forum.gif
iPhone 4S un Canon 5DMKII salīdzināšana
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / tehnika / iPhone 4S un Canon 5DMKII salīdzināšana
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.11.12 22:54 labots
 citēt
Tagad jau nedaudz lietas ir mainījušās, bet ieskatam noderēs (kamēr jaunie modeļi vēl nav patestēti).
Ne jau visi lieto jaunākos modeļus :)



iPhone 4S un Canon 5DMKII video filmēšanas salīdzināšana
vimeo.com...

Ekspozīcija, slēdža ātrums, u.t.t tika iespējami tuvu saskaņoti starp abām kamerām.

Šis tests parāda, ka mazais F2.4 objektīvs un sensors uz iPhone ir diezgan burvīgs.
Ko domājam, ko redzam, ko sakat par starpību?
avatar
Publicēts: 06.11.12 23:20 labots
 citēt
gribētu redzēt analoģisku video nepietiekamas gaismas apstākļos, tad būtu ko salīdzināt :)
avatar
Publicēts: 06.11.12 23:24
 citēt
uljens:gribētu redzēt analoģisku video nepietiekamas gaismas apstākļos, tad būtu ko salīdzināt :)

Kino jau bez gaismas nefilmē :), bet skati no 01:41 tur tumši pakši filmēti :)
avatar
Publicēts: 06.11.12 23:53
 citēt
toties 5DMKII paņem ar to. ka pa to pazvanot sievasmātei, ir vieglāk izturēt šamās monologus un sms-kas arī ir par 12 MB jaudīgākas un ar kvalificētu gramatikas korektoru... kvalitātes mērvienība ir kilogrami, ja kāds to vēl nesaprot
avatar
Publicēts: 07.11.12 00:59
 citēt
A es tā par ko, esmu redzējis no 4s video arī sliktos gaismas apstākļos, un ne slikti sanāk.
avatar
Publicēts: 07.11.12 08:36
 citēt
Vai autoforumos jau nesāk salīdzināt Smārtu ar Porshe?....:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.11.12 08:42
 citēt
Friidis:Vai autoforumos jau nesāk salīdzināt Smārtu ar Porshe?....:face-grin:

Sen jau pie velosipēdu priekšrocībām nonākuši, PAT bembisti. Zaļi dzīvojam, poņimaješ.:face-grin:
avatar
Publicēts: 07.11.12 11:36
 citēt
Ko var ar to dāŗgo mēslu telefonu ņemties, nav jau mēbeles par ko var maksāt, tā mobil tehnika baig ātri noveco saplīst ...
Tos jau tik tos lētākos jāpērk... tāpat kā fotokameras :)
avatar
Publicēts: 07.11.12 23:56
 citēt
Friidis:Vai autoforumos jau nesāk salīdzināt Smārtu ar Porshe?....:face-grin:


Nu tas nav gluži labs izteiciens, jo 5D MK2 nu nav nek;ads Porshe :D Kamera ar saviem plusiem un mīnusiem bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.
avatar
Publicēts: 08.11.12 00:01
 citēt
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.

4s tomēr ir viens baigais mīnuss - šedevra fotogrāfēšanas laikā kāds var piezvanīt :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.11.12 00:27
 citēt
backspin:
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.

4s tomēr ir viens baigais mīnuss - šedevra fotogrāfēšanas laikā kāds var piezvanīt :face-grin:

Tas gan bet nu nav tik traki var uzlikt režīmu netraucēt iOS 6 tāds ir.Nezinu tikai kā tas darbojas jo vēl nav gadījies tā ilgāk pamocīt kādu divaisu ar jauno prošivku.
avatar
Publicēts: 09.11.12 13:13
 citēt
backspin:
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.

