forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 17.12.12 18:19 labots
 citēt
GunarsII:Apsveicu visus diskusijas dalībniekus! Prezidents Bērziņš, kurš līdz šim mēdza neizteikties nevienā valstiski svarīgā jautājumā, ir PAR eiro :www.delfi.lv... Ja atceramies, ka viņu ievēlēja SC un ZZS, tiešām pozitīvs pavērsiens!

Nu gan autoritāte.arī pats premjers un bankas prezidents ir par ātru eiro.
Aizmirsuši esam trekno gadu lejupslīdi,parex,krājbanku?Tik pozitīvi viedokļi bija visiem galvgalī.Man tā pārmērīgā centība rada šaubas vairāk,nekā pats eiro.
Tie iestarpinājumi-varētu,būtu jāvirzās,man šķiet,es pieļauju....pilnīgas atbildības kontekstā.
Un pievienojās 13% eiro atbalstītāju.
avatar
Publicēts: 17.12.12 18:36
 citēt
Haiduks:Nepiekrītu!!! Savā referātā aizmirsi to naudiņu, ko mēs samaksājam ceļu nodokļos, bet ceļi to lāgā neredz ... savu laiku T-kontrole deva skaitļus, ka ap 22% nonāk uz ceļa, pārējais pa kabatām :P


Lūk šis ir tipisks komentārs, ko gaidīju pēc referāta. Raksti ko rakstīdams, tik un tā viss nozagts.

Attiecīgi biju nenormāli izbrīnīts un pārsteigts par imgfoto komentāru - paldies, Tev Imgfoto!

Pārējie iet *irst - šajā oftopikā nevajag taisīt oftopika oftopiku! :P
avatar
Publicēts: 17.12.12 18:37
 citēt
ekoists:
Nu gan autoritāte.arī pats premjers un bankas prezidents ir par ātru eiro.

Nesaprati mani, tur jau tas paradokss, ka Bērziņš man nav autoritāte, no viņa es sagaidīju "nekādus" izteikumus tieši tāpat kā pirms valodu referenduma. Premjers, bankas prezidents un finanšu ministrs it īpaši man IR autoritātes.
avatar
Publicēts: 17.12.12 18:38
 citēt
imgfoto:
Schneider:Ko nu te murgo par Krievijas tirgiem un krievu naudu!
Aizmirsāt jau, ka Krievijas sanitārajos dienestos dažādu kaitīgu piedevu saturs ir atkarīgs no tirdzniecības partnervalstu politiskās līnijas? Ka ar Juščenko ievēlēšanu pēkšņi kļuva indīgs ukraiņu salo, bet ar Saakašvili - gruzīnu vīni un pat minerālūdens.
Un pašu pieredze - "Vaši šproti ješte sami", kad novāca no ielas braucamās daļas tos, kuri bloķēja caurbraukšanu pat ātrajiem.
Kamēr Maskava gribēs diktēt, kādiem pieminekļiem atrasties citu, neatkarīgu valstu galvaspilsētu centrā unkādā valodā tur runāt, par jebkādām savstarpēji izdevīgām ekonomiskām attiecībām tur nav ko runāt.


tieshi tāpēc gribētos dzirdēt konkrētu pasakumu plānu attiecihu normalizeshanai ar krieviju no haiduka!!!


Palasiet tuvo vēsturi- isšpļāva nikni pret krievu- šprotes ciet... vēl paraustīja aiz ūsām, vadi tukši, vēl iekoda, piegrieza gaļai... Mūsējie uzlika lielu akcīzi gāzei, krievs pateica, naf ko pelnīt ar mūsu produktu, un iešķieba cenu pa pilno.
Pirmais, lai attīstītos tirdzniecība ir jāciena otra tauta. Tāpat, kā Latvija ir nometusi PSRS , arī Krievija ir nometusi PSRS un ir cita- kapitālistiska valsts... un tagadējie nacionālisti kurina naidu, pasliktina valstu attiecības, bet bagātajam variet tikai iepūst, ciešam mēs.
Divi lielākie ienaidnieki, krievs un vācietis vairs naf ienaidnieki, par to liecina vads pa Baltijas jūru, un vācietis visiem mums parādīja pigu, nemākiet ar krievu sadzīvot, ciešiet, bet tirgošu jums visiem es :D
avatar
Publicēts: 17.12.12 18:41 labots
 citēt
Haiduks:
Kad mūsu politiķi sapratīs, ka tirgus uz austrumiem, un no tiem austrumiem uz rietumiem ir bezgalīgs...



