forum.gif
Plenērs-Jumpravā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / notikumi / Plenērs-Jumpravā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.01.13 13:49
 citēt
susurs:Sen nav pūts nevienā plenērā... kamdēļ ne? es par.

Gluži manas domas. Taga jau labi skaitliskās aprises iezīmējas. Izskatās būs normāls pulciņš un interesanti ļaudis. Vakarā pārskatīšu sludinājuma tekstu un papildināšu ar kontaktinformāciju kaut vai. Vsp mans tel. arī caur gūgli dabonams.
avatar
Publicēts: 07.01.13 19:10
 citēt
Vieta Jumprava.
Datums 26.01.2013.
Cikos.....?
avatar
Publicēts: 07.01.13 19:59 labots
 citēt
sansete:Vieta Jumprava.
Datums 26.01.2013.
Cikos.....?

Tā,aizkulšos līdz hausei noprecizēšu,kaut kur no 9 līdz 12,bet netiks neviens nekur pamests,lai cikos arī tiktu.
Visa pasākuma laikā Jumpravas k/n būs plenēristu rīcībā. Ja kāds kaut kur aizķersies,tur būs cilvēki. Būs līdzi Gps un es uz telefona,lai neviens nekur ņepazustu. Tā ka pievienoties varēs jebkurā laikā. Ziema ir ziema,ja ārā vētra,tiek domāts par rezerves plānu. Veikali uz vietas,benzīntanks un dzelzceļa stacija uz vietas. Pat pašā sliktākajā gadījumā turpat ir mediķi un Lunis var pieņemt dzemdības,ja bez komplikācijām. Es rīt dodos uz pirmās palīdzības kursiem
avatar
Publicēts: 07.01.13 20:25 labots
 citēt
Ir vēl neaizrunātas vietas trijās automašīnās no Rīgas.

Mans tel.visādam gadījumam

avatar
Publicēts: 07.01.13 22:10
 citēt
Par vietām autiņā no Rīgas var zvanīt pa tel.29487139
avatar
Publicēts: 07.01.13 22:19
 citēt
Rolands66: Mans tel.visādam gadījumam


Jeb kuram gadījumam??? :amazing:
avatar
Publicēts: 07.01.13 22:22
 citēt
Roland, pieraksti mani arī, būsim abi ar kundzi
avatar
Publicēts: 07.01.13 22:28
 citēt
vlado:Roland, pieraksti mani arī, būsim abi ar kundzi


Jā-paldies-iegrāmatosim un gaidīsim !!!
avatar
Publicēts: 07.01.13 22:59
 citēt
O, Rolands varēs kādu polšu uzlikt par godu savam LDZ algas pielikumam par 500%... ne?
avatar
Publicēts: 07.01.13 23:01
 citēt
Eltons:O, Rolands varēs kādu polšu uzlikt par godu savam LDZ algas pielikumam par 500%... ne?


Ā-Magoņpuika...............nu jā ......................davai nekustinam to tēmu :(
avatar
Publicēts: 07.01.13 23:17
 citēt
Khh, khh...
avatar
Publicēts: 08.01.13 00:52 labots
 citēt
pag, pag, nu jau kļūst interesanti, kāpēc nekustinām? Varbūt Lielvārde kļūs par Eiropas Galvaspilsētu?
avatar
Publicēts: 08.01.13 06:30
 citēt
_AlterNative:pag, pag, nu jau kļūst interesanti, kāpēc nekustinām? Varbūt Lielvārde kļūs par Eiropas Galvaspilsētu?


