forum.gif
Fotoradari , fotogrāfi un apsardzes firma.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Fotoradari , fotogrāfi un apsardzes firma.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 22.03.12 10:53
 citēt
Buutu labaak kraaniņiem pameeriijushis.....
avatar
Publicēts: 22.03.12 10:59
 citēt
Sapper:Var jau savākties šeit svaigā gaisā. www.333.lv... Uztaisam vismaz kādas 4 komandas ar 3 braucējiem katrā, Ja vēl varam savākties kādā jaukā aprīļa darbdienas novakarē, tad vispār pasākums pa limonādi - čiriks no sejas. Nu ko organizējam? :P


Preses nama variants arī nebija slikta doma, bet ja salīdzina iekštelpu un ārtelpu kartingu variantus, tad 333 izpogā visus vienos vārtos. Tur tikai riskants ir lietus jautājums, bet liekas, ka viņi paši pasākumu nemaz nepieļauj slapjā trasē.

Lai pasākums izdotos, būtu labi pieteikšanos organizēt vienlaicīgi ar $$$ ieskaitīšanu noteiktā kontā, lai nesanāk "kā parasti" ... ēēē netieku, ēē nesanāca un tml sviesti.
avatar
Publicēts: 22.03.12 11:26
 citēt
Man šādi pasākumi nepatīk, dzenāties ar autiņiem, bet ja tomēr es piedalīšos tad jūs visi man zaudēsiet :D, jo garām neaizbrauksiet :grimace:
avatar
Publicēts: 22.03.12 11:39
 citēt
Visi uz šejeini! www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 22.03.12 11:45 labots
 citēt
Oliss:Man šādi pasākumi nepatīk, dzenāties ar autiņiem, bet ja tomēr es piedalīšos tad jūs visi man zaudēsiet :D, jo garām neaizbrauksiet :grimace:


Sīkie skuķi, kam pareizi rokas aug, aizies garām, ka nu tikai... Bet ne jau tāpēc, ka Tu slikts braucējs. Tie īres karti ir baigie nīkuļi. Un ja 2 braucēji meitarībā vienādi, uzvar svarā vieglākais - labāks paātrinājums taisnēs, vēlāka bremzēšana. Toties skuķiem biežāk ir problēmas ar trajektorijām, tāpēc atliek sēdēt cieši astē, spiest uz psihi un gaidīt kļūdu. :)
avatar
Publicēts: 22.03.12 14:13
 citēt
www.apollo.lv... Es būtu ļoti priecīgs, ka mocis ir ne tikai "piefiksēts" bet arī identificēts, un tā braucējam ir uzlikts 100Ls sods, nevis lasīt, kas "par šo pārkāpumu ir paredzēts." Tuukša muldēšana tāpat kā par to, ka ar radariem identificēs tos, kas bez apskates braukā. Kāpēc ir jāmelo? Šitie ir prastākie un tizlāki radari tirgū, nepietiek viņiem izšķirtspējas uzlīmes ciparus fiksēt, nav viņi tam domāti. Ar auto numuru nolasīšanu jau ir problēmas. Būtu salikuši kā ārzemēs uz bāņiem iekārtas, kas fiksē uzlīmes esamību un derīgumu, nevis pasakas stāstījuši, lidmašīnu notriecēji, phe.... :P
avatar
Publicēts: 22.03.12 14:54
 citēt
Sapper:www.apollo.lv... Es būtu ļoti priecīgs, ka mocis ir ne tikai "piefiksēts" bet arī identificēts, un tā braucējam ir uzlikts 100Ls sods, nevis lasīt, kas "par šo pārkāpumu ir paredzēts." Tuukša muldēšana tāpat kā par to, ka ar radariem identificēs tos, kas bez apskates braukā. Kāpēc ir jāmelo? Šitie ir prastākie un tizlāki radari tirgū, nepietiek viņiem izšķirtspējas uzlīmes ciparus fiksēt, nav viņi tam domāti. Ar auto numuru nolasīšanu jau ir problēmas. Būtu salikuši kā ārzemēs uz bāņiem iekārtas, kas fiksē uzlīmes esamību un derīgumu, nevis pasakas stāstījuši, lidmašīnu notriecēji, phe.... :P
:) skates esamību vai nē jau nenosaka pētot uzlīmi stiklā :) bet "fiksi fiksi" pajautā datu bāzei pēc mašīnas numura.
avatar
Publicēts: 22.03.12 22:25
 citēt
UldisS:
Sapper:www.apollo.lv... Es būtu ļoti priecīgs, ka mocis ir ne tikai "piefiksēts" bet arī identificēts, un tā braucējam ir uzlikts 100Ls sods, nevis lasīt, kas "par šo pārkāpumu ir paredzēts." Tuukša muldēšana tāpat kā par to, ka ar radariem identificēs tos, kas bez apskates braukā. Kāpēc ir jāmelo? Šitie ir prastākie un tizlāki radari tirgū, nepietiek viņiem izšķirtspējas uzlīmes ciparus fiksēt, nav viņi tam domāti. Ar auto numuru nolasīšanu jau ir problēmas. Būtu salikuši kā ārzemēs uz bāņiem iekārtas, kas fiksē uzlīmes esamību un derīgumu, nevis pasakas stāstījuši, lidmašīnu notriecēji, phe.... :P
:) skates esamību vai nē jau nenosaka pētot uzlīmi stiklā :) bet "fiksi fiksi" pajautā datu bāzei pēc mašīnas numura.