Nav ilgi jāciešas - ievēlam Saskaņas centru un politiķi būs pareizie, kas visu sapratuši.

Tikai vienu lietu neesi ņēmis vērā - cik vasjas-vulgaris maciņā ir naudiņas? Lūk tā novērtē tirgu. Un šādi vērtējot, diemžēl sanāk, ka pndurvalstī Vācijā tirgus ir lielāks nekā visos lielajos austrumos. Jo austrumos tā naudas vienība uzkrājas pie lokālajiem cariem un mazais Vasja nepirks mūsu mantu (ņemot vēl vērā politisko situāciju, regulējumus, korupciju...

Korpupcijai vajag līgumus par nenromāli lieliem apjomiem, savādāk korupcijai nav izdevīgi riskēt.
avatar
Publicēts: 17.12.12 18:47
 citēt
Haiduks:
imgfoto:
tieshi tāpēc gribētos dzirdēt konkrētu pasakumu plānu attiecihu normalizeshanai ar krieviju no haiduka!!!


Palasiet tuvo vēsturi- isšpļāva nikni pret krievu- šprotes ciet... vēl paraustīja aiz ūsām, vadi tukši, vēl iekoda, piegrieza gaļai... Mūsējie uzlika lielu akcīzi gāzei, krievs pateica, naf ko pelnīt ar mūsu produktu, un iešķieba cenu pa pilno.
Pirmais, lai attīstītos tirdzniecība ir jāciena otra tauta. Tāpat, kā Latvija ir nometusi PSRS , arī Krievija ir nometusi PSRS un ir cita- kapitālistiska valsts... un tagadējie nacionālisti kurina naidu, pasliktina valstu attiecības, bet bagātajam variet tikai iepūst, ciešam mēs.
Divi lielākie ienaidnieki, krievs un vācietis vairs naf ienaidnieki, par to liecina vads pa Baltijas jūru, un vācietis visiem mums parādīja pigu, nemākiet ar krievu sadzīvot, ciešiet, bet tirgošu jums visiem es :D


Vēl neesi sapratis - dzīvo kaut kādos pagātnes murgos :D

Krievija ir kā ķēdes suns privātmājas pagalmā - tas visu laiku tagad nikni rej, bet ne no ķēdes var norauties, ne iekost. Atliek pieliekties pēc akmeņa un tas būs būdā iekšā.

TAs ir, Latvija ir vienotā tirgus sistēmā ar ES. Latvijas viss ražotais atbilst ES prasībām. Ja Latvijas ražojumiem tiek izvirzītas kaut kādas *uiņas, tad jāsniedz paskadrojums EK. Pēc paskaidrojuma uzreiz var norauties pa purslām, ka maz neliekas. Jo nevajag aizmirst - Krievju uztur Eiropas Savienība.

Attiecīgi nekādas sankcijas nav sen bijušas, ja neskaita tiko nesen saslimušo cūku karantīnu, ko droši vien krievi mēģināja fiksi uzlikt, lai savas tatas acīs nebūtu kaunā - klusi azotē parādīt pigu.
avatar
Publicēts: 17.12.12 19:08
 citēt
jo ilgāk šitais topiks karāsies pirmajā lapā, jo būs vairāk eiro piekritēju ..... nav laika, te regulāri un ilgstoši pakavēties, tāpēc disputos vairāk neiesaistīšos ... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 17.12.12 19:16 labots
 citēt
imgfoto:ja jau likums, saper, tā saka, tad kur skatās prokuratūra un nav ierosināta lieta pret prezi, kas izsludināja budžetu, neskatoties uz klaju tā pretlikumibu???


