forum.gif
Plenērs-Jumpravā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Plenērs-Jumpravā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.13 17:58
 citēt
Lunis:
Ritz:Aptuvenais pasākuma laiks?


No pusdienlaika līdz vakaram tā lai Rīgā tiek uz normālu transportu:) Ir izvēle vai nu braukt no Rīga ~9.00 vai ~12.00. Tad pēc VĒLMĒM var tussēt pa Jumpravas KN un APKĀRTNI var doties ~25km "Izbraucienā" pa APKĀRTNI , bet tas ja ir vēlme un transports. Rīga - Jumprava jābrauc ar Aizkraukles elektrisko ~ 70min. biļete 1.80Ls
Lunis:
Ritz:Aptuvenais pasākuma laiks?


No pusdienlaika līdz vakaram tā lai Rīgā tiek uz normālu transportu:) Ir izvēle vai nu braukt no Rīga ~9.00 vai ~12.00. Tad pēc VĒLMĒM var tussēt pa Jumpravas KN un APKĀRTNI var doties ~25km "Izbraucienā" pa APKĀRTNI , bet tas ja ir vēlme un transports. Rīga - Jumprava jābrauc ar Aizkraukles elektrisko ~ 70min. biļete 1.80Ls


10:14_______ 11:10
608 Rīga - Zilupe šitais arī der
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:14 labots
 citēt
Tātad PIE INTERESES būs iespēja apmeklēt šis vietas








Un vēl dažas citas
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:33
 citēt
OO jā, to zaļo tuneli gribu apciemot!
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:40
 citēt
_dolldia:OO jā, to zaļo tuneli gribu apciemot!

Jā tas ir labais. Ģenerators man nav vairs gluži svaigs,bet kādus 100 kadrus kam būs vēlme palīdzēšu izgaismot ar studijas blici. Tai tunelī pat vasarā nav diezko gaišs
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:04 labots
 citēt
_dolldia:OO jā, to zaļo tuneli gribu apciemot!

Tie abi tuneļi visiem "Exskursantiem patīk jau ilgi ilgi



TAD jābrauc 09:15 no Rīgas un jādzīvojas pāris stundas pa Tuneļiem tālāk pusdienas laikā ar nākamo vilcienu uz Jumpravu. Vietas visa nepieejamas "Piebraukt" īst ne pie vienas nevar :)
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:25
 citēt
Lunis:
_dolldia:OO jā, to zaļo tuneli gribu apciemot!


TAD jābrauc 09:15 no Rīgas un jādzīvojas pāris stundas pa Tuneļiem tālāk pusdienas laikā ar nākamo vilcienu uz Jumpravu. Vietas visa nepieejamas "Piebraukt" īst ne pie vienas nevar :)

Nav tik traki,būs čoms no Kaibalas,ja nebūs sapūstas baisās kupenas pie tuneļa pievedīs. Ta vēl viens apvidus vāģis ar padomā. Vispār dolldia pilnam ekšenam ar kāpurnieku vai mežakaķi būtu jāizvizina
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:48
 citēt
Varu piedāvāt kādu vietiņu autiņā no Rīgas.Varbūt pat divas,vai trīs.
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:11
 citēt
maoss:Varu piedāvāt kādu vietiņu autiņā no Rīgas.Varbūt pat divas,vai trīs.

Labais,ja mašīns pilns cik zinu sanāk lētāk kā vilcienā. Ja nav Hammers kāds
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:15
 citēt
Hammers nav,garais Volvo.:face-smile:
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:19
 citēt
Man arī mašīnā būs 4 brīvas vietas :big_smile:
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:18
 citēt
būs tik daudz braucēju!?!?!!?
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:27
 citēt
Braucēju vienmēr dafiga , tik arī vasarā piekļūt tur nav viegli kur nu vēl ZIEMĀ kad mēs tur kādu vedam :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:32
 citēt
Lunis:Braucēju vienmēr dafiga , tik arī vasarā piekļūt tur nav viegli kur nu vēl ZIEMĀ kad mēs tur kādu vedam :)

a ko nozīmē "vienmēr"... cik reizes šis pasākums jau ir noticies!!?!!?
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:42 labots
 citēt
Kopš 1988 gada viņš notiek , reizes 20 + būs bijis.
Melnbaltā bilde no 2002-2003 gada

avatar
Publicēts: 05.01.13 00:44
 citēt
KATRU gadu 20 gadu garumā tas sākās šadi?!?!!?:

Ttikko zvanīja no vienas redakcijas un jautāja kurā datumā Jumpravā plenērs būs. Mans šokā. Ha,biju tikai apjautājies vai tautasnams var tādus viesus uzņemt. Pie joda.

