forum.gif
Plenērs-Jumpravā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Plenērs-Jumpravā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.01.13 02:06 labots
 citēt
dansiga:OK - es BEIDZOT noticēju, ka šis ir ilglaicīgs un LV ievērojams pasākums ;-)))) .... P.S. pasākums tika izsludināts agrāk par to brīdi, kad tas tautas nams šo pasaākumu akceptēja .... pieklibo Tev tā loģika ...... iesaku kuat vai kādā fakultātē pedagogīju pamacīties (tur šo to arī par loģiku stāsta)

Ē,kas tie par murgiem?
avatar
Publicēts: 05.01.13 02:09 labots
 citēt
dansiga:OK - es BEIDZOT noticēju, ka šis ir ilglaicīgs un LV ievērojams pasākums ;-)))) .... P.S. pasākums tika izsludināts agrāk par to brīdi, kad tas tautas nams šo pasaākumu akceptēja .... pieklibo Tev tā loģika ...... iesaku kuat vai kādā fakultātē pedagogīju pamacīties (tur šo to arī par loģiku stāsta)


Priekš kam kautkam JĀTIC , visus agrākos gadus mēs tusējām SKOLĀ , skolas PIRTĪ , Lauku mājās , Mežniecībā , karjērā , Berzkalnos utt. visus gadus apmēram vienāds cilvēku skaits ko ierobežoja VIETA. Šogad NEGAIDĪTI kā "Norises vieta" oficiāli pieteicās Tautas Nams jo mums ar viņiem sadarbība un paziņoja MUMS šo LĒMUMU:):) Vienīgā atšķirība ka pasākumam šoreiz nav TELPU ierobežojumu :face-wink:

dansiga:OK - es BEIDZOT noticēju, ka šis ir ilglaicīgs un LV ievērojams pasākums ;-)))) .


Ko nozīmē IEVĒROJAMS ? Nekad nav interesējis vai kaut kas ir IEVĒROJAMS vai NEIEVĒROJAMS bet gan tāds kas mani INTERESĒ:):) Ievērojamas vienreizējas "Dumjības" par piķi vai diletantu vadībā mani piemēram nerausta.
avatar
Publicēts: 05.01.13 02:15
 citēt
ONKAS MInhauzeni - lai Jums veicās!!!!!!
avatar
Publicēts: 05.01.13 02:17
 citēt
dansiga:ONKAS MInhauzeni - lai Jums veicās!!!!!!


PALDIES mums vienmēr veicas jau 20+ gadus šai jomā un vietā :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 03:08 labots
 citēt
Godīgi sakot mani tomēr nedaudz pārsteidz dansigas nievājošā attieksme pret cilvēkiem,kurus pat nezina,jo pieteikušos dalībnieku saraksts nav publicēts,bet tiek mēģināts tam piešķirt kaut kādu zemas raudzes statusu. Bet labi,tas nav būtiski.
Biedrības Atceries Latviju statūtos ir aprakstīti daudzi uzdevumi. Par vēsturiskā materiāla vākšanu Lunis jau ir rakstījis. Tāpat tiek strādāts pie mūsdienīgu tehnoloģiju ieviešanas lauku reģionos. Superīgi,kā Ogres fotoklubs izveda fotodienas. Bet mēs atkal strādājam citos apstākļos ar citu kontingentu un atbalstu. Par ko runa var palasīt ogresbalss.lv. Tāpēc darbojamies ar jebkuru auditoriju,jebkuros apstākļos. Nu nav patreiz ne iespēju,ne jēgas rīkot Jumpravā pasaules slavenāko konceptuāļu konferenci,jo tam nebūs atdeves. Bet rīkot plenērus,dibināt kontaktus,rosīties lai kādā tautasnamā regulāras fotoizstādes kļūst par ikdienu,tas manuprāt ir solis pretim lielākiem darbiem. Kluba vadība kāreiz šogad pacentīsies tikt pie jauniem rāmjiem.
Tā,ka pilnīgi nopietni,gaidīts būs JEBKURŠ neatkarīgi no tituliem. Mēs nešķirojam fotomīlētājus ne pēc sejām,ne ordeņiem.
avatar
Publicēts: 05.01.13 06:07 labots
 citēt
Kas attiecas uz pieminēto vilkšanos pavadā,daļēji varētu piekrist. Komandā strādāt skoloja jau padomijas armijā,kad vairākus kilometrus bija jāstiepj nīkulīgs memmesdēliņš kopā ar ar ekipējumu un izpletni,kopā krietni virs 100kg. Izņemot dažus gadus savā saimniecībā,visu mūžu ir strādāts vidē,kur komandas saskaņotai darbībai ir izšķiroša nozīme. Beidzamajos gados mans maizesdarba uzdevums ir uzturēt un regulēt maiņas darba klimatu. Arī fotojomā mana pieredze saka,ka komandas darbs ir krietni produktīvāks. Tāpēc ir pamats domāt,ka jebkura veida nicīgi nosauktie it kā dzerstiņi var nest pozitīvu rezultātu. Savulaik pavērojot kino uzņemšanas darbu,vispār nesaprotu,kā ko varētu radīt,ja katrs vilktu diženuma mantiju savā virzienā. Jā varbūt pēc tam nedaudz kremt,ka kopējā katlā tavs devums pieticīgi izskatās,bet daudz absurdāka ir situācija,kad priviliģēts top kāds,kurš teiksim bieži slimojis un tādējādi pelnījis līdzjūtību. :D
avatar
Publicēts: 05.01.13 11:08
 citēt
programma laba izskatās, tikai ar to laiku, vai visu paspēsiet, ziema tak, diena īsa...