Likums par autoceļiem, 12. pants. Autoceļu finansēšana.
(4) Ja gadskārtējā valsts budžeta likumā nav noteikts citādi, Valsts autoceļu fonda programmai piešķirtais finansējums kārtējā gadā nedrīkst būt mazāks par plānotajiem valsts budžeta ieņēmumiem no transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa un mazāks par 80 procentiem no plānotajiem valsts budžeta ieņēmumiem no akcīzes nodokļa par naftas produktiem, kā arī mazāks par iepriekšējā budžeta gadā piešķirto.

Viss jau būtu skaisti, ja nesāktos ar tekstu "ja budžeta likumā nav noteikts citādi". Līdz art to viss tālak rakstītais ir šķidra diršana. Esmu lapns par mūsu likumdevēju meistarību.
avatar
Publicēts: 17.12.12 19:34
 citēt
f-foto:"Krieviju uztur Eiropas Savienība."

Pastāsti, kā Grieķija un Spānija, Kipra un Latvija ar savām kopkatla daļām uztur Krieviju.

Pastāsti, kā zviedrs, īrs vai francūzis pērk latviešu preces vienotajā tirgū, Pietiks ar 2, 3 piemēriem. Konkrētas preces.


Londonas lidostā ir vesels plaukts ar LB produkciju. Sākot no Moskovskaja un LB, beidzot ar melno balzāmu.
Var jau būt, ka 1) pircējs nav nedz īrs, nedz francūzis, nedz zviedrs, 2) var jau būt, ka LB vairs nav latviešu uzņēmums :)
avatar
Publicēts: 17.12.12 19:43 labots
 citēt
f-foto:

Pastāsti, kā zviedrs, īrs vai francūzis pērk latviešu preces vienotajā tirgū, Pietiks ar 2, 3 piemēriem. Konkrētas preces.


Varu tik minēt paša pieredzi Regulāri baucu strādāt - sniegt pakalpojumus Lietuvā un Igaunijā, retāk Somijā, Zviedrijā, Dānijā. 2. piemērs. Tie paši skandināvi un krievi ļoti regulāri ierodās LV, lai rīkotu savu kompāniju korporatīvos pasākumus Latvijā. Tērē ļoti pieklājīgas summas. Esam ļoti populāri pateicoties augstajai pakalpojumu kvalitātei un mērenajai cenai.
avatar
Publicēts: 17.12.12 19:55
 citēt
2) var jau būt, ka LB vairs nav latviešu uzņēmums :)
Sen jau nav.
avatar
Publicēts: 17.12.12 20:22
 citēt
Da ko var cepties, tas titāniks nogrims, pirms mūsu konsolidovski šā luksuskajītē(trešās klases) sev paredzētās vietas ieņems. Kā saka, "neraudi, atraitne, būs tev vēl bērni"....:face-grin:
Reku bagātā Kipra par defoltu stāsta.:face-smile:
avatar
Publicēts: 17.12.12 20:23
 citēt
Schneider:Ko nu te murgo par Krievijas tirgiem un krievu naudu!
Aizmirsāt jau, ka Krievijas sanitārajos dienestos dažādu kaitīgu piedevu saturs ir atkarīgs no tirdzniecības partnervalstu politiskās līnijas? Ka ar Juščenko ievēlēšanu pēkšņi kļuva indīgs ukraiņu salo, bet ar Saakašvili - gruzīnu vīni un pat minerālūdens.
Un pašu pieredze - "Vaši šproti ješte sami", kad novāca no ielas braucamās daļas tos, kuri bloķēja caurbraukšanu pat ātrajiem.
Kamēr Maskava gribēs diktēt, kādiem pieminekļiem atrasties citu, neatkarīgu valstu galvaspilsētu centrā unkādā valodā tur runāt, par jebkādām savstarpēji izdevīgām ekonomiskām attiecībām tur nav ko runāt.


