forum.gif
"Kvalitatīvo" preses foto galerija
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / linki / "Kvalitatīvo" preses foto galerija
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 08.12.14 14:45 labots
 citēt
kpacku:www.delfi.lv...
:what:


Tu nezināji ka KATRAI stilīgai čiksai jābūt plānotājam Limited edition of 1500 copies pa 25Eur ! Ja tev nav , nu piedod , ķibelīte stilā :) EUR 24 / USD 30 per piece. . Satikšu pirmais ko skatīšos PLANOTĀJS kāds !? Nav īstais , nu viss pati saproti. www.whimsicalagnesiga.com...
avatar
Publicēts: 08.12.14 15:03 labots
 citēt
es par bildi, nevis plānotāju, Luni :face-smile: ja interesē, tad re, kur mans plānotājs pixi.lv...
avatar
Publicēts: 08.12.14 16:16
 citēt
Man ar neliekas tik traks piķis. Ir ideja un ir pircēji - tā ka var tik priecāties, ka tiek tirgots, maksāti nodokļi un viss notiek.
avatar
Publicēts: 19.02.15 10:14
 citēt
Ogrenet nebeidz mani priecēt. Šitais laikam tip sv.Mangulijs

avatar
Publicēts: 01.03.15 13:24 labots
 citēt
interesants efekts :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.03.15 23:57
 citēt
Šitas jau Edijs bija nē ?:) Labā Nillo bilde:)
avatar
Publicēts: 02.03.15 09:39
 citēt
Edijs prot tikai no sevis selfijus taisīt rītā un vakarā, pa lielam vairāk neko.
avatar
Publicēts: 02.03.15 23:00 labots
 citēt
Nezinu, kurš šodien LNB Ziedonī fočēja, bet Ārlietu ministrija šito atskaldīto Vairu twitterī iemeta.



twitter.com...
avatar
Publicēts: 02.03.15 23:49
 citēt
Sapper:Nezinu, kurš šodien LNB Ziedonī fočēja, bet Ārlietu ministrija šito atskaldīto Vairu twitterī iemeta.



https://twitter.com/Arlietas/status/572306295577051136


Tā mobilka spriežot pēc formāta
avatar
Publicēts: 03.03.15 00:00 labots
 citēt
HH70:Edijs prot tikai no sevis selfijus taisīt rītā un vakarā, pa lielam vairāk neko.


Nū mums vairums gan tādu kas tupi spiež kāziņas , un vairāk pa lielam neko , tas tā pierastāk:) Reiz savā karjērā gadu 10-12 laikā esmu uzbliezis ~1000 kāzām , jau daudzus gadus nesaprotu kā ko tik vienveidīgu un tupu var nodarboties tik ilgi.
avatar
Publicēts: 03.03.15 13:46
 citēt
10 gadi X 12 mēneši X 4 nedēļas nogales = 480

1000 : 480 = 2,08333333 kāzas katra mēneša vīkendā

Nekā personīgi! Tikai aritmētika :face-grin:
avatar
Publicēts: 03.03.15 14:54
 citēt
wily2:10 gadi X 12 mēneši X 4 nedēļas nogales = 480

1000 : 480 = 2,08333333 kāzas katra mēneša vīkendā

Nekā personīgi! Tikai aritmētika :face-grin:


Nav pareiza matemātika!
Gadā ir 52 nedēļas un 7gados ir vēl viena lieka nedēļa! :D
avatar
Publicēts: 03.03.15 15:12
 citēt
A ja kādu pusgadu pašancē zagsā, kur no 4 kāzām dienā jābildē 2?
avatar
Publicēts: 03.03.15 15:26
 citēt
Tādu cipari krievu laikā varēja dabūt gatavu rajona centra fotoateljē.
avatar
Publicēts: 03.03.15 16:10 labots
 citēt
versatile:A ja kādu pusgadu pašancē zagsā, kur no 4 kāzām dienā jābildē 2?