?????
avatar
Publicēts: 08.01.13 09:26
 citēt
Tātad jautājums visiem līdz braukt gribētājiem......kurš brauks ar mani.....uz brieža vēl brīvas vietas ir..:face-wink:....zvaniet sarunāsim,precizēsim laikus.....29234979!Nekautrējaties.:)
avatar
Publicēts: 08.01.13 11:15
 citēt
Mani Roland arī lūdzu iegrāmato...ceru, ka nekas nemainīsies...būšu viens...braukšu kopā ar vlado.
avatar
Publicēts: 08.01.13 16:55
 citēt
Viss TOP :)
avatar
Publicēts: 08.01.13 19:06 labots
 citēt
giskim:Mani Roland arī lūdzu iegrāmato...ceru, ka nekas nemainīsies...būšu viens...braukšu kopā ar vlado.


Jā ,es vislaik sekoju līdzi. Visādu izmaiņu un papildidinājumu pa div nedēļām ne mazums vēl var būt. Tapēc vienmēr esmu apbrīnojis dažādu pasākumu vadītājus.Kaut ko kādreiz-JĀ,bet pastāvīgi,tur dzelzs nerviem jābūt :face-smile:
avatar
Publicēts: 08.01.13 20:08
 citēt
Rolands66:
giskim:Mani Roland arī lūdzu iegrāmato...ceru, ka nekas nemainīsies...būšu viens...braukšu kopā ar vlado.


Jā ,es vislaik sekoju līdzi. Visādu izmaiņu un papildidinājumu pa div nedēļām ne mazums vēl var būt. Tapēc vienmēr esmu apbrīnojis dažādu pasākumu vadītājus.Kaut ko kādreiz-JĀ,bet pastāvīgi,tur dzelzs nerviem jābūt :face-smile:

Redzi, Tev nepareizs priekšstats... Šādā Bezmaksas pasācienā, pat REģistrācija negarantē sēdvietas... UN tālāk viss vienkārši. TĀPĒC es pieteicos BEZ pretenzijām.... JA uzkrītu kā ķieģelis uz galvas, VAI būs vieta zāles stūrī, varbūt uz grīdas "turku pozā"???? Atslābinies, un pasaki, kas tādiem kā es jāņem līdzi (tēja, viskijs, utt...), lai nebūtu pārpratumu pēčāk, (tak merkantilā pasaulītā dzīvojam....).:face-grin: UN vispār, LAI izdodas!!!:face-smile:
avatar
Publicēts: 09.01.13 08:33
 citēt
līdzi? Kapiju un kļiņģeri mēs sabrūvēsim, viskijs.....es švaki tai jomā orientējos,bet tie plaukti Jumpravas veikalā ir pietiekoši gari,lai uz vietas arsenālu papildinātu.
avatar
Publicēts: 11.01.13 07:49 labots
 citēt
Re kā,kupenas! ja paveiksies un nenokusīs provinciālo varēs ziemu šķilt.
avatar
Publicēts: 14.01.13 12:57
 citēt
A vot,tikko priekš pasākuma nopirku pagarinātāju- spoli un siltus zābakus,a la susaņin :big_smile:
avatar
Publicēts: 14.01.13 14:39
 citēt
Jūtu būs BALTS pasākums , vispār jau tādi ir bijuši visi :)
avatar
Publicēts: 14.01.13 15:06
 citēt
sansete:Vieta Jumprava.
Datums 26.01.2013.
Cikos.....?


26tā tomēr nevaru. Vectēvam apaļa jubileja. :(
avatar
Publicēts: 16.01.13 14:36 labots
 citēt
Racionalizēju pasākumu. Sadalijām darbiņus.

Tātad -Lunis dosies pa alām un apskates objektiem apkārtnē,kopā ar gribētājiem.

es būšu pastāvīgi kultūras namā. Ar tiem ,kas būs nokavējuši,vai negribēs nekur bradāt. Uzlikšu studiju,kompi un printeri. Dīdīsim modeles u.t.t:face-crying:
avatar
Publicēts: 16.01.13 14:58 labots
 citēt
ojē, kad visi sāks bllogā bildes likt, štopors garantēc :super_man: :amazing: :bad_egg:

šitas jau nebija uzbrauciens :) Tagad jau gan visiem nets savs, mobilais internāc un kārtībnieks...
avatar
Publicēts: 17.01.13 06:33 labots
 citēt
tā viš ir. Prātoju vai mums kultūras namā ir Wi-Fi
avatar
Publicēts: 23.01.13 11:14
 citēt
Tāāā,tāāā vakar atklājās,ka tai kultūras namā esot viena telpa par kamera obskura uzčinīta....hm jāiet lūrēt pēc kā izskatās projicētais veikals no ielas pretējās puses :D
avatar
Publicēts: 23.01.13 12:26 labots
 citēt
ta jau uz galveno jumpravas objektu uzstādīts ...... :bad_smile: baigie aktīvisti jumpravā
avatar
Publicēts: 23.01.13 12:31
 citēt
negatIvs:ta jau uz galveno jumpravas objektu uzstādīts ...... :bad_smile: baigie aktīvisti jumpravā


Uz kurieni jau logs bija. Kaut kāds jauns čalis,aizvilkšos uzzināšu :)
avatar
Publicēts: 23.01.13 13:28
 citēt
Tad ap cikiem būtu jāierodas?
avatar
Publicēts: 23.01.13 13:49
 citēt
Tā ,mēs esam sadalījuši darbības jomas. Pēc brītiņa Lunis ieliks pasākuma plānu,maršrutus ut.t.

ES kultūras namā būšu jau no deviņiem desmitiem un tur arī palikšu koordinēšanai un to laužu sagaidīšanai un servisam,kuri negribēs doties pa to Luņa piedāvāto. Pasākums nav domāts fotoHimalaju iekarošanai,tāpēc primārais ir ,lai neviens nekur nesajustos pamests ,vai lieks :)))))))
avatar
Publicēts: 23.01.13 14:42 labots
 citēt
Tātad 26 janvāris 2013 PLENĒRS "Jumpravā" , par cik liela daļa publikas brauc no Rīgas un Vidzemes Kurzemes puses caur Ķegumu uzklausot "Darbaļaužu vēlēšanos" paskatīties kaut ko pa ceļam autobraucēji tiekas 10.00 Ķeguma „Astarte nafta” benzīntankā tas ir uz Daugavpils šosejas un HES ceļa krustojumā N56 44.679 E24 43.234 , tur TIE KURI VĒLAS pulcējās 10.00 lai 10.15 izbrauktu uz pirmo maršruta punktu "Ķeguma krusta kalns" N56 44.291 E24 44.372 , apskatām Krusta kalnu kā arī KURŠ SPĒS arī KRIŠNAITU "Spēka vietu" tas blakus BET ne visiem ! . Tālāk dodamies atpakaļ caur Ķeguma pārbrauktuvi braucam uz Lielvārdes "Lāčplēsi" stāvvieta pie Pumpura muzeja un Lielvārdes baznīcas šeit N56 42.707 E24 50.089 , Te pēc izvēles varēs doties uz Lielvārdes pilsdrupām un stāvkrastu Lāčplēša akmeni vai Rumbiņas ūdenskritumu , nākamais maršruta punkts Kaibalas pamatskola N56 41.851 E24 52.696 šeit mūs gaida pirmais no diviem specifiskiem objektiem "Pazemes ūdenskritums" jeb saucamais dārzniecību dambis pie Kaibaliņas ietekas Daugavā pie bijušajām Kaibalas dzirnavām , Pēc tā seko IZVELES objekts ar visai grūtu piekļūšanu saucamais "Lielais tunelis" tas turpat Kaibalā taču grūti piejamā vietā N56 42.135 E24 53.526 EFEKTĪGS bildēšanai ļoti pateicīgs. NO turienes dodamies uz nākamo vietu Skrīveru Dendrārijs N56 37.042 E25 03.224 parks ar pils atliekam , Slavenā "Kazu aleja" kur bildē neskaitāmus kāzu pārus Vidzemē , no šejienes dodamies uz Skrīveru pilskalnu bet tas nu gan būs tikai PĒC izvēles un laika apstākļiem Ziemā VAŖETU BŪT NETĪRĪTS SNIEGS , taču skats uz Daugavas ieleju un Kurzemes krastu ka arī Jaunjelgavu no turienes varens N56 37.248 E25 08.067 . Tas arī pirmsplenēra ekskursijas daļas finišs aptuveni 3h tātad ~12.45-13.00. , Punktus piefiksējat nebūs obligāti visiem visur jābrauc barā varēs nebraukt , izdrukāšu kartes izdalīšu gribētājiem . Turpinājumā dodamies uz pasākuma vietu Jumpravas ciematu uz "Jumpravas kultūras nams" N56 40.563 E24 58.293 Kur sākot no 11.30 jūs sagaidīs Rolands būs iespēja izdrukāt kādu plenēra bildi būs uzlikta "Lielā panna" 1000w studijas gaisma ar 220cm oktoboxsu un vēl kādas gaismas būs iespēja apskatīt " Obskuru" iepazīties ar vizuālo projektu biedrības "Atceries Latviju" darbību projektiem kā arī vienkārši PATUSĒT pie kafijas tējas galda ar kliņģera ēšanu , Kultūras namā būs vēl visādas aktivitātes pēc vēlmēm , par „Groziņiem” nu Veikals pretī pāri ielai dažādi objekti turpat apkārtne Jumpravas ciematā varēs gan pastaigāt gan apskatīties . Pasākuma atklāšana Jumpravā ~13.15. Turpinām līdz pēdējam vilcienam uz RĪGU :) PĒC Brīža karte un maršruts. Daļa objektu apraksts šeit www.ogresbalss.lv... Skrīveru pilskalns šeit www.fotoblog.lv...




