forum.gif
"Kvalitatīvo" preses foto galerija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / "Kvalitatīvo" preses foto galerija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.12.13 09:50 labots
 citēt
iekšlietu min. fotogrāfs bildē skaļruni, Valdis nervozi stāv maliņā.

www.iem.gov.lv...



tīmeklī sasēņoja noveerotaaja, es atļāvos ielikt.
avatar
Publicēts: 01.01.14 13:47 labots
 citēt
Nē nu vai nav pisec?

avatar
Publicēts: 01.01.14 13:56
 citēt
Maris:Nē nu vai nav pisec?



Un viņiem esot fotoskolu diplomi... :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.01.14 14:26 labots
 citēt
Vavers:
Maris:Nē nu vai nav pisec?



Un viņiem esot fotoskolu diplomi... :face-grin:


kādi diplomi? LV ir nepilni 10 skolā gājuši bildētāji un neesmu dzirdējis (tiesa cik nu vispār varu ''dzirdēt''), ka kāds no šiem presē šancētu. Pārējie ir kanalizātori, muzikanti, pavāri, ārsti - nu vells zina kas. Un darbojas pēc savas labākās ''izpratnes'' un sirdsapziņas.
avatar
Publicēts: 01.01.14 15:11
 citēt
A kā viņi tur tiek? Pa blatu? Es arī gribētu bliezt pa 300 eiro mēnesī... :face-grin:
avatar
Publicēts: 01.01.14 15:42
 citēt
Vavers:A kā viņi tur tiek? Pa blatu?

A ko brīnies, Lai tiktu par aizsardzības ministru, pietiek ar lopārsta diplomu, bet par satiksmes ministra padomnieku - ar tēvu šoferi.
avatar
Publicēts: 01.01.14 16:10
 citēt
Vavers:A kā viņi tur tiek? Pa blatu? Es arī gribētu bliezt pa 300 eiro mēnesī... :face-grin:


Domā baigā zeltabedre bildēt jebkurā dienā un diennakts laikā ar savu vai "lētākā piedāvājuma" kantora tehniku un gadiem neviena atvaļinājuma (nē nu uz papīra protams viņš tev būs).Un vienīgās atsauksmes par tavām bildēm būs tas ka tās ir sūdīgas un PAR VĒLU un sūdīgi aprakstītas(nu tā visa atslēgasvārdu un anotāciju huiņa,domā to tev Puškins rakstīs).
avatar
Publicēts: 01.01.14 16:29 labots
 citēt
Skaidrs, ka fotokorespondents vieta nav zelta bedre, bet konkrētā bilde ir brāķis... Pofig, kas un kā to radījis.
Ka nav, ta nav kazai piena
avatar
Publicēts: 01.01.14 16:30 labots
 citēt
Man sirds iesāpējās...



Nav nemaz tik grūti tos deputātus nobildēt...








avatar
Publicēts: 01.01.14 16:53
 citēt
60uz5komats6:
Vavers:A kā viņi tur tiek? Pa blatu? Es arī gribētu bliezt pa 300 eiro mēnesī... :face-grin:


Domā baigā zeltabedre bildēt jebkurā dienā un diennakts laikā ar savu vai "lētākā piedāvājuma" kantora tehniku un gadiem neviena atvaļinājuma (nē nu uz papīra protams viņš tev būs).Un vienīgās atsauksmes par tavām bildēm būs tas ka tās ir sūdīgas un PAR VĒLU un sūdīgi aprakstītas(nu tā visa atslēgasvārdu un anotāciju huiņa,domā to tev Puškins rakstīs).


1. vismaz hobijs un darbs būtu kopā,
2. brīvdienas ir garlaicīgas,
3. labāk atsauksmes TUR nevis ŠEIT,
4. ar vārdiem tiktu gala.

Jautājumi? :face-kiss:
avatar
Publicēts: 01.01.14 17:37
 citēt
Vavers:
60uz5komats6:
Domā baigā zeltabedre bildēt jebkurā dienā un diennakts laikā ar savu vai "lētākā piedāvājuma" kantora tehniku un gadiem neviena atvaļinājuma (nē nu uz papīra protams viņš tev būs).Un vienīgās atsauksmes par tavām bildēm būs tas ka tās ir sūdīgas un PAR VĒLU un sūdīgi aprakstītas(nu tā visa atslēgasvārdu un anotāciju huiņa,domā to tev Puškins rakstīs).


1. vismaz hobijs un darbs būtu kopā,
2. brīvdienas ir garlaicīgas,
3. labāk atsauksmes TUR nevis ŠEIT,
4. ar vārdiem tiktu gala.

Jautājumi? :face-kiss:


ir jautājumi:

kā sūdīga reportāža var būt hobijs?

a laba prasa ļoti, ļoti labas smadzenes... + par viņām nemaksās... kurš to var izturēt?
avatar
Publicēts: 01.01.14 17:39
 citēt
Vavers:A kā viņi tur tiek? Pa blatu? Es arī gribētu bliezt pa 300 eiro mēnesī... :face-grin:


kāda problēma tikt fotoreportiera amatā? Ko tur kkādi konkursi vai?
avatar
Publicēts: 01.01.14 17:43
 citēt
Maris:

ir jautājumi:

kā sūdīga reportāža var būt hobijs?

a laba prasa ļoti, ļoti labas smadzenes... + par viņām nemaksās... kurš to var izturēt?


+1
avatar
Publicēts: 01.01.14 17:43
 citēt
Uz pārrunām jāiet!
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:03
 citēt
Vavers, gan jau vairāk par 300 eur maksā reportieriem. Bet darbs nav viegls - ātri hobiju sabojāsi :)
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:06
 citēt
ak34:Vavers, gan jau vairāk par 300 eur maksā reportieriem. Bet darbs nav viegls - ātri hobiju sabojāsi :)


Ir daudz vietu kur cenšas nemaksāt vairāk. Apbrīnojami daudz.
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:07
 citēt
Da ko jūs saprotat :):)

avatar
Publicēts: 01.01.14 18:27
 citēt
60uz5komats6:...tās ir sūdīgas ...un sūdīgi aprakstītas...

Vo-vo! Es arī bildēju pēc labākās sircabziņas, bet šie uztaisīja violetas un apakšā pierakstīja hrenzin ko: www.tvnet.lv... www.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:30
 citēt
Vavers:
60uz5komats6:
Domā baigā zeltabedre bildēt jebkurā dienā un diennakts laikā ar savu vai "lētākā piedāvājuma" kantora tehniku un gadiem neviena atvaļinājuma (nē nu uz papīra protams viņš tev būs).Un vienīgās atsauksmes par tavām bildēm būs tas ka tās ir sūdīgas un PAR VĒLU un sūdīgi aprakstītas(nu tā visa atslēgasvārdu un anotāciju huiņa,domā to tev Puškins rakstīs).


1. vismaz hobijs un darbs būtu kopā,
2. brīvdienas ir garlaicīgas,
3. labāk atsauksmes TUR nevis ŠEIT,
4. ar vārdiem tiktu gala.

Jautājumi? :face-kiss:


1.Tev hobijs ir bildēt simtiem purnus, bezjēdzīgas un vienādas pressenes, bezvērtīgus pasākumus (tipa renovētās sociālās mājas atklāšana)? Tavas bezjēdzīgās ainaveles nah nevienam nebūs vajadzīgas un patiesībā tev arī nebūs laika tādas bezjēdzīgas huiņas bildēt, būs jābildē svarīgākas lietas (tipa X jaunkundzes jaunās kurpes un vecais piedzīvotājs ar savu jauno draudzeni) Reāli interesanti pasākumi ir maz un no tiem nopublicēs ne jau nu labāko bildi (būtībā cenzūra ir ne švakāka kā Padomju laikos,tikai to sauc savādāk un pamato ar mērkaķauditoriju un koncepciju, nevis ar nepareizu Padomju Sociālistiskās Realitātes atspoguļojumu)
2.Pēc kādiem gadiem pieciem sāksi ilgoties pēc prognozējamām brīvdienām un vismaz kādas nedēļiņas,bez darba bildēšanām.
3.Nesapratu īsti domu,bet ja tam kurš tev raksta honi nepatiks tava bilde,tad nezinu vai tas būs labāk.
4.Nu,nu gribi teikt,ka pēc purniem pazīsti visus Saeimas deputātus (par sīkākiem politikas gariņiem nerunājot) un visas Sabiedriski Nozīmīgās Personas(nu tās par kuru jaunajām somiņām ,vecajiem piedzīvotājiem, un izdarībām ballītēs raksta)?

