forum.gif
Plenērs-Jumpravā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Plenērs-Jumpravā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 03.01.13 17:27 labots
 citēt
Ttikko zvanīja no vienas redakcijas un jautāja kurā datumā Jumpravā plenērs būs. Mans šokā. Ha,biju tikai apjautājies vai tautasnams var tādus viesus uzņemt. Pie joda.
Bet vispār ok,varam sabīdīt. Biedrība Atceries Latviju saorganizētu studiju,printeri,datoru telpas. Tēma,brīvas sarunas pastaiga,bildējam cits citu un visu,kas apkārt. Vieta-Jumprava 26.janvāris. Relaks pasākums apokalipsi pārcietušajiem. Tā,tagad bez ilgas muļlāšanās dodiet ziņu,kas grib un var,lai varu ātri izlemt-rīkojam vai ņē ?
TĀ JAUTĀJUMS VAI RĪKOT ATKRĪT. RĪKOJAM!



Mans telefona numurs


VILCIENI NO RĪGAS PIENĀK
09:15 10:26
6218 Rīga - Aizkraukle


10:14 11:10
608 Rīga - Zilupe

12:07 13:18
6224 Rīga - Aizkraukle

Respektīvi no 10:30 līdz 12:00 varētu pamatā mēģināt savākties.
:face-wink:
avatar
Publicēts: 03.01.13 17:43 labots
 citēt
tā,ekskluzīva lekcija būs un viena modele ar priekšnesumu austrumu stilā jAU IR !
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:05
 citēt
Rolands66:...un viena modele ar priekšnesumu austrumu stilā jAU IR !

Tur kāda ķip šito demonstrēsies?

avatar
Publicēts: 03.01.13 18:06
 citēt
Up, re ku tikko viens reāls postapokaliptists pieteicās. Tātad ir jau septiņi gribētāji.
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:07
 citēt
shneider nē, kudi labāka.
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:08
 citēt
Tajā datumā, ja ko nejaucu, diezgan tuvu būšu. Skrīveros laikam 26.janvārī Deju olimpiāde.
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:36
 citēt
Garlaicīgi.......:( visi nīks kaut kādā sīkstudijā un knipsēs vienu modeli.........skukatā
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:37
 citēt
Schneider:
Rolands66:...un viena modele ar priekšnesumu austrumu stilā jAU IR !

Tur kāda ķip šito demonstrēsies?




Drīzāk kaut kas tamlīdzīgs
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:46
 citēt
Oliss:Garlaicīgi.......:( visi nīks kaut kādā sīkstudijā un knipsēs vienu modeli.........skukatā

noslauki degunu un nečīksti. Tas bija ,kas jau sadabūts pustundas laikā pēc aptaujas sākuma. Gribi priešnesumu ,pērc biļeti un baudi ko būsi izvēlējies. Šis pasākums domāts tiem,kas vēlas savstarpēji pakomunicēt un paši spēj ko piedāvāt vai arī gūt jaunus iespaidus. Atvīlē ar torti,pastāsti kā to taisa un uzlaid gaisā,tad būs daudziem interesanti. Tātad,Oliss darītājs vai činkslis tagad taps redzams
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:49
 citēt
smartins BAMS-TRĀPĪTS, tautasnama direktrisei līdzīga biku.
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:50
 citēt
Rolands66:
Oliss:Garlaicīgi.......:( visi nīks kaut kādā sīkstudijā un knipsēs vienu modeli.........skukatā

noslauki degunu un nečīksti. Tas bija ,kas jau sadabūts pustundas laikā pēc aptaujas sākuma. Gribi priešnesumu ,pērc biļeti un baudi ko būsi izvēlējies. Šis pasākums domāts tiem,kas vēlas savstarpēji pakomunicēt un paši spēj ko piedāvāt vai arī gūt jaunus iespaidus. Atvīlē ar torti,pastāsti kā to taisa un uzlaid gaisā,tad būs daudziem interesanti. Tātad,Oliss darītājs vai činkslis tagad taps redzams

Fig kādam tas interesē.... visiem tikai pliknes interesē :grimace:
avatar
Publicēts: 03.01.13 18:56
 citēt
Pasākums uz vienu dienu?
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:01
 citēt
_dolldia:Pasākums uz vienu dienu?

