forum.gif
Iekadrējam Latgali
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Iekadrējam Latgali
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 01.06.07 09:14
 citēt
Sakarā ar to, ka mums patīk bildēt tālas zemes, dziļas jūras un augstas klintis, ir ideja - doties uz dažādām Latvijas pusēm fotodesantā ! Nu vismaz ar mazo busu - 8 ļaudis, uz divām dienām, sākam ar Latgali ! Turpinājums varētu sekot arī citur .... ! (ar šito lietu , ja ir vēlēšanās arī 'propiaritsa' varētu ) :)) . ... un ja ne ar busu, tad es tāpat 25. nedēļā dodos, varbūt kādam ir vēlēšanās piebiedroties ?!
avatar
Publicēts: 01.06.07 10:29
 citēt
Un man jautājums. Ko apmēram fotografēsi? Dabu? Vai arī ir kāds cits mērķis?
avatar
Publicēts: 01.06.07 10:44
 citēt
Bet tā taču ir "līgo" nedēļa ...
avatar
Publicēts: 01.06.07 11:19
 citēt
Ja citā nedēļā un ja nedēļas nogale, tad noteikti būtu interese!
avatar
Publicēts: 01.06.07 12:51
 citēt
fotoakademija patstāvīgi rīko plenērus, tagad piemēram būs pa Kurzemi:

www.fotoakademija.lv
avatar
Publicēts: 02.06.07 21:32
 citēt
Sakarā ar to, ka mums patīk bildēt tālas zemes, dziļas jūras un augstas klintis, ir ideja - doties uz dažādām Latvijas pusēm fotodesantā ! Nu vismaz ar mazo busu - 8 ļaudis, uz divām dienām, sākam ar Latgali ! Turpinājums varētu sekot arī citur .... ! (ar šito lietu , ja ir vēlēšanās arī 'propiaritsa' varētu ) :)) . ... un ja ne ar busu, tad es tāpat 25. nedēļā dodos, varbūt kādam ir vēlēšanās piebiedroties ?!



no kura datuma līdz kuram tas sanāk ? :) man pec Jāņiem ir atvaļinājums >:) :))
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:16
 citēt
... rādās, ka tas varētu būt līdz jāņiem, jo pēc jāņiem vajadzētu nobraukt līdz Augstajiem Tatriem ! Es no 15. līdz 23. datumam varu braukt jebkurā dienā un pakārtoties interesentiem !
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:26
 citēt
aptuvenās pasākuma izmaksas? :)
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:31
 citēt
... ja interesentu nav vairāk par trijiem, tad tas atkarīgs tikai no pašu vēdera .... ! :)))
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:33
 citēt
izklausās jau intresanti ,bet vai sadūšotos hm...
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:34
 citēt
Ja notiek no 10-20 jūlijam, es piebiedrojos, man būs atvaļinājums. :roll:
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:44
 citēt
vajag normalus datumus izstukot vai pateikt - 25 nedēļu slinkums sarēķināt, ja pēc Jāņiem tad es piedalos :) :roll:
avatar
Publicēts: 02.06.07 22:56
 citēt
Es arī labprāt uz 22 datumu, tajā weekenda, bet vēl uz visiem 100% nevaru pateikt, jo nezinu kā ies ar Vīzām, iespējams, ka nāksies lidot prom, bet ja nē tad var jau! :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):