+trekns miljons
avatar
Publicēts: 17.12.12 20:32
 citēt
avatar
Publicēts: 17.12.12 21:21 labots
 citēt
f-foto:"Krieviju uztur Eiropas Savienība."

Pastāsti, kā Grieķija un Spānija, Kipra un Latvija ar savām kopkatla daļām uztur Krieviju.

Pastāsti, kā zviedrs, īrs vai francūzis pērk latviešu preces vienotajā tirgū, Pietiks ar 2, 3 piemēriem. Konkrētas preces.



www.masoc.lv...
Skrollē uz vidu, mīļum.
avatar
Publicēts: 17.12.12 22:07
 citēt
Ja fotoGraferi par ekonograferiem kļūst, tad Bloga konkursā tik trīs bildes piedalās; Nekas traģisks, kopumā... BET ja Valsti sāk ĢeoGraferi, AntropoGraferi, un citādi frīki vadīt, tad pasaules gals vairs nav jāgaida, tas jau ir pienācis, vismaz vienai atsevišķi ņemtai, konkrētai valstij... Jauku visiem vakaru.:face-smile:
avatar
Publicēts: 17.12.12 22:33
 citēt
zheel, gaidīju konkrētus ieteikumus, ko dariit, sanjemu retrospekciju, kas bijis...sudigi
avatar
Publicēts: 17.12.12 22:40
 citēt
f-foto:Galvenie nozares eksporta tirgi



Vakara treniņam saskaiti valstis, kas ir ES.
Saskaiti valstis, kas nav ES.
Saskaiti valstis, kas maksā eiro.
Saskaiti valstis, kas nemaksā eiro.




Hmmm, Eiro gandrīz 50% !

Daudz...


Ak, jā piesaistītos pie Eiro arī saskaitīju.
avatar
Publicēts: 17.12.12 22:50
 citēt
Izdomāju vēl vienu iepriekš nepieminētu trūkumu ieviešot eiro.

PAr cik 1 eur ir 0,7 LVL, tad pēc Eiro ieviešanas veikalā visi cipariņu būs makteni lielāki. Pensionāriem tas būs ļoti traumējoši. Iespējams mums arī, jo ārzemēs mēs esam pieraduši cipariņus uztvert savādāk, ieejot RIMI, tas varētu būt jocīgi pirkt visas tās lietiņas par 1.ar kapeikām, ja iepriekš tās maksāja 0 ar kaut ko.

Un vienu papildus plusu izdomāju, ko neesmu citur pieminētu redzējis:

www.baltic-course.com...

Ja Leiši ieviesīs gadu vai divus vēlāk, tas mums dos zināmu priekšrocību krievu mafijas naudas apgūšanā :exciting:

Un, protams, arī baltijas biznesa ietvaros. Pastāv iespēja, ka šādi tādi Leišu uzņēmumi var pārbīdīties pie mums, tāpat kā latviesši pārbīdījās pie igauņiem - kam daudz mazu eiro-operāciju u.t.tt.
avatar
Publicēts: 18.12.12 08:42
 citēt
imgfoto:zheel, gaidīju konkrētus ieteikumus, ko dariit, sanjemu retrospekciju, kas bijis...sudigi

