forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 41
  12. >
IerakstsAutors
Publicēts: 11.12.12 19:01 labots
 citēt
Nesaprotu, kur apgrozās tie 60% iedzīvotāju, kas pēc aptauju datiem it kā neatbalstot eiro ieviešanu. Starp saviem draugiem un paziņām esmu sajutis tikai pāris šaubīgos, tādu nav ne starp vecākās paaudzes radiem (80+), ne jaunajiem. Šobrīd ir laba iespēja vismaz vienreiz nebūt pēdējiem Baltijas valstu starpā, kaut gan leiši jau ir attapušies un tūlīt mīs uz papēžiem: www.delfi.lv...
Aicinu katru, kas šito atver, pateikt PAR eiro, vai PRET. Saskaitīsim rezultātu, vai tās aptaujas nemelo?
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:05
 citēt
Lats laikam ir palicis pēdējais mūsu nacionālais... viss pārējais vairāk, vai mazāk izpārdots. Būs labāk, vai nebūs, nevar pateikt neviens, jo nebūs otra varianta ar ko salīdzināt :). Būt pirmam, vai pēdējam, kāda tur nozīme, būt gudrākajam, ot tā ir māksla :)
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:07
 citēt
aptauju, kaut vai uz ielas satiktiem, var uztaisīt kadu vajag... ar trenētu aci piemeklē kandidātus, kuru atbilde varētu būt vēlama un "aptaujā"...... pēc tam skaitu pārmet uz % ...... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:14
 citēt
Starp saviem draugiem retu zinu, kam gribas EIRO!
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:23
 citēt
Nejūtu problēmas vajadzības gadījumā samainīt savus latus pret bezpersonisko eiro!
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:24
 citēt
GunarsII:Nesaprotu, kur apgrozās tie 60% iedzīvotāju, kas pēc aptauju datiem it kā neatbalstot eiro ieviešanu. Starp saviem draugiem un paziņām esmu sajutis tikai pāris šaubīgos, tādu nav ne starp vecākās paaudzes radiem (80+), ne jaunajiem. Šobrīd ir laba iespēja vismaz vienreiz nebūt pēdējiem Baltijas valstu starpā, kaut gan leiši jau ir attapušies un tūlīt mīs uz papēžiem: [url=http://www.delfi.lv/news/eiropa/zinas/lietuvas-nakamais-premjers-mes-varetu-pameginat-ieviest-eiro-kopa-ar-latviju.d?id=42897796
]http://www.delfi.lv/news/eiropa/zinas/lietuvas-nakamais-premjers-mes-varetu-pameginat-ieviest-eiro-kopa-ar-latviju.d?id=42897796[/url]
Dumjākais variants: mūsie jūsiem pakaļā nepaliks, davai uz to titāniku.... Lai atceramies, kā talsos vecēki bērnus pacēlājā stūķēja....:face-crying:
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:27
 citēt
akdies, ne jau arī te...
www.boot.lv... tur jau aizgāja pilnīgā ārprātā.
Esmu par - pareizāk sakot, iemeslu pret ir krietni mazāk.
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:36 labots
 citēt
Man ši problēm nerausta , 99% savu nodoķliem apliekamo ienākumu saņeku EURIKOS:):) PRINCIPĀ man vienalga kāda būs nauda galvenais lai NOPIRKT pa viņu var tikpat vai vairāk ka ESOŠO:)
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:43
 citēt
Jau pielaboju sākumu, aicinu katru, kas šito atver, pateikt PAR vai PRET eiro. Saskaitīsim rezultātu un ja vajadzēs, sitam pendeles!
avatar
Publicēts: 11.12.12 19:59 labots
 citēt
Iespēja atturēties netiek izskatīta? :what:

Vienīgais iemesls, kāpēc man Lati patīk labāk par Ērikiem, ir tas, ka visas banknotes ir viena izmēra :)
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:02
 citēt
Par "aptaujām" šorīt labi uzrakstīja Veidemane... Ir vērts palasīt, vismaz sākumu:
nra.lv...
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:12
 citēt
Par.
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:35 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:46
 citēt
grūti atbildēt.. Pirms kāda laiciņa noteikti būtu PAR, bet šobrīd esmu sācis šaubīties.. Ļoti pat iespējams, ka būšu PRET..
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:49
 citēt
es jau teicu, sākās...
lūgums slēgt tēmu, pret garo bezsakara palagu rakstītājiem cīnīties nereāli.
Viss jau izdiskutēts manis augstāk dotajā linkā uz boot.lv forumu... par sliktajiem maitām uzņēmējiem un tā tālāk...
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:49
 citēt
Par.
Pamatot varētu tik gari, ka neviens nelasīs, tāpat kā citus līdzīgus. Īsumā, bez paskaidrojumiem - palikt pie lata mūsu apstākļos nozīmē zaudēt Latviju. Izrotājums, protams, būs cits, ne gubeņa vai „savienotā republika”, bet būtība no tā nemainīsies.
Diemžēl esmu pesimists un domāju, kā nenokavēt brīdi, kad nebaltai dienai iekrātie lati sāks pārvērsties tukšumā.
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:54
 citēt
f-foto:
talavietis:

Izdevīgi varētu tiem, kuri saņem samaksu par preci no Rietumiem, nebūs jākonvertē uz latiem. Es saskatu vienu lielu plusu tam!



Ja vēl Tu paskaidrotu, kā eirofakts ietekmēs mani vai firmu, ja es/firma pirks drēbes britos, datorus un programmatūru ASV, slēpes Zviedrijā, pulksteņus Šveicē un fotoaparātus Ķīnā, lašus Norvēģijā - no citas firmas, veikalā vai internetā, Tu būtu uzrakstījis ļoti jēdzīgu komentāru. Negribu diskutēt, vienkārši vēlos precizēt, par kuriem Rietumiem īsti ir runa?

Tākā berns... jevrosojuzā mēs jau esam. Ja Tu ķīnā fočiku pērc, noteikti PVN +muita būs jāmaksā.... Tikko biju tai "muitā", kāreiz kitajozu sūtījumu "atmuitot", nožēlojami, Tā pēc padomju ierēdniecības nosmirdēja....:face-smile: KAS tev vēl nav saprotams?:face-grin:
avatar
Publicēts: 11.12.12 20:57 labots
 citēt
....
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:05 labots
 citēt
Mums jau tāpat faktiski ir eirozona, lata kurss ir pie eiro piesiets. Ja tā paskaita, cik man gadā sanāk samaksāt naudas mijējiem par konvertācijām Ls <-> Euro, tad es esmu tikai par. Un ja kāds nacionālismu mēra pēc banknotēm, nu ko lai saka... Zemas viņa debesis. Dēļ eiro cenas celsies? bulšits, nupat komandējumā Tallinā, lielajā prizmā, kas blakus Saku hallei 5 pa visu dienu izbadējušies tēvaiņi iepirkāmies vakariņām, brokastīm (gatavojām paši apartamentos) un zacenei, + vēl aliņus un 2 x0.7 tuļikus, paņēmām. Pielādējām pilnus lielos ratus. Pie kases mums bija šoks, ka summa sanāca gandrīz 1/3mazāka kā pierasts pie mums lielveikalos atstāt. Ja atmet emocijas, tad grūti saskatīt racionālu iemeslu pie mūsu afigenna spēcīgās supervalūtas turēties. Protams, ka tas, ka eirozonā ir tādi ras3,14zģaji kā grieķi mazliet biedē... :)
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:10
 citēt
talavietis:Man drīz jābrauc uz viena tāda virsū, vakariņas 6 euro un brokastis 4 euro. Bļin, kaut ko žulī šie :D


A vot davai pastāsti, kur var Rīgā līdzvērtīgas vakariņas pa Ls 4.20 un brokastis pa Ls 2. 80 paēst? Lidiņā toč sanāk dārgāk.
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:11
 citēt
f-foto:Lai atbildētu uz jautājumu, kādā valūtā firma veiks attiecīgos pirkumus ASV vai Dienvidkorejā, kādā valūtā firma maksās par šīs preces transportēšanu pa jūru, ir jābūt kādam, kura vārds nav Elmārs. Man visnotaļ derēs Tālavietis. Un viņš jau ir kaut ko bildis. Te es atslēdzos.