- pasākuma kvalitāti nenosaka masveidīgums, masas ..., tas dansigai :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.01.13 15:13 labots
 citēt
Man vispār uzjautrina kā KĀDS sacepās par ierastu visai tradicionālu pasākumu kā vienas dienas pleneru , mēs tādus rīkojam trešo gadu desmitu un paši ņemam dalību daudzos , Muzikants Uldis tādus rīko kādus gadus , Haris Zemītis , Uldis Balga , Ogres klubs Lielbrieža laikos regulāri rīkoja tas nav nekas neparasts exskluzīvs vai vienreizējs tas ir IERASTI UN TRADICIONĀLI , ja kāds neko par tādiem pasākumiem nekur nav dzirdējis liecina ka līdz šim nav bijis informēts par foto apvienību pasākumiem Latvijā , ja ir dzirdējis tad ierastā kaite "Gribējās pievērst sev uzmanību" diršotoes par ikdienišķām lietām "Kas exskluzīvs" , gribi exskluzīvi pērc apenes ar caurumu priekšā un Swarovska kristāliem uzvelc minikleitu un VISI uz tevi skatīsies. Vaau !
avatar
Publicēts: 05.01.13 15:23
 citēt
Ar gripas epidēmiju dakteri jau sen biedē, bet jums tur sāk trakumsērga izplatīties vai?
avatar
Publicēts: 05.01.13 15:50 labots
 citēt
Schneider:Ar gripas epidēmiju dakteri jau sen biedē, bet jums tur sāk trakumsērga izplatīties vai?


Pie vainas LIEKAS būs alkaholss apvienojumā ar akūtu uzmanības trūkumu un slavas kāri :D :D A tā viss mierīgi bez "Exskluzīvu izrāžu viesizrāžu " cienītājiem iztiekam :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 16:01
 citēt
jādomā, ka ziema būs atgriezusies, uz to laiku..., ja tā kā pašreiz, tad klimats +/- ..., šodien biju piestājis garām braucot

img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 05.01.13 16:06 labots
 citēt
negatIvs:jādomā, ka ziema būs atgriezusies, uz to laiku..., ja tā kā pašreiz, tad klimats +/- ..., šodien biju piestājis garām braucot

img.fotoblog.lv...


AR SMUKI ! Šite jau vēl var iebrist arī lielā sniegā Parku tomēr tīra , bet Ezeriņu un Pilskalnu gan laikam nē :) Buss Ok esam visur līduši gan pāri celim sniegā gan dubļos lidz potītēm :):)
avatar
Publicēts: 05.01.13 16:12
 citēt
izskatījās, ka ir to sniegu tīrījuši, jo visur vaļņu paliekas. tur vissmukāk pavasarī/vasarā, un ziemā, pa sniegu
avatar
Publicēts: 05.01.13 16:14
 citēt
negatIvs:programma laba izskatās, tikai ar to laiku, vai visu paspēsiet, ziema tak, diena īsa...

- pasākuma kvalitāti nenosaka masveidīgums, masas ..., tas dansigai :bad_smile:


Par to reizi,kur Lunis reportu iemeta,novācāmies Ogrē,tālāk bija pietura Kēgumā GESS, Krustakalns-tad vēl bija pieturas Lielvārdē un Kaibalā,IT KĀ NORMĀLI-visu paspējām. Tajos plenēros bildēšanai jau nav izšķirošā nozīme. Ja gāzīs lietus kā no spaiņa arī jābūt gatavam paplašināt programmu telpās. Būss labi,nav jau saima, bildētāji prot fiksi pielāgoties apstākļiem :D
avatar
Publicēts: 05.01.13 21:47
 citēt
Rolands66:
negatIvs:programma laba izskatās, tikai ar to laiku, vai visu paspēsiet, ziema tak, diena īsa...

