forum.gif
"Kvalitatīvo" preses foto galerija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / "Kvalitatīvo" preses foto galerija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.05.12 13:35
 citēt
haha, baltā mēteļa fotobomba :D
avatar
Publicēts: 08.05.12 13:46
 citēt
Nepateikšu par LETA,bet piemēram Ojāram Martinsonam ir suņa darbs.Katru dienu bliezt pa tiem loskutoviem,vorobjoviem un trukšņiem nevienam nenovēlētu.Un par tādiem grašiem.Nē,paldies!Kāda vēl tur kvalitāte vai līmenis var būt prātā?Vasarā vispār nāve-šie katrās brīvdienās piecās vietās runas saka un lentītes griež.Un tev tas vis jāsabildē.Viens un tas pats,gadiem no vietas...drausmas!:face-sad:
avatar
Publicēts: 08.05.12 15:01
 citēt
njā. tā ir, kad vienalga kā bildē, galvenais lai ir.
avatar
Publicēts: 08.05.12 16:10
 citēt
viecha:Nepateikšu par LETA,bet piemēram Ojāram Martinsonam ir suņa darbs.Katru dienu bliezt pa tiem loskutoviem,vorobjoviem un trukšņiem nevienam nenovēlētu.Un par tādiem grašiem.Nē,paldies!Kāda vēl tur kvalitāte vai līmenis var būt prātā?Vasarā vispār nāve-šie katrās brīvdienās piecās vietās runas saka un lentītes griež.Un tev tas vis jāsabildē.Viens un tas pats,gadiem no vietas...drausmas!:face-sad:


nū, maizes cepējs arī principā katru dienu dara vienu un to pašu. nez vai tas ir attaisnojums štruntīgai maizei... patiesībā jau laikam tieši ar kvalitātes noturību izceļas īsts profs.
avatar
Publicēts: 08.05.12 19:24 labots
 citēt
bet kāda vela pēc taisa TIK nekvalitatīvas fotogrāfijas? mēs takš 90% informācijas uzņemam ar acīm, un fotožurnālistika ir sava veida māksla, tad kāpēc jābliež tik PRETĪGAS bildes?!

un fascinē tie fotoreportieri, kas skraida apkārt ar D4, vai D3s vai 1D, MILZĪGIEM objektīviem, somām ar 2-3 citiem stikliem., Tad, skatoties publicētās bildes, kaut kā žēl paliek slēdža resursu, uz ko tas tiek tērēts TĀDĀS kamerās
avatar
Publicēts: 08.05.12 20:06
 citēt
Ja jau tikuši pie tādiem stroķiem, laikam kaut ko zin un prot... atliek vien domāt, ka vienkārši par smagu tas darbiņš palicis... :D
avatar
Publicēts: 08.05.12 20:16
 citēt
serjoga:bet kāda vela pēc taisa TIK nekvalitatīvas fotogrāfijas? mēs takš 90% informācijas uzņemam ar acīm, un fotožurnālistika ir sava veida māksla, tad kāpēc jābliež tik PRETĪGAS bildes?!

un fascinē tie fotoreportieri, kas skraida apkārt ar D4, vai D3s vai 1D, MILZĪGIEM objektīviem, somām ar 2-3 citiem stikliem., Tad, skatoties publicētās bildes, kaut kā žēl paliek slēdža resursu, uz ko tas tiek tērēts TĀDĀS kamerās


Tu ir jauns un du...,tobiš optimists :)Kad kādus gadus pastrādāsi presē,kur tavas labākās bildes nevienam nahuj nevajadzēs,redaktori izvēlēsies vot šitādus te negadijumus,nojāsi pāris savas personīgās kameras, tad arī sapratīsi kāda žopa ir latvijas prese.Un varbūt pats priecāsies,ka nepublicēja labāko bildi no bildēšanas,jo LV īpatnība(ļoti izplatīta) ir tā ka autors zaudē jebkādas tiesības uz bildi ,kas ir kaut reizi publicēta.
avatar
Publicēts: 08.05.12 20:20
 citēt
60uz5komats6:


negribu sēdēt žopā, vot negribu :D kaut vai naīvs, bet tizli samierināties ar to, ka mums rāda pilnīgāko mēslu no preses fotogrāfijām...
avatar
Publicēts: 08.05.12 22:32
 citēt
rixweber:
viecha:Nepateikšu par LETA,bet piemēram Ojāram Martinsonam ir suņa darbs.Katru dienu bliezt pa tiem loskutoviem,vorobjoviem un trukšņiem nevienam nenovēlētu.Un par tādiem grašiem.Nē,paldies!Kāda vēl tur kvalitāte vai līmenis var būt prātā?Vasarā vispār nāve-šie katrās brīvdienās piecās vietās runas saka un lentītes griež.Un tev tas vis jāsabildē.Viens un tas pats,gadiem no vietas...drausmas!:face-sad:


nū, maizes cepējs arī principā katru dienu dara vienu un to pašu. nez vai tas ir attaisnojums štruntīgai maizei... patiesībā jau laikam tieši ar kvalitātes noturību izceļas īsts profs.


