forum.gif
Laimīgi esam pārvarējuši krīzi! (valdības viedoklis)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Laimīgi esam pārvarējuši krīzi! (valdības viedoklis)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.13 21:38 labots
 citēt
man neviens no profiliem nav feiks. Tavs tad drīzāk, jo ir jaunāks. man pat aizdomas, ka zini, ka mani sauc Uldis, spriežot pēc viena komentāra. Un man te ir bildes, pēc kā var pazīt vai tas ir dzīvs profils. :)
Bez tam, gribas kādreiz sarakstīties ar kādu gudru cilvēku.
PS esmu jau skaidrojis, tepat, kāpēc man ir vairāki profili.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:43
 citēt
visinteresantaak, kad tie bezsmadzenju paakji no Rokkafeiniicas Pablja saaka vilkties uz Fonteinu ap 3iem pa nakti. gaaja interesanti. kautinji jautraa barinjaa.
tagad buus veel interesantaak. nebuus jaagaida liidz 3iem pa nakti.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:43
 citēt
......gribi arī savu uzvārdu un datumu, kad iepazināmies personīgi..?:face-grin:...lai vai kā...šis topiks ir veltīts pavisam kam citam.....lai gan....ar nožēlu jāatzīst, ka fotoblogs ir populārs tieši dēļ lielās muldēšanas un niku maiņas......visādiem blakus profiliem.....fotogrāfijas ir zaudējušas savu kvalitāti, bet muldēšana ir pieņēmusies spēkā.....tu zini kas es esmu, tā ka beidz te amzierēties....:face-grin:...starpcitu...7D patiešām ir labs fotoaparāts - paldies par ieteikumu....:face-smile:
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:44
 citēt
...martin.....beidz liet čugunu.....katram savs.....:face-sad:
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:47 labots
 citēt
Sapper:
eltoro:Besī kad mīž acīs un saka ka lietus līst!



Atbildēšu Tev, kapāc nav vairs Liepājas Dzintara.
Nosauc iespējamo dalībnieku sastāvu, kas varētu aizpildīt programmu, par ko skatītāji būtu gatavi maksāt, TV gatava maksāt par iespēju ierakstīt vai translēt, sponsori būtu ar mieru reklamēties. Un lai finālā debetu ar kredītu varētu savilkt kopā. Lūk arī Tev atbilde.


a kautkaads Zveers Zirnjos (zini kur tas vispaar ir?), mezja viduu (!) speej ar nekomerciaalajaam bliceem savaak tuukstoshiem cilveeku. taakaa par to komerciju un paareejo huinju viss ir pilniigi garaam te nobliezts. negrib, nav iniciatori un netaisa to Dzintaru. grupas vienmeer ir un buus. tas, ka taas netusee areenaa Riiga un zelta talantos neko nenoziimee.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:50
 citēt
Emocijas nav iemesls populistisku topiku startēšanai. Viedoklis vienmēr ir argumentēts. Šajā topikā es redzu tikai vienu viedokli - krogs jāaizver, jo nespēj konkurēt kvalitātē un cenā. Citu viedokli neesmu pamanījis. Tikai uz emocijām balstītas populistiskas frāzes.

Bertoldam Brehtam bija laba luga "Trešās impērijas bailes un posts" Šapiro 1985 iestudēja Jaunatnes teātrī.
Vēl šodien kā bērnībā atceros komisko dziesmiņu ar Karmenas meldiņu un apmēram šādu tekstu - "ja tavs suns par retu kakā un ja govs nedod vairs pienu, tad tā ir tikai žīdu vaina...."