- pasākuma kvalitāti nenosaka masveidīgums, masas ..., tas dansigai :bad_smile:


Par to reizi,kur Lunis reportu iemeta,novācāmies Ogrē,tālāk bija pietura Kēgumā GESS, Krustakalns-tad vēl bija pieturas Lielvārdē un Kaibalā,IT KĀ NORMĀLI-visu paspējām. Tajos plenēros bildēšanai jau nav izšķirošā nozīme. Ja gāzīs lietus kā no spaiņa arī jābūt gatavam paplašināt programmu telpās. Būss labi,nav jau saima, bildētāji prot fiksi pielāgoties apstākļiem :D


Principā jau braucot no Rīgas ar Vilcienu turp un atpakaļ CENA sanāk ~4Ls 1 Cilvēkam. Pieļauju ja brauc ar kādu normālu autiņu kādi 3-4 feisi samesties BENDZJAM sanāks lētāk lielāku placi varēs apskatīt jau sākot no Ķeguma līdz pat Skrīveriem.
avatar
Publicēts: 06.01.13 12:37
 citēt
viss notiek
avatar
Publicēts: 06.01.13 16:02
 citēt
Sveiki visiem!
Beidzot tiku pie rakstīšanas......tātad ir vēl viens auto un brīvas 3 vietas!Kas vēlās var ar mani sazināties telefoniski.......zvanat 29234979!Un uz priekšu!:face-wink:
avatar
Publicēts: 06.01.13 16:13
 citēt
Es ar vilcienu, lētāk! :D
avatar
Publicēts: 06.01.13 17:10
 citēt
_dolldia:Es ar vilcienu, lētāk! :D

°
noteikti nē :exciting:
avatar
Publicēts: 06.01.13 17:31
 citēt
Saderam? :D
avatar
Publicēts: 06.01.13 17:42
 citēt
_dolldia:Saderam? :D


Davai-un Agris pa velti aizvedīs :) :) :)
avatar
Publicēts: 06.01.13 19:47
 citēt
Rolands66:
_dolldia:Saderam? :D


Davai-un Agris pa velti aizvedīs :) :) :)

Nekādu problēmu.........braucam!:face-wink: Rolandam taisnība!:face-smile:
avatar
Publicēts: 06.01.13 19:49
 citēt
Blondiemmati pa gaisu izmadāsim pa brikšņiem čukšļiem un tuneļiem:)
avatar
Publicēts: 06.01.13 20:18 labots
 citēt
26.ais izskatās labi. Ņemsiet mani (+1) barā (un, ideāli, ja transportā no Rīgas)?
avatar
Publicēts: 06.01.13 20:28
 citēt
versatile:26.ais izskatās labi. Ņemsiet mani (+1) barā (un, ideāli, ja transportā no Rīgas)?
Bet protams Agris70 vēl 3vietas točno brīvas
avatar
Publicēts: 06.01.13 20:28
 citēt
Nu tad mēs uz pārīti piesakāmies :))
avatar
Publicēts: 06.01.13 21:01
 citēt
versatile:Nu tad mēs uz pārīti piesakāmies :))

O.K. cik Jūs būsiet,man pagaidām neviens nav pieteicies.
avatar
Publicēts: 06.01.13 21:05
 citēt
nu mēs 2i.
avatar
Publicēts: 07.01.13 09:26 labots
 citēt
versatile:nu mēs 2i.

Divatā jautrāk kāpēlēt pa nogāzēm:)
avatar
Publicēts: 07.01.13 09:27
 citēt
Nu, par manas jaunkundzes spējām kaut kur izkāpelēt šaubu nav - spēka vajadētu pietikt instagram.com...
avatar
Publicēts: 07.01.13 09:28 labots
 citēt
versatile:Nu, par manas jaunkundzes spējām kaut kur izkāpelēt šaubu nav - spēka vajadētu pietikt instagram.com...

Oi STIPRI !
avatar
Publicēts: 07.01.13 10:27 labots
 citēt
Lunis:
versatile:nu mēs 2i.

Divatā jautrāk kāpēlēt pa nogāzēm:)


