forum.gif
Fotoradari , fotogrāfi un apsardzes firma.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Fotoradari , fotogrāfi un apsardzes firma.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 21.03.12 11:56 labots
 citēt
Bildes:Lachux - a nepietiek, ka auto iipashnieks ir atbildiigs par to, kas notiek ar vinja auto? peec Tavas logjikas, ja ar tavu auto kaads notriec beernu un aizmuuk, tad Tu mazgaa rokas nevainiibaa - tipa - ejiet dirst un pieraadiet kas kad un kaapeec brauca ar manu auto????


Tieši tā, ja es esmu savu auto nodevis citai personai ievērojot esošo likumdošanu, uz mani kā īpašnieku neattiecas nekādi sūdi, ko auto lietotājs pastrādā. Vienīgā mana rūpe ir, lai auto drīkst piedalīties satiksmē un cilvēkam, kam savu auto iedodu ir tiesības to vadīt.
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:04
 citēt
Sapper:
Oliss:Tad pasaki ar ko es būšu sliktās par tevi kas arī pārkāpj likumu?????? :amazing:



Vēlreiz, un lēnāk lūdzu? Kādu likumu es pārkāpju?

P.S. Esi dzirdējis par tādiem jēdzieniem kā "likuma gars" un "likuma burts"? Ko darīt, ja viens ir pretrunā otram?

Lūk Tev piemērs. Ir taču ļoti likumpaklausīgi pilsoņi, kas ar 90km/h puskilometru apdzen fūri, kas brauc ar 80. Un riskē, ka dabūs purnā auto, kurš apdzīšanas manevra sākumā vispēr vēl nebija pie apvāršņa. Jā, apdzīšanās uz šosejas es konsekventi pārkāpju ātrumu. Un nemaz nekaunos no tā. Man svvrīgi ir ievērot likuma garu - drošu apdzīšanu, nevis šā manevra laikā vēl spidometrā lūrēt. Olis, Tev pašam nav nekad dzīvē bijis tā, ka brauc Tu pa šoseju, redzi tālumā pretī viens sāk apdzīt fūri. Tu sākumā nesatraucies, jo attalums vēl ir liels, bet iet laiks, attālums samazinās, bet tas vieglais joprojām ir vēl blakus fūrei un nāk purnā. Patīkamas sajūtas?
bl... kur Tu esi redzeejis fuuri kas brauc uz 80?????????????????????????????????????????????????

brauc normaali fuures uz sotaku. ja Tev noteikti vajag apdziit - Tu esi potenciaals noziedznieks. varu pievest Tev vismaz 10 piemeerus kaapeec taa.
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:08
 citēt
Sapper - ir tikai tas kas rakstīts likumā un visss! Un ir pilnīgi vienalga vai atļauto ātrumu tu pārkāp par 5 km/h vai 50 km/h tu jebkurā gadījumā pārkāp likumu, sodi ir dažādi, bet likumu pārkāp. Un atrunāties ar faktu ka tas tur arī pārkāp līdz ar to es arī varu neskaitās.
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:10
 citēt
Bildes:
Sapper:

brauc normaali fuures uz sotaku.

Fūrēm (parsvarā) ir ātruma ierobežotāji uz 89 km/h :grimace:
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:11
 citēt
f-foto:
Vispār nesen bija tāds gadījums. Tie Latgalē (kas tā kā dzēra, tā kā nē, bet iekrita grāvī, kuru bija rakuši bebri vai arī gucuļi nebija aizrakuši, bet pagastvecis nebija tur nolicis sētu un spilvenu) arī brauca ar svešu auto.

www.tvnet.lv...