!?!!?!!?
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:49
 citēt
dansiga:KATRU gadu 20 gadu garumā tas sākās šadi?!?!!?:

Ttikko zvanīja no vienas redakcijas un jautāja kurā datumā Jumpravā plenērs būs. Mans šokā. Ha,biju tikai apjautājies vai tautasnams var tādus viesus uzņemt. Pie joda.

!?!!?!!?


Nu jā , regulārs pasākums tik "Ogres" jaunatne nezin kādos datumos parasti notiek . Viens no iepriekšējiem reku www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:55
 citēt
tak vari rā'dit visādu nejauš dzesrtiņu bildes ... tie neliecina neparko npietnu 20 (!!!!) gadu garumā ...... beidz ATKAL figņu celt saulītē ....
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:01 labots
 citēt
dansiga:tak vari rā'dit visādu nejauš dzesrtiņu bildes ... tie neliecina neparko npietnu 20 (!!!!) gadu garumā ...... beidz ATKAL figņu celt saulītē ....


NOPIETNI nav tavi dzerstiņi ar Maskavas Krieviem , mēs savējiem pasākumu Jumpravā rīkojam kopš 1988/1990 gada un pilnīgi bez maksas un visi laimīgi , mums jautri un vietējiem mēdijiem presei patīk , tāpēc jau zvanās un jautā. Mums reitingus nav jādračī ordeņiem jāspīdinās mēs ATLAIŽAM fanam brīvi kā pašiem un čomiem patīk :face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:01 labots
 citēt
dansiga:tak vari rā'dit visādu nejauš dzesrtiņu bildes ... tie neliecina neparko npietnu 20 (!!!!) gadu garumā ...... beidz ATKAL figņu celt saulītē ....

Ir saprotama vēlme dzert sistemātiski un regulāri,tad nejaušības izpaliks. Kas ir nopietnuma kritēriji? Izklausās pēc mēģinājuma izrādīt kaut kādu savu darbības aktivitāšu pārākumu. Ir tak iespēja piedalīties un celt priekšā kaut ko kas nav figņa. Kā jau rakstīju gaidīts ir JEBKURŠ gribētājs. Mainās laiki un dalībnieki,bet domubiedru vēlme kādreiz pulcēties un dzīvajā pakomunicēt būs krietni senāka par 20.gadiem.
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:05
 citēt
Āāaaaaa - bez maksas ... nu ja ..... atradušies miljonāri ..... a kas tie par maskavas krieviem!?!?!?!?

P.S> A kāpēc agrāk nekas nav dzirdēts par šiem pasākumiem?
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:06 labots
 citēt
dansiga:Āāaaaaa - bez maksas ... nu ja ..... atradušies miljonāri ..... a kas tie par maskavas krieviem!?!?!?!?

P.S> A kāpēc agrāk nekas nav dzirdēts par šiem pasākumiem?


Tu vienkārši neesi attiecīgā apritē , tāpēc ar nezini , kā redzams pēc bildēm tur cilvēki vai no visas Latvijas piedalās. Vienkārši atbrauc ietussēt konkrētā apkārtnē.
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:13
 citēt
Kādas kupenas!? Mums tak ir locekļi/kājas aizčāposim!
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:13
 citēt
Nu jā , regulārs pasākums tik "Ogres" jaunatne nezin kādos datumos parasti notiek . Viens no iepriekšējiem reku www.fotoblog.lv

