forum.gif
Žurnāli un horoskopi
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Žurnāli un horoskopi
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 02.01.13 02:15
 citēt
NilsS:
chukmasoff_f:
Esmu pašķīrstijis gadus atpakaļ kioskā, nu sūds tur vis, kaut kādi biogrāfiskie apcerējumi par kaut kādiem cilvēkiem kurus es pat nepazīstu, un dažādu it kā sabiedrībā pazīstamu bet man nepazīstamu cilvēku viedokļi un intervijas, var būt kļudos, bet pašķirstot man tā likās, nekas interesants.


Nacionālā ģeogrāfija utaml izdevumi, lielākoties, ir gan interesanti, gan izglītojoši. Turklāt izceļas ar lieliskām bildēm


Nu bildes var ari netā apskatīt ja no NG kas interesē, jo drukas kvalitāte pa lielam pat glancētajos žurnālos ļoti biēži ir gana nosacīta... Un laikam vairs neesmu tajā vecumā kad sajūsminas par bilžugrāmatām...
avatar
Publicēts: 02.01.13 02:18
 citēt
Schneider:Es gan nesaprotu tos, kuri visādās PDz un tamlīdzīgā lubu periodikā siekalojas par miljonāru tualetes podiem un kurus interesē, kuru brūti nomainījis kāds mēslu talku muzikants, tāpat arī mēnesi iepriekš apsveikšanu ar kaukāda, man nezināma, lopa gada iestāšanos pēc papuasu kalendāra.


Vo vo, a es ta par ko, pilni kioski ar tādu periodiku, ja vēl būtu attiecīgs papīrs tad varētu savā sausajā hauzē sēžot palasīties kāds tur zelta pods kādam un ar to pašu dupsi noslaucīt, bet papīrs tik slidigs ka sūdi nellīp klāt ...
avatar
Publicēts: 02.01.13 18:52
 citēt
Nejauša doma no Aksela Muntes:

"Jo ātrāk mēs saprotam, ka liktenis ir mūsos pašos, nevis zvaigznēs, jo labāk. Laimi mēs varam atrast vienīgi sevī, velti tērēsim laiku, gaidīdami to no citiem, nekādu pārpalikumu viņiem nav.”
avatar
Publicēts: 15.01.13 22:49
 citēt
chukmasoff_f:
NilsS:
Nacionālā ģeogrāfija utaml izdevumi, lielākoties, ir gan interesanti, gan izglītojoši. Turklāt izceļas ar lieliskām bildēm


Nu bildes var ari netā apskatīt ja no NG kas interesē, jo drukas kvalitāte pa lielam pat glancētajos žurnālos ļoti biēži ir gana nosacīta... Un laikam vairs neesmu tajā vecumā kad sajūsminas par bilžugrāmatām...



nu bet jūs, Čukmasova kungs, pašķirstiet to NG........viņiem ir laba druka......vienīgi LV redaktora vietējo fočenes iesūkā
avatar
Publicēts: 17.06.20 15:56
 citēt
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):