avatar
Publicēts: 23.01.13 15:52
 citēt
Lunis:Tātad 26 janvāris 2013 PLENĒRS "Jumpravā" , par cik liela daļa publikas brauc no Rīgas un Vidzemes Kurzemes puses caur Ķegumu uzklausot "Darbaļaužu vēlēšanos" paskatīties kaut ko pa ceļam autobraucēji tiekas 10.00 Ķeguma „Astarte nafta” benzīntankā tas ir uz Daugavpils šosejas un HES ceļa krustojumā N56 44.679 E24 43.234 , tur TIE KURI VĒLAS pulcējās 10.00 lai 10.15 izbrauktu uz pirmo maršruta punktu "Ķeguma krusta kalns" N56 44.291 E24 44.372 , apskatām Krusta kalnu kā arī KURŠ SPĒS arī KRIŠNAITU "Spēka vietu" tas blakus BET ne visiem ! . Tālāk dodamies atpakaļ caur Ķeguma pārbrauktuvi braucam uz Lielvārdes "Lāčplēsi" stāvvieta pie Pumpura muzeja un Lielvārdes baznīcas šeit N56 42.707 E24 50.089 , Te pēc izvēles varēs doties uz Lielvārdes pilsdrupām un stāvkrastu Lāčplēša akmeni vai Rumbiņas ūdenskritumu , nākamais maršruta punkts Kaibalas pamatskola N56 41.851 E24 52.696 šeit mūs gaida pirmais no diviem specifiskiem objektiem "Pazemes ūdenskritums" jeb saucamais dārzniecību dambis pie Kaibaliņas ietekas Daugavā pie bijušajām Kaibalas dzirnavām , Pēc tā seko IZVELES objekts ar visai grūtu piekļūšanu saucamais "Lielais tunelis" tas turpat Kaibalā taču grūti piejamā vietā N56 42.135 E24 53.526 EFEKTĪGS bildēšanai ļoti pateicīgs. NO turienes dodamies uz nākamo vietu Skrīveru Dendrārijs N56 37.042 E25 03.224 parks ar pils atliekam , Slavenā "Kazu aleja" kur bildē neskaitāmus kāzu pārus Vidzemē , no šejienes dodamies uz Skrīveru pilskalnu bet tas nu gan būs tikai PĒC izvēles un laika apstākļiem Ziemā VAŖETU BŪT NETĪRĪTS SNIEGS , taču skats uz Daugavas ieleju un Kurzemes krastu ka arī Jaunjelgavu no turienes varens N56 37.248 E25 08.067 . Tas arī ekskursijas plenēra daļas finišs aptuveni 3h tātad ~12.45-13.00. , Punktus piefiksējat nebūs obligāti visiem visur jābrauc barā varēs nebraukt , izdrukāšu kartes izdalīšu gribētājiem . Turpinājumā dodamies uz telpu pasākuma vietu Jumpravas ciematu uz "Jumpravas kultūras nams" N56 40.563 E24 58.293 Kur sākot no 11.30 jūs sagaidīs Rolands būs iespēja izdrukāt kādu plenēra bildi būs uzlikta "Lielā panna" 1000w studijas gaisma ar 220cm oktoboxsu un vēl kādas gaismas būs iespēja apskatīt " Obskuru" iepazīties ar vizuālo projektu biedrības "Atceries Latviju" darbību projektiem kā arī vienkārši PATUSĒT pie kafijas tējas galda ar kliņģera ēšanu , Kultūras namā būs vēl visādas aktivitātes pēc vēlmēm , par „Groziņiem” nu Veikals pretī pāri ielai dažādi objekti turpat apkārtne Jumpravas ciematā varēs gan pastaigāt gan apskatīties . Pasākuma atklāšana Jumpravā ~13.15. Turpinām līdz pēdējam vilcienam uz RĪGU :) PĒC Brīža karte un maršruts. Daļa objektu apraksts šeit www.ogresbalss.lv...