Parreizi pakaries labāk..... Bankas tavus lašus konvertē apmaksājot, ja nav valūtas kontu.... Ģerevņas Spečuki jibio.:face-grin: "Komerckurss polijā", vēl kukuli poličiem VIDā deklarēt pamēģini.:face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:13 labots
 citēt
....
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:16 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:39
 citēt
PRET
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:44
 citēt
Patika tālavieša teiktais - vāciešiem DM stāv vēl bunkuros. Ja mūsu simts (vai cik tur)"gudrās" galvas arī tā nolemtu, labprāt akceptētu pāreju uz eiro. Dzīvē taču visu ko vajagot pamēģināt.:face-wink: Cenas mūsu torgaši "nonivelēs, ne sliktāk par vāciešiem. Par maz neliksies. Manuprāt, galvenajam iemeslam vajadzētu būt vēlmei tā stingrāk pievērt "logu"aukstajam austrumu vējam. Maza ir mūsu varēšana un diezgan iekārojamā vietā esam apmetušies. Reāli jūtama ir kaimiņa centība mūs dabūt atpakaļ vecajā, labi zināmajā aplokā.:face-sad:
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:57
 citēt
Par.
avatar
Publicēts: 11.12.12 21:59
 citēt
Par. Mani pārliecina 2 argumenti. 1.) Eiro esot nedrošs? Varbūt, bet tad lai man parāda daudz drošākas valūtas. Lats varbūt ir tas drošākais?? Murgs pilnīgs. Lats pēc atjaunošanas ir piedzīvojis vairākus ļoti nopietnus uzbrukumus. Tas, ka Lats vēl nav nograuts, ir absolūts brīnums. Bet brīnumi nenotiek visu laiku. Vienreiz tā stundiņa pienāks, ja laikā netiksin pie Eiro. 2.) Vai kāds ir padomājis, kāpēc viņi tā ņaņčījas ar tiem trakajiem grieķiem un kāpēc tik vēsi ar mums. Šķiet, ka gandrīz neviens par to nedomā, jo visi jau bez domāšanas zina : "Neviens m''us nemīl, neviens mūs negrib, viņi tikai grib mūs iznīcināt :face-crying: :face-crying: :face-crying:" Un šitā visu laiku puņķi un asaras pa gaisu. Bet reālā starpība ir pavisam vienkārša - grieķiem ir Eiro, mums nav. Tas arī pamatā visu iztaisa. Grieķi ir savējie, tur iekšā, bet mēs esam ārā aukstumā pie durvīm, turklāt vēl pieķēdēti.
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:10
 citēt
Ja jau būtu viss tik vienkārši...Nav eiro vieni vienīgi labumi,tāpat ka pilnīgs ļaunums.Jautājums tikai, kas mūs, ieviešot eiro,trāpīs vairāk.Pat jāsāka būs EURO!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:13 labots
 citēt
GG:Par. Mani pārliecina 2 argumenti. 1.) Eiro esot nedrošs? Varbūt, bet tad lai man parāda daudz drošākas valūtas. Lats varbūt ir tas drošākais?? Murgs pilnīgs. Lats pēc atjaunošanas ir piedzīvojis vairākus ļoti nopietnus uzbrukumus. Tas, ka Lats vēl nav nograuts, ir absolūts brīnums. Bet brīnumi nenotiek visu laiku. Vienreiz tā stundiņa pienāks, ja laikā netiksin pie Eiro. 2.) Vai kāds ir padomājis, kāpēc viņi tā ņaņčījas ar tiem trakajiem grieķiem un kāpēc tik vēsi ar mums. Šķiet, ka gandrīz neviens par to nedomā, jo visi jau bez domāšanas zina : "Neviens m''us nemīl, neviens mūs negrib, viņi tikai grib mūs iznīcināt :face-crying: :face-crying: :face-crying:" Un šitā visu laiku puņķi un asaras pa gaisu. Bet reālā starpība ir pavisam vienkārša - grieķiem ir Eiro, mums nav. Tas arī pamatā visu iztaisa. Grieķi ir savējie, tur iekšā, bet mēs esam ārā aukstumā pie durvīm, turklāt vēl pieķēdēti.


...nevajag salīdzināt Grieķijas ekonomikas apjomus ar mūsējiem.Mēs diemžēl pat uz grieķu fona esam mazi un samērā neinteresanti ar eiro vai bez
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:37
 citēt
Jolan:
GG:Par. Mani pārliecina 2 argumenti. 1.) Eiro esot nedrošs? Varbūt, bet tad lai man parāda daudz drošākas valūtas. Lats varbūt ir tas drošākais?? Murgs pilnīgs. Lats pēc atjaunošanas ir piedzīvojis vairākus ļoti nopietnus uzbrukumus. Tas, ka Lats vēl nav nograuts, ir absolūts brīnums. Bet brīnumi nenotiek visu laiku. Vienreiz tā stundiņa pienāks, ja laikā netiksin pie Eiro. 2.) Vai kāds ir padomājis, kāpēc viņi tā ņaņčījas ar tiem trakajiem grieķiem un kāpēc tik vēsi ar mums. Šķiet, ka gandrīz neviens par to nedomā, jo visi jau bez domāšanas zina : "Neviens m''us nemīl, neviens mūs negrib, viņi tikai grib mūs iznīcināt :face-crying: :face-crying: :face-crying:" Un šitā visu laiku puņķi un asaras pa gaisu. Bet reālā starpība ir pavisam vienkārša - grieķiem ir Eiro, mums nav. Tas arī pamatā visu iztaisa. Grieķi ir savējie, tur iekšā, bet mēs esam ārā aukstumā pie durvīm, turklāt vēl pieķēdēti.