4s tomēr ir viens baigais mīnuss - šedevra fotogrāfēšanas laikā kāds var piezvanīt :face-grin:


Pareizi.. par to, ka notiek filmēšana pat domāt nevar... tas jau ilgāks process un ja pārtrauc baigā skāde
avatar
Publicēts: 09.11.12 18:37
 citēt
Hugo:
backspin: 4s tomēr ir viens baigais mīnuss - šedevra fotogrāfēšanas laikā kāds var piezvanīt :face-grin:


Pareizi.. par to, ka notiek filmēšana pat domāt nevar... tas jau ilgāks process un ja pārtrauc baigā skāde


kurš ar mobilku kaut ko tik unikālu filmē ka škrobe būs ja partrauks?
avatar
Publicēts: 09.11.12 23:16
 citēt
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.

chukmasoff_f:kurš ar mobilku kaut ko tik unikālu filmē ka škrobe būs ja partrauks?

Ja jau reiz labāks par 5DmkII, tad jau filmēs nopietnākas lietas.
avatar
Publicēts: 10.11.12 00:12
 citēt
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.


Galvenais bilde ir pietiekami laba (labāka kā jaunajam iPhone 5)
ja gribas ko labāku, iekš mobiļņika, tad NOKIA 808 jūtami visus izpogā ar fočenēm (video??? nav ne jausmas):)
avatar
Publicēts: 10.11.12 04:38
 citēt
Lai slavēts progress! Kad ar šitiem daiktiem varēs arī dārzu uzrakt vai malku sazāģēt,arī iegādāšos. Nevaig man zāģēt un rakt,bet feini ,ka VARĒS TAK.
avatar
Publicēts: 10.11.12 13:50
 citēt
griezite:
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.


Galvenais bilde ir pietiekami laba (labāka kā jaunajam iPhone 5)
ja gribas ko labāku, iekš mobiļņika, tad NOKIA 808 jūtami visus izpogā ar fočenēm (video??? nav ne jausmas):)


Iphone 5 patestēju, nu tur nav kamera tik laba ka 4s. Vispār kja vajedzētu pirkt kādu ziepi, pat no dargā gala, es nopietni padomātu vai 4s vai ziepi pirkt, un pirktu iPhone.
avatar
Publicēts: 10.11.12 13:53
 citēt
backspin:
chukmasoff_f:bet ja pa nopietno mīnusu vairāk, a 4s kamerai redzu tikai plusus.

chukmasoff_f:kurš ar mobilku kaut ko tik unikālu filmē ka škrobe būs ja partrauks?

Ja jau reiz labāks par 5DmkII, tad jau filmēs nopietnākas lietas.


Tici man , daudzās reizēs ir stipri labāka filmēšana. Esmu provējis pavasari ar vienu 4s pafilmēt, vakarā 22.00 , Vecrīgā filmēju un nekādu trokšņu un problēmu nebija, un ja būtu uz statīva tad vispār idiāli.

Piecītim tikai tāds plus ka lenķis platāks.

Bet vispār ja pa nopietno filmēt tad ar 5D MKII to neviens nedara, Studijā ar kuru ik pa reizei sadarbojos izmanto nopietnām lietām ari nopietnu tehniku, un piēcuks nav tomēr visai nopietna tehnika filmēšanai.
avatar
Publicēts: 12.11.12 22:21
 citēt
lol, paskaties video: vimeo.com... un pec tam nofilmesi kaut ko tadu ar iPhone :D
avatar
Publicēts: 12.11.12 22:31
 citēt
pagājušā gada ziemasvētkos, darbā sanāca baigais kodiens.... viens džeks , ar iPhone safilmēja, gan pašu procesu, gan fināla ainas zem galda, uz galda, gan dusēšanu ar apķertiem tualetes podiem... kvalitāte diezgan baismīga, grauds, baltā balanss garām...., bet kam tur kvalitāte, suķ poņaļi, no tā pasākuma.... tādām izdarībām, tie iphone arī der .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 12.11.12 22:38
 citēt
Pēc trešā trauka visas attēlradošās ierīces ir jākonfiscē!!!
avatar
Publicēts: 15.11.12 00:09
 citēt
rumbman:lol, paskaties video: vimeo.com... un pec tam nofilmesi kaut ko tadu ar iPhone :D