Nu piemērs tiešām atbilstošs... mums veikalos ir tikai vidēji sliktas katru dienu mauktās desas un vidējas kvalitātes maize... un to visu dara profi par naudu , bet garšīgi cep konditori (tagad lasi foto valodā- profs ir zemākās izglītības līmenis- profenes audzēknis, bet ar garšu cep- fotografē foto mākslinieki)
avatar
Publicēts: 09.05.12 14:21 labots
 citēt
Morgen!
arī es strādāju priekš preses, ne vienmēr izdodas pašam atlasīt nevajadzīgos kadrus, ja dienā ir pa 4-5-6 pasākumiem, fiksi atskrien uz redakciju, un visu sakopē kopējā bilžu blāķī. Ja ir maz pasākumu un/vai bilžu un ir laiks krāmēties ar atlasi, tikai tad šādi kadri līdz redaktoriem nenokļūst.
Un, protams, ņemot vērā darba specifiku, reizēm žurnālistam pilnīgi pie kreisās potītes, cik ne-/kvalitatīva bilde, galvenais, ka konkrētā seja redzama nepiedienīgi pagriezusies :)
avatar
Publicēts: 09.05.12 19:30 labots
 citēt
Tā jau laikam ir, fotogrāfs ir nokrauts ar darbu nejēgā, bet bildredaktors ir idiots, un mēs skatamies, un gānam fotogrāfu jo zem bildes nav uzrakstīts "bildi izvēlējās tas un tas"
avatar
Publicēts: 09.05.12 20:03
 citēt
Nav jau arī tik profesionāli tie ministri,lai profesionālu bildi no tiem taisītu.....kāda attieksme-tāds rezultāts.
avatar
Publicēts: 09.05.12 21:03
 citēt
ekoists:Nav jau arī tik profesionāli tie ministri,lai profesionālu bildi no tiem taisītu.....kāda attieksme-tāds rezultāts.


labs :DDDD
avatar
Publicēts: 09.05.12 21:30
 citēt
Es tā padomāju un izsecināju,ka es nemaz neredzu tās fotkas.Avīzes,žurnālus nepasūtu,bet interneta ziņu portālos lasu tikai virsrakstus,izņemot par sportu.Parasti ar to pietiek.Bildēm vispār nepievēršu nekādu uzmanību,lai gan viens no laika kavēkļiem man tomēr ir tieši fotografēšana.Tā kā mani absolūti nesatrauc kāda tur tā kvalitāte preses foto.
avatar
Publicēts: 10.05.12 20:08 labots
 citēt
ekoists:Nav jau arī tik profesionāli tie ministri,lai profesionālu bildi no tiem taisītu.....kāda attieksme-tāds rezultāts.
:face-grin::big_smile:
dolldia:Ja jau tikuši pie tādiem stroķiem, laikam kaut ko zinA un prot... atliek vien domāt, ka vienkārši par smagu tas darbiņš palicis... :D
tie siekalu zaķi, kas mauc ar Markiem un ar direktām blicēm kā pannām, kur es iztieku bez, takš arī tikuši pie tādiem stroķiem, pofig veņņiki, vai имеет vai avīzē iedevuši.
tie "professionālie fotogrāfi" arī parasti stāv kā brieži tur, kur citiem maisa, kad skatās, ko nodzēst, kad sākuši maukt, aizmirsuši karti noformatēt. :face-sad:

a konkrētā bilde ne tuvu ne sliktākā no redzētajām, 2 purni mazliet nevietās un tam Ļeņinam vai kas tajā ailē, galva nost. :big_smile:
avatar
Publicēts: 11.05.12 09:52
 citēt
Haiduks:

Nu piemērs tiešām atbilstošs... mums veikalos ir tikai vidēji sliktas katru dienu mauktās desas un vidējas kvalitātes maize... un to visu dara profi par naudu , bet garšīgi cep konditori (tagad lasi foto valodā- profs ir zemākās izglītības līmenis- profenes audzēknis, bet ar garšu cep- fotografē foto mākslinieki)


nu sūdīgus Tu, Haiduk, veikalus apmeklē...
avatar
Publicēts: 17.05.12 23:58
 citēt
es labprāt gribētu pamēģināt reportiera darbu, ir pieredze un prakse bijusi, bet nav ne jausmas, kā tur tikt iekšā bez vajadzīgiem radiem un draugiem. Parasti jau sludinājumus neizliek.
Par bildi, nu, vnm var labāk, bet vnm var ar sliktāk.
avatar
Publicēts: 18.05.12 00:51 labots
 citēt
med:es labprāt gribētu pamēģināt reportiera darbu, ir pieredze un prakse bijusi, bet nav ne jausmas, kā tur tikt iekšā bez vajadzīgiem radiem un draugiem. Parasti jau sludinājumus neizliek.
Par bildi, nu, vnm var labāk, bet vnm var ar sliktāk.


Radi @ Draugi tas priekš klchozniekiem , portfolio savu , DARBĀ parādi ko vari un TEVI sameklēs:) Zini cik DARBĀ prasas saulesbrāļu kuri KAMERU pat rokā nav turēšjuši un neko citu ka "Diža maksla" tipa sāpošu galvu muri nav spējigi uzražot:) Preses foto specifisks darbs ar FOTO kā tādu tik vien kā saistīts kā ATTĒLS iegūts :) PROTAMS ja vēlies kautkur pa brīvu pašancēt ACULIECINIEKA sadaļa DELFOS / TVNET tavējā:):)
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:16
 citēt
Serjoga, gribu tev tieši iebilst - un pie reizes pajautāt - cik nopietnas fotoreportāžas esi uzcepis? Pasākumi notiek visādās telpās, kur gaisma ir kā nēģēra dibengalā un blicene nespēj davilkt gaismu un tad komponē uzstādījumus un mēģini trāpīt bildi lai galīgi sūdīgi neizskatās. Arī pie bilžu nodošanas, bieži visādi pasākumi notiek uz robežās - tas ir uz pēdējā brīža lai var paspēt iesniegt drukāšanai uz rītdienas avīzi un tad viss notiek pa galvu pa kaklu un kas bilžu redaktoram šķiet pirmais normālais kadrs, to iemet un miers, dziļi neviens neiespringst. otrkārt avīzēs ir pie kājas kvalitāte jo drukas tehnoloģija tāpat nespēj parādīt pilnu bildi un ir ierobežojumi krāsās. :D
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:18
 citēt
Cita lieta vienīgi ir onterneta ziņu portāli. bet kā jau lunis vai kas te teica, ja dienā notiek 4-6 pasākumi, tad fiziski nepaspēj apskatīt un kau elementāri pievilkt bilžu kvalitāti :D
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:22
 citēt
komunisma_reegs:Serjoga, gribu tev tieši iebilst - un pie reizes pajautāt - cik nopietnas fotoreportāžas esi uzcepis? Pasākumi notiek visādās telpās, kur gaisma ir kā nēģēra dibengalā un blicene nespēj davilkt gaismu un tad komponē uzstādījumus un mēģini trāpīt bildi lai galīgi sūdīgi neizskatās. Arī pie bilžu nodošanas, bieži visādi pasākumi notiek uz robežās - tas ir uz pēdējā brīža lai var paspēt iesniegt drukāšanai uz rītdienas avīzi un tad viss notiek pa galvu pa kaklu un kas bilžu redaktoram šķiet pirmais normālais kadrs, to iemet un miers, dziļi neviens neiespringst. otrkārt avīzēs ir pie kājas kvalitāte jo drukas tehnoloģija tāpat nespēj parādīt pilnu bildi un ir ierobežojumi krāsās. :D


DAUDZ!
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:34
 citēt
Nu tad jau vajadzēja zināt
avatar
Publicēts: 18.05.12 10:39
 citēt
Nezkapec sitiem chaliem, vienalga kados apstaklos, bildes daudz skatamakas www.imageforum-diffusion.afp.com...
avatar
Publicēts: 18.05.12 11:36
 citēt
Dienai ir savi fotogrāfi
avatar
Publicēts: 18.05.12 14:52
 citēt
Tad es kautko sajaucu noteikti. :( :shame: bet tiku lasijis ko šādu - www.nikon.lv... iespējams, ka ir kas mainījies, esmu atgājis no nozares :)
avatar
Publicēts: 07.06.12 15:08
 citēt
f-foto:

Normāls Kekss, bik piedzēries isstās, bet citādi neko.:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.12 15:16
 citēt
Viņš tāds vienmēr isstās:)
avatar
Publicēts: 07.06.12 15:17
 citēt
Lunis:Viņš tāds vienmēr isstās:)

Tad jau normāls reālistiks foto. Ikurāt reportam...:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.06.12 21:50
 citēt
Elmarss:
Lunis:Viņš tāds vienmēr isstās:)

Tad jau normāls reālistiks foto. Ikurāt reportam...:face-grin:


Sjitas labais :D :D

Mango žurnālista vakancei nevēlas idiotus un/vai cilvēkus, kuri studējuši LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes programmā!
avatar
Publicēts: 08.06.12 00:45
 citēt
tās šķibās bildes lāgā nesaprotu. :face-sad:
avatar
Publicēts: 08.06.12 10:04
 citēt
f-foto:
haralds:tās šķibās bildes lāgā nesaprotu. :face-sad:


Ja šķībums piešķir akcentu, ir ok. Šeit ir sagāzums, un tad tie sīkie priekšmeti kadra apakšējā malā - vai nu rādi, vai arī nerādi nemaz tos. Kaut kas ar fonu, subjektīvi.

Cik "bagātai" jābūt fantāzijai, lai "akcentam" vajadzētu tādu šķībumu... Vai cilvēciņš skatītājus par "sabremzētiem" uzskata.?:face-smile:
avatar
Publicēts: 08.06.12 10:11
 citēt
Cik saprotu saistībā ar presi - fotogrāfs nobildē, bet bildes drukai izvēlas bilžu redaktors. Slimniekus nevajag apcelt.:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.06.12 10:28
 citēt
Elmarss:
f-foto:
Ja šķībums piešķir akcentu, ir ok. Šeit ir sagāzums, un tad tie sīkie priekšmeti kadra apakšējā malā - vai nu rādi, vai arī nerādi nemaz tos. Kaut kas ar fonu, subjektīvi.

Cik "bagātai" jābūt fantāzijai, lai "akcentam" vajadzētu tādu šķībumu... Vai cilvēciņš skatītājus par "sabremzētiem" uzskata.?:face-smile:


TEV stagnātiska domāšana , vaig tak MŪSDIENĀS jaunajiem autoram ķaučkā izpausties:):) ĪSTENĪBĀ es ta bliezu vēl 1980 vidū kad platleņķa nebija pie rokas un vajadzēja "Ievilkt perspektīvā" tēlu un drukāja pat pa atvērumu VĒSI , tāpēc jau biju tas riebeklis kas "Jocīgas bildes taisa" kuras vēl nez kāpēc labi pērk :):)
avatar
Publicēts: 08.06.12 10:37 labots
 citēt
blaac:Cik saprotu saistībā ar presi - fotogrāfs nobildē, bet bildes drukai izvēlas bilžu redaktors. Slimniekus nevajag apcelt.:face-wink:


Kā jau te auxtāk citēju dažu "Vēlmes"

žurnālista vakancei nevēlas idiotus un/vai cilvēkus, kuri studējuši LU Sociālo zinātņu fakultātes Komunikācijas zinātnes programmā! Runa kā reiz par ŽURNĀLISTIEM :):) Tiem kas izvēlās un atlasa bildes VEIDO matereālu atlasa bildes) FOTOGRĀFS izdevumā tik un vienīgi FOČĒ citu prioritāšu un TIESĪBU viņam parasti nav :) SAVULAIK kad uz mani strādāja bārs ar PRESES čalīem mums birojā bija savdabīga TRADĪCIJA dzeki lika ORĢINĀLU + PUBLICĒTO lai kolēģi nepadomā ka "Viņš tas vizuālais idiots" kurš apgraizījis "Pēc vietas" sagrozījis IELICIS SLEJĀ konkrēto sūdu :):)
avatar
Publicēts: 08.06.12 13:57
 citēt
f-foto:Te var visādas preses konferences pas'tīties: www.demotix.com
www.demotix.com...
Utt.
Ja atrodat kādu bezjēdzīgu "slīpo", sūtiet paciņas!