Es domāju sāk 26. janvārī un beidz ap lieldienām vai arī tad kad šmiga beidzās :D
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:06 labots
 citēt
_dolldia:Pasākums uz vienu dienu?

Jā,atkrīt kaudze problēmu ar palikšanām tikšanām u.t.t. Domājam rīkot aptuveni kā pagājušreiz. Novācas,kas var tikt jauki pavada dienu un svētdien var mierīgi rehabilitāciju iziet.
Bet nepieciešamības gadījumā atradīsim,kur noguldīt .
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:11
 citēt
_dolldia:Pasākums uz vienu dienu?

pa nakti, var aizkrauklē palikt, tas turpat blakus
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:12
 citēt
Rolands66:smartins BAMS-TRĀPĪTS, tautasnama direktrisei līdzīga biku.

Tautasnama direktrisi nepazīstu, bet pirmais, kas iešāvās prātā - Švancanēģeriene kādā ЯED HEAT feminizētā variantā.
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:12
 citēt
Oliss:
_dolldia:Pasākums uz vienu dienu?

Es domāju sāk 26. janvārī un beidz ap lieldienām vai arī tad kad šmiga beidzās :D

Domāšanu atstāj to ziņā,kam ir ar ko. Tad tu piedalies,jeb tikai klavieri grabini?
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:16
 citēt
Schneider:
Rolands66:smartins BAMS-TRĀPĪTS, tautasnama direktrisei līdzīga biku.

Tautasnama direktrisi nepazīstu, bet pirmais, kas iešāvās prātā - Švancanēģeriene kādā ЯED HEAT feminizētā variantā.

Vai, nu nē tak, mums smukiņa būtne. pati spēlē ,dejo un dzied. Teāterī ar spēlēja. Vēlāk bildi iemetīšu.
avatar
Publicēts: 03.01.13 19:28
 citēt
Nē nepiedalīšos, jo neesmu fotoknipsētājs
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:00
 citēt
Oliss:Nē nepiedalīšos, jo neesmu fotoknipsētājs

....ne karoga nesējs. Tāda nojauta bija.
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:01
 citēt
Piedalos.
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:12 labots
 citēt
_dolldia:Piedalos.

Jē,tas jau ir pietiekams iemesls,lai pasākums tiešām notiktu.
Un gaidīts būs jebkurš gribētājs. Es te organizēšu lietas un rakstīšu kā iet. Visus jautājumus var PM man vai Lunim.
ps tikko vēl viena artistiska būtne pieteicās.
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:39
 citēt
Man arī tā kā gribētos paburzīties !!!:face-sad:
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:46
 citēt
Schneider:
Rolands66:...un viena modele ar priekšnesumu austrumu stilā jAU IR !

Tur kāda ķip šito demonstrēsies?



nu ja, ES!:bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:49
 citēt
maoss:Man arī tā kā gribētos paburzīties !!!:face-sad:

Bet lūgtum,feiskontroles NAV. Tādi pasākumi jau arī priekš tam ir. :face-smile:
avatar
Publicēts: 03.01.13 20:54
 citēt
nserpent,tieši tāda tērpa laikam nav,bet līdzīgu KAUDZE,līgavas kleitu ieskaitot. Ja panesas uz kostīmšovu mana kundze baigo arsenālu ir sakrājusi.
avatar
Publicēts: 03.01.13 21:28
 citēt
Rekur mūsu kultūras celmlauzis un prometeja