Un beibes, kas salā plunčājas arī būs??? Šjuutka, protams.:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.01.13 15:59 labots
 citēt
Elmarss:

Un beibes, kas salā plunčājas arī būs??? Šjuutka, protams.:face-grin:


Beibes pēc paša spējām un vēlmēm , es jums PARĀDU IESPĒJAS un ko mēs tur darām , beibes SALĀ varēsiet pasākuma gaitā "Ieinteresēt " pēc vēlmēm spējām atgriezties uz "Vietām" :) Es jūs iepazīstinu ar VIETĀM un Tehniku , Rolands un Jumpravas KN ar savām iespējām , tālāk "Pie kafijas" varat "Organizēties" uz Beibēm . Visa plašā visai interesantā apkārtne jūsu rīcībā :)


Pastāstīšu Jumpravā arī kā beibes MIERĪGI bildē salā ziemā bez kāda ekstrīma un šausmām ne sliktāk kā vasarā :face-wink::face-kiss:
avatar
Publicēts: 23.01.13 16:51
 citēt
Ha,nākamgad varēs arī PARĀDĪT kā to dara. Uz tā plenēra rēķina beidzo sasparojos portatīvo nopirk,citādi man tāds kameras displejs,ka ar pulķsteņmeistara monokli bija jālūr.
avatar
Publicēts: 23.01.13 20:07 labots
 citēt
Reku vienā no iepriekšējām reizēm

Plenēristi stāv pie šīs vietas
avatar
Publicēts: 24.01.13 00:17 labots
 citēt
Visi plenēra papīri kartes un kartība kā arī kontakti vienā ZIPā
www.ogresbalss.lv...

avatar
Publicēts: 24.01.13 09:31
 citēt
Ofiget -nu Lunis instrukciju iemaucis !!!
avatar
Publicēts: 24.01.13 10:50
 citēt
Ooo... gribētos pievienoties... :face-smile:
avatar
Publicēts: 24.01.13 10:55
 citēt
Ja pareizi pagājušajā naktī sapratu Muzikantu, tad mēs div. gab. piedalās:face-smile:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):