Vispār jau šis bija gadījums, kur katra amatperona. kas gozējās kameru priekšā, apliecināja savu stulbumu un populistiku trulumu. Presē, kaut kāda pilnīga figņa tika nesta, LTV Panorāma aizmuldējās pat tik tālu, ka paziņoja, ka bojā gājušie (ieskaitot šoferi) nebija PĀRMĒRĪGI lietojuši alkoholu. Tad vēl bulšits par bīstamo līkumu. Tas nekas, ka katrs, kas paskatās foto vai video redz, tur ir parasts lauku ceļa T veida krustojums, pie tam vēl ar zīmi dodiet ceļu. Ja braucējs šmigā ar liselli riepām + taupības cīsiņu uz viena rata, cer uz ledus 90 grādu pagriezienu pieveikt ātrāk kā Loebs ar wrc autiņu, , tad sorry, tādi brīnumi nenotiek. Kādas barjeras, kādi bebri???
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:14
 citēt
Bildes:bl... kur Tu esi redzeejis fuuri kas brauc uz 80?????????????????????????????????????????????????

brauc normaali fuures uz sotaku. ja Tev noteikti vajag apdziit - Tu esi potenciaals noziedznieks. varu pievest Tev vismaz 10 piemeerus kaapeec taa.


Paprasi Talavietim, uz cik tad brauc fūres taupības režīmā. Viņš tev apskaidros. Fūres LV uz sotaku? Nu vi bļin, dajoķe.... :P
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:17 labots
 citēt
Oliss:Sapper - ir tikai tas kas rakstīts likumā un visss! Un ir pilnīgi vienalga vai atļauto ātrumu tu pārkāp par 5 km/h vai 50 km/h tu jebkurā gadījumā pārkāp likumu, sodi ir dažādi, bet likumu pārkāp. Un atrunāties ar faktu ka tas tur arī pārkāp līdz ar to es arī varu neskaitās.


Valstis, kurās apdzenot, manevra laikā drīkst pārkāpt parasto ātrumu, rūpējas par drošību, vai ir muļķi? Stulbus likumus ir jāmaina, nevis jāonanē uz viņiem. :)
avatar
Publicēts: 21.03.12 12:18
 citēt
Sapper:
Oliss:Sapper - ir tikai tas kas rakstīts likumā un visss! Un ir pilnīgi vienalga vai atļauto ātrumu tu pārkāp par 5 km/h vai 50 km/h tu jebkurā gadījumā pārkāp likumu, sodi ir dažādi, bet likumu pārkāp. Un atrunāties ar faktu ka tas tur arī pārkāp līdz ar to es arī varu neskaitās.


Valstis, kurās apdzenot, manevra laikā drīkst pārkāpt parasto ātrumu, rūpējas par drošību, vai ir muļķi? Stulbus likumus ir jāmaina, nevis jāonanē uz viņiem. :)

Nav tādas valstis, kurās drīkst pārkāpt likumu :grimace:
avatar
Publicēts: 21.03.12 13:47
 citēt
Sapper:
Oliss:Sapper - ir tikai tas kas rakstīts likumā un visss! Un ir pilnīgi vienalga vai atļauto ātrumu tu pārkāp par 5 km/h vai 50 km/h tu jebkurā gadījumā pārkāp likumu, sodi ir dažādi, bet likumu pārkāp. Un atrunāties ar faktu ka tas tur arī pārkāp līdz ar to es arī varu neskaitās.


Valstis, kurās apdzenot, manevra laikā drīkst pārkāpt parasto ātrumu, rūpējas par drošību, vai ir muļķi? Stulbus likumus ir jāmaina, nevis jāonanē uz viņiem. :)

Mja.. Kā parasti, ne par pankūkām bet pannu... Redz, par apdzīšanu dēvē to pasācienu, kad šoperīts pretējā joslā iebrauc... Ne tā kā pa krasta ielu, kur trīs joslas vienā virzienā... UN apdzīšana ir pēc definīcijas riska manevrs, Vēl pie tam ātrumu pārsniegt???? līķu arī bez tā uz ceļiem pietiek. Un, cilvēkiem, ar nestabilu psihi vadītāja apliecību nevajag izsniegt...Varbūt šoperīšiem derētu CSN palasīties...:face-smile:
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:15
 citēt
Oliss:
Sapper:
Valstis, kurās apdzenot, manevra laikā drīkst pārkāpt parasto ātrumu, rūpējas par drošību, vai ir muļķi? Stulbus likumus ir jāmaina, nevis jāonanē uz viņiem. :)

Nav tādas valstis, kurās drīkst pārkāpt likumu :grimace:


Ja CSN būtu norma, kas nosaka, ka apdzenot transportlīdzekli, kas velkās stipri zem atļautā, (piemēram, zem 80, ja atļautais ir 90), tad drīkst veikt apdzīšanas manevru pārsniedzot atļauto maksimālo par tik un tik, vai arī norma, kas nosaka, ka pie apdzīšanas satiksmes drošības nolūkos var pārsniet ātrumu par tik un tik, tad tā nebūtu likuma pārkāpšana, jo tāda ātruma pārsniegšana būtu atļauta.