Ko darīt? Ir viens senču pārbaudīs risinājums. Strādāt. Skaidri apzinoties, ka atnācēji - jau atnākušie (pie varas esošie) daļu izaudzētā - sastrādātā atņems (koments 11 lapp, 16.12.12.). Nekad, ne pagātnē, ne pārredzamā nākotnē no tā strādājošam nav izdevies (neizdosies) izvairīties. Neraugoties uz esošo valstsvīru un nākošās valdības pretendentu sīrupaini saldajiem solījumiem.:face-sad: Galvenais dzīvē esot spēja atšķirt lietas,procesus. ko var izmainīt no tiem, kas mūsu centieniem tos izmainīt nekad nepakļausies.:face-smile:
avatar
Publicēts: 18.12.12 09:36 labots
 citēt
valdi, da es ne par to... haiduks teica, ka ja mūsu politikanji sakartotu lietas ar austrumu kaiminju...taaadi tirgi pavērtos. pajautāju dazhus konkrētus punktus, kas jādara uz priekshu....jau otro dienu klusums
avatar
Publicēts: 18.12.12 09:39
 citēt
par eiro faktiski arī tikai konvertacija un latvju optimisms, kas robezhojas ar debilitati( valda uzskats, ka dalība eiro stabilizācijas fonda mums izmaksas tikai 150 miljonus eouro) ... man personīgi šķiet, ka pavilksies uz 2 miljardi, ceru ka kljudos
avatar
Publicēts: 18.12.12 09:50 labots
 citēt
nonjemu savas bazhas...man pieleca, beidzot! mums tachu ir latvijas bankas rezerves, tur pietiks mūsu dalībai kodola eiropā. 2 miljardi kipras glabshanai mums ir spichka.
vārdu sakot es mainu orientāciju un esmu PAR ...
avatar
Publicēts: 18.12.12 09:58
 citēt
imgfoto:valdi, da es ne par to... haiduks teica, ka ja mūsu politikanji sakartotu lietas ar austrumu kaiminju...taaadi tirgi pavērtos. pajautāju dazhus konkrētus punktus, kas jādara uz priekshu....jau otro dienu klusums


Man liekas, ka es atbildēju- jāciena kaimiņvalsts. Atkārtošu pamatdomu- cite
"Pirmais, lai attīstītos tirdzniecība ir jāciena otra tauta. Tāpat, kā Latvija ir nometusi PSRS , arī Krievija ir nometusi PSRS un ir cita- kapitālistiska valsts..."
avatar
Publicēts: 18.12.12 10:21
 citēt
bljaaviens....
ko konkrēti būtu jādara, lai uzlabotu attiecības?
tu tak neesi politikanis, vari pateikt tieshi...nu kaut divas. kojkretas lietas!
citādi tāda tuksha dirshana sanāk par iespējām kko uzlabot;)
variants: mūsu ārlietu ministrs nostājas zilupes krastā, cūka ka ezis, un mauro, dūri pie pupiem sisdams:" mi vas, makj vashu, uvozhaaajeeeemmmm!" derētu?
avatar
Publicēts: 18.12.12 11:15 labots
 citēt
f-foto:Šodien presē:

" Latvijas parāds 2011.gadā palielinājās par 267,88 miljoniem latu.

Valsts parāds 2012. g. novembra beigās bija 5,378 miljardi latu, un kopš gada sākuma tas audzis par 170,889 miljoniem latu."

Neredzu šeit tiešu sakaru ar eiro ieviešanu vai neieviešanu. Bet panikas celšanai arodbiedrības sapulcē teksts noderīgs.

P.S. % vairs neskaitu, palikuši jau tikai vairs daži pendeļu sitēji...
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:21 labots
 citēt
f-foto:Somijas prese, starp citu, bija aprēķinājusi, ka pie nelabvēlīga notikumu attīstības scenārija Somijas izmaksas varētu pat dubultoties - no 13 miljardiem eiro šobrīd līdz pat 28 miljardiem eiro. Tas nozīmē, ka arī Latvijai problēmu gadījumā šie skaitļi teorētiski varētu pārtapt pat par 3im, 4iem vai pat vairāk miljardiem eiro."


Vai Somijas prese ir aprēķinājusi šāda scenārija varbūtību? Pēc kādas metodes?

