forum.gif
Par eiro.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Par eiro.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16
  11. 17
  12. ...
  13. 41
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 30.12.12 11:10
 citēt
par tālu rac. iespējams ka tā vēlies, bet nepiepildīsies Tava griba... Latvijā būs tikai viena valoda
avatar
Publicēts: 30.12.12 11:18
 citēt
rg_:par tālu rac. iespējams ka tā vēlies, bet nepiepildīsies Tava griba... Latvijā būs tikai viena valoda


...un kas par iemeslu neieviest angļu valodu kā otro???
avatar
Publicēts: 30.12.12 11:41
 citēt
chukmasoff_f:
Rodas jautājums, kapēc tad mēs tā gribējām izrauties no PSRS un iegūt savu karogu, ģerboni, valūtu, lai paejot 20 gadiem vienu no šiem atribūtiem pazaudētu, un kurš tad būs nākošais...?


vispār jau tika atjaunota valsts. karogs, ģērbonis, himna nāca kā neobligāta piedeva. sekojot tavam apgalvojumam, ja cccp laikā mums būtu vecā himna un karogs, mēs būtu izrāvušies no kaut kurienes? ;)

valūta pirmos gadus bija krievu rublis, pēc tam Latvijas rublis un lats parādījas tikai 1993. gadā. tas netika atjaunots kā valsts simbols.
avatar
Publicēts: 30.12.12 11:59
 citēt
Nebrīnos vairs par 40.gadu....
Nav latviešiem vienotības un mugurkaula.
Eltoooon!
avatar
Publicēts: 30.12.12 12:13
 citēt
letins: Varbūt kāds var ko konstruktīvu, optimistiskāku vēstīt, izņemot personiskus provokatīvus uzbraucienus? :)- Saņemieties, Tautieši,pagaidām :) Varbūt vienam otru labāk uzmundrināt, nevis nopelt, katrs savu personīgo ambīciju celšanas dēļ? :)


Turies, vecīt!
Bez simbola kabatā būs ļoti grūti! :face-grin:
avatar
Publicēts: 30.12.12 12:21
 citēt
chukmasoff_f:
rg_:cita starpā, PAR EURO!!!!!!!!!!!!!


Labi, ko vienkarš LV pilsonis iegūst ar eiru ieviešanu? Vot pamato?
Vairāk naudas būs cilvēkiem?
Labāk dzīvosim?
Man paziņa dzīvo igauņos, no eira ieviešanas brīža nekādu labumu neesot pamanijis...
Tie kuri ar kājām sper zemes gaisā lai ātrāk LV nomainītu latu pret eiru, ir dzimtenes nodevēji, jo viņiem naceonālā valūta neko nenozīmē, līdz ar to nenozīmē LV valstiskums kā tāds jo tas ir pirmais solis pie naceonālās identitātes zaudēšanas.
Un laikam jav latvijā ražotai produkcijai kad uzliek virsu Made in EU, labāk izskatās ne kā Made in Latvia, jo laikam jav kauns par savu piederību šai zemei.


Tev apsveikums! ;-)
www.facebook.com...
avatar
Publicēts: 30.12.12 12:47 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:09
 citēt
talavietis:
jo kurss ir nesamērīgi augsts un slēpti devalvēts.


par šo apgalvojumu tu nešaubīgi vari prasīt kādu prēmiju oikonomikā. domāju, ka pat nobeli.
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:12
 citēt
zbmono:
talavietis:
jo kurss ir nesamērīgi augsts un slēpti devalvēts.


par šo apgalvojumu tu nešaubīgi vari prasīt kādu prēmiju oikonomikā. domāju, ka pat nobeli.


Ek, nozagi pērli. Gribēju Tālavietim pavaicāt detalizētāku skaidrojumu par šiem diviem atsevišķi un arī to korelāciju:


1. kurss ir nesamērīgi augsts.
2. slēpti devalvēts.
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:16
 citēt
Vaards:
Ek, nozagi pērli.


you snooze, you loose :D

spameri, esi pazaudējis krampi :face-kiss:
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:33 labots
 citēt
...
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:37
 citēt
talavietis:Nauda ir viens no valsts simboliem un nekur nespruksi, kaut gan par latu Rietumos no paša sākuma esmu dzirdējis tikai nievas, jo kurss ir nesamērīgi augsts un slēpti devalvēts.

pilnīgi varam aizmirst par devalvācijas iespēju kā tādu (kam tā un ko dod, neskaidrošu)

strādājošie latvieši Anglijā, Dānijā, Zviedrijā un Šveicē var būt zaudētāji pie euro kritiena. Par euro krīzi tā kā vēl nevar aizmirst, jo pēc Jaunā gada tiek pumpēts euro atkal iekšā Grieķijā..

www.handelsblatt.com...