Un nebūs taisnība par to, ka likuma burts ir svarīgāks par likuma garu. Tādēļ, pieņemot hipotētiski, abstrahējoties no tēmas par apdzīšanu, ja tiesā būtu keiss, kur esmu pārsūdzējis poluiču rīcību par to, ka esmu sodīts par ātruma pārsniegšanu, bet es pierādītu, ka tas bija satiksmes drošības nolūkos, nevis ļaunprātīgi, tad tiesai būtu jālemj sodu atcelt. Un ja tiesas pie mums pieietu biežāk likumam pēc jēgas, nevis pēc burta, tad tā arī būtu, bet līdz tam mums vēl tālu, lai tiesas spriestu pēc jēgas un bez korupcijas iespaida.
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:23
 citēt
interesanti, kaa Tu tiesaa pieraadiisi, ka speej adekvaati vadiit auto virs atljautaa 90, ja autosjolaa esi izgaajis apmaaciibas liidz 90? fakjiirs esi? nevajag vnk d..st, ka visas probleemas ir ka viens uz 80 un tev nabadzinjam jaapdze. parasti ir taa, ka viens cuuka velkas uz 100 un 10 paipuisiishiem neljauj vilkties uz vinju ierastajiem 130+
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:38
 citēt
Bildes:interesanti, kaa Tu tiesaa pieraadiisi, ka speej adekvaati vadiit auto virs atljautaa 90, ja autosjolaa esi izgaajis apmaaciibas liidz 90? fakjiirs esi? nevajag vnk d..st, ka visas probleemas ir ka viens uz 80 un tev nabadzinjam jaapdze. parasti ir taa, ka viens cuuka velkas uz 100 un 10 paipuisiishiem neljauj vilkties uz vinju ierastajiem 130+


Nemaz nav tik daudz tādu, kas pa šosejām braukā uz 100 vai 130. Lielākā daļa brauc lēnāk.
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:41
 citēt
RobertsJ:
Oliss:


...... kas velkās stipri zem atļautā, (piemēram, zem 80, ja atļautais ir 90)

Atļautais ir līdz 90 km/h un vilkšanās ir zem 40 km/h kas pēc likuma nav atļauta bez nepieciešamības
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:46
 citēt
vispār jau problēma ļoti vienkārši risināma - pāris mēnešus visi brauktu akadēmiski, radarkantorim nāktos aizvērties.

Vācijā radari ķer ne tikai ātrumu, bet arī drošu distanci. tas nozīmē, ja tev viens gailis ielien pa vidu starp priekšā braucošo, tu esi vainīgs un nekā nepierādīsi pretējo - maksā ragā! lai cik slikti nebūtu lv, vienmēr var atrast piemēru, kur ir vēl sliktāk

paies gads riņķī, paskatīsimies uz statistiku, ja avāriju skaits būs reāli samazinājies, nevienam nebūs nekāda iemesla par kaut ko cepties vai kunkstēt - mazāk avāriju, mazāk iztukšoti apdrošināšanu fondi - lētāka apdrošināšana - labāk visiem!

ja avāriju skaits nebūs mainījies vai pat būs pieaudzis, tad gan galvām būtu jāripo. vēl ir laiks
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:50
 citēt
MaVi:vispār jau problēma ļoti vienkārši risināma - pāris mēnešus visi brauktu akadēmiski, radarkantorim nāktos aizvērties.