NEVIENLĪDZĪGS salīdzinājums , mums pamātā PRESES bliezējiem nav apakšā NEKĀDA skola reziēm gadās MĀXSLAS bet tas PRESES darbam ir vēl graujošāk kā NEKO nezināt :):) Lielākā LV problēma ka NAV O KĀ MĀCĪTIES , parasti CITUR tu centies mācīties no VĒCĀKIEM / PIEREDZĒJUŠĀKIEM kolēģiem Latvijā tādu VIENKAŖSI NAV visi vienādu DURAKI-MĀXSLINIEKI + tādi apši pamuļķi SKRIBENTI kopā KONKRĒT mizkaste. Tieši ta`pec SAPROTU savu veco čomu koleģi Elmāru Rudzīti kurs teica "Tad labāk es par taksistu stradaju nekā ŠITĀ kautko taisu" tā arī izdarīja :)
avatar
Publicēts: 08.06.12 14:03
 citēt
Bet kapec nevar macities no citu autoru fotografijam? Es runaju par Reuters, AFP, fotas no World Press Photo u.t.t.
avatar
Publicēts: 08.06.12 14:57
 citēt
serjoga:Bet kapec nevar macities no citu autoru fotografijam? Es runaju par Reuters, AFP, fotas no World Press Photo u.t.t.

Tikpat labi tortes cept var mācīties Maximā vitrīnā apskatot gatavo produkciju, un vienu torti nogaršojot...:face-grin:
avatar
Publicēts: 08.06.12 14:57 labots
 citēt
serjoga:Bet kapec nevar macities no citu autoru fotografijam? Es runaju par Reuters, AFP, fotas no World Press Photo u.t.t.

PROBLĒMĀ tā ka jāsaprot PROCESS kā tādu rezultātu PANĀK:) GALA PRODUKTU atdarināt jau var mēģināt taču JASAPROT kā līdz tam produktam nonāk. Piemēram mani skolotāji man daudz ko iemācīja , PIRMAIS bija tas ka "Ja gribēsi" nevis tu meklēsi notikumus bet VIŅI TEVI :) Fiška tā ka VAIRUMU lietu foto žurnālistikā JĀUZMIN UZ PRIEKŠU , tai brīdī kad NOTIEK un tad tu spied ir GARĀM jau esi nokavējis jo viss ir NOTICIS bet tu vēl NESPIED :):) Reālā veidā tas notiek tā tu AIZEJ izvelc kameru sagatavojies un SPIED , tad SĀK NOTIKT :):) Ilgus gadus man TĀ BIJA , pēc tam kad vairs nešancēju šajā jomā ĻOTI bija jāpiestrādā lai TĀ vairs NEBŪTU. Man joprojām ir ČOMI ar kuriem neko neapmeklēju jo zinu JA BŪS VĪNI 100% sūdi VIENMĒR garantēti :):) Tas ir ļoti specifisks STĀVOKLIS tāpat kā MEDNIEKS jūt zvēru iet tieši TUR kur zvērs nāks arī PRESES FOTOGRAFS dara 1:1 :) Ļoti rūpīga darba treniņa un likumsakarīgu sakritību REZULTĀTS :) Taču lai visu to panāktu VAIG ĻOTI GRIBĒT , iesācējus LABUS parasti ļoti nežēlīgi pamatīgi SKOLO lai viņš paliek NIKNS - SASPITĒJAS un tikai ĻOTI ĻOTI sagrib PIERĀDĪT tad ar laiku viss sāk notikt bet tu jau esi klāt UN gatavs , CITĀDI nemēdz būt :) Tad lūk ja nav ŠĪS IZAUGSMES nekas "Klikšķis" nenotiek , vari sist pakaļu pret zemi 99,99% ierodies PAR VĒLU kad viss jau noticis:):)
avatar
Publicēts: 08.06.12 15:15 labots
 citēt
Luni, tas nu gan pēc Minhauzena stāstiem izskatās...:face-wink:
Tjipa Lunis ar savu čuju aizbrauc 11.septembrī uz Ņujorku, izvelk fočuku un akurāt tajā momentā teroristu lidene ietešas dvīņu tornī...:face-grin:
Utt utml....:face-wink:
avatar
Publicēts: 08.06.12 15:56 labots
 citēt
Tāpat arī uz ceļa - labs vadītājs ar muguras smadzenēm sajutīs ka nav kaut kas riktīgi - i sabremzēsies, kur parasti nebremzē, vai paskatīsies vairāk apkārt. Lasīs ceļu.
Tas pats arī visos pasākumos, kāzās - nu nevar normaļi kāzas sabildēt, ja nezini scenāriju, ja nevari cilvēkus lasīt un saprast kur kas kā tūlīt notiks. Pietiekami daudz tādu cilvēku bildes esmu redzējis.
Nevar vilkt ārā kameru, kad divi dod viens otram pa muti. Kamera ārā jāvelk tad kad sāk apsaukāties, pie acs jāliek, kad sola sist un kad jau kaujas, labākie kadri jau uzņemti...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):