avatar
Publicēts: 03.01.13 22:19 labots
 citēt
Jāmēgina laiks sakasīt dažas stundas , ja izvērsīsimies plašāk varēs pabrauklt pa apkārtni apmeklēt dažus interesantus apkārtnes objektus utt. Pazemes ūsdenskritumu , lielo arku kaibalā un Dendrāriju un Aukšmuižas ezeru tas tā MAXSIMUMA variantā:)
avatar
Publicēts: 03.01.13 22:21
 citēt
Rolands66:Rekur mūsu kultūras celmlauzis un prometeja



skaidri zinu, ka tajos datumos darbi ies uz nodošanu un laika nebūs, bet ja austrumu stilā... nu ja šitā kultūriste pārkrāsos matus un kārtīgi uztrennēs ''Gundu sūdus'' jeb acu taisāmo tutoriāli, tad 100punkti būšu klāt

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 03.01.13 22:50 labots
 citēt
Schneider:
Rolands66:smartins BAMS-TRĀPĪTS, tautasnama direktrisei līdzīga biku.

Tautasnama direktrisi nepazīstu, bet pirmais, kas iešāvās prātā - Švancanēģeriene kādā ЯED HEAT feminizētā variantā.


Hmm... bet man... Nikita...
Bet pa ģēlu... netieku, lai kā vēlētos.
avatar
Publicēts: 03.01.13 23:05
 citēt
Eh... 26. pirms pusnakts tik ielidošu no Tuvajiem Austrumiem... A pasākums interesants solās būt....
avatar
Publicēts: 03.01.13 23:08
 citēt
Man arī nesanāk. Bet, ja arī jums kas aiziet šķībi (tfu-tfu-tfu, protams, to nenovēlu), brauciet uz Skrīveriem skatīties, kā es lecu plaukstiņpolku.:face-wink:
avatar
Publicēts: 04.01.13 00:14
 citēt
Sapper:Eh... 26. pirms pusnakts tik ielidošu no Tuvajiem Austrumiem... A pasākums interesants solās būt....


Gan jau-mēs ar Luni noteikti ko uzģenerēsim :)
avatar
Publicēts: 04.01.13 00:30 labots
 citēt
Jāmēģina tuvumā busiks sarunāt , tad varēs pabraukt pa tuvējo akārtni , tālu jau nebūtu arī ar kajām ~24km loks BET tomer ērtāk ar kādu busiņu vai vairākiem autiņiem. Maršruts ja brauksim būs Jumprava - Dzelmes - Kaibala - Skrīveri-Jumprava . Pagaidām aktuāli ir Jumprava parējās pēc VELĒŠANĀS. Pasākums uz vienu dienu principā Ziemas relaxsss pa laukiem un Kultūras namu.
avatar
Publicēts: 04.01.13 09:02
 citēt
Nice!!
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:47
 citēt
tĀ -TIKKO ATVILKOS no kn,viss saskņots un pasākums oficiāli iekļauts kalendārā
avatar
Publicēts: 04.01.13 15:22
 citēt
Aptuvenais pasākuma laiks?
avatar
Publicēts: 04.01.13 15:31
 citēt
Ritz:Aptuvenais pasākuma laiks?
Es vēl nezinu ,kuri īsti atbrauks-bet nu tā loģiski,lai visi var atkulties---------------AP PUSDIENLAIKU LAIKAM. Bet visu var apspriest :)
avatar
Publicēts: 04.01.13 16:03
 citēt
Centīšos tikt; + viena persona.
avatar
Publicēts: 04.01.13 17:42 labots
 citēt
Ritz:Aptuvenais pasākuma laiks?


No pusdienlaika līdz vakaram tā lai Rīgā tiek uz normālu transportu:) Ir izvēle vai nu braukt no Rīga ~9.00 vai ~12.00. Tad pēc VĒLMĒM var tussēt pa Jumpravas KN un APKĀRTNI var doties ~25km "Izbraucienā" pa APKĀRTNI , bet tas ja ir vēlme un transports. Rīga - Jumprava jābrauc ar Aizkraukles elektrisko ~ 70min. biļete 1.80Ls
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):