Piesaukt Kabanovu šeit tomēr nebūtu vietā, lai arī kāda nebūtu viņa vēlme. Tad jau sanāk, ka poļi, čehi, zviedri, dāņi, angļi un kam tur vēl nepiesaistītais kurss pie euro, vispār ir kabanova absolūti piekritēji?



Nemuldi šoferīt, bet mini kaut vienu saprātīgu argumentu lai saglabātu latu...
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:41 labots
 citēt
rg_:
talavietis:Nauda ir viens no valsts simboliem un nekur nespruksi, kaut gan par latu Rietumos no paša sākuma esmu dzirdējis tikai nievas, jo kurss ir nesamērīgi augsts un slēpti devalvēts.

pilnīgi varam aizmirst par devalvācijas iespēju kā tādu (kam tā un ko dod, neskaidrošu)

strādājošie latvieši Anglijā, Dānijā, Zviedrijā un Šveicē var būt zaudētāji pie euro kritiena. Par euro krīzi tā kā vēl nevar aizmirst, jo pēc Jaunā gada tiek pumpēts euro atkal iekšā Grieķijā..

www.handelsblatt.com...

Piesaukt Kabanovu šeit tomēr nebūtu vietā, lai arī kāda nebūtu viņa vēlme. Tad jau sanāk, ka poļi, čehi, zviedri, dāņi, angļi un kam tur vēl nepiesaistītais kurss pie euro, vispār ir kabanova absolūti piekritēji?



Nemuldi šoferīt, bet mini kaut vienu saprātīgu argumentu lai saglabātu latu...


------------
forši argumenti, `"šoferīt"! Tas ir viss kas no Tavas puses? To sauc par diskusijas kultūru?

Kas attiecas uz saglabāt, tad es starp citu jau iepriekš pateicu, ka esmu par euro. Tikai redzz, diskutēt vajag otru nesaucot par krāniņu... bet te tādu maz, lai arī kāda tēma nebūtu.

varbūt kāds var izskaidrot, kāpēc Šveicē nav euro, bet tieši otrādi, vēl pastāv paralēlnauda WIR, kas ir vēl vairāk šauri noslēgta norēķina zona?
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:44
 citēt
vai tad neesi šoferītis?!
avatar
Publicēts: 30.12.12 13:53
 citēt
es atvainojos par personisko uzbraucienu, -talavietis-, bet kurā brīdī man būtu jāizpatīk un jāmēģina iedziļināties manas zemes ienaidniku filosofijā, to es nesapratīšu
avatar
Publicēts: 30.12.12 15:59
 citēt
rg_:es atvainojos par personisko uzbraucienu, -talavietis-, bet kurā brīdī man būtu jāizpatīk un jāmēģina iedziļināties manas zemes ienaidniku filosofijā, to es nesapratīšu


rg_:
talavietis:Nauda ir viens no valsts simboliem un nekur nespruksi, kaut gan par latu Rietumos no paša sākuma esmu dzirdējis tikai nievas, jo kurss ir nesamērīgi augsts un slēpti devalvēts.

pilnīgi varam aizmirst par devalvācijas iespēju kā tādu (kam tā un ko dod, neskaidrošu)

strādājošie latvieši Anglijā, Dānijā, Zviedrijā un Šveicē var būt zaudētāji pie euro kritiena. Par euro krīzi tā kā vēl nevar aizmirst, jo pēc Jaunā gada tiek pumpēts euro atkal iekšā Grieķijā..

www.handelsblatt.com...

Piesaukt Kabanovu šeit tomēr nebūtu vietā, lai arī kāda nebūtu viņa vēlme. Tad jau sanāk, ka poļi, čehi, zviedri, dāņi, angļi un kam tur vēl nepiesaistītais kurss pie euro, vispār ir kabanova absolūti piekritēji?