P.S. A es esmu ar Obamu 2009. gadā sveicinājies, nu un tad?????
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:52
 citēt
Sapper:Emocijas nav iemesls populistisku topiku startēšanai. Viedoklis vienmēr ir argumentēts. Šajā topikā es redzu tikai vienu viedokli - krogs jāaizver, jo nespēj konkurēt kvalitātē un cenā. Citu viedokli neesmu pamanījis. Tikai uz emocijām balstītas populistiskas frāzes.


starpcitu nesen sievas veikalaa ienaaca Medinjsh jaunaakais un lieliski paskaidroja kaapeec izshkjiiraas pa labu Riigai. taapeec, ka vairaak PIKJIS. viss.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:55 labots
 citēt
martins_goncars:
Sapper:


Atbildēšu Tev, kapāc nav vairs Liepājas Dzintara.
Nosauc iespējamo dalībnieku sastāvu, kas varētu aizpildīt programmu, par ko skatītāji būtu gatavi maksāt, TV gatava maksāt par iespēju ierakstīt vai translēt, sponsori būtu ar mieru reklamēties. Un lai finālā debetu ar kredītu varētu savilkt kopā. Lūk arī Tev atbilde.


a kautkaads Zveers Zirnjos (zini kur tas vispaar ir?), mezja viduu (!) speej ar nekomerciaalajaam bliceem savaak tuukstoshiem cilveeku. taakaa par to komerciju un paareejo huinju viss ir pilniigi garaam te nobliezts. negrib, nav iniciatori un netaisa to Dzintaru. grupas vienmeer ir un buus. tas, ka taas netusee areenaa Riiga un zelta talantos neko nenoziimee.


Ar visām ķepām piekrītu - ir Zvērs, ir dabas koncertzāles, ir skaņu mežs, ir Nabaklab, Ļeņingrada, McBalerija utt. - tās ir vietas kas vienmēr pilnas skaņas dēļ ne tādēļ cik bļaurīgi kāds cirpējs ir uzrīkojis činčidrilku festu traktoristu nokāšanai
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:02
 citēt
martins_goncars:
a kautkaads Zveers Zirnjos (zini kur tas vispaar ir?), mezja viduu (!) speej ar nekomerciaalajaam bliceem savaak tuukstoshiem cilveeku.


www.youtube.com...


Mēģini nebūt tik patētisks, tad neizskatīsies tik komiski :D
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:03
 citēt
Māri, dabas koncertzāli ar zvēru salīdzināt.... nu vi bļin dajoķe... :D
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:05
 citēt
.....un panesās zoo krātiņu variants...oky....bļaustieties un rakstiet spamu....ja kāds rīt būsiet "Pablo"....varam kopā ietusēt .......
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:17
 citēt
Sapper:

www.youtube.com...


Mēģini nebūt tik patētisks, tad neizskatīsies tik komiski :D


ah. nu pasaki konkreetaak, lai nav te jaadomaa, ko esi meegjinaajis man ieskaidrot.
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:20
 citēt
martins_goncars:
Sapper:Emocijas nav iemesls populistisku topiku startēšanai. Viedoklis vienmēr ir argumentēts. Šajā topikā es redzu tikai vienu viedokli - krogs jāaizver, jo nespēj konkurēt kvalitātē un cenā. Citu viedokli neesmu pamanījis. Tikai uz emocijām balstītas populistiskas frāzes.


starpcitu nesen sievas veikalaa ienaaca Medinjsh jaunaakais un lieliski paskaidroja kaapeec izshkjiiraas pa labu Riigai. taapeec, ka vairaak PIKJIS. viss.


Tieši tā. Un nav ko vaimanāt. Ja spēs turēt kvalitāti un roku uz pulsa, viss būs ok, lai veicās!
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:23
 citēt
Sapper:Māri, dabas koncertzāli ar zvēru salīdzināt.... nu vi bļin dajoķe... :D


finansiālais formāts līdzīgs - vietām arī repertuārs pārklājas - zvērā ne viss ir traļivaļi - vēl jau bija Zabadaka aktivitātes un kas tik vēl nē.
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:32 labots
 citēt
martins_goncars:

ah. nu pasaki konkreetaak, lai nav te jaadomaa, ko esi meegjinaajis man ieskaidrot.
dzerus

