forum.gif
Pērku Moskva fotokameru
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / Pērku Moskva fotokameru
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 21.09.12 14:52
 citēt
Uuu:


tāds man birojā mētājas. pat strādā, tik nedaudz gaismu laiž caur plēšām. varu pārdot par simbolisku naudu
avatar
Publicēts: 21.09.12 15:03 labots
 citēt
Maskavas mādz būt vairāku modēlu , no pilnīgām kakām līdz visai moderniem:) Hipsters kurš zin ka "Ražots CCCP" tas ir KRUTA ? Pie kājas kāds modelis ka tik CCCP - MOSKVA virsū ? :D ;D
avatar
Publicēts: 21.09.12 15:23
 citēt
A ja padomā ar pareizo galu, zinot, ka slēdzis ir objektīvā?:face-wink:
avatar
Publicēts: 21.09.12 15:24 labots
 citēt
Hahaha bomba " nedaudz gaismu laiž caur plēšām" , bet vai filmu negaismos? Ko tu kotu Falaškas taču "Neizgaismos" :D :D Ot interesanti kurš SPECIĀLISTS atkal sīkajiem māca ka vajag FILMU un MASKAVA :D :D Būs vienīgi piemirsis patek ka MASKAVA lai ko asu iegūtu vajadzēja ZVĒRĪGU statīvu 10 Maskavu cenā :D:D

Schneider:A ja padomā ar pareizo galu, zinot, ka slēdzis ir objektīvā?:face-wink:

STIPRI pārvērtē cilvēku ZINĪBAS parasti viņi neko tādu nezin :D

VIENĪGAIS lietojamais no MOCKBA bija MOCKBA-5

avatar
Publicēts: 21.09.12 17:00
 citēt
Biju jau sataisījies tādu jemt. Vēl jāņavārtos šancēju,tur ar vienu filmu ar čomu izmaucām. Nu nez,detalizācija jau nīgrā bet bildēšana hemoroīds. Pieļauju,ka arī plēšās kāda figņa bij,jo viss bij arī nedaudz pārgaismots. Nez,luste pārgāja. Izņemot milzu kadru neko labu nemanīju.
avatar
Publicēts: 21.09.12 17:50
 citēt
Ir man tāds MOCKBA-5 darba kārtībā, bet atstāšu sentimenta pēc, jo nav jēga par santīmiem pārdot.
avatar
Publicēts: 21.09.12 20:26
 citēt
a kas vainas Moskva - 4!?!?!? Normaalas bildes sanaaca ... Buus jaaparvar slinkums un jaanoperk kada filminja un jaatceraas jauniiba :-))))
avatar
Publicēts: 21.09.12 20:37
 citēt
dansiga:a kas vainas Moskva - 4!?!?!? Normaalas bildes sanaaca ... Buus jaaparvar slinkums un jaanoperk kada filminja un jaatceraas jauniiba :-))))

Simts gadi atpakaļ :D
avatar
Publicēts: 21.09.12 20:38
 citēt
Rolands66:
dansiga:a kas vainas Moskva - 4!?!?!? Normaalas bildes sanaaca ... Buus jaaparvar slinkums un jaanoperk kada filminja un jaatceraas jauniiba :-))))

Simts gadi atpakaļ :D

kas?
avatar
Publicēts: 21.09.12 22:23 labots
 citēt
dansiga:a kas vainas Moskva - 4!?!?!? Normaalas bildes sanaaca ... Buus jaaparvar slinkums un jaanoperk kada filminja un jaatceraas jauniiba :-))))


STIKLS Moskva - 4 bija nedzidrinmāts pliks stikls :) Moskva - 5 jau bija smuks ZILS dzidrinajums:)
avatar
Publicēts: 21.09.12 22:27 labots
 citēt
igonrē šo. :)
avatar
Publicēts: 22.09.12 10:12
 citēt
Ir man tāds aparāts... 1991. gadā Sanktpiterī iepirku ar visu čeholu. Nav 6x6 rāmis, bet tā darbojas perfekti un vizuālais, kā jaunam. Tagad guļ plauktā, kā relikvija.
avatar
Publicēts: 22.09.12 15:56
 citēt
Rolands66:,detalizācija jau nīgrā bet bildēšana hemoroīds. .



+++
avatar
Publicēts: 04.12.19 10:16
 citēt
Schneider:A ja padomā ar pareizo galu, zinot, ka slēdzis ir objektīvā?:face-wink:


Tev dzīvesvieta tuvāk Maskavai, man - tuvāk tuvākajam Panasonic servisa centram. Pastāsti, lūdzu, ko vairāk!
avatar
Publicēts: 04.12.19 11:05
 citēt
Izej ārā, ieelpo svaigu gaisu, iedzer baldriānus, nomierinies!
Tava histērija liecina, ka dzīvesvieta vistuvāk ir vienam citam centram - rpnc.lv
avatar
Publicēts: 04.12.19 14:28
 citēt
Tu zintnieks vai dziednieks? Varbūt sertificēta fizioterapeita prakse? Kur ieskaitīt 1,42 EUR?

Bet ar to slēdzi tad kas? Un kādas bildes Tev sanāca?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):