Ak vai, cik daudz pazīstamu seju! Un kas tur sēž ar tauri?
Nu jā, kaut kā bija paslīdējis garām :) Šogad arī, jo tieši tajā laikā Ogres jaunatne svinēs Zsv-Jauno gadu :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:15
 citēt
Bet DABIKSI ... LUnīti .... kur nu MAN būt kāda apritē - pelēkas peles tusē savās aliņās -pppp ..... UN - dabiski ka mani kaut kādas "emo" aprites neinteresē .... , BET nesmu akla u kurla - parasti tomēr dzirdu par pasākumiem, lai arī mani neaicina .... Tad šis TAVS G A D S I M T A pa saakums ir cuksteets LJOTI lkusi un LJOTI ekskluziivai pubulkai ..... Hmmm ... ekskluziiavai ... a KAS - eskkluziivaa publika apmirusi vai uzlikusi mīksto, ka nu skaļi tas jābazarē blogā!?!?!!?
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:16 labots
 citēt
Kapri:Nu jā , regulārs pasākums tik "Ogres" jaunatne nezin kādos datumos parasti notiek . Viens no iepriekšējiem reku www.fotoblog.lv

Ak vai, cik daudz pazīstamu seju! Un kas tur sēž ar tauri?
Nu jā, kaut kā bija paslīdējis garām :) Šogad arī, jo tieši tajā laikā Ogres jaunatne svinēs Zsv-Jauno gadu :)


Diez vai , Anita jau arī Zvanīja :):face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:19 labots
 citēt
dansiga:Bet DABIKSI ... LUnīti .... kur nu MAN būt kāda apritē - pelēkas peles tusē savās aliņās -pppp ..... UN - dabiski ka mani kaut kādas "emo" aprites neinteresē .... , BET nesmu akla u kurla - parasti tomēr dzirdu par pasākumiem, lai arī mani neaicina .... Tad šis TAVS G A D S I M T A pa saakums ir cuksteets LJOTI lkusi un LJOTI ekskluziivai pubulkai ..... Hmmm ... ekskluziiavai ... a KAS - eskkluziivaa publika apmirusi vai uzlikusi mīksto, ka nu skaļi tas jābazarē blogā!?!?!!?


Mēs katru reizi piesakām Blogā , agrāk ERfoto vēl agrāk Fotoklubs.lv pirms tam Lielbriedis sūtija vēstules vai sazvanīja LAIKI maninās tik vieta un formatas nemainās:) Apziņojam lai tie kas vēlas var laikus uzzināt:) Publika foto fani un intresaenti kam patīk FOTO nevis bezsakara dumja mērīšanās ar "Krutumu" .
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:23
 citēt
mhm ..... aiz matiem pievelkam citu vietņu pasākumus ..... biju gan erfoto (gana nemanāma), biju arii fotoklub.lv (gana manāma) ...... tie bija VIŅUpasākumi!!!!!
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:25 labots
 citēt
tehniska kļūmīte
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:27
 citēt
tā ir ROļik, zināmā stadijā ļoti gribi kaut ko patiekt, bet nesanāk ... bet neuztraucies .... gam ja Tev pec brīža sanāks (kad beigsi 'ēst" dansigu) ;-pppp
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:31 labots
 citēt
dansiga:mhm ..... aiz matiem pievelkam citu vietņu pasākumus ..... biju gan erfoto (gana nemanāma), biju arii fotoklub.lv (gana manāma) ...... tie bija VIŅUpasākumi!!!!!


ES šo pasākumu rīkoju , visām šīm vietnēm . Tie visi bija mani pasākumi "Kurš grib var piedalīties" savulaik Ogres klubs un AFI ieviesa šādu tradīciju kopš tā laika tā nav mainījusies vienas dienas Ziemas plenērs Jumpravā. Jā tu nekad neesi agrāk darbojusies nedz profesionālā nedz Klubu foto tāpēc tev tas ir "Jaunums" Dīva tu mūsu :face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:34
 citēt
Lunis, lai tev veicās! (es nesmu nekāda dīva - arī šo apsaukāšanos vari izbeigt)
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:35
 citēt
dansiga:mhm ..... aiz matiem pievelkam citu vietņu pasākumus ..... biju gan erfoto (gana nemanāma), biju arii fotoklub.lv (gana manāma) ...... tie bija VIŅUpasākumi!!!!!