...nevajag salīdzināt Grieķijas ekonomikas apjomus ar mūsējiem.Mēs diemžēl pat uz grieķu fona esam mazi un samērā neinteresanti ar eiro vai bez


Jā, sava taisnība ir. Bet ne jau tikai lielums, ķēdes reakcija un prestīžs ir ārkārtīgi svarīgi. Ja mēs būtu Eiro zonā, tad mūsu krišana draudētu, ka raujam līdzi tos pašus grieķus, portugāļus uc PIGS. Tieši no šīm lietām Eiro diriģenti baidās visvairāk. Lielumam tur nav izšķiroša loma.
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:39
 citēt
j0e:Starp saviem draugiem retu zinu, kam gribas EIRO!


+124
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:39
 citēt
forelljjanka:Ja jau būtu viss tik vienkārši...Nav eiro vieni vienīgi labumi,tāpat ka pilnīgs ļaunums.Jautājums tikai, kas mūs, ieviešot eiro,trāpīs vairāk.Pat jāsāka būs EURO!:bad_smile:


Labprāt dzirdētu, kādi ļaunumi var nākt no Eiro! Varbūt es vēl pārdomāju.
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:41
 citēt
Par :big_smile:
avatar
Publicēts: 11.12.12 22:46
 citēt
par
avatar
Publicēts: 12.12.12 00:11
 citēt
ņemot vērā lata piesaisti eiro, kaut ko kunkstēt par eiro nedrošumu pretī liekot lata "stabilumu" ir mazliet tumsonīgi. Mēs jau esam eirozonā kopš 2005. gada. Ja eiro krīt, lats krīt - elementāri! Vienīgā atšķirība, ka katru reizi iepērkot preces no eiropas, mēs vēl atdodam mīļajām skandināvu, vācu un krievu banķelēm par konvertēšanu. Katru reizi, kad tādi kā lunis un es, kas saņem algu eirikos grib Latvijā kaut ko nopirkt, atkal banciņas uzvārās.

maz viņi mūs tīrījuši? Man pietiek, es PAR erio... ja tauta kliedz pret, tad uzskatu - arī šī piesaiste ir jārauj nost. Tad redzēsim cik tas latiņš būs vērts nākamajā rītā!

par inflāciju eiro ieviešanas rezultātā kunkstēt arī kaut kā neglīti - atcerieties, ka inflācija ir tiešā mērā tautas pirktspējas rādītājs - ja naudas tautai nav, nav kas baro inflāciju. Tikko kā tautai nauda sāk parādīties, darba spēks paliek izlepušāks, ražošanas cenas ceļas un līdz ar to arī gala ciparos parādās inflācija
avatar
Publicēts: 12.12.12 00:35
 citēt
par

tēmai varētu veltīt garu skaidrojumu, bet garus palagus jau vairums vispār neuztver :)
katrā ziņā tie, kuri ir pret, ir vai nu vientiesīši, kuri maz izprot mazas valsts ar nedrošu politisko platformu vietu un šodienas procesus to globālajā skatījumā , vai arī kā nesaskaņieši - atražo austrumos doto uzdevumu "stiprināt vāju stiprību ar stipru vājību" ....
avatar
Publicēts: 12.12.12 01:12
 citēt
par !
avatar
Publicēts: 12.12.12 01:25
 citēt
pret . jo nēesmu vēl informēts kādi plusi ir eiro pret latu.
avatar
Publicēts: 12.12.12 01:54
 citēt
f-foto:
Citagaisma:
+124


+12358132134


Pasaki kādi ir tavi draugi un mēs pateiksim kāds esi tu. :D


Vaards viennozīmīgi PAR EIRO!
avatar
Publicēts: 12.12.12 01:55
 citēt
zuhast:pret . jo nēesmu vēl informēts kādi plusi ir eiro pret latu.


Būs baigi labi!
V.

p.s. Tagad esi informēts.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. 8
  10. ...
  11. 41
  12. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):