Nemuldi šoferīt, bet mini kaut vienu saprātīgu argumentu lai saglabātu latu...


...pēc tāda teksta,gribās uzšaut pa austprātīgo mūli un neielaisties nekādās diskusijās.Patriots hrenova,ibio.:anger:
avatar
Publicēts: 30.12.12 16:34
 citēt
ziņoju:

biju uz bankomātu, noņēmu euro, pastaigāju pa igauņu veikaliem. Igauņiem cenas nedaudz augstākas pakāpušas, nebiju kādu laiku bijis, bet arī LV pusē cēlušās. Piesaistīja dīzeļdegvielas cena, kura bija akurāt kā pēdējo reizi Vācijā pirms nedēļas. Mums degviela būs lētāka tomēr.
Aizvēries apavu veikals, vēl virkne mazo veikaliņu telpas tukšas gan Selver gan Rimi paspārnē... ja jāsaka, cenas protams viscaur augstākas, bet vilina tas, ka asortiments nedaudz atšķiras un atlaižu precēm cena pieņemama..
avatar
Publicēts: 30.12.12 17:10
 citēt
talavietis:

-------------------

paskaidrošu, ko ar devalvāciju domāju. Ja pirms gandrīz 20 gadiem es par analogu darbu saņēmu 15 Ls un šodien 500 Ls, tad jāsaka ne jau tikai cenas kāpa, bet arī nauda tika drukāta un kas tad šī ir, ja nav slēpta devalvācija būtībā?

------------------------


To sauc nevis par devalvāciju, bet inflāciju.

Un tas nav viens un tas pats.
avatar
Publicēts: 30.12.12 17:12
 citēt
Esmu ar mieru derēt, kad pāriesim uz eiro, cenas pat nedaudz kritīsies. Kāpēc. Jūtama (varbūt slepena valsts un lieltirgotāju vienošanās) pašlaik nemanāma cenu celšanās, un diezgan ievērojami. Šodien Rimi siltā virtuve bija 5.99 kg, kad vasarā vēl brīvi pirku līdzņemšanai uz izbraucienu 3.75- 4.99. Ļoti daudz kam cenas kāpj visu laiku. Tās būs sasniegušas patieso pieaugumu + kādus 30%, un pēc eiro ieviešanas tiks ideāli matemātiski pārrēķinātas, un ar lielu pompu nolaidīs 10 :% :D
Tā eiro piekritēji(uzspiedēji) veiks īpašu AKCIJU... pirms vēļēšanu solījumu grozā :D
avatar
Publicēts: 30.12.12 17:13
 citēt
zbmono:
talavietis:

-------------------

paskaidrošu, ko ar devalvāciju domāju. Ja pirms gandrīz 20 gadiem es par analogu darbu saņēmu 15 Ls un šodien 500 Ls, tad jāsaka ne jau tikai cenas kāpa, bet arī nauda tika drukāta un kas tad šī ir, ja nav slēpta devalvācija būtībā?

------------------------


To sauc nevis par devalvāciju, bet inflāciju.

Un tas nav viens un tas pats.


-----------
inflācija ir cenu celšanās, kā saprotu, bet ja paceļ nodokļus, tad kas ir tas?
avatar
Publicēts: 30.12.12 17:14
 citēt
zbmono:
talavietis:

-------------------

paskaidrošu, ko ar devalvāciju domāju. Ja pirms gandrīz 20 gadiem es par analogu darbu saņēmu 15 Ls un šodien 500 Ls, tad jāsaka ne jau tikai cenas kāpa, bet arī nauda tika drukāta un kas tad šī ir, ja nav slēpta devalvācija būtībā?

------------------------


To sauc nevis par devalvāciju, bet inflāciju.

Un tas nav viens un tas pats.


Šito gan sauc par algas pielikumu. Inflācija ir, ka cenas aug, bet pelni tikpat- tas ir ka arvien tukšāku groziņu vari nopirkt par to pašu darbu :D
avatar
Publicēts: 30.12.12 17:15
 citēt
talavietis:
zbmono:
To sauc nevis par devalvāciju, bet inflāciju.