Muļķība, PSRS laikā zagsā vidēji sanāca 6-7 kāzas dienā tas tās kuras mēs bildējām divatā, uz pēdējām parasti brauca bildēt arī līdz mičošanai:) Bet bija zagsi kur dienā bija patsmit kāzas. Principā ja nedēļas nogalē nebija divatā uzblieztas 8-10 kāzas tad bijā slaistījušies:):) Vidēji mēnesī sanāca ~20 kāzas. Krievlaikos precējās trīs dienas Piektdien sestdien svētdien:) Nedēļas nogalē vidēji aizgāja divi trīs bloki ORWO Filmu:) Man sākotnēji bija superīgs pārinieks Arturs M, viņš vēl pa starpu pamanījās arī rozes audzēt un tirgot tirgū:):) Es gan tikai fočēju, bildes kopēja leģendārais kantoris Foto Colors, tad Rīgas Foto pie Jarika. Nekad neko nedarīju savās darbavietās [kopā 4], tas bija ļoti bīstami. Lielākais konkurents bija Krisbergs, tas pats, kas Auseklītis:):) Ceremonijas bliezām caur vienu, viens vienu otrs otru tās ilga vidēji pa piecpadsmit minūtēm līdz pus stundai, pāri stāvēja uz reģistrāciju pie zagsa durvīm dzīvā rindā kā pēc šņabja :):) Vēl braucām viesizrādēs uz Pleskavu, Krimu, Sočiem kādreiz arī dziļām Ukrainā Kijeva, Doņecka. Doņeckā lai arī bija drūmais bandītu caurums ļoti labi maksāja, tur bildējām uz KODAK filmām vēl 1980 otrā pusē, kad Latvijā pat ORWOne vienmēr bija: D: D Toties tepat blakus Pleskavā KODAK filmas, papīrs bija sadzīves pakalpojumos parastiem "Strādniekiem". Tad tas tika pirksts un mainīts, lai varētu bliezt tur, kur MAKSĀ, tas ir Krimā vai Doņeckā :):) Kārtējais žigulis un Nikon modelis tika mainīts vidēji reizi gadā: D: D Mašīnas pirka Maskavā tehniku Odesā vai Maskavā. Interesanti laiki bija PSRS. Viens no iemesliem kāpēc joprojām braucu ar šoferi TOLAIK vienkārši pēc tāda darba nevarējām vēl arī pie stūres nosēdēt, ne es, ne pārinieks, viņš nomira ar sirdslēkmi vedot kūdras tačku savā rožu siltumnīcā 24 gados, tāda bija slodze. Man palīdzēja sporta skolas rūdījums uz slodzēm, tas ka nebija kaitīgu ieradumu alkoholu nelietoju līdz ~25 gadiem nepīpēju, regulāra slodzes noņemšana, kāzas tam bija plašas iespējas: D: D vienmēr izgulējos varēju gulēt jebkuros apstākļos parastu gulēju pārbraucienos, daru to joprojām. TAS tā kas bija TAD un kā jūs iedomājieties TAGAD:)
avatar
Publicēts: 03.03.15 18:03
 citēt
Apollo:

avatar
Publicēts: 03.03.15 18:53 labots
 citēt
Schneider:Tādu cipari krievu laikā varēja dabūt gatavu rajona centra fotoateljē.

Jā, piemēram pat Ogrē 7-8 kāzas Sestdienā bija normāli :) Bez Ogres jau reģistrēja vēl Lielvārdē, Madlienā, Suntažos, kur gan gadījās bildēt reti. Atceros 1990. gadā Ogrē Wikendos pie zagsa gadījās kārtīgi "Fotokluba" tussi, ka, pie zagsa gaidot, katrs savas kāzas saskrēja vai puse Ogres fotokluba veču: D: D
avatar
Publicēts: 03.03.15 22:07 labots
 citēt
Pēc tādas pamatīgas, ilggadīgas fotoaparāta pogas spiešanas rādītājpirkstam jābūt pamatīgi uztrennētam, resnākām par pinpi.
avatar
Publicēts: 04.03.15 00:20 labots
 citēt
VValdis:Pēc tādas pamatīgas, ilggadīgas fotoaparāta pogas spiešanas rādītājpirkstam jābūt pamatīgi uztrennētam, resnākām par pinpi.


Tu zini nē , kautkā konsekventi apmēram 100-150 bildes no pilnām kāzām kādas 20-30 no reģistrācijas ja ar gruppu. Tad jau nedzina spama grēdas tūkstošiem failu atkritumu bet spieda praktiski 1:1 . Efektus ar lika pa taisno bildējot tur filtrus gan krāsu gan optikas efektus. Katrā ziņā brāķi atmestie kadri bija ~5% norma. Vidēji ja 1-2 kadri filmā nekopējami pamatā dēļ cieta acīm aizlīda priekšā. Tehniku ar tikai labāko un uzticami Nikon plus Metz 45 CT-4 CT-1 . Stiklus divus 28-70 2,8 un 80-200 2,8 :) Katreiz kadz dzirdu ka PSRS laikā "Krasas nebija Tehnika Zenit" man rēciens māk. Sāku 1984-85 gadā bija Oly , NIKON filmas ORWO , AGFA . vēlāk KODAK / FUJI Kad 1980/90 mijā pārādijās printeri mierīgi varēja dot "Visu pēc kārtas" kopē un pēčāk liekās 1-2 bildes izmest jau pēc tam:) Es lietoju visādas "Zvaigznes" softus pasteļus un lēcas kas ir efekts uzreiz uz filmas un publika bija starā. Kolēģis lietoja Cakin pusfiltrus un krāsu filtrus arī publikai patika. Taču vislaik viens un tas pats "Zags , baznīca grippa planka baigās drūmi notrulina dērdzas seviški uz beigām 1990 vidū kad naudas klūva mazāk un publika atlaida bremzes noslāņojās , sākās lielās klopes galīg nebija vairs pat patīkami.
avatar
Publicēts: 04.03.15 11:16
 citēt
Jēeee, "zagsu" fotogrāfi...
Nesen, rakājoties pa albumiem kurpju kastu izskatā, uzdūros uz savām apgredzenošanas faktu bildēm 70. gadu vidū.
Klasiska haltūra!
Kā nobildēts, tā arī izkopēts. Ja cilvēkam 1/2rumpis redzams, tad tā dēļ jau palielinātāju uz augšu nepārbīdīs, nu ka vai kadru rāmīti ...
Par krāsām nav ko runāt, to tur nav, ja neskaita zili-zaļus plankumus.
Neapstrīdu, ka bija arī labi fotogrāfi, tad sevišķi par to neiespringa.
Galvenais bija iekļūt vēlamā datumā "zagsa" konvejeirā.

