forum.gif
NIKON D90 + 18-105 VR Kit
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Pērku, Pārdodu, Mainu / NIKON D90 + 18-105 VR Kit
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 28.08.12 14:55
 citēt
Uz tirdziņu tiek izlikts pilnīgi un galīgi jauns komplektiņš, NIKON D90 + 18-105 VR Kit ar LV manuāli, garantiju un pārējiem aksesuārijiem.

Cena: 560 LVL

Ja nu Jums, vai kādam jums zināmam ir interese, droši rakstiet PM, vai zvaniet.

+371 27704577
avatar
Publicēts: 28.08.12 15:00
 citēt
avatar
Publicēts: 28.08.12 15:04 labots
 citēt
NIN variantā laikam nav līdz LV manuālis :)
avatar
Publicēts: 28.08.12 15:05 labots
 citēt
NIN:Šis? : [url=http://www.salezone.lv/product_info.php?products_id=3545


Tieši]http://www.salezone.lv/product_info.php?products_id=3545

Tieši[/url] šis pats komplektiņš, tikai ne no šī kaktu kantora!
Tak minēju jau vienreiz, ka nevajag salīdzināt cenas ar salidzini.lv - ir divi varianti, kā veidojās cena, viens ir nemaksājot nekādus nodokļus, negarantējot servisu, nedodot garantijas un visu pārējo - otrs variants ir no oficiālajiem dīleriem, ar visiem papīriem, PVN utt. Ja palasa to kantoru atsauksmes, tad nu visādus brīnumus var uzzināt - prece nav uz vietas, nav īstā cena, nepiegādā laikā utt.

Salidzini.lv gadījumos bieži vien šos punktus:
- garantija
- pvn
- serviss
- piegāde
- attieksme
- izpilde

var nomīnusot no tiem "lētajiem" i-veikaliem!

p.s. Ja kāds ir reāls gribētājs uz šo komplektu, varam nedaudz parunāt par cenām, bet noteikti ne salidzini.lv līmenī!
avatar
Publicēts: 28.08.12 16:24
 citēt
ņu... garantija nav atkarīga no interneta veikala - vinja vai nu ir njikonovskaja vai nav; pvn - paraadi man VIENU iveikalu kas bez PVN tirgotu, serviss - kaads? piegaade, attieksme, izpilde - kursh dod suudu?

vieniigais jautaajums - vai vinjiem IR un IR pa TO cenu.

man koleegje pa visaadiem chmo iveikaliem peerk objektiivus - 1 no 3 reizeem arii izdodas dabuut pa to zemo=nereaalo cenu. taa ka - es nekad uzreiz neatrunaatu kaadu meegjinaat...

tas, kas tava komplektiņa gadiijumaa reaali suukaa ir kit objektiivs. slikti ir tas, ka ar to pat mushas nevar klapeet :(
avatar
Publicēts: 28.08.12 18:08
 citēt
Bildes:ņu... garantija nav atkarīga no interneta veikala - vinja vai nu ir njikonovskaja vai nav; pvn - paraadi man VIENU iveikalu kas bez PVN tirgotu, serviss - kaads? piegaade, attieksme, izpilde - kursh dod suudu?

vieniigais jautaajums - vai vinjiem IR un IR pa TO cenu.

man koleegje pa visaadiem chmo iveikaliem peerk objektiivus - 1 no 3 reizeem arii izdodas dabuut pa to zemo=nereaalo cenu. taa ka - es nekad uzreiz neatrunaatu kaadu meegjinaat...

tas, kas tava komplektiņa gadiijumaa reaali suukaa ir kit objektiivs. slikti ir tas, ka ar to pat mushas nevar klapeet :(


Savā ziņā jā, protams, ka var mēģināt - bet liela taisnība ir tieši iekš tā, ka viņiem pārsvarā nekad nekas nav uz vietas, par tiem skaistajiem cipariem, bet gadās arī ka ir, vienīgi tad ir jāveic priekšapmaksa un bladāc, pēc tam dienām, nedēļām ilgi nevar piegādāt.

par PVN'iem runājot, ir dzirdēts, ka daži nevar pavadzīmi izrakstīt, jāpalasa kkādi komentāri, tad var atrast kuri tieši.

A par garantijām runājot, nē.. nu es atkal esmu dzirdējis, ka ir atšķirība, jo ir taču pakas no čainas (kur it kā ir lētāk), bet garantijas talona iekšā nav.

Par to objektīvu runājot - no personīgā viedokļa laikam varu daļēji piekrist, bet no patērētāja viedokļa, ir jau tieši tādi, kam vajag to 18-105, jo tipa divi vienā :)
avatar
Publicēts: 28.08.12 18:11
 citēt
vot no pateereetaaja viedoklja es nesaprotu, ar ko taads ir labaaks par daargu ziepi ar superzuumu.
avatar
Publicēts: 28.08.12 18:25
 citēt
Bildes:vot no pateereetaaja viedoklja es nesaprotu, ar ko taads ir labaaks par daargu ziepi ar superzuumu.


Nee nu tas ir "na ļubiķeļa" - iepriekšējās partijas bija ar parasto 18-55 kit, tad ļaudis tieši prasīja šito 18-105 stiklu, kā kitu, jo ar 18-55 nav zuuma, bet ar šito ir gan tas, gan nedaudz tas. Tad nu šo partiju iesūtīju šādu.

Vienmēr jau ir tā, ka katrai precei ir savs patērētājs ;) Tādēļ manuprāt vislabāk ir ņemt body un tad jau pašam klāt piemeklēt ko vajag, testējot un atrodot sev vēlamāko.
avatar
Publicēts: 28.08.12 18:38
 citēt
scrnly:... jo ar 18-55 nav zuuma ...


Iespējams, ka domāji kaut ko kruta, bet pateici oioioi. (:

Kā tas ir ka NAV ZOOMA? Droši vien bija domāts, ka nav pietiekams TELE, ko tauta-vienkāršā bieži sauc par zoomu, bet tev foto tirgonim taču nevajadzēja tālāk kladzināt tās muļķības un vēl piedevām foto-tautas forumā.
avatar
Publicēts: 28.08.12 18:44
 citēt
nesix:
scrnly:... jo ar 18-55 nav zuuma ...


Iespējams, ka domāji kaut ko kruta, bet pateici oioioi. (:

Kā tas ir ka NAV ZOOMA? Droši vien bija domāts, ka nav pietiekams TELE, ko tauta-vienkāršā bieži sauc par zoomu, bet tev foto tirgonim taču nevajadzēja tālāk kladzināt tās muļķības un vēl piedevām foto-tautas forumā.


Oj! My bad! Tiešām pieķēri mani pie šitās muļķības :D nu jā, es tā arī biju domājis, ka nav pietiekams tas zuumējums, (vnk citēju tautas valodu), jo parasti tie, kas nopērk ar parasto kit žēlojas par to, ka redz jāpērk vēl Tele objektīvs, bet tad jāstaipa vairāki stikli līdzi (kas man gan šķiet normāli), bet šajā gadījumā dabūn i to, i šito (daļēji, bet dabūn).

Vēlreiz atvainošan, par man nesmuk kladzināšan! :)
avatar
Publicēts: 28.08.12 18:49
 citēt
tieši tāds pats sūda serviss ir kanonam. ja nopietnāka lieta, tiek sūtīts uz laboratoriju. patērētājam nesaprast, ka viņiem ir pāris labi visai eiropai, o viens labs izmaksaa ljimonus
avatar
Publicēts: 28.08.12 19:00 labots
 citēt
Nu vismaz taviem sūda interneta veikaliem ir adrese, bet tev :Fotolietu kontakti: Imanta (Katru dienu no 09:00-21:00)....
Es nu iešu ar salauztu slēdzi un sirdi katru dienu stāvēt Imantā uz kāda stūra...
avatar
Publicēts: 28.08.12 19:12
 citēt
Ko nu lej...
avatar
Publicēts: 28.08.12 19:24
 citēt
andriskrums:Nu vismaz taviem sūda interneta veikaliem ir adrese, bet tev :Fotolietu kontakti: Imanta (Katru dienu no 09:00-21:00)....
Es nu iešu ar salauztu slēdzi un sirdi katru dienu stāvēt Imantā uz kāda stūra...


Kontakti visiem ir pieejami un reāliem pircējiem man vienmēr ir bijusi reāla adrese, stāvēt vai nestāvēt uz stūra, tā ir katra paša izvēle.
avatar
Publicēts: 28.08.12 19:33
 citēt
A kā tu man to čeku izsit?
avatar
Publicēts: 28.08.12 19:39
 citēt
Nu nesatraucieties tik ļoti....reālajiem pircējiem tiek uzrādīta adrese...
avatar
Publicēts: 28.08.12 19:40
 citēt
Apnika, ja vēl kaut kas būtu par normālu cenu, bet diemžēl....
avatar
Publicēts: 28.08.12 20:51
 citēt
Uuuu:
andriskrums:Apnika, ja vēl kaut kas būtu par normālu cenu, bet diemžēl....


Fotoblogā bija tāds Reaktors, kurš reāli tirgoja bez PVN preci par bez PVN cenu, ne jau kā šitie wannabī biznesmeņi, kuri cer pārdot bez čeka, un dārgāk, kā reāli veikali.


Ja kādam interesē kaut kas, par exReaktora cenām, droši, rakstiet kas interesē, pat izcenojumu lapu varu aizsūtīt.. bet šis konkrētais Nikon D90 nu reiz gāja no uzņēmuma ar PVN, tādēļ arī tādā cenā. Nav ko tur daudz apvainoties - es personīgi nevienu neesmu aizskāris :)
avatar
Publicēts: 04.10.12 10:39
 citēt
Jauna cena:
540.00 LVL
avatar
Publicēts: 04.10.12 11:08
 citēt
man, protams, negribas jaukt citu biznesu, bet šeit www.discover.lv... tāds pats komplekts, tikai jauns, ir pavisam par citām cenām... es pats tai discover veikalā esmu pircis gan fočiku, gan objektīvus, gan planšetnieku, tur strādā reāli puiši, tāpēc nedomāju, ka šoreiz viņi ar cenu blefo ... garantjas remonta realitāte gan tur pirktajām precēm nav pārbaudīta, jo nekas vēl nav lūzis
avatar
Publicēts: 04.10.12 11:21
 citēt
swenorue:man, protams, negribas jaukt citu biznesu, bet šeit www.discover.lv... tāds pats komplekts, tikai jauns, ir pavisam par citām cenām... es pats tai discover veikalā esmu pircis gan fočiku, gan objektīvus, gan planšetnieku, tur strādā reāli puiši, tāpēc nedomāju, ka šoreiz viņi ar cenu blefo ... garantjas remonta realitāte gan tur pirktajām precēm nav pārbaudīta, jo nekas vēl nav lūzis


+++
avatar
Publicēts: 04.10.12 11:46
 citēt
Jpt..., kas par ''saldu'' cenu:-)))
No salidzini.lv 5 lapām, tikai cetrurtajā sākās tādas cenas, kādu piedāvā.
Var jau likt cenu kādu grib, bet nu neceri, ka kāds ir tik stulbs, lai maksātu Ls 80 vairāk, nekā ir ši komplekta cena netā!!!
avatar
Publicēts: 04.10.12 13:49
 citēt
Par iVeikaliem... savā laikā it kā normālā iVeikalā (220) iegādājos Nokia N95, kad pienāca brīdis labot uzzināju, ka autorizēts servis man nespīd, jo redz pēc imeja aparāts ir domāts citam reģionam, pajautāju kādam, man atbildēja ka kods esot UG (Uganda)... labi ka pašu 220 servisā salaboja...
Gada sākumā no rokām atpirku iveikalā iegādātu (otru) HTC Desire HD, tam pēc Factory Reset un Update izlīda defaultā arābu valoda, tā kā es anyway grasījos pāršūt, tad man pie kājas, bet ideja līdzīga kā ar N95...
Tādēļ ar tiem iveikaiem ir tā kā ir, velk pie mums uz LV pa lēto visādus sūdus, bet tirgo kā normālu mantu, bet ar atlaidi =]
avatar
Publicēts: 04.10.12 16:19 labots
 citēt
swenorue:man, protams, negribas jaukt citu biznesu, bet šeit www.discover.lv... tāds pats komplekts, tikai jauns, ir pavisam par citām cenām... es pats tai discover veikalā esmu pircis gan fočiku, gan objektīvus, gan planšetnieku, tur strādā reāli puiši, tāpēc nedomāju, ka šoreiz viņi ar cenu blefo ... garantjas remonta realitāte gan tur pirktajām precēm nav pārbaudīta, jo nekas vēl nav lūzis


Ko nozīmē "tikai jauns"? Vai tad es minēju ka lietotu tirgoju? Šis arī ir jauns!
Kā jau minēju pirms tam, šīs Nikon mantas tiek sūtītas no oficiālā dīlera, tādēļ par salidzini.lv cenām nav jēgas pat runāt. :)
Ja kādam ir interese par šo kompeltu, pat ar iespēju nedaudz parunāt par cenu vēl, tad droši rakstat PM, bet ja gribās vienkārši parunāt, tad paldies arī par to, vismaz topiks dzīvos :)
avatar
Publicēts: 10.11.19 22:13
 citēt
Vai kādam nav aizķēries šis Nikkor 18-105 VR?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):