Varu arī skaidrāk. Uz zvēru dodās ar mērķi vienkārši apdolbīties, ar mūziku tam pasākumam ir visai attālināts sakars. Mūzika tā pirmkārt ir skaņa. Un nav runa par gaumi, vai cilvēkam patīk miksētu sampļu atskaņošanu klausīties vai mūziķu prasmi spēlēt un dziedāt. Katram, kam nav zilonis uz ausīm kāpis vajadzētu būt skaidrs, ka mūziku var baudīt vai nu akustisku, vai pastiprinātu ar labu tehniku. Zvērā nespēj piedāvāt ne vienu ne otru. Tātad atliek secināt, ka galvenais ir patusēt, piedzerties, nopisties, piedirst apkārtni un moš izkauties bumsik, bumsik fonā.
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:37
 citēt
Maris:
Sapper:Māri, dabas koncertzāli ar zvēru salīdzināt.... nu vi bļin dajoķe... :D


finansiālais formāts līdzīgs - vietām arī repertuārs pārklājas - zvērā ne viss ir traļivaļi - vēl jau bija Zabadaka aktivitātes un kas tik vēl nē.



Māri, nepaslinko, paskaties uz Dabas koncertzāles sponsoru sarakstu :)

Ar ko atšķirās "viņu" (pūstošo kapitālistu) "alternatīvie" mūziķi no mūsējiem? Viņējie ir stilistu safrizēti un saģērbti, bet mūsējie visbiežāk vienkārši smird. ( Izņēmumi tik apstiprina likumsakarību)
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:42 labots
 citēt
Sapper:
Maris:

finansiālais formāts līdzīgs - vietām arī repertuārs pārklājas - zvērā ne viss ir traļivaļi - vēl jau bija Zabadaka aktivitātes un kas tik vēl nē.



Māri, nepaslinko, paskaties uz Dabas koncertzāles sponsoru sarakstu :)

Ar ko atšķirās "viņu" (pūstošo kapitālistu) "alternatīvie" mūziķi no mūsējiem? Viņējie ir stilistu safrizēti un saģērbti, bet mūsējie visbiežāk vienkārši smird. ( Izņēmumi tik apstiprina likumsakarību)


es par to kā šie pasākumi savāc publiku ne sponsoriem - kāds tur brīnums ja jau viens no ļaudīm, kas uzstājas, ir salīdzinoši kluss PR guru miljonārs kas tā atpūšas no partiju reklamēšanas :)

a publiku savāc diametrāli pretēji pāķu pasākumiem
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:46
 citēt
martins_goncars:
Sapper:

www.youtube.com...


Mēģini nebūt tik patētisks, tad neizskatīsies tik komiski :D


ah. nu pasaki konkreetaak, lai nav te jaadomaa, ko esi meegjinaajis man ieskaidrot.

Pateikšu konkrētāk no backstage puses - no visiem tehniskajiem ļaudīm nāk tās labākās atsauksmes - proti, šo "festivālu" katram vajadzētu reizi mūžā (bet ne vairāk) piedzīvot kā parādību, kas nešķiro ne kontroles, nedz vadus, nedz mikrofonu statīvus, lai vecumdienās būtu ar ko biedēt mazbērnus, kad tie neklausa :D
avatar
Publicēts: 04.01.13 22:49 labots
 citēt
Māri, es par to, ka viens savāc estētus, bet otrs margināļus, tāpēc man grūti saprast, kāpēc šīs publikas daļas Tu apvieno, bet tajā pat laikā atdali no šlāgeraptaujas un LR2 :face-grin:
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:03
 citēt
Sapper:Māri, es par to, ka viens savāc estētus, bet otrs margināļus, tāpēc man grūti saprast, kāpēc šīs publikas daļas Tu apvieno, bet tajā pat laikā atdali no šlāgeraptaujas un LR2 :face-grin:


es gan teiktu, ka estētu īpatsvars meža koncertzālēs ir traki zems un nosaucot zvēru par margināļu festu var tik tāds kas neskatās pulkstenī, kalendārā, spogulī :)
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:03 labots
 citēt
Sapper:

Varu arī skaidrāk. Uz zvēru dodās ar mērķi vienkārši apdolbīties, ar mūziku tam pasākumam ir visai attālināts sakars. Mūzika tā pirmkārt ir skaņa. Un nav runa par gaumi, vai cilvēkam patīk miksētu sampļu atskaņošanu klausīties vai mūziķu prasmi spēlēt un dziedāt. Katram, kam nav zilonis uz ausīm kāpis vaidžetu būt skaidrs, ka mūziku var baudīt vai nu akustisku, vai pastiprinātu ar labu tehniku. Zvērā nespēj piedāvāt ne vienu ne otru. Tātad atliek secināt, ka galvenais ir patusēt, piedzerties, nopisties, piedirst apkārtni un moš izkauties bumsik, bumsik fonā.