Tur vēl pusis raksta: pat, ja gadījumā Latvijai būs nepieciešama palīdzība, mēs naudu nevis saņemsim, bet gan aizņemsimies ar visām izrietošajām sekām"

Tātad, ja LV iemaksās to garantijas papildus daļu, lai glābtu Spāniju, tā nebūs iemaksa, bet aizdevums. Vai arī Spānijai un LV būs dažādi noteikumi?
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:24
 citēt
GunarsII:
f-foto:Šodien presē:

" Latvijas parāds 2011.gadā palielinājās par 267,88 miljoniem latu.

Valsts parāds 2012. g. novembra beigās bija 5,378 miljardi latu, un kopš gada sākuma tas audzis par 170,889 miljoniem latu."

Neredzu šeit tiešu sakaru ar eiro ieviešanu vai neieviešanu. Bet panikas celšanai arodbiedrības sapulcē teksts noderīgs.

P.S. % vairs neskaitu, palikuši jau tikai vairs daži pendeļu sitēji...
Kā tā ,neredzi?Parādam jāpieaug par tik EUR ,cik jāiemakša stabilizācijas fondā!Un tas savukārt ir tas,par ko,manuprāt ,ir jāpacīnās,t.i.Latvija fondā maksā tad ,kad tikusi galā ar savu parādu,nevis aizņemas vēl,lai palīdzetu citiem!
Tu tāds nopietns un sakarīgs cilēks,Tev arī liekas ka paziņojums par EUR iespējamo maiņas kursu 2013.g.vidū(Latvijai izpildot Mārstrihtas kritērijus)ir iespējams ar atrunām,Varētu būt,es patreiz neredzu un t.t.nenosaucot KONKRĒTUS iemeslus kas to tomēr varētu mainīt???Tu stādies priekšā kas notiks ,ja kāds pseidospecs Ventspilī papļurkstēs vienā bŗīdi,EUR mainīos pēc cita kursa!?!?!:cry:
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:25
 citēt
f-foto:janisogsts.lv...

"Tas viss neviļus atgādina Finanšu ministrijas savulaik izstrādāto Makroekonomiskās attīstības un fiskālās politikas ietvaru 2008.-2010.gadam, kas, cita starpā, paredzēja 2008., 2009, 2010. gadā IKP pieauguma stabilizēšanos ~ +7.5% apmērā!"

"Ja mēs skatamies uz šo brīdi, tad piem. Igaunijas garantiju daļa ir 1.3 miljardi eiro. Latvijas daļa uz šo brīdi, visticamāk, būtu ap 1.5 miljardiem eiro. Taču šie skaitļi nav galīgie, jo gadījumā, ja situācija Eiropā saasinās un ESM ir nepieciešami papildus līdzekļi, tie tiks pieprasīti no dalībvalsts.

Kipra ir jauns piemērs!

Šāda situācija var arī rasties brīdī, kad kāda liela valsts (piem. Spānija) paprasa palīdzību, tādējādi automātiski izstājoties no ESM ‘donorvalsts’ rindām. Somijas prese, starp citu, bija aprēķinājusi, ka pie nelabvēlīga notikumu attīstības scenārija Somijas izmaksas varētu pat dubultoties - no 13 miljardiem eiro šobrīd līdz pat 28 miljardiem eiro. Tas nozīmē, ka arī Latvijai problēmu gadījumā šie skaitļi teorētiski varētu pārtapt pat par 3im, 4iem vai pat vairāk miljardiem eiro."

http://www.zerohedge.com/news/bring-out-your-dead-ubs-quantifies-costs-euro-break-warns-collapse-banking-system-and-civil-war


POFIG mees esam par euro!!!!
aiznjemsimies 5 miljardi eiro un sanjemsim dividentes, ka te viens intiligents cilvēks teica + pelnisim uz procentiem;)
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:30
 citēt
Eiro ir slikts. Eiro grib ieviest tikai tāpēc, lai mēs neuzzinātu, ka eiro neieviešot, 2014. gada 2. janvārī Latvijā minimālā alga pecelsies līdz 600 Ls, cenas saglabāsies tagadējā līmenī, un beidzt, beidzot, padzīvosim kā cilvēki.
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:31
 citēt
sapper, nu es jau ar saku, nav probleemu.... kas mums.... shpichka dubultot valsts ārējo parādu! ;)
vai arii....visas lb valūtas rezerves atdod citiem...sīkums, bet patīkami;)
zbmono, tak teica, ka igaunijai nebija 2 mljrdi jāiemaksā, tātad tā ir dezinformācija...kremlja izdomājumi vot...!

mēs par eiro!
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:38
 citēt
f-foto, piedod, atvaino, bet būdā iekšā, muti ciet.
Te ir Eliks, te ir Shadow - ja viņi teiks, ka kaut kur blogā nedrīkstu iet un rakstīt, tad viņus man būs pamats paklausīt.
Tu labāk gan liec bildes, jo rakstīt Tev ne īpaši sanāk.... NU ok, rakstīt vēl tā, ar domāšanu problēmas...
avatar
Publicēts: 18.12.12 12:48
 citēt
f-foto:janisogsts.lv...

"Tas viss neviļus atgādina Finanšu ministrijas savulaik izstrādāto Makroekonomiskās attīstības un fiskālās politikas ietvaru 2008.-2010.gadam, kas, cita starpā, paredzēja 2008., 2009, 2010. gadā IKP pieauguma stabilizēšanos ~ +7.5% apmērā!"

"Ja mēs skatamies uz šo brīdi, tad piem. Igaunijas garantiju daļa ir 1.3 miljardi eiro. Latvijas daļa uz šo brīdi, visticamāk, būtu ap 1.5 miljardiem eiro. Taču šie skaitļi nav galīgie, jo gadījumā, ja situācija Eiropā saasinās un ESM ir nepieciešami papildus līdzekļi, tie tiks pieprasīti no dalībvalsts.

Kipra ir jauns piemērs!

Šāda situācija var arī rasties brīdī, kad kāda liela valsts (piem. Spānija) paprasa palīdzību, tādējādi automātiski izstājoties no ESM ‘donorvalsts’ rindām. Somijas prese, starp citu, bija aprēķinājusi, ka pie nelabvēlīga notikumu attīstības scenārija Somijas izmaksas varētu pat dubultoties - no 13 miljardiem eiro šobrīd līdz pat 28 miljardiem eiro. Tas nozīmē, ka arī Latvijai problēmu gadījumā šie skaitļi teorētiski varētu pārtapt pat par 3im, 4iem vai pat vairāk miljardiem eiro."

http://www.zerohedge.com/news/bring-out-your-dead-ubs-quantifies-costs-euro-break-warns-collapse-banking-system-and-civil-war


Šis izklausās ticami... :D
Ja Latvijai gada budžets ir 5 milijardi latu (rupji rēķinot 7 milijardi eur), tad tā ir normāla prakse pusi no budžeta maksāt tajā stabilizācijas fondā. :D
avatar
Publicēts: 18.12.12 13:26
 citēt
f-foto:
GunarsII: Neredzu šeit tiešu sakaru ar eiro ieviešanu vai neieviešanu. Bet panikas celšanai arodbiedrības sapulcē teksts noderīgs.

P.S. % vairs neskaitu, palikuši jau tikai vairs daži pendeļu sitēji...


Faktu izpušķošana un vājredzības simulēšana te neko diemžēl nedos.

Arodbiedrības Latvijā ir lielā mērā butaforija vai organizācija ar darbinieku tūrisma organizēšanas funkcijām.

Īsumā vienkārši: "veiksmes stāsts" turpina slīgt arvien dziļāk parādu un demogrāfijas bedrē, kamēr dopingoti bundzinieki bedres malā sit plaukstas. Te nav pieskaitīts decembra aizņēmums.