Starp citu tur nekas īpaš nav, ir filmēts ar kādu lētā gala spoguleni, vai ar advancētu ziepi, un ar iphone to ari var uzfilmēt, visa sāls tur ir veiksmīgi pielietotā afterefektā vai kādā citā softā vis uztaisīts kā multene. Bija man kaut kur kas līdzīgs arhīvā taisīts, nu ne es pats taisiju bet filmēšanas studijā to cepa priekš viena reklāmas roļika, kurā piehaltūreju savā laikā, un to safilmēja ar kaut kādu HD video kameru kādas pirms 4-5 gadiem parādijās no lētā gala, un pēc tam samontēja visu ar efektiem.
avatar
Publicēts: 15.11.12 11:09 labots
 citēt
Labāk iedod piemēru ar kādu labu iphone video, kurš tiešām būtu konkurētspējīgs ar 5dmkII
chukmasoff_f:Foto aparātyi ir domāti fotografēšanai ne vis filmēšanai, ar foto aparātiem filmē tie kuri nevar nopirkt normālu kameru filmēšanai.
avatar
Publicēts: 15.11.12 15:07
 citēt
backspin:Labāk iedod piemēru ar kādu labu iphone video, kurš tiešām būtu konkurētspējīgs ar 5dmkII
chukmasoff_f:Foto aparātyi ir domāti fotografēšanai ne vis filmēšanai, ar foto aparātiem filmē tie kuri nevar nopirkt normālu kameru filmēšanai.


www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 15.11.12 15:48 labots
 citēt
Tad nu gan piemērs, gaišā dienas laikā arī ar savu Samsungu varu filmēt tik pat labi, nav pat iphone jāpērk. Tad jau vēl varēja salīdzināt arī ar RED, gan jau rezultāts arī neatšķirtos. Tas ir tā pat kā ar salīdzinājumiem par ziepīšiem un dslr.
avatar
Publicēts: 15.11.12 16:35
 citēt
backspin:Tad nu gan piemērs, gaišā dienas laikā arī ar savu Samsungu varu filmēt tik pat labi, nav pat iphone jāpērk. Tad jau vēl varēja salīdzināt arī ar RED, gan jau rezultāts arī neatšķirtos. Tas ir tā pat kā ar salīdzinājumiem par ziepīšiem un dslr.


Ja pa nopietno tad pro filmēšanai ari izmanto pro tehniku, a visādu herņu var filmēt ar jebko, labi DSLR var būt ka ko labāku var dabūt ārā ne kā mobilka, bet vienalga tas vis ir nenopietni, un priekš bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanas, ja kādam tas ir aktuāli.
Ar video tehniku strādāju gadus 20, un pa visu to laiku neesmu neko filmējis no ikdienas un sadzīves kā to dara cilvēki, tos kurus apmierina tāda kvalitāte, kuriem vajag lai viņu dzimenes un citi pasācieni būtu uzfilmēti, lai to dara, bet tā visa tehnika nekad nebūs tuvu kvalitatīvai video uzņemšanai.
avatar
Publicēts: 15.11.12 16:40
 citēt
chukmasoff_f:
Ja pa nopietno tad pro filmēšanai ari izmanto pro tehniku, a visādu herņu var filmēt ar jebko.


Diez, šī ir pro filmēšana vai nav? :)
philipbloom.net...

P.S. Tas, protams, notika pāris gadus atpakaļ :)
avatar
Publicēts: 15.11.12 16:51 labots
 citēt
chukmasoff_f: a visādu herņu var filmēt ar jebko, labi DSLR var būt ka ko labāku var dabūt ārā ne kā mobilka, bet vienalga tas vis ir nenopietni, un priekš bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanas, ja kādam tas ir aktuāli.

Tad jau televīzijas kompānijas arī nekas nopietns nav, tikai tāda nekvalitatīva ķēpāšanas. Esmu redzējis kā televīzijas cilvēki filmē ziņu sižetus ar dslr, tā pat arī citas labas īsfilmas ir tapušas ar dslr. To gan nevarētu teikt par iphone, nav gadījies redzēt NEVIENU daudzmaz jēdzīgu video, kurš būtu kaut kas vairāk par "bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanu" vai vilcienu stacijas pieturā. Var jau būt, ka vinekārši esmu dezinformēts un kāds jauns seriāls tagad tiek filmēts arī ar iphone.
avatar
Publicēts: 15.11.12 18:23
 citēt
Bzh:
chukmasoff_f:
Ja pa nopietno tad pro filmēšanai ari izmanto pro tehniku, a visādu herņu var filmēt ar jebko.


Diez, šī ir pro filmēšana vai nav? :)
philipbloom.net...

P.S. Tas, protams, notika pāris gadus atpakaļ :)


Nu tādus babuļseriālus kā Dr.Haus var filmēt kaut vai ar mobilku, tā pat tur nekas jēdzīgs nav, provēju skatīties vairākus gadus atpakaļ, tobiš mani gribēkja piespiest lai skatos viena družka, ar to visa draudzība ari pabeidzās...Nevarēju pat vienu sēriju izturēt, tukša un garlaicīga muldēšana medicīniskā terminoloģijā...
avatar
Publicēts: 15.11.12 18:26
 citēt
backspin:
chukmasoff_f: a visādu herņu var filmēt ar jebko, labi DSLR var būt ka ko labāku var dabūt ārā ne kā mobilka, bet vienalga tas vis ir nenopietni, un priekš bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanas, ja kādam tas ir aktuāli.

Tad jau televīzijas kompānijas arī nekas nopietns nav, tikai tāda nekvalitatīva ķēpāšanas. Esmu redzējis kā televīzijas cilvēki filmē ziņu sižetus ar dslr, tā pat arī citas labas īsfilmas ir tapušas ar dslr. To gan nevarētu teikt par iphone, nav gadījies redzēt NEVIENU daudzmaz jēdzīgu video, kurš būtu kaut kas vairāk par "bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanu" vai vilcienu stacijas pieturā. Var jau būt, ka vinekārši esmu dezinformēts un kāds jauns seriāls tagad tiek filmēts arī ar iphone.


Priekš TV var filmēt ar jeb ko, jo izšķirtspējai nav īpaši liela nozīmē, runa ir par nopietnākām lietām, tobiš reklāmas klipiem, vai normālu kīno.
Un starrp citu man TV nav vairāk kā 10 gadus un to ari netā neskatos, jo nav interesanti.
avatar
Publicēts: 15.11.12 18:41
 citēt
chukmasoff_f:
backspin: Tad jau televīzijas kompānijas arī nekas nopietns nav, tikai tāda nekvalitatīva ķēpāšanas. Esmu redzējis kā televīzijas cilvēki filmē ziņu sižetus ar dslr, tā pat arī citas labas īsfilmas ir tapušas ar dslr. To gan nevarētu teikt par iphone, nav gadījies redzēt NEVIENU daudzmaz jēdzīgu video, kurš būtu kaut kas vairāk par "bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanu" vai vilcienu stacijas pieturā. Var jau būt, ka vinekārši esmu dezinformēts un kāds jauns seriāls tagad tiek filmēts arī ar iphone.


Priekš TV var filmēt ar jeb ko, jo izšķirtspējai nav īpaši liela nozīmē, runa ir par nopietnākām lietām, tobiš reklāmas klipiem, vai normālu kīno.
Un starrp citu man TV nav vairāk kā 10 gadus un to ari netā neskatos, jo nav interesanti.


Nu ja.. :)
Tas, ka var priekš TV filmēt ar jebko, vislabāk izpaužas HD kanālu piedāvājumā.. :) Tur šie filmē ar mobilkām dažādus lētus seriālus, jo var redzēt megaatšķirību starp dziļas jēgas ar labas kvalitātes video aparatūru uzņemtu reklāmu un prastu, banālu un seklu seriālu, kurš uzņemts ar 3110 nokiu :D

P.S. Video tehnisko kvalitāti vērtēt pēc tā satura arī ir fantastisks domu lidojums... :D Kuram katram tas nav lemts... :D
avatar
Publicēts: 15.11.12 18:41
 citēt
chukmasoff_f:
Nu tādus babuļseriālus kā Dr.Haus var filmēt kaut vai ar mobilku

To nu gan būtu interesanti redzēt :D Bet tas seriāls ir nopienāks par visādiem štruntu reklāmas klipiem un gan jau ka nopelnījis vairāk tā pat arī ar krietni vien lielāku skatītāju daudzumu.
Joprojām neesmu redzējis NEVIENU jēdzīgi iphone klipu... Vai varbūt vienkārši nav tādu?
avatar
Publicēts: 16.11.12 00:09
 citēt
P.S. Video tehnisko kvalitāti vērtēt pēc tā satura arī ir fantastisks domu lidojums... :D Kuram katram tas nav lemts... :D


Es iedomājos ka pēkšņi kāds ar kruto PRO kameru sāktu filmēt kādu murgainu seriālu :D
Mihalkovs vispār tikai uz filmu filmē, protams tapēc ka tā ir kvalitāte, bet ne kurš katrs to var finansāli atļauties, un ari Mihalkova filmas ir kvalitāte...
A kāds tur Haus vai kāda Santamarija atkal raud , tur lidz kvalitātei ir tāluy...
avatar
Publicēts: 16.11.12 00:10
 citēt
backspin:
chukmasoff_f:
Nu tādus babuļseriālus kā Dr.Haus var filmēt kaut vai ar mobilku

To nu gan būtu interesanti redzēt :D Bet tas seriāls ir nopienāks par visādiem štruntu reklāmas klipiem un gan jau ka nopelnījis vairāk tā pat arī ar krietni vien lielāku skatītāju daudzumu.
Joprojām neesmu redzējis NEVIENU jēdzīgi iphone klipu... Vai varbūt vienkārši nav tādu?


Ir tā , ko skatās "sūkātajs parastais"- TV šovus, visādus degpunktus un pie tā paša Hausu un ko līdzīgu, sory var būt man smadzenes par dumu ja es nedavelku lidz tiem šedevriem...Un tapēc neko neskatos.
avatar
Publicēts: 16.11.12 15:13
 citēt
chukmasoff_f:
Ir tā , ko skatās "sūkātajs parastais"- TV šovus, visādus degpunktus un pie tā paša Hausu un ko līdzīgu, sory var būt man smadzenes par dumu ja es nedavelku lidz tiem šedevriem...Un tapēc neko neskatos.

Bet, manuprāt, "sūkātajs parastais" reklāmas klipus skatās vēl mazāk, kuri ir nenopietnāki par masām populāriem seriāliem. Lai vai kā, stasts nav par to ko kurš skatās un kas interesē (ja skatos TV, tad Discovery un Natgeo kanālus), bet gan par par attēla iegūšanu. Tātad, jautāšu jau kādu, laikam, 3 reizi - vai vari parādīt kaut vienu jēdzīgu iphone video, kurš būtu kaut kas vairāk par "bērnu , sievasmātes un citu mājdzīvnieku uzņemšanu" vai vilcienu stacijas pieturā?
avatar
Publicēts: 18.11.12 16:55
 citēt
Kā tad tur ir ar to iphone video? Būs kāds piemērs vai tikai kārtējais čatiņš?
avatar
Publicēts: 18.11.12 22:26 labots
 citēt
backspin:Kā tad tur ir ar to iphone video? Būs kāds piemērs vai tikai kārtējais čatiņš?

Ko ta gribi - lai kinoindustrija filmētu ar iPhone :) tas tests vienkāršī parāda, ka štrunts Kakon 5D ir tikai nedaudz labāks štrunts priekš filmēšanas :D (parsvarā dēļ stikliem) + milzīgs neērts klucis :D salīdzinot ar mobiļņiku.
Bet normāli PRO puiki un PRO meitenes tādu kakonu 5D nelieto vai arī galīgā bezizejā kad budžets ir $0 :D

Pārējos ciparu kino gadījumos ir
ARRI Alexa
www.arri.de...
vai
RED
www.red.com...

Bet - reku - kaut, kas pa vidu ir radīts "Blackmagic Cinema Camera" 2.5K
filmē ar 12-bit RAW 2432 x 1366 un ProRes and DNxHD at 1920 x 1080
un cena $2,995 ar paceļama vietējā tirgus kapacitātei :0
www.fotoblog.lv...

A, te iPhone 4S mini kino :)
vimeo.com...
vimeo.com...
vimeo.com...
vimeo.com...
avatar
Publicēts: 18.11.12 23:11
 citēt
Tas tests vien parāda to pašu ko testi par ziepīša salīdzināšanu ar krutāko dslr, tepat, portretu Jurim aŗi bija tāds tests. Tagad vēl varētu pieplusot iphone, kurš arī ir tik pat labs gan fočēšanai gan filmēšanai, kā ziepīši, bezspoguļi un lielie, neertie dslr. Atliek vien saprast to, kam kurš aparāts piemērotāks un to, ka nevar tā brutāli visu samest vienā katlā.
Neviens no tiem video piemēriem neparādīja neko vairāk par vilcienu pieturā, saturiski gan bija interesantāk.

Nu jā, tas "Blackmagic Cinema Camera" ar jau tikai bikucīt labāks par mobilku, nekas, iznāks iPhone5s, un lietas mainīsies :face-grin:
avatar
Publicēts: 19.11.12 02:04
 citēt
tests:
vimeo.com...

iphonam vajadzētu būt vēl sūdīgākam par 5D III.

Attiecībā uz asumu, Chuch Westfall (Canon USA) intervijā klārēja, ka 5DIII vajagot pēcapstrādē vairāk asināt.

Nu, tas tā, tikai čatiņam.
avatar
Publicēts: 19.11.12 02:57
 citēt
backspin:Tas tests vien parāda to pašu ko testi par ziepīša salīdzināšanu ar krutāko dslr, tepat, portretu Jurim aŗi bija tāds tests. Tagad vēl varētu pieplusot iphone, kurš arī ir tik pat labs gan fočēšanai gan filmēšanai, kā ziepīši, bezspoguļi un lielie, neertie dslr. Atliek vien saprast to, kam kurš aparāts piemērotāks un to, ka nevar tā brutāli visu samest vienā katlā.
Neviens no tiem video piemēriem neparādīja neko vairāk par vilcienu pieturā, saturiski gan bija interesantāk.

Nu jā, tas "Blackmagic Cinema Camera" ar jau tikai bikucīt labāks par mobilku, nekas, iznāks iPhone5s, un lietas mainīsies :face-grin:


Vis ir štruntrs, vienkarši pro lietošanai vajag lietot pro tehniku, ne vis jeb ko, DSLR ir domta bildēšanai ne vis filmēšanai, un pa lielam tie testi kuri ir pa smuko uztaisīti, nav DSLR nopelns, bet visa aprīkojuma kas tur apkārt sakarināts , sākot no video objektīva beidzot ar visām stabilizācijām un sliedēm. Un ja to visu pareķina naudās, tad 5D tajā summā sastāda kādu 5 daļu. Tapēc ari uzzskatu ka nav jēgas ar to visu ņemties ja japelna ar to nauda bet labāk izmantot nopietnu tehniku. Un ja tam pašam iPhone vai kādai citai mobilkai sakarinātu apkārt visus pričindāļus, domāju ka video tests būtu ari ļoti līdzīgs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):