Un tas nav viens un tas pats.


-----------
inflācija ir cenu celšanās, kā saprotu, bet ja paceļ nodokļus, tad kas ir tas?


Ar likumu pieņemts apzināts valsts rekets pret tiem, kas šo valsti iebalsoja :P
avatar
Publicēts: 30.12.12 18:22
 citēt
Jolan:
rg_:es atvainojos par personisko uzbraucienu, -talavietis-, bet kurā brīdī man būtu jāizpatīk un jāmēģina iedziļināties manas zemes ienaidniku filosofijā, to es nesapratīšu


rg_:

Nemuldi šoferīt, bet mini kaut vienu saprātīgu argumentu lai saglabātu latu...


...pēc tāda teksta,gribās uzšaut pa austprātīgo mūli un neielaisties nekādās diskusijās.Patriots hrenova,ibio.:anger:


pēc šitādiem tekstiem raksti PM, ja vien neesi mīkstais
avatar
Publicēts: 30.12.12 18:31
 citēt
...

ja nepiedzimstam kādā asinsatriebību atkarīgā zemē, tad varam teikt, ka esam tiešām pēc definīcijas balta lapa, bez ienaidniekiem un tā visa mūža garumā mēs cenšamies savākt nevis draaugus, bet ienaidniekus... un dzīvi beidzam ar saujiņu pavadītāju...
avatar
Publicēts: 30.12.12 19:00
 citēt
Haiduks:Esmu ar mieru derēt, kad pāriesim uz eiro, cenas pat nedaudz kritīsies. Kāpēc. Jūtama (varbūt slepena valsts un lieltirgotāju vienošanās) pašlaik nemanāma cenu celšanās, un diezgan ievērojami. Šodien Rimi siltā virtuve bija 5.99 kg, kad vasarā vēl brīvi pirku līdzņemšanai uz izbraucienu 3.75- 4.99. Ļoti daudz kam cenas kāpj visu laiku. Tās būs sasniegušas patieso pieaugumu + kādus 30%, un pēc eiro ieviešanas tiks ideāli matemātiski pārrēķinātas, un ar lielu pompu nolaidīs 10 :% :D
Tā eiro piekritēji(uzspiedēji) veiks īpašu AKCIJU... pirms vēļēšanu solījumu grozā :D


Pasaules valdība to visu tā ir saorganizējusi!
Visi ir vienojušies un tā tam būs būt ;-)
avatar
Publicēts: 30.12.12 19:03
 citēt
masoni, jau sen visu izlēmuši .... tie ir visur, emblēma pat uz dolāra .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 30.12.12 19:15
 citēt
rg_:
Jolan:

...pēc tāda teksta,gribās uzšaut pa austprātīgo mūli un neielaisties nekādās diskusijās.Patriots hrenova,ibio.:anger:


pēc šitādiem tekstiem raksti PM, ja vien neesi mīkstais


Ar dūrēm neviens vēl taisnību naf pierādijis, bet stulbumu gan... kad smadzenes nestrādā, acis pielīst asinīm un sāk kustēties rokas. Parasti gan tikai mutes bajāri sola... jo domā, ka ir ar trim dzīvībām, kā videospēlītēs :P
avatar
Publicēts: 30.12.12 19:52
 citēt
Kāpēc Eiro JĀ!

www.mk.gov.lv...
avatar
Publicēts: 30.12.12 20:04
 citēt
wibi:Kāpēc Eiro JĀ!

http://www.mk.gov.lv/files/eiro_infografiika_final.pdf


??? :D :D :D
Cite: "Nevienā no 5 jaunajām eirozonas
dalībvalstīm nav noticis nozīmīgs cenu
kāpums. Uz eiro pārejas rēķina cenas neaug
vairāk par 0.2-0.3% (ieviešanas tehniskās
izmaksas), t.i. no 10 LVL tie ir 2-3 santīmi."

Igauņi runā savādāk :D

cite:
"„Devalvācijas rēgs biedē pašus un aizbiedē
investorus no Latvijas!” Tie ir neauglīgi
periodi, kas sastindzina ekonomiku,
ražošanu, tiek zaudēts laiks, ienākumi, % darbavietas. Eiro šo rēgu aizslauka."

