs? Sodīs...... Tad pasaki ar ko es būšu sliktās par tevi kas arī pārkāpj likumu?????? :amazing:

p.s. Tai pašā Somijā no 1.11 līdz 1.04 pa visiem ceļiem izņemot autostrādes (un arī nevisas) ir jābrauc līdz 80 km/h, tas ir cilvēktiesību pārkāpums???? tas ir kāda policijas priekšnieka savtīgās intereses?????
Ja reiz Latviujā ir šāds likums par maksimāli atļauto braukšanas ātrumu, tad VISIEM kas atrodās Latvijā ir jāievēro šāds likums un neatkarīgi no tava garīgā stāvokļa, fotoaparāta markas vai tavas mīlākās suņa vārda.
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:17
 citēt
Oliss:Sapper - ja es kādu dienu iešu garām tavam autiņam un tāpatās nolauzīšu spoguli un ar akmeni izsitīšu stiklu, es būšu pārkāpis likumu??? Būšu, mani sodīs? Sodīs...... Tad pasaki ar ko es būšu sliktās par tevi kas arī pārkāpj likumu?????? :amazing:

p.s. Tai pašā Somijā no 1.11 līdz 1.04 pa visiem ceļiem izņemot autostrādes (un arī nevisas) ir jābrauc līdz 80 km/h, tas ir cilvēktiesību pārkāpums???? tas ir kāda policijas priekšnieka savtīgās intereses?????
Ja reiz Latviujā ir šāds likums par maksimāli atļauto braukšanas ātrumu, tad VISIEM kas atrodās Latvijā ir jāievēro šāds likums un neatkarīgi no tava garīgā stāvokļa, fotoaparāta markas vai tavas mīlākās suņa vārda.



Atradis ar ko salīdzināt.
Nekur ārzemēs es neesmu redzējis neloģiski saliktas zīmes.
Pat vēl trakāk - pavēro, kā saliktas zīmes ir, piem., remontējot ceļus. Kurš labos sabojāto transporta līdzekli, ja braukšu tās ievērojot. Bet, ja ir kaut kādas zīmes, kur jāvadās pēc loģikas un veselā saprāta, tad kāpēc lai tās nebūtu arī pārējās zīmes?
Ja kaut ko grib sakārtot, tad jāsāk ar to, ka katrai zīmei un ierobežojumiem ir visiem skaidrs pamatojums un vajadzība. Nevis zīme 30 stāv 6 mēnešus(!!!!) pēc remonta beigām.
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:18
 citēt
Bildes: Tu zini kaada ir atshkjiriiba ar to eiropu? tur uz tiem divjoslu celjiem nevar uzbraukt perpendikulaari, nav apgrieshanaas un kreiso joslu un visticamaak arii seeta rinkjii. saliidzinaajums - nekorekts. taadaam prasiibaam +/- pa 75% varbuut tikai juurmalene atbilst.


Lieliski. Tu esi sapratis problēmas būtību! Nākošais jautājums. Kurs 3,14darass LV Valsts ceļos ir izomājis, ka krustojumi uz šosejām ir jātaisa 90 grādu leņķi, nevis ar garām slaidām ieskriešanās/bremzēšanās joslām? Visur, kur kādreiz varēja bez problēmām mierīgi braukt, tagad ir kaut kāda sastrēgumus un avārijas situāciju veidojoša herņa.
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:21
 citēt
f-foto:Lachux, lasu un iedomājos, kā auto īpašnieki regulāri uztic savas dārgās mantas (par auto dārgākas mantas "vienā gabalā" caurmērā ir tikai mājas un jahtas) velns zina kam, bet tie velns zina kas pabraukājas, patērē degvielu, padeldē lūzni, paplēš riepas un noliek to vietā. Un auto īpašnieks nezina, kas un kā. :) Ja tavā nekustamajā īpašumā veiktu nelegālas darbības, tu droši vien visu noveltu uz skvoteriem. Paklaigājot par tiesisko nihilismu, tas automātiski liecina, ka tu visu zini un saproti.

Interesanta loģika.


lūk tas ir filologa-sapņotāja viedoklis. tātad neko nesaprati. pat ja man nav auto, man tomēr ir svarīgi lai likumus ievēro vismaz tie kam likumu ievērošana ir jānodrošina. bet tā vietā lai pieņemtu likumus, kas atļautu sodīt auto īpašnieku, policija turpina nelikumīgi sodīt auto īpašniekus uzdodot tos par auto vadītājiem.
kas te vēl nav skaidrs ? gribam dzīvot postpadomju urlandē vai normālā valstī ? tiesībsargs jau arī izteica savu viedokli, tikai tā kautrīgi.
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:23
 citēt
Bzh:
Oliss:

Atradis ar ko salīdzināt.
Nekur ārzemēs es neesmu redzējis neloģiski saliktas zīmes.
Pat vēl trakāk - pavēro, kā saliktas zīmes ir, piem., remontējot ceļus. Kurš labos sabojāto transporta līdzekli, ja braukšu tās ievērojot. Bet, ja ir kaut kādas zīmes, kur jāvadās pēc loģikas un veselā saprāta, tad kāpēc lai tās nebūtu arī pārējās zīmes?
Ja kaut ko grib sakārtot, tad jāsāk ar to, ka katrai zīmei un ierobežojumiem ir visiem skaidrs pamatojums un vajadzība. Nevis zīme 30 stāv 6 mēnešus(!!!!) pēc remonta beigām.

Neloģiski saliktas zīmes pēc tavas saprašanas vai zimju izlicēja viedokļa?????????????????:amazing::amazing::amazing:
Ja brauksi ievērojot zīmes tad mašīna zimju izlikšanas dēļ nebūs jāremontē:grimace:
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:28
 citēt
Oliss:
Ja brauksi ievērojot zīmes tad mašīna zimju izlikšanas dēļ nebūs jāremontē:grimace:


Esi pārliecināts? Īpašu uzmanību pievērs tām zīmēm, kur norādīts, kā apbraukt šķērsli... :grimace:
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:28
 citēt
Lachux:Administratīvais kodekss neparedz auto īpašnieka sodīšanu, bet tie kverpļi sūta autoīpašniekam un lēmumā paziņo, ka sodīts tiek auto vadītājs, pieņemot, ka pie stūres sēdēja autoīpašnieks, kaut arī autoīpašnieks tikmēr varbūt lasīja zemenes Anglijā. un visi kā auni tik maksā un bezpreģels turpinās šajā huntas valstiņā...

Tad pastāsti ko vajaga sodīt, ja piem., mašīna ir novietota zem zīmes "apstāties aizliegts" un mašīnā neviena nav????? :amazing:
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:37
 citēt
Lachux - a nepietiek, ka auto iipashnieks ir atbildiigs par to, kas notiek ar vinja auto? peec Tavas logjikas, ja ar tavu auto kaads notriec beernu un aizmuuk, tad Tu mazgaa rokas nevainiibaa - tipa - ejiet dirst un pieraadiet kas kad un kaapeec brauca ar manu auto????
avatar
Publicēts: 21.03.12 11:52
 citēt
Oliss:Tad pasaki ar ko es būšu sliktās par tevi kas arī pārkāpj likumu?????? :amazing:



Vēlreiz, un lēnāk lūdzu? Kādu likumu es pārkāpju?

P.S. Esi dzirdējis par tādiem jēdzieniem kā "likuma gars" un "likuma burts"? Ko darīt, ja viens ir pretrunā otram?

Lūk Tev piemērs. Ir taču ļoti likumpaklausīgi pilsoņi, kas ar 90km/h puskilometru apdzen fūri, kas brauc ar 80. Un riskē, ka dabūs purnā auto, kurš apdzīšanas manevra sākumā vispēr vēl nebija pie apvāršņa. Jā, apdzīšanās uz šosejas es konsekventi pārkāpju ātrumu. Un nemaz nekaunos no tā. Man svvrīgi ir ievērot likuma garu - drošu apdzīšanu, nevis šā manevra laikā vēl spidometrā lūrēt. Olis, Tev pašam nav nekad dzīvē bijis tā, ka brauc Tu pa šoseju, redzi tālumā pretī viens sāk apdzīt fūri. Tu sākumā nesatraucies, jo attalums vēl ir liels, bet iet laiks, attālums samazinās, bet tas vieglais joprojām ir vēl blakus fūrei un nāk purnā. Patīkamas sajūtas?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):