Vācijā radari ķer ne tikai ātrumu, bet arī drošu distanci. tas nozīmē, ja tev viens gailis ielien pa vidu starp priekšā braucošo, tu esi vainīgs un nekā nepierādīsi pretējo - maksā ragā! lai cik slikti nebūtu lv, vienmēr var atrast piemēru, kur ir vēl sliktāk

paies gads riņķī, paskatīsimies uz statistiku, ja avāriju skaits būs reāli samazinājies, nevienam nebūs nekāda iemesla par kaut ko cepties vai kunkstēt - mazāk avāriju, mazāk iztukšoti apdrošināšanu fondi - lētāka apdrošināšana - labāk visiem!

ja avāriju skaits nebūs mainījies vai pat būs pieaudzis, tad gan galvām būtu jāripo. vēl ir laiks


Vienu radari ir panākuši. ir samazinājies braukšanas ātrums. daudzi pa pilsētu tagad brauc lēnāk kā 50km/h. Diezgan kaitinoši un bieži vien dēļ šādiem taupītājiem sanāk kavēt
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:53
 citēt
ak34:
MaVi:

Vienu radari ir panākuši. ir samazinājies braukšanas ātrums. daudzi pa pilsētu tagad brauc lēnāk kā 50km/h. Diezgan kaitinoši un bieži vien dēļ šādiem taupītājiem sanāk kavēt

Bet tu vari uz tikšanām izbraukt ātrāk kā parasti vai arī sarunāt tikšanās ta lai nevajadzētu dzīties no vienas pie otras :grimace:
avatar
Publicēts: 21.03.12 14:53
 citēt
Bildes:interesanti, kaa Tu tiesaa pieraadiisi, ka speej adekvaati vadiit auto virs atljautaa 90, ja autosjolaa esi izgaajis apmaaciibas liidz 90? fakjiirs esi? nevajag vnk d..st, ka visas probleemas ir ka viens uz 80 un tev nabadzinjam jaapdze. parasti ir taa, ka viens cuuka velkas uz 100 un 10 paipuisiishiem neljauj vilkties uz vinju ierastajiem 130+


Vō! Vēl viens ir nācis pie prāta! Tur jau tā problērma, ka ar apmācību sistēmu mums ir irsā. Jo skolas nesagatavo autovadītājus, kas zin noteikumus, māk labi vadīt auto un prognozēt situāciju uz ceļa. Pie mums sagatavo dresētus mērkaķus, kam iemācīts tik eksāmenā atbildēt uz iekaltiem testiem un izbraukt iedresētu maršrutu. Uz eiropas ceļiem ar 130 vai vispār neierobežotu ātrumu, tādus toč nedrīkst laist.... :D
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:03
 citēt
Sapper - Eiropā (Vācijā) ir palikušas tikai 4 autostrādes kurās ir neierobežots ātrums:grimace: pārējās maksimālais ir 130 km/h
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:06
 citēt
jaa Sapper, saaku saprast kaapeec Haidukam vemt vienmeer gribeejaas lasot Tavus tekstus... :D
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:21
 citēt
Oliss:
ak34: Vienu radari ir panākuši. ir samazinājies braukšanas ātrums. daudzi pa pilsētu tagad brauc lēnāk kā 50km/h. Diezgan kaitinoši un bieži vien dēļ šādiem taupītājiem sanāk kavēt

Bet tu vari uz tikšanām izbraukt ātrāk kā parasti vai arī sarunāt tikšanās ta lai nevajadzētu dzīties no vienas pie otras :grimace:


Teorētiski var varēt daudz ko. Tā pat tie kas baidās no radariem ar saviem 40-45km/h var mierīgi braukt pa labo joslu un nemēģināt līst citās. ;)
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:23
 citēt
ak34:
Oliss: Bet tu vari uz tikšanām izbraukt ātrāk kā parasti vai arī sarunāt tikšanās ta lai nevajadzētu dzīties no vienas pie otras :grimace:


Teorētiski var varēt daudz ko. Tā pat tie kas baidās no radariem ar saviem 40-45km/h var mierīgi braukt pa labo joslu un nemēģināt līst citās. ;)
nepaarspiilee. katru dienu man 2 rutiinas marshruti ar radariem. pluusma - apm. 55 normaali visi brauc
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:29
 citēt
Bildes:
ak34:
Teorētiski var varēt daudz ko. Tā pat tie kas baidās no radariem ar saviem 40-45km/h var mierīgi braukt pa labo joslu un nemēģināt līst citās. ;)
nepaarspiilee. katru dienu man 2 rutiinas marshruti ar radariem. pluusma - apm. 55 normaali visi brauc


Ne gluži, pie radariem visi nevilssu piebremzē uz 45 km/h, ja neesi iebraucis, ka tur staav radars parasti, gribas apdziit un peidot gaazi, lai tiktu garaam... Un tad arii var uzrauties.. Paris reizes man taa ir noveicies, ka uz ccuju esmu vienakrssi vilkusies ari tada bremzeetaja. Bet cik ssustrikiem pietruuskt apcietiibas...
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:32
 citēt
Riebiga:
Bildes:epaarspiilee. katru dienu man 2 rutiinas marshruti ar radariem. pluusma - apm. 55 normaali visi brauc


Ne gluži, pie radariem visi nevilssu piebremzē uz 45 km/h, ja neesi iebraucis, ka tur staav radars parasti, gribas apdziit un peidot gaazi, lai tiktu garaam... Un tad arii var uzrauties.. Paris reizes man taa ir noveicies, ka uz ccuju esmu vienakrssi vilkusies ari tada bremzeetaja. Bet cik ssustrikiem pietruuskt apcietiibas...
te Tu arii saac ieziimeet galveno probleemu loku: cilveekiem vnk truukst pacietiibas. pacietiibas braukt atljautaa aatrumaa, paietiibas suuri straadaat lai godiigi nopelniitu, pacietiibas nemestis alkohola vazhaas utt.
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:35
 citēt
nu ja - ja Tev sit pa vienu vaigu - pagriez arii otru :-)))))
avatar
Publicēts: 21.03.12 15:40
 citēt
dansiga:nu ja - ja Tev sit pa vienu vaigu - pagriez arii otru :-)))))
paga paga... kas kam sit?????????????? Kaapeec taadas biibeliskas metamorfozes attieciibaa uz paarkaapeejiem?????
avatar
Publicēts: 21.03.12 16:14 labots
 citēt
Bildes:

".... cilveekiem vnk truukst pacietiibas. pacietiibas braukt atljautaa aatrumaa, paietiibas suuri straadaat lai godiigi nopelniitu, pacietiibas nemestis alkohola vazhaas utt...."


Brīžiem Bilžkolēģis savos tekstos sāk mūķeni atgādināt...:face-wink:
Es jau sen neesmu pārgalvīgais braucējs, taču uz ceļa mani daudz vairāk kaitina pārāk apzinīgie "miegamices" (- 5-10 km/h) , nekā "saprātīgie skrējēji" (+10-15 km/h). Neteikšu par pilsētas satiksmi, bet, manuprāt- vismaz uz vecās 2-joslu šosejas (pa joslai katrā virzienā) bīstamāks ir "apzinīgais gulētājs", kas brauc lēnāk par vidējo ātrumu, tādejādi izveidojot sastrēgumus un attiecīgi daudz vairāk provocē avārijas situācijas ar visādām neapdomīgām apdzīšanām pa pretējo joslu.
avatar
Publicēts: 21.03.12 17:22 labots
 citēt
Interesanti buutu uzzinaat,kaa justos apziniigais,likuma burta ieveerojoshais Bildes, ja, tikpat apziniigais pilsonis Oliss fotografeetu augshmineeto ""zajadlijo"" piipmani ejot pa ielu ar smeeķi zobos 9 metrus no uzraksta"" nesmeekeet tuvaak pa 10 metriem no ieejas"" un apakshmineetais pilsonis shiis fotograafijas iesniegtu ķautkaadaa represiivajaa orgaanaa,guudams no taa materiaalu labumu gan sev, gan kantora galvenajai zivei?
avatar
Publicēts: 21.03.12 17:45
 citēt
neesmu apziniigs, es vienkaarshi nesaprotu ceepienu
avatar
Publicēts: 21.03.12 17:50
 citēt
Personiigi man ir cepiens par to,ka kaads "uzvaaraas" uz steidziigo,aizmaarshiigo,uc iemeslu deel nedaudz aatraak braucosho. Sanaak kautkas liidziigs ''stuchiishanai"",par ko sanem naudu shii firma.
avatar
Publicēts: 21.03.12 19:30
 citēt
sanktZeppelin:Personiigi man ir cepiens par to,ka kaads "uzvaaraas" uz steidziigo,aizmaarshiigo,uc iemeslu deel nedaudz aatraak braucosho. Sanaak kautkas liidziigs ''stuchiishanai"",par ko sanem naudu shii firma.