johoho pēc šitai bildē redzamā pasākuma zuda šaubas par manu spēju braukt ar riteni, un vēl Skrīveros var stacijā droši nomest somu ar fototehniku,nepazudīs. Kad vajag var saņemt pie glītas stacijas dežurantes.
avatar
Publicēts: 07.01.13 10:28
 citēt
Šāda tipa pasākumi ir tiešām vērtīgi un vajadzīgi...tā ir arī klātieniska komunikācija, domu un pieredzes apmaiņa.
Protams, pasākuma saturu un jēgu saveido (vai nesaveido) paši dalībnieki un pieredze (spriežot pēc Riča teiktā) ir pozitīva.
Par dansigas skepsi (?) un neizprotamu prātuļošanu no sērijas - ...cik ilglaicīgs un LV ievērojams pasākums tas būtu...u.tml. nu jau vairs nebrīnos...saruna atkal kaut kā tiek "aizprovocēta" citā (viņai vēlamā ?) virzienā un jauši vai nejauši "plaušas tiek jauktas ar pižiku"...kaut kā izskatās pēc jauna demagoģijas paveida - "dansigoģijas"...ko darīt ?...da vnk ignorēt.
Centīšo ar novadniekiem arī šo pasākumu apmeklēt...varbūt 1.reizi kopš erfoto laikiem ;)
avatar
Publicēts: 07.01.13 10:32
 citēt
vot giskim pateica,kā ar dorni ieķernēja. Īsi un pēc būtības. Gaidīsim ciemos!
avatar
Publicēts: 07.01.13 11:44
 citēt
giskim:Šāda tipa pasākumi ir tiešām vērtīgi un vajadzīgi...tā ir arī klātieniska komunikācija, domu un pieredzes apmaiņa.
Protams, pasākuma saturu un jēgu saveido (vai nesaveido) paši dalībnieki un pieredze (spriežot pēc Riča teiktā) ir pozitīva.
Par dansigas skepsi (?) un neizprotamu prātuļošanu no sērijas - ...cik ilglaicīgs un LV ievērojams pasākums tas būtu...u.tml. nu jau vairs nebrīnos...saruna atkal kaut kā tiek "aizprovocēta" citā (viņai vēlamā ?) virzienā un jauši vai nejauši "plaušas tiek jauktas ar pižiku"...kaut kā izskatās pēc jauna demagoģijas paveida - "dansigoģijas"...ko darīt ?...da vnk ignorēt.
Centīšo ar novadniekiem arī šo pasākumu apmeklēt...varbūt 1.reizi kopš erfoto laikiem ;)


tak ignorē manus tekstus un tici visam pilnībā, ko runā Lunis un dzīve kļūs vielāka!
avatar
Publicēts: 07.01.13 11:50 labots
 citēt
Kāpēc gan ļaudis kaut kā paši nevarētu domāt un darboties,bez pamācībām no malas,ko ?

Luni pietiekami labi pazīst lērumš ļaužu,diez vai kādas replikas pēkšņi attieksmi mainīs. Plenēristi tiks gaidīti kā ciemiņi nevis kā grupējumu parlamentārieši. Manas kundzītes arī gatavojas organizācijā roku pielikt un nekad nejautā KAS atbrauks,tikai min CIK būs. Nevienam neienāktu prātā dansigai mazāku kūciņu iegrūst vai tumšajā kaktā nosēdināt-TĀ LŪK. Dzīve nav čats.
avatar
Publicēts: 07.01.13 12:09 labots
 citēt
Vot nesaprotu... Es vispār neticu nekam, ko kāds raksta :) Kas tā par lietu, ka vajag saslieties bariņos un obligāti atrast naidnieku bariņu ar ko padir....pastrīdēties? Ja kāds personīgi izturas augstprātīgi un nievājoši, tad arī virtuāli to necienīšu.
Galvenais tak ir labi pavadīts laiks, jaunas idejas, cilvēki un vietas.
A par Luni - nu, neko daudz nezinu, kas attiecas uz pasākumu organizēšanu - ko solījis parādīt, to vienmēr parādījis, arī dažās citās lietās no citiem avotiem zinu, ka viņa teiktais (un te kvēli apstrīdētais) bez pamata nav bijis. Kas nav spējīgs filtrēt, interpretēt un starp rindām lasīt, tiem arī Haralda teksti nebūs saprotami :) Da i Dansigai ne vainas, neko sliktu nevaru teikt, držiāk tieši otrādi; ir pāris reizes dikti izpalīdzējusi. Par ko cepiens, vispār?
avatar
Publicēts: 07.01.13 12:16
 citēt
cepiens cepiena pēc, garāmejot spēkam.
avatar
Publicēts: 07.01.13 12:51
 citēt
:face-grin:
Piekrītu Rolands66. Laikam jau te ir kāda (iemaldījusies ?), kurai gribas vismaz šādā veidā "izcelties" un/vai pievērst sev uzmanību, kura mīl kritizēt citus, bet necieš pret sevi vērsto kritiku...konkrētus un pamatotus kritiskos iebildumus (lakoniski izteiktus), kā arī priekšlikumus diez vai sagaidīsim...tad atliek pateikt - ja nav ko teikt, tad "sēdi pie ratiem un nejauc gaisu"...punkts ! :face-grin:
Kads man senīlais radinieks rakstnieks (lai viņam vieglas smiltis) teica:
"...katrs no mums ir stiprs savā stiprumā un vājš savā vājumā"...tas tā, ne-personiski...pārdomām ;)
avatar
Publicēts: 07.01.13 13:22
 citēt
Sen nav pūts nevienā plenērā... kamdēļ ne? es par.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):