Šei nav čats,tā ir foruma tēma sadaļā notikumi. Un runa ir par konkrētu pasākumu. Būšu pateicīgs,ja iztiks bez spama par citām lietām. Man ir pilnīgi vienalga kādi pasākumi bijuši pirms vai vēl būs. Pietiks,ja izturēsimies ar cieņu pret līdzcilvēku vēlmi piedalīties konkrēti ŠAJĀ .
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:36
 citēt
LŪŅ, klau broļ ... a kas - ar iepriekšējiem gadiem bija TIK švaki, ka nu publiski jāziņo blogā?A?
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:41 labots
 citēt
dansiga:LŪŅ, klau broļ ... a kas - ar iepriekšējiem gadiem bija TIK švaki, ka nu publiski jāziņo blogā?A?


Tev ar lasītprasmi VĀJI ? Mēs katru reizi paziņojam PUBLISKI aktuālajā foto WEBā , tik "fotosiena" tas nekad nav bijis jo tas bija sākotnēji "Raitinga dračītāju" projekts kas mani jau no dibināšanas neinteresēja , TIEŠI tapēc viņi arī bij spiesti rīkot SAVUS plenērus :):) Mums sistēma demokrātiska KAM PATĪK tas piedalās. Parasti tussiņš uz ~15-20 fesiem vislaik visiem zināms maršruts :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:48
 citēt
o JĀ Luni ..... pēc šī teksta VIENNOZĪMĪGI ir skaidrs, ka tas tiek publicēts arī blogā KATR GADU ;-))))


ā tu nekad neesi agrāk darbojusies nedz profesionālā nedz Klubu foto tāpēc tev tas ir "Jaunums" Dīva tu mūsu :face-wink::face-kiss: (Luņa VĀRDI)
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:49
 citēt
dansiga:LŪŅ, klau broļ ... a kas - ar iepriekšējiem gadiem bija TIK švaki, ka nu publiski jāziņo blogā?A?

Zināmu apsvērumu dēļ šoreiz es uzņēmos daļu iniciatīvas. Varbūt tāpēc izskatās savādāk. Bet ideja un motivācija gan ir vecu vecā.
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:50
 citēt
Apsvērumi zināmi - mazss apmeklētāju skaits ;-ppppp
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:55
 citēt
dansiga:o JĀ Luni ..... pēc šī teksta VIENNOZĪMĪGI ir skaidrs, ka tas tiek publicēts arī blogā KATR GADU ;-))))


ā tu nekad neesi agrāk darbojusies nedz profesionālā nedz Klubu foto tāpēc tev tas ir "Jaunums" Dīva tu mūsu :face-wink::face-kiss: (Luņa VĀRDI)


Ir reizes kad vietu skaists ir ierobežots piemēram 15 cilvēki , tad sākumā izsūta "Ielūgumus" ierobežotam cilvēku skaitam. Šogad TELPAS piedāvāja Jumpravas Kultūras nams NAV IEROBEŽOJUMU uz skaitu tāpēc "Ierobežojumi" attiecas tikai uz VIETA TRANSPORTĀ.
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:59 labots
 citēt
dansiga:Apsvērumi zināmi - mazss apmeklētāju skaits ;-ppppp


Marnicam vai Tev ir "Mazs apmeklētāju skaits" . man parasti ir vienāds apmeklētāju skaits 15-20 feisi uz viena dienas plenēriem, man nekas nemainās , par cik Jumpravas Kulturas nams šo pasākumu ierakstījis arī savā kalendārā tad vietu skaits šogad mav limitēts.
avatar
Publicēts: 05.01.13 02:01
 citēt
OK - es BEIDZOT noticēju, ka šis ir ilglaicīgs un LV ievērojams pasākums ;-)))) .... P.S. pasākums tika izsludināts agrāk par to brīdi, kad tas tautas nams šo pasaākumu akceptēja .... pieklibo Tev tā loģika ...... iesaku kuat vai kādā fakultātē pedagogīju pamacīties (tur šo to arī par loģiku stāsta)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):