Padomā.....no otras puses, ja šie radari būtu CP jeb valsts īpašumā, par kredītu maksātu visi arī tie kas godīgi brauc un pat tie kas vispār nebrauc un nav mašīnas......negodīgi kaut kā :what: Policija katru dienu neliktu radarus, tas būtu kampaņveidīgi. Tad vēl viņiem būtu vajadzīga apkope, vēl kāds salūztu, policijai nebūtu nauda.....un atkal par viņiem maksātu visi........
Bet te firma ir ieinteresēta lai visi radari būtu kārtībā un par radariem maksā tikai un vienīgi pārkāpēji. Valstij ir tikai plusi, jo ir patstāvīgi ienākumi, gan sodu gan arī nodokļu veidā........:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.03.12 19:35
 citēt
Oliss:Sapper - Eiropā (Vācijā) ir palikušas tikai 4 autostrādes kurās ir neierobežots ātrums:grimace: pārējās maksimālais ir 130 km/h


Jā, Olis, un vēl Vācijā ir Nirburgringas Nirdšleife :)
avatar
Publicēts: 21.03.12 19:52
 citēt
Bildes:jaa Sapper, saaku saprast kaapeec Haidukam vemt vienmeer gribeejaas lasot Tavus tekstus... :D


Kas i? apvēmies no skaudrās realitātes?

Pats nepazīsti nevienu, kas, likumīgi nokārtojis vadītāja eksāmenus, bet uz Rīgu brauc tikai līdz priekšpilsētai, tālāk ar elektrisko vilcienu, vai tramvaju? Un dara to ne jau piķa ekonomijas pēc, bet tāpēc ka pa Rīgu braukt ir BAIL! Ir man tādi zināmi. :D
avatar
Publicēts: 21.03.12 20:05 labots
 citēt
Lai tak tie radari ir, man viņi absolūti netraucē. Vienkārši riebjas, ka tie šakāļi karina makaronus uz ausīm nekautrēdamies. Ja Zivtiņš godīgi pateiktu - jā ir tas biznesa projekts ar mērķi papildināt valsts budzētu, un nopelnīt investoram, tad pat varētu rasties kāda cieņa pret šo policijas amatpersonu. Bat pēc tekstiem par lidmašīnu nogāšanu ar antiradaru, man ilūziju par šo cilvēku ar īpašām vajadzībām vairs nav. :D Viss man šajā topikā. Bildes, ja Tev no mana viedokļa joprojām nāk vēmiens, drīksti izsaukt mani uz dueli jebkurā kartinga hallē, zaudētājs apmaksā pasākumu :D
avatar
Publicēts: 21.03.12 20:08 labots
 citēt
Sapper:Lai tak tie radari ir, man viņi absolūti netraucē. Vienkārši riebjas, ka tie šakāļi karina makaronus uz ausīm nekautrēdamies. Ja Zivtiņš godīgi pateiktu - jā ir tas biznesa projekts ar mērķi papildināt valsts budzētu, un nopelnīt investoram, tad pat varētu rasties kāda cieņa pret šo policijas amatpersonu. Bat pēc tekstiem par lidmašīnu nogāšanu ar antiradaru, man ilūziju par šo cilvēku ar īpašām vajadzībām vairs nav. :D