Nē protams kādu laiku mēģināsi kvalitatīvi strādāt,bet rēķinies ka ne jau labākās bildes tiks publicētas toties tiks šķērētas kā maketētājam prātā ienāks.Pāris gadi tādā režīmā un sāksi bildēt tieši tā kā augstākredzamajos piemēros.Un vēl eksistenciālas pārdomas tevi pārņems,tad kad tev salūzīs kas no tehnikas un par dāsno 300€ algu remontam vai jaunai tehnikai nesanāks.
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:36
 citēt
60uz5komats6:
Vavers:
1. vismaz hobijs un darbs būtu kopā,
2. brīvdienas ir garlaicīgas,
3. labāk atsauksmes TUR nevis ŠEIT,
4. ar vārdiem tiktu gala.

Jautājumi? :face-kiss:


1.Tev hobijs ir bildēt simtiem purnus, bezjēdzīgas un vienādas pressenes, bezvērtīgus pasākumus (tipa renovētās sociālās mājas atklāšana)? Tavas bezjēdzīgās ainaveles nah nevienam nebūs vajadzīgas un patiesībā tev arī nebūs laika tādas bezjēdzīgas huiņas bildēt, būs jābildē svarīgākas lietas (tipa X jaunkundzes jaunās kurpes un vecais piedzīvotājs ar savu jauno draudzeni) Reāli interesanti pasākumi ir maz un no tiem nopublicēs ne jau nu labāko bildi (būtībā cenzūra ir ne švakāka kā Padomju laikos,tikai to sauc savādāk un pamato ar mērkaķauditoriju un koncepciju, nevis ar nepareizu Padomju Sociālistiskās Realitātes atspoguļojumu)
2.Pēc kādiem gadiem pieciem sāksi ilgoties pēc prognozējamām brīvdienām un vismaz kādas nedēļiņas,bez darba bildēšanām.
3.Nesapratu īsti domu,bet ja tam kurš tev raksta honi nepatiks tava bilde,tad nezinu vai tas būs labāk.
4.Nu,nu gribi teikt,ka pēc purniem pazīsti visus Saeimas deputātus (par sīkākiem politikas gariņiem nerunājot) un visas Sabiedriski Nozīmīgās Personas(nu tās par kuru jaunajām somiņām ,vecajiem piedzīvotājiem, un izdarībām ballītēs raksta)?

Nē protams kādu laiku mēģināsi kvalitatīvi strādāt,bet rēķinies ka ne jau labākās bildes tiks publicētas toties tiks šķērētas kā maketētājam prātā ienāks.Pāris gadi tādā režīmā un sāksi bildēt tieši tā kā augstākredzamajos piemēros.Un vēl eksistenciālas pārdomas tevi pārņems,tad kad tev salūzīs kas no tehnikas un par dāsno 300€ algu remontam vai jaunai tehnikai nesanāks.


es diezgan bieži bildēju korporaķivkas - visi laimīgi kā truši un nereti aicina arī sabildēt reportāžas kurās kolektīvi "uzņem augstos viesus" - brīdinu, ka nespēšu izšķirt kurš tur tolkam jābildē jo vnk neorientējos jamos... bet gadās, ka vienalga nolīgst... nu un tad mūžīgi ir žopa, ka kkādu baisa skata žīdeli, smalkjūtīgu iemeslu dēļ, neesmu sabildējis.
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:39 labots
 citēt
Schneider:
60uz5komats6:...tās ir sūdīgas ...un sūdīgi aprakstītas...

Vo-vo! Es arī bildēju pēc labākās sircabziņas, bet šie uztaisīja violetas un apakšā pierakstīja hrenzin ko: www.tvnet.lv... [url=http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/426308-ierocis_sievietei_klust_par_treso_roku



]http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/426308-ierocis_sievietei_klust_par_treso_roku


[/url] ehh…zemīšu mācības un citus ekšenus bija interesanti bildēt….. sen tas bija :)
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:43
 citēt
Maris:

es diezgan bieži bildēju korporaķivkas - visi laimīgi kā truši un nereti aicina arī sabildēt reportāžas kurās kolektīvi "uzņem augstos viesus" - brīdinu, ka nespēšu izšķirt kurš tur tolkam jābildē jo vnk neorientējos jamos... bet gadās, ka vienalga nolīgst... nu un tad mūžīgi ir žopa, ka kkādu baisa skata žīdeli, smalkjūtīgu iemeslu dēļ, neesmu sabildējis.


ŠITAS vienmēr ir šusmīgs klupšanas akmenis Jauniešiem un citu žanru bliezējiem:):) Atceros kā man viens "Nu tā" klients lamāja manuprāt visnotaļ nornālu Bloģa kolēģi burtiški pēdējiem vārdiem pat tēmu "Viņš tikai smukos skuķus saknipsēja" bet nevieno īpašnieku sponsoru un maksātāju ! :0 Viena no jomas specifikām JAZIN "Vajadzīgie purni" , pārējos var arī starp citu tik pabildēt :)
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:48
 citēt
Par vajadzīgajiem purniem - es tik šopavasar, bildējot ZM konferenci, uzzināju, ka mums ir tāda ministre - Straujuma. Kaukāda galīgi garlaicīga tā tagadējā valdība.
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:49
 citēt
Maris:
60uz5komats6:
1.Tev hobijs ir bildēt simtiem purnus, bezjēdzīgas un vienādas pressenes, bezvērtīgus pasākumus (tipa renovētās sociālās mājas atklāšana)? Tavas bezjēdzīgās ainaveles nah nevienam nebūs vajadzīgas un patiesībā tev arī nebūs laika tādas bezjēdzīgas huiņas bildēt, būs jābildē svarīgākas lietas (tipa X jaunkundzes jaunās kurpes un vecais piedzīvotājs ar savu jauno draudzeni) Reāli interesanti pasākumi ir maz un no tiem nopublicēs ne jau nu labāko bildi (būtībā cenzūra ir ne švakāka kā Padomju laikos,tikai to sauc savādāk un pamato ar mērkaķauditoriju un koncepciju, nevis ar nepareizu Padomju Sociālistiskās Realitātes atspoguļojumu)
2.Pēc kādiem gadiem pieciem sāksi ilgoties pēc prognozējamām brīvdienām un vismaz kādas nedēļiņas,bez darba bildēšanām.
3.Nesapratu īsti domu,bet ja tam kurš tev raksta honi nepatiks tava bilde,tad nezinu vai tas būs labāk.
4.Nu,nu gribi teikt,ka pēc purniem pazīsti visus Saeimas deputātus (par sīkākiem politikas gariņiem nerunājot) un visas Sabiedriski Nozīmīgās Personas(nu tās par kuru jaunajām somiņām ,vecajiem piedzīvotājiem, un izdarībām ballītēs raksta)?

Nē protams kādu laiku mēģināsi kvalitatīvi strādāt,bet rēķinies ka ne jau labākās bildes tiks publicētas toties tiks šķērētas kā maketētājam prātā ienāks.Pāris gadi tādā režīmā un sāksi bildēt tieši tā kā augstākredzamajos piemēros.Un vēl eksistenciālas pārdomas tevi pārņems,tad kad tev salūzīs kas no tehnikas un par dāsno 300€ algu remontam vai jaunai tehnikai nesanāks.


es diezgan bieži bildēju korporaķivkas - visi laimīgi kā truši un nereti aicina arī sabildēt reportāžas kurās kolektīvi "uzņem augstos viesus" - brīdinu, ka nespēšu izšķirt kurš tur tolkam jābildē jo vnk neorientējos jamos... bet gadās, ka vienalga nolīgst... nu un tad mūžīgi ir žopa, ka kkādu baisa skata žīdeli, smalkjūtīgu iemeslu dēļ, neesmu sabildējis.


Nū ar korporatīvajiem parasti vienkārši pajautā kontaktpersonai no kantora kuras ir svarīgākās lietas un personas un parasti viss ir skaidrs.Bet tas gan,ka "bildēju un raudu" gadās :)
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:50
 citēt
Lunis:
Maris:

es diezgan bieži bildēju korporaķivkas - visi laimīgi kā truši un nereti aicina arī sabildēt reportāžas kurās kolektīvi "uzņem augstos viesus" - brīdinu, ka nespēšu izšķirt kurš tur tolkam jābildē jo vnk neorientējos jamos... bet gadās, ka vienalga nolīgst... nu un tad mūžīgi ir žopa, ka kkādu baisa skata žīdeli, smalkjūtīgu iemeslu dēļ, neesmu sabildējis.


ŠITAS vienmēr ir šusmīgs klupšanas akmenis Jauniešiem un citu žanru bliezējiem:):) Atceros kā man viens "Nu tā" klients lamāja manuprāt visnotaļ nornālu Bloģa kolēģi burtiški pēdējiem vārdiem pat tēmu "Viņš tikai smukos skuķus saknipsēja" bet nevieno īpašnieku sponsoru un maksātāju ! :0 Viena no jomas specifikām JAZIN "Vajadzīgie purni" , pārējos var arī starp citu tik pabildēt :)


nē nu parasti izeju ar godu - nogrābju PR dāmu un noprasu čo pa čom, bet būtībā jā - tas ir reāls čakars. + man ir sūdīga atmiņa uz feisiem - vot negatIvs tas ir Megrē - atcerās vienreiz redzētu cilvēku gadiem.
avatar
Publicēts: 01.01.14 18:58
 citēt
60uz5komats6: Nū ar korporatīvajiem parasti vienkārši pajautā kontaktpersonai no kantora kuras ir svarīgākās lietas un personas un parasti viss ir skaidrs.Bet tas gan,ka "bildēju un raudu" gadās :)


Nē nu korporaķivkās jau vienkārši - noprasa un vajadzīgo pusduci pasaka/parāda - bet mani katru gadu sauc uz jauno vilni un tur to svarīgo ir pie sotaka - pilnīga žopa.
avatar
Publicēts: 01.01.14 19:02
 citēt
Maris: ...bet mani katru gadu sauc uz jauno vilni...

Tur viss skaidrs - svarīgākie ir Haritonovs, Lavents, Kargins, Krievijas vēstnieks un Šloseris.
avatar
Publicēts: 01.01.14 19:04
 citēt
Schneider:
Maris: ...bet mani katru gadu sauc uz jauno vilni...

Tur viss skaidrs - svarīgākie ir Haritonovs, Lavents, Kargins, Krievijas vēstnieks un Šloseris.


Nē pasūtītājs ir kazinčiks kur notiek ''afterpārtijs'' - Karginu ne reizi neesmu redzējis, bet tur ir lērums visādu tipu kuri ir ''ļoti svarīgi'' no kazinčika aspekta jo pakāš tur ārprāta piķi - ej nu zini kuri tie ir....
avatar
Publicēts: 01.01.14 19:05
 citēt
Maris:
60uz5komats6: Nū ar korporatīvajiem parasti vienkārši pajautā kontaktpersonai no kantora kuras ir svarīgākās lietas un personas un parasti viss ir skaidrs.Bet tas gan,ka "bildēju un raudu" gadās :)


Nē nu korporaķivkās jau vienkārši - noprasa un vajadzīgo pusduci pasaka/parāda - bet mani katru gadu sauc uz jauno vilni un tur to svarīgo ir pie sotaka - pilnīga žopa.