Pareizi, jo nebūs vairs lata, ko devalvās... TAGAD DEVALVĒS EIRO :D
avatar
Publicēts: 30.12.12 20:15
 citēt
nav tas svaigākais, bet var redzēt cik euro zonas valstu un cik procentuāli ..


www.likumi.lv...
avatar
Publicēts: 30.12.12 20:18
 citēt
??? ko rāda tava ieliktā tabula?
avatar
Publicēts: 30.12.12 20:22
 citēt
Haiduks:
Igauņi runā savādāk :D


nevajag. igauņi man pirms 2 nedēļām teica to pašu - cenas auga par procentu desmitdaļām nevis 15% kā te dažs labs pašpasludināts oikonomists cenšas iegalvot.
avatar
Publicēts: 30.12.12 21:40
 citēt
wibi:Kāpēc Eiro JĀ!

http://www.mk.gov.lv/files/eiro_infografiika_final.pdf


Nu skaisti, tikai tas vis ir tik virspusēji posetīvi paskaidrots, kā jeb kurā bankā, ka ņem tikai kredītu, a atdot vajadzēs tik ļoti maz, bet gala rezultatā summa pieaug trīskārši.

Interesanti, kapēc Briti , tik sen ir ES, bet no savas valūtas nav atteikušies?
avatar
Publicēts: 30.12.12 22:13
 citēt
Vaards:

Pasaules valdība to visu tā ir saorganizējusi!
Visi ir vienojušies un tā tam būs būt ;-)


Un vēl no lidmašīnām mums kaisa virsū indīgu ķīmju, sk. chemtrails :D
avatar
Publicēts: 30.12.12 22:28
 citēt
Palasu Sapper tekstus, un rodas jautājums- kāpēc? Kāpēc tā raksta, tēlo baigo Latvijas patriotu, kaut gan viņs ir PSRS pilsonis . Latvijai zvērestu naf devis!!!Jā, nu PSRS vairs naf, bet īsts Latvijas pilsonis viņs naf (tāpat , kā es :P ). Tad kāpēc tādi tavi, Sapper, teksti, ar tādu pārākuma sajūtu, ar tādu degsmi (savu laiku teicām- bez ziepēm tādi lien). Vai gadījumā nespīd tavi dati čekas maisos?
Man tu pusīt nevari neko pārmest- es arī to nenoliedzu- dzimis esmu 1951. gadā pie Staļina valdīšanas, kā PSRS pilsonis- 18 gadus vēlāk devu zvērestu, būt uzticīgs tai valstij. Un es to netaisos noliegt, kā tu tagad dari :D
Varbūt vari minēt, kādus varoņdarbus tai valstī par brīvu Latviju veici??? Pastāsti, kurā tieši vietā barikādēs biji?
Vai esi dziedājis- Te ir mana tēvu zeme...
... par jūda grašiem ne tikai latu iztirgosi, visu tādi kā tu pārdos... no krieva pakaļas vēl kārtīgi neesam laukā, citā pakaļa jāielien...
avatar
Publicēts: 30.12.12 22:46
 citēt
Sapper:
Vaards:

Pasaules valdība to visu tā ir saorganizējusi!
Visi ir vienojušies un tā tam būs būt ;-)


Un vēl no lidmašīnām mums kaisa virsū indīgu ķīmju, sk. chemtrails :D


Šodien Čemtraila fani ir vienkārši orgasmā! :D
www.draugiem.lv...

Palasot diskusiju pārēnm skumjas. Un vienīgais uz ko vēl var cerēt... Ka čmetrails tiešām ir taisnība un visus diskusijas dalībniekus galu galā noindēs! :D
avatar
Publicēts: 30.12.12 23:00
 citēt
Haiduks:Palasu Sapper tekstus, un rodas jautājums- kāpēc? Kāpēc tā raksta, tēlo baigo Latvijas patriotu, kaut gan viņs ir PSRS pilsonis . Latvijai zvērestu naf devis!!!Jā, nu PSRS vairs naf, bet īsts Latvijas pilsonis viņs naf (tāpat , kā es :P ). Tad kāpēc tādi tavi, Sapper, teksti, ar tādu pārākuma sajūtu, ar tādu degsmi (savu laiku teicām- bez ziepēm tādi lien). Vai gadījumā nespīd tavi dati čekas maisos?
Man tu pusīt nevari neko pārmest- es arī to nenoliedzu- dzimis esmu 1951. gadā pie Staļina valdīšanas, kā PSRS pilsonis- 18 gadus vēlāk devu zvērestu, būt uzticīgs tai valstij. Un es to netaisos noliegt, kā tu tagad dari :D
Varbūt vari minēt, kādus varoņdarbus tai valstī par brīvu Latviju veici??? Pastāsti, kurā tieši vietā barikādēs biji?
Vai esi dziedājis- Te ir mana tēvu zeme...
... par jūda grašiem ne tikai latu iztirgosi, visu tādi kā tu pārdos... no krieva pakaļas vēl kārtīgi neesam laukā, citā pakaļa jāielien...


Delirium tremens
avatar
Publicēts: 30.12.12 23:13
 citēt
Vaards:
Šodien Čemtraila fani ir vienkārši orgasmā! :D
www.draugiem.lv...


Paldies par linku. No sirds izsmējos. :face-wink:
avatar
Publicēts: 01.01.13 19:51
 citēt
rg_:
talavietis:Nauda ir viens no valsts simboliem un nekur nespruksi, kaut gan par latu Rietumos no paša sākuma esmu dzirdējis tikai nievas, jo kurss ir nesamērīgi augsts un slēpti devalvēts.

pilnīgi varam aizmirst par devalvācijas iespēju kā tādu (kam tā un ko dod, neskaidrošu)

strādājošie latvieši Anglijā, Dānijā, Zviedrijā un Šveicē var būt zaudētāji pie euro kritiena. Par euro krīzi tā kā vēl nevar aizmirst, jo pēc Jaunā gada tiek pumpēts euro atkal iekšā Grieķijā..

www.handelsblatt.com...

Piesaukt Kabanovu šeit tomēr nebūtu vietā, lai arī kāda nebūtu viņa vēlme. Tad jau sanāk, ka poļi, čehi, zviedri, dāņi, angļi un kam tur vēl nepiesaistītais kurss pie euro, vispār ir kabanova absolūti piekritēji?



Nemuldi šoferīt, bet mini kaut vienu saprātīgu argumentu lai saglabātu latu...


a kas shis par klaunu?
avatar
Publicēts: 01.01.13 21:50
 citēt
Sapper:
Haiduks:Palasu Sapper tekstus, un rodas jautājums- kāpēc? Kāpēc tā raksta, tēlo baigo Latvijas patriotu, kaut gan viņs ir PSRS pilsonis . Latvijai zvērestu naf devis!!!Jā, nu PSRS vairs naf, bet īsts Latvijas pilsonis viņs naf (tāpat , kā es :P ). Tad kāpēc tādi tavi, Sapper, teksti, ar tādu pārākuma sajūtu, ar tādu degsmi (savu laiku teicām- bez ziepēm tādi lien). Vai gadījumā nespīd tavi dati čekas maisos?
Man tu pusīt nevari neko pārmest- es arī to nenoliedzu- dzimis esmu 1951. gadā pie Staļina valdīšanas, kā PSRS pilsonis- 18 gadus vēlāk devu zvērestu, būt uzticīgs tai valstij. Un es to netaisos noliegt, kā tu tagad dari :D
Varbūt vari minēt, kādus varoņdarbus tai valstī par brīvu Latviju veici??? Pastāsti, kurā tieši vietā barikādēs biji?
Vai esi dziedājis- Te ir mana tēvu zeme...
... par jūda grašiem ne tikai latu iztirgosi, visu tādi kā tu pārdos... no krieva pakaļas vēl kārtīgi neesam laukā, citā pakaļa jāielien...


Delirium tremens


Ot to es saprotu!!!
... paldies, mani pilnībā apmierina tava atbilde uz manu jautājumu- kāpēc tu to dari :D
Bet , vai esi pārliecin;ats, ka tev izsniegtā izziņā ir pareizā diagnoze... ka naf kas trakāks :P
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 10
  5. 11
  6. 12
  7. 13
  8. 14
  9. 15
  10. 16
  11. 17
  12. ...
  13. 41
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):