Vispār jau, ja tā pavisam dziļi visu izanalizē, tad pie Rīgas krievu daudzskaitliskuma arī Eiro ir vainīgs! Gan pie parādiem, gan pie krieviem. :what:
avatar
Publicēts: 18.12.12 13:28
 citēt
f-foto:Bzh, cik Tu neuzmanīgs.

Palasi tās LB dzejas rindas, kas sākas ar IETAUPĪJUMS, IEGUVUMS. Ietaupījums tieši attiecas uz budžetu. Ietaupījums ir līdzekļi ar + zīmi, kas budžetu papildina. Ja Tu no savas algas, citiem ienākumiem vai dividendēm ietaupi 10 Ls, tie ir + 10 Ls, kurus var izčurāt viskijā.

Tātad Tu piemirsti šo summu pieskaitīt Latvijas gada budžetam.


Tikai tā mēs varam saglabāt savu nacionālo valsti un tīru vidi!
Vajag atdot visu budžetu Eiropai - krievi Rīgā un Daugavpilī paši badā nomirs, laukos pa kādam latvietim un zirdziņam vvēl atradīsies. Tie izdzīvos un cels jaunu valsti. ;-)
avatar
Publicēts: 18.12.12 14:23
 citēt
f-foto:Krievi ne tikai nenomirs badā, kā Tu to labi zini...

Kaut vai autotransporta pārvadājumi. ~ 15% no biznesa Latvijā un apt. tikpat liels devums budžetam, ja pareizi atminos. Kam tās firmas pieder, kurp iet autoceļu pārvadājumi?


A šogad 16.marts iekrīt sestdienā - gan protestētāji, gan gājiena dalībnieki būs aktīvāki kā citus gadus!

Attiecīgi... Российский МИД негодует из закрывает рубеж с Латвией! :exciting:
avatar
Publicēts: 18.12.12 15:00
 citēt
Vēl kāds viedoklis: www.delfi.lv...
avatar
Publicēts: 18.12.12 15:28
 citēt
Dīvaini,bet pamatā eiro grib ieviest tieši baņķieri,paši nesavtīgākie ļaudis.
avatar
Publicēts: 18.12.12 15:37
 citēt
GunarsII:Vēl kāds viedoklis: [url=http://www.delfi.lv/news/comment/comment/martins-bitans-eiro-bus-ka-lats-tikai-labaks.d?id=42912224


ko]http://www.delfi.lv/news/comment/comment/martins-bitans-eiro-bus-ka-lats-tikai-labaks.d?id=42912224

ko[/url] Tu doma par iespēju, ka mums visiem nāksies aiznjemties lai aizdotu tālāk vismaz 1,5miljardus latu?
vai tas ir konvertacijas izdevumu un banku pelnjas vērts?
avatar
Publicēts: 18.12.12 15:42 labots
 citēt
Vaards:
f-foto:Krievi ne tikai nenomirs badā, kā Tu to labi zini...

Kaut vai autotransporta pārvadājumi. ~ 15% no biznesa Latvijā un apt. tikpat liels devums budžetam, ja pareizi atminos. Kam tās firmas pieder, kurp iet autoceļu pārvadājumi?


A šogad 16.marts iekrīt sestdienā - gan protestētāji, gan gājiena dalībnieki būs aktīvāki kā citus gadus!

Attiecīgi... Российский МИД негодует из закрывает рубеж с Латвией! :exciting:


Laikam Latvija ir tā retā valsts, kur var svešas valsts karaspēka vectēvi maršēt. Vācu armijas liktos ziedus pie Brīvības pieminekļa es neuztveru, kā pateicību Latvijas valstij. Piemiņas vietās- ot tās ir kritušo cīnītāju godīga atceres vietas. Politisko pompu nerada šie vecie , brašie vīri, bet pajauni cilvēki, kuriem no pompas atlec kumos :(
Tieši tāda pat man būtu nostāja, ja 9.maijā pie Brīvības pieminekļa kievu armija liktu ziedus !!!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):