nu kāpēc tik skarbi... nekādas īpašas šim tās vajadzības nav.. Tik kruta tačka, atbilstošs hatons, nu viss kā normāliem pacaniem....:face-grin::face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 21.03.12 20:25
 citēt
Sapper:Lai tak tie radari ir, man viņi absolūti netraucē. Vienkārši riebjas, ka tie šakāļi karina makaronus uz ausīm nekautrēdamies. Ja Zivtiņš godīgi pateiktu - jā ir tas biznesa projekts ar mērķi papildināt valsts budzētu, un nopelnīt investoram, tad pat varētu rasties kāda cieņa pret šo policijas amatpersonu. Bat pēc tekstiem par lidmašīnu nogāšanu ar antiradaru, man ilūziju par šo cilvēku ar īpašām vajadzībām vairs nav. :D Viss man šajā topikā. Bildes, ja Tev no mana viedokļa joprojām nāk vēmiens, drīksti izsaukt mani uz dueli jebkurā kartinga hallē, zaudētājs apmaksā pasākumu :D
par kartingu = Tu uzprasies un nepatikshanaam = Tev saaliiti tas var izmaksaat
avatar
Publicēts: 21.03.12 20:36
 citēt
Bildes:
Sapper:Lai tak tie radari ir, man viņi absolūti netraucē. Vienkārši riebjas, ka tie šakāļi karina makaronus uz ausīm nekautrēdamies. Ja Zivtiņš godīgi pateiktu - jā ir tas biznesa projekts ar mērķi papildināt valsts budzētu, un nopelnīt investoram, tad pat varētu rasties kāda cieņa pret šo policijas amatpersonu. Bat pēc tekstiem par lidmašīnu nogāšanu ar antiradaru, man ilūziju par šo cilvēku ar īpašām vajadzībām vairs nav. :D Viss man šajā topikā. Bildes, ja Tev no mana viedokļa joprojām nāk vēmiens, drīksti izsaukt mani uz dueli jebkurā kartinga hallē, zaudētājs apmaksā pasākumu :D
par kartingu = Tu uzprasies un nepatikshanaam = Tev saaliiti tas var izmaksaat

Vai interesenti drīkstēs fotografēt? Esmu ar mieru samaksāt latiņu... :)
avatar
Publicēts: 21.03.12 23:18
 citēt
Bildes:par kartingu = Tu uzprasies un nepatikshanaam = Tev saaliiti tas var izmaksaat

Nu šeit to neizzīlēsi, viskas var gadīties... :) Jebkurā gadījumā tas būtu lietderīgāk pavadīts laiks, par "kazas vilnas vērpšanu" šeit. :)
Jaunajā preses šķūņa hallē, esi bijis?
avatar
Publicēts: 21.03.12 23:39
 citēt
kazas vilnas veerpshana .. PERFEKTI ;_))))))
avatar
Publicēts: 22.03.12 08:37
 citēt
viencmuzikanc:
Bildes:ar kartingu = Tu uzprasies un nepatikshanaam = Tev saaliiti tas var izmaksaat

Vai interesenti drīkstēs fotografēt? Esmu ar mieru samaksāt latiņu... :)
vispaar esmu ar mieru, tikai ja uz katra stuura riepaam saseedina pa Vecteevam...
Sapper:
Bildes:par kartingu = Tu uzprasies un nepatikshanaam = Tev saaliiti tas var izmaksaat

Nu šeit to neizzīlēsi, viskas var gadīties... :) Jebkurā gadījumā tas būtu lietderīgāk pavadīts laiks, par "kazas vilnas vērpšanu" šeit. :)
Jaunajā preses šķūņa hallē, esi bijis?
nee, neesmu un vispaar 5 gadus neesmu braucis, bet vienaa hallee veeljoprojaam manis uzstaadiitais aatrums turas kaa absoluutais. bet taadaa saciikstee jau aatrums nav galvenais... un vispaar - divataa machoties NAV interesanti...
avatar
Publicēts: 22.03.12 10:48
 citēt
Var jau savākties šeit svaigā gaisā. www.333.lv... Uztaisam vismaz kādas 4 komandas ar 3 braucējiem katrā, Ja vēl varam savākties kādā jaukā aprīļa darbdienas novakarē, tad vispār pasākums pa limonādi - čiriks no sejas. Nu ko organizējam? :P
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):