forum.gif
"Kvalitatīvo" preses foto galerija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / "Kvalitatīvo" preses foto galerija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.03.14 18:47
 citēt
spaidijs:


Man škiet , ka bildes atbilstīgas Prezidenta kancelejas attieksmei pret fotogrāfiem.Faila info vēsta, ka bildējis Ints Kalniņš no Reitera, a patiesībā jau bildētājs ir "vecajam Kalniņam puika" , tobiš secinam, ka fototehniku kantoris nepērk, jā bildē ar savu (šajā gadijumā ar papa veco kameru). Tas protams neattaisno, bet izskaidro gan daudzko.
avatar
Publicēts: 26.03.14 22:03 labots
 citēt
es ar telefonu nospiedu :)
avatar
Publicēts: 26.03.14 23:53
 citēt
60uz5komats6:Faila info vēsta, ka bildējis Ints Kalniņš no Reitera, a patiesībā jau bildētājs ir "vecajam Kalniņam puika"


Nezinu, kurš bildēja to šedevru, bet "vecais Kalniņš" Melngalvju namā presenes laikā šodien zālē bija.
avatar
Publicēts: 27.03.14 01:24
 citēt
Es ne par šo konkrēto bildi, es par visu Prezidenta kancelejas foto galeriju. Toms Kalniņs šiem bildē. Nesen gadijās situācija, kad kādas pieņemšanas pie Prezidenta dalībnieki, izmisumā sūtija man Toma sabildētās bildes pilnajā izmērā ar lūgumu glābt ko nu iespējams, diemžēl nekas tur nebija glābjams, tehniski pilnīgs pizģec, toties exif bija pilns un es īsti nesaprotu kur ir problēmas sakne, viss bija puslīdz ok ar kameras setingiem, ja nu vienīgi zibspuldze smagi streiko.Skumji vobšem. Gandrīz gribās pārfrāzēt aņuku par prezidentiem uz viņu fotogrāfiem: Mednis pierādija, ka Prezidenta fotogrāfs var būt jebkurš, Kalniņs pierādija,ka Prezidenta fotogrāfs var nebūt … Un pats jocīgākais un nesaprotamākais situācijā ir tas ka Toms it kā galīgi nav nekāds nejēga.
avatar
Publicēts: 28.03.14 11:40
 citēt
Pašmāju idiots
avatar
Publicēts: 28.03.14 12:00
 citēt
Kamdēļ uzreiz "idiots"- mākslas cilvēkiem taču kautkā jāparāda pārējiem sava piederība "gildei" :face-wink:
Poliči un zoļļi nēsā formas, mākslinieki- dredus u.c. ēverģēlības, lai parastie ļautiņi pa gabalu redz- who is who..:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.03.14 12:05
 citēt
Onkuls jau ir akvalangistu instruktors ne skunstnieks.
avatar
Publicēts: 28.03.14 13:07
 citēt
VValdis:Pašmāju idiots


Horis tač jau cik gadus dzīvo pa Afriku :):) Kadreiz bija modelis un DJ beidzamos gadus Niršanas instruktors kaut kādā pļažā:):)
avatar
Publicēts: 28.03.14 14:30 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 31.03.14 10:49
 citēt
smartins:Lai kā man nepatīk Bērziņš, bet šitādu kaut kā neceltos publicēt

http://www.delfi.lv/news/national/politics/foto-prezidents-berzins-apluko-rujienas-saldejuma-rupnicu.d?id=44001300


baigi patīk !:)
avatar
Publicēts: 24.04.14 13:11 labots
 citēt
Te ar viena laba bildīte pie intervijas - www.ir.lv... :)

avatar
Publicēts: 24.04.14 14:42
 citēt
Friidis:Poliči un zoļļi nēsā formas, mākslinieki- dredus u.c. ēverģēlības, lai parastie ļautiņi pa gabalu redz- who is who..:face-grin:

Bet pie kā piederās stulbā sejas izteiksme?
avatar
Publicēts: 10.05.14 10:23
 citēt
neveiksmīgo bilžu apkopojums, ir vērts apskatīt, pārsmējos :)

Foto: Slavenību kadri, bez kuriem varēja iztikt - www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 10.05.14 10:44
 citēt
Foto ir izteiksmes līdzeklis un apzināti vai neapzināti, bet šādi kadri gluži nejauši līdz preses slejām nenonāk, gan jau kāds pamana un arī saprot to zemtekstu, vai nu tas ir aiz ļauna prāta, humors vai vienkārši nejaucība pret fotogrāfu, bet šādi kadri pavīd bieži. Tas pats ar politiķiem, tiklīdz tas tiek kaut kur sabiedrībā kritizēts, tā uzreiz parādās pavisam savādākas bildes, kuras var piesmiet, nievāt vai pat pazemot. Tieši šī ir tā komunikācija caur foto. Ja tādas nav, tad tā bilde ir vienkārši bez vēstījuma...
avatar
Publicēts: 10.05.14 11:22
 citēt
visur sakskati zemtekstus. Bet varbū ir ienācis prātā, ka tiem kas atlasa nav ne mazāko apjēgu. Ar kaucik apjēgu ir jāmaksā te pietiek pilksoinim tramvaja biļetei uz vienu galu. Nav zemteksta. Ir tikai mugurkaula smadzenes.
avatar
Publicēts: 10.05.14 11:27 labots
 citēt
VValdis:visur sakskati zemtekstus. Bet varbū ir ienācis prātā, ka tiem kas atlasa nav ne mazāko apjēgu. Ar kaucik apjēgu ir jāmaksā te pietiek pilksoinim tramvaja biļetei uz vienu galu. Nav zemteksta. Ir tikai mugurkaula smadzenes.