Nu bet labi, miers!
Ir ~1000 kāzu, ir. :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.03.15 11:24 labots
 citēt
wily2:Jēeee, "zagsu" fotogrāfi...
Nesen, rakājoties pa albumiem kurpju kastu izskatā, uzdūros uz savām apgredzenošanas faktu bildēm 70. gadu vidū.
Klasiska haltūra!
Kā nobildēts, tā arī izkopēts. Ja cilvēkam 1/2rumpis redzams, tad tā dēļ jau palielinātāju uz augšu nepārbīdīs, nu ka vai kadru rāmīti ...
Par krāsām nav ko runāt, to tur nav, ja neskaita zili-zaļus plankumus.
Neapstrīdu, ka bija arī labi fotogrāfi, tad sevišķi par to neiespringa.
Galvenais bija iekļūt vēlamā datumā "zagsa" konvejeirā.

Nu bet labi, miers!
Ir ~1000 kāzu, ir. :face-grin:


PRECĪZI, tik atkarībā no līmeņa un kvalifikācijas arī pieprasījums, tieši tāpēc man ~1000 citiem varbūt 25 :) Tieši tāpēc arī ņirgu izsauc "Pagātnes apjomu analīze no mūsdienu saprašanas līmeņa " :):) Īstenībā pāris albumi mājās saglabājušies no 1987-1988, KRASAS nav nekādu izmaiņu arī 27 gadus vecām bildēm.: face-grin::face-grin::face-wink: Nekad neesmu izmantojis nekādus Padomu materiālus nedz tehniku BIZNESAM, jau kopš 1980 vidus :) Lieliem apjomiem tas bija pārāk laikietilpīgu un nerentabli un neracionāli. Tieksme visu darīt "Pašam" nekad nav piemitusi, tikai RENTABLI / RACIONĀLI analīzes spējas arī vienmēr tā esmu apgādājis man mazāk rentablu biznesu kolēģus kas pildīja citas funkcijas, kopēja, apstrādāja, ražoja. Man patīk bildēt, esmu fotogrāfs :):) Tieši tāpēc mums vienmēr bija pats labākais bizness, nekādu konfliktu ar kolēģiem UN visi labi prata turēt muti, prot arī joprojām, tāds mans sadarbības princips:face-wink::face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.15 20:14
 citēt

smieklīgi :face-smile:
avatar
Publicēts: 21.12.15 14:51
 citēt
Izrādās, ka vepris profilā isskatās vēl briesmīgāk kā "anfas". :face-grin:

:face-glasses:
avatar
Publicēts: 21.12.15 15:28
 citēt
Schneider:Izrādās, ka vepris profilā isskatās vēl briesmīgāk kā "anfas". :face-grin:

:face-glasses:


SPĒCĪGI :D :D
avatar
Publicēts: 21.08.16 22:16
 citēt
avatar
Publicēts: 22.08.16 00:21
 citēt
versatile:


www.tvnet.lv...


roka aizlidoja :haha:
avatar
Publicēts: 03.09.16 20:04
 citēt
apollo.tvnet.lv...

Šausmas...
avatar
Publicēts: 03.09.16 20:14
 citēt
Par "kvalitāti" nezinu, ar telestruņķi sabliesta reportāža, bet nesaprotu vajadzību pēc tādu publicēšanas.
avatar
Publicēts: 06.09.16 02:25
 citēt
Schneider:Apollo:

bet kas tad tai mačkai zirga galvai? nu labi, tāda pazaļa, bet.
avatar
Publicēts: 06.09.16 08:35
 citēt
Nu par zaļumu arī bija domāts.
avatar
Publicēts: 12.09.16 15:46
 citēt
Schneider:Nu par zaļumu arī bija domāts.

letāli hau nav, bet.
avatar
Publicēts: 15.09.16 21:11
 citēt
avatar
Publicēts: 16.09.16 01:59 labots
 citēt
Ritz:www.sportlandmagazine.com...


Sponsoru reklāma , kas tur tie bezvērtīgie purni fonā:face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 26.11.16 22:00
 citēt
Te tik man vienam liekas, ka po pjaņi sabildēts ar -2 korekciju un tad izmisīgi vilkts? apollo.tvnet.lv...
avatar
Publicēts: 20.06.17 13:32
 citēt
avatar
Publicēts: 21.06.17 11:45
 citēt
Haidrachuxx:http://www.delfi.lv/news/national/politics/nelegala-jurmalas-izgaztuve-bijusi-labi-masketa-tas-saturs-ievests.d?id=48969489#!dgs=dgslv-102187:5885961


Konceptuāli, vo!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):