ok, mea culpa, bet visus numurus viņš tāpat nefiksē. :) tikai tos, kam ātrums pārsniegts, tumšākā laikā luhturis tak visem nemidžins.
avatar
Publicēts: 22.03.12 22:30 labots
 citēt
Bildes gandrīz sāka vemt, līdz ar Haiduku par manu textu, kad augstāk pateicu, ka autoskolas producē dresētus mērkaķus, kas māk tik iekalto maršrutu braukt.. Re ku būs uzskates materiāls.

www.youtube.com...

Bildes, vem cik uziet, es savu viedokli nemainīšu, nav pamata. :grimace:
Sākumā man arī likās, ka video ir feiks, bet ieskatīeties rūpīgi ap 4:05 - beibe uz Brīvībenes pārmočī uz sarkano pāri gājēju pārejai.
avatar
Publicēts: 23.03.12 08:57
 citēt
Sapper:Bildes gandrīz sāka vemt, līdz ar Haiduku par manu textu, kad augstāk pateicu, ka autoskolas producē dresētus mērkaķus, kas māk tik iekalto maršrutu braukt.. Re ku būs uzskates materiāls.

www.youtube.com...

Bildes, vem cik uziet, es savu viedokli nemainīšu, nav pamata. :grimace:
Sākumā man arī likās, ka video ir feiks, bet ieskatīeties rūpīgi ap 4:05 - beibe uz Brīvībenes pārmočī uz sarkano pāri gājēju pārejai.
tas dzekinsh vidjikaa esi Tu???
avatar
Publicēts: 23.03.12 11:47 labots
 citēt
Bildes:tas dzekinsh vidjikaa esi Tu???



Atkal trollē?
Kam Tev pelēkā viela? Salīdzini profila bildi ar video, izdari secinājumus. )
avatar
Publicēts: 23.03.12 11:48
 citēt
Un vispār, paliksim pie tēmas.

www.diena.lv...
avatar
Publicēts: 23.03.12 12:46
 citēt
Sapper:
Bildes:tas dzekinsh vidjikaa esi Tu???



Atkal trollē?
Kam Tev pelēkā viela? Salīdzini profila bildi ar video, izdari secinājumus. )
a kaa var zinaat ka Tev profilbilde iista?
avatar
Publicēts: 23.03.12 12:54
 citēt
visiem jau nav iemesls slēpties, kā Tev un baltkrievu partizāniem. :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):