-------------
es gan vairāk par lielo mediju bildēm, ne par vietējo avīžņieku, kur ass kadrs jau ir dienas veiksme..


gribi teikt, ka šo tikai daži no fotobloga ievēroja? :D

scontent-a-fra.xx.fbcdn.net...
avatar
Publicēts: 15.05.14 15:45
 citēt
Schneider:Bet pie kā piederās stulbā sejas izteiksme?

pie sejas valkātāja. bet - saprotama lieta - ja labi pacenšās, praktiski jebkuru cilvēku var uzbildēt tā, ka mute vaļā un siekalas tek! :grimace:
avatar
Publicēts: 15.05.14 18:25
 citēt
haralds:
Schneider:Bet pie kā piederās stulbā sejas izteiksme?

pie sejas valkātāja. bet - saprotama lieta - ja labi pacenšās, praktiski jebkuru cilvēku var uzbildēt tā, ka mute vaļā un siekalas tek! :grimace:

Bet no tiem diviem pēc dauņa isskatās tik viens, otrs ir kā normāls cilvēks, kuram mute vaļā.
avatar
Publicēts: 15.05.14 19:12
 citēt
Schneider:Bet no tiem diviem pēc dauņa isskatās tik viens, otrs ir kā normāls cilvēks, kuram mute vaļā.
:face-grin:
avatar
Publicēts: 02.07.14 16:03
 citēt
Nebiju domājis, ka žurnālos liek ziepīšu bildes ar sarkanām acīm:




sejas.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 02.07.14 16:21
 citēt
Horens Stalbe tak skaitās multimākslinieks ;)
avatar
Publicēts: 08.07.14 10:10
 citēt
Schneider:Nebiju domājis, ka žurnālos liek ziepīšu bildes ar sarkanām acīm.

vajag izmīzties pirms bildēšanās, lai nebūtu uz bildes sarkanas acis. ® Valdis Atāls
avatar
Publicēts: 08.07.14 10:58
 citēt
Dolldia:Horens Stalbe tak skaitās multimākslinieks ;)


Dollis skaitās viētējā Dīva ar modeļskolas pieredzi un mākslas skolas izglītību BET reli ir maziņš "Zobotājs" Nu , tas pats kā Horis , saucies kā vēlies:)
avatar
Publicēts: 08.07.14 11:00 labots
 citēt
Schneider:Nebiju domājis, ka žurnālos liek ziepīšu bildes ar sarkanām acīm:




http://sejas.tvnet.lv/dzive/479392-kas_pavadija_uz_svinigo_pienemsanu_operas_balvas_zvaigznes?resources


TVNET nav Žurnāls , tā ir lēta švaku študentu un citu neprofesionāļu veidota miskaste kas pieder Krievijai , gluži tā pat kā APOLLO kopš nesena laika kuru caur to pašu "Pastkastes firmeli" pārpirka Krivijas mēdiju tīkls:)
avatar
Publicēts: 08.07.14 11:43
 citēt
Da kāda šķirba, ne ar ko neatšķiras no PDz vai VZ, tik nav nopērkams kioskā.
avatar
Publicēts: 08.07.14 11:53
 citēt
avatar
Publicēts: 23.07.14 09:16 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 23.07.14 16:43
 citēt
gan ne drukāta prese, bet.
www.maminuklubs.lv...
avatar
Publicēts: 31.07.14 16:33
 citēt
haralds:gan ne drukāta prese, bet.
http://www.maminuklubs.lv/mk/izstade-un-diskusija-berna-un-gimenes-problemas-latvija-mani-secinajumi-239067/

Nu drukāti šie izskatītos vēl pārliecinošāk
avatar
Publicēts: 31.07.14 17:11
 citēt
haralds:gan ne drukāta prese, bet.
http://www.maminuklubs.lv/mk/izstade-un-diskusija-berna-un-gimenes-problemas-latvija-mani-secinajumi-239067/


TAUTAS mākslu masās !
avatar
Publicēts: 11.08.14 19:50
 citēt
Mr.President :face-smile:

Ieraudzīts šeit www.mixnews.lv...
avatar
Publicēts: 24.08.14 21:22
 citēt
nav ņemti presei, tapuši par tādiem "post factum". bet apņirgties var!
nra.lv...
avatar
Publicēts: 27.08.14 09:45
 citēt
raška tudej visu pareizi izdarīja. Ragus nenoslēpsi.


avatar
Publicēts: 24.10.14 22:24
 citēt
TVNET

avatar
Publicēts: 11.11.14 09:55 labots
 citēt
Šorīt rīgas saskaņas satiksme "iepriecināja" svētkos.

avatar
Publicēts: 12.11.14 10:55
 citēt
hihihi...


www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 12.11.14 11:14 labots
 citēt
Maris:hihihi...


Labs. Vairums bildēm kadrējums "super-puper" :face-grin::face-grin::face-grin:
Varu derēt ka identiskas bildes sablieztu arī cilvēks, kuram pirmo reizi iedotu kameru rokā :face-wink:
avatar
Publicēts: 23.11.14 12:30
 citēt
Es jau saprotu, ka tur vairāk pie vainas ir skatuves abgaismojums, bet tomēr biš velk uz Fantomasu...

avatar
Publicēts: 24.11.14 11:22
 citēt
avatar
Publicēts: 05.12.14 17:15
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):