Vot tad točna ir žopa.
avatar
Publicēts: 02.01.14 13:56
 citēt
Lai kā man nepatīk Bērziņš, bet šitādu kaut kā neceltos publicēt

www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 02.01.14 14:03
 citēt
smartins:Lai kā man nepatīk Bērziņš, bet šitādu kaut kā neceltos publicēt

http://www.delfi.lv/news/national/politics/foto-prezidents-berzins-apluko-rujienas-saldejuma-rupnicu.d?id=44001300


Nu bet tur tak ir KADRS kur Bērziņpaps gan jau sola pat dažie Blogeriem ka "Atkal sen nav sisti" :):)
avatar
Publicēts: 02.01.14 15:42
 citēt
Schneider:
60uz5komats6:...tās ir sūdīgas ...un sūdīgi aprakstītas...

Vo-vo! Es arī bildēju pēc labākās sircabziņas, bet šie uztaisīja violetas un apakšā pierakstīja hrenzin ko: www.tvnet.lv... [url=http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/426308-ierocis_sievietei_klust_par_treso_roku
Tu]http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/426308-ierocis_sievietei_klust_par_treso_rokuTu[/url] arī nemāki bildēt?:face-crying:
avatar
Publicēts: 02.01.14 15:53
 citēt
Maris:Nē nu vai nav pisec?

purns patumšs, citas vainas nerodu. :face-sad:
avatar
Publicēts: 02.01.14 16:21
 citēt
Reportieris? ......... Gan jau kā ar kazino,gribi spēlēt,iegādājies spēļu automātu. Vot ar Luni peramies ar to ''Atceries Latviju''_daram kas patīk,sūtam dillēs tos kas garlaiko,bet ja nolaista laža tikai paši varam purnus izbaulēt jebšu elkonī ar sapuvušu zobu kost.
Radoša brīvība-lielākā vērtība. Kad tās nav,jāpārgrauž hasselblad siksniņa un jātin prom :exciting::grimace:
avatar
Publicēts: 03.01.14 17:25
 citēt
VValdis:Tu arī nemāki bildēt?:face-crying:

Nu tak, ka nemāku, vai ta neredzi, ka krāsas galīgi čerez pakaļu...
avatar
Publicēts: 14.01.14 15:26
 citēt
Vavers:
60uz5komats6:
Domā baigā zeltabedre bildēt jebkurā dienā un diennakts laikā ar savu vai "lētākā piedāvājuma" kantora tehniku un gadiem neviena atvaļinājuma (nē nu uz papīra protams viņš tev būs).Un vienīgās atsauksmes par tavām bildēm būs tas ka tās ir sūdīgas un PAR VĒLU un sūdīgi aprakstītas(nu tā visa atslēgasvārdu un anotāciju huiņa,domā to tev Puškins rakstīs).


1. vismaz hobijs un darbs būtu kopā,
2. brīvdienas ir garlaicīgas,
3. labāk atsauksmes TUR nevis ŠEIT,
4. ar vārdiem tiktu gala.

Jautājumi? :face-kiss:


Kāda locekļa dēļ neesi piestaigājis ar portfolio zobos letā, bns un lielākajās avīzēs ?
avatar
Publicēts: 15.01.14 12:00
 citēt
viecha:Nepateikšu par LETA,bet piemēram Ojāram Martinsonam ir suņa darbs.Katru dienu bliezt pa tiem loskutoviem,vorobjoviem un trukšņiem nevienam nenovēlētu.Un par tādiem grašiem.Nē,paldies!Kāda vēl tur kvalitāte vai līmenis var būt prātā?Vasarā vispār nāve-šie katrās brīvdienās piecās vietās runas saka un lentītes griež.Un tev tas vis jāsabildē.Viens un tas pats,gadiem no vietas...drausmas!:face-sad:


Ojāru Martinsonu neesmu saticis daudz, bet tāds nu tas darbs ir. Nesen par to arī runājām ar Arni Balčus fotokvartals.lv...
avatar
Publicēts: 27.01.14 18:38
 citēt
avatar
Publicēts: 07.02.14 17:01
 citēt
avatar
Publicēts: 26.03.14 14:02
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):