ko Tu te gvelz, opap? laikam par skanjas kvalitaateem Tev ir veel mazaaka saprashana par jebkuru citu Tavu domugraudu. aizbrauc apskaties to skanjas kvalitaati, tici man, taa ir krietni vien labaaka par jebkura lielkoncerta skanjas kvalitaati. kaapeec? taapeec, ka man nebuus priekshaa neviena praata veetras piesviidushu padushu faniite, kas meegjina dziedaat liidzi jebkurai dziesmai. un nebuus vienmeer jaaizveelaas starp divaam galeejiibaam : tuvaak skatuvei un muuzikjiem (troksnim) vai nostaak klausoties piesviidushaas draudzeniites vokaalaas dotiibas. man tas viss pat nesaistaas ar muuzikas klausiishanos, bet vienu lielu troksni un spieshanos kopaa vienaa lielaa smirdonjaa.
par piedzershanos, nopishanos, kaushanos. tie, kas gribees pisties-pisiisies arii Pablo toletee, tie kas klausiisies muuziku tie to dariis.
Liepaajas juurmalas festaa (tur kur speeleeja taadi grandi kaa Guano apes un Gustavo :D ) es vairaak apdzeerushos onkuljus Tavos gados redzeeju nekaa visos Latvijas nekomerciaalajos festos (Zveers, Zaabaks, FonteinFests, Mees-Liepaajnieki, Metalfest, Fonofest, Sutas Balss, Piilaadzis, Zaljumballe, Viesulis utt) kopaa njemtos. zini, kas ir sXe ar kuru hc iet roku rokaa (80% no Zveera grupaam ir HC)?
par apkaartnes piedirshanu-aizbrauc peec Zveera uz turieni un paskaties kaada tur ir kaartiiba, buusi stipri paarsteigts, jo peedeejaa dienaa cilveekiem ir iespeeja pielasiit maisu ar gruzjiem, par to sanjemot pretii alus kausu. es pat nezinu kam buutu jaanotiek, lai tur izskatiitos kaut vai uz pusi peec taa, ko redzeeju peec Riigas sveetkiem krastmalaa.
beidz dziivot chatinjaa, bet aizbrauc uz kaadu taadu festinju, lai nebuutu jaagvelzj delfi veerti komentaari par lietaam no kuraam absoluuti neko nesaproti. to es taakaa vareetu Tev noveeleet shinii gadaa.
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:05
 citēt
nesaku, ka kāds ir ideāls vai ko līdzīgu - vēršu tik uzmanību par spēju savākt publiku ar 100x mazāku reklāmu kā Positivus vai citiem draudzes pasākumiem

publikas trūkums ir šā topika tēmas miroņu ķeza
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:11
 citēt
Maris:

es gan teiktu, ka estētu īpatsvars meža koncertzālēs ir traki zems un nosaucot zvēru par margināļu festu var tik tāds kas neskatās pulkstenī, kalendārā, spogulī :)



www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:13 labots
 citēt
martins_goncars:

ko Tu te gvelz, opap? laikam par skanjas kvalitaateem Tev ir veel mazaaka saprashana par jebkuru citu Tavu domugraudu. aizbrauc apskaties to skanjas kvalitaati, tici man, taa ir krietni vien labaaka par jebkura lielkoncerta skanjas kvalitaati. kaapeec? taapeec, ka man nebuus priekshaa neviena praata veetras piesviidushu padushu faniite, kas meegjina dziedaat liidzi jebkurai dziesmai. un nebuus vienmeer jaaizveelaas starp divaam galeejiibaam : tuvaak skatuvei un muuzikjiem (troksnim) vai nostaak klausoties piesviidushaas draudzeniites vokaalaas dotiibas. man tas viss pat nesaistaas ar muuzikas klausiishanos, bet vienu lielu troksni un spieshanos kopaa vienaa lielaa smirdonjaa.
par piedzershanos, nopishanos, kaushanos. tie, kas gribees pisties-pisiisies arii Pablo toletee, tie kas klausiisies muuziku tie to dariis.
Liepaajas juurmalas festaa (tur kur speeleeja taadi grandi kaa Guano apes un Gustavo :D ) es vairaak apdzeerushos onkuljus Tavos gados redzeeju nekaa visos Latvijas nekomerciaalajos festos (Zveers, Zaabaks, FonteinFests, Mees-Liepaajnieki, Metalfest, Fonofest, Sutas Balss, Piilaadzis, Zaljumballe, Viesulis utt) kopaa njemtos. zini, kas ir sXe ar kuru hc iet roku rokaa (80% no Zveera grupaam ir HC)?
par apkaartnes piedirshanu-aizbrauc peec Zveera uz turieni un paskaties kaada tur ir kaartiiba, buusi stipri paarsteigts, jo peedeejaa dienaa cilveekiem ir iespeeja pielasiit maisu ar gruzjiem, par to sanjemot pretii alus kausu. es pat nezinu kam buutu jaanotiek, lai tur izskatiitos kaut vai uz pusi peec taa, ko redzeeju peec Riigas sveetkiem krastmalaa.
beidz dziivot chatinjaa, bet aizbrauc uz kaadu taadu festinju, lai nebuutu jaagvelzj delfi veerti komentaari par lietaam no kuraam absoluuti neko nesaproti. to es taakaa vareetu Tev noveeleet shinii gadaa.


www.youtube.com...

šito moš RIX nopirks putnu biedēšanai no skrejceļa. www.youtube.com...

P.S. Es viņam par to, ka Verec mazliet atšķirās skanējumā no kīniešu taras kastēm, šis man par sasvīdušām padusēm, es toč no skaņas vairs neko nesaprotu... :(
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:19
 citēt
smalks telefonkino kkur pret rītu :) Tu tak zini, ka tur ir lērums skatuvju un te redzams kāds no blkusniekiem
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:22 labots
 citēt
Sapper:
www.youtube.com...

šito moš RIX nopirks putnu biedēšanai no skrejceļa. www.youtube.com...


izlasi veido?
ko Tu meegjini te tagad pateikt? ieliec varbuut klipus ar grupaam, ar bmx, skateboard machiem. ar volejbolu, futbolu, upiiti. ar krishnjaam. vai Tu speciaali par idiotu tagad izliecies?

vai Tu tagad gribi man pieraadiit manu aplamo domu par festu un, ka tur ir vieni vieniigi nodzeerushies degjeneraati?
p.s. tepat apgrozaas cilveeks ar niku Aicis, vinjam ir ljoti labas festu reportaazjas, zjeel, ka te neko neliek. te ir no pagaajushaa gada Zveera Aicha izpildiijumaa klab.lv...
avatar
Publicēts: 04.01.13 23:28
 citēt
martins_goncars, tiešām ir tādi, kas uz tiem festivāliem nebrauc patusēt - darīt to ko Sapper rakstīja? Tas būtu vienīgais iemesls kāpēc tādu apmeklētu. Cik esmu redzējis dalībnieku sarakstus, tad tur piedalās labākajā gadījumā viduvēja līmeņa grupas un izpildītāji. Nereizi nav bijis tāds, dēļ kuru gribētos savā iphonā ierakstīt, pat neruājot par braukšanu uz turieni.
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:03 labots
 citēt
Maris:smalks telefonkino kkur pret rītu :) Tu tak zini, ka tur ir lērums skatuvju un te redzams kāds no blkusniekiem


Nu bet protams, es pieļauju domu, ka spētu objektīvāka priekšstata iegūšanai noklausīties galvenā steidzā programmu uz tehnikas ar iepēju patīt uz priekšu. Bet ja neviens nav spējis pasākuma popularizēšanai nolikt pie skaņas telts vienu lētu videokameru uz statīva un iespraust viņā vismaz monosummu no pults, tad atliek iztikt ar to, ko jūtubā visvairāk ir skatījušies. :)

P.S. Šobrīt klausos veco labo Nirvana Unplugged In New York. 18. gadi pagājuši, bet gan mūzika gan lirika ir baudāma joprojām. Ko no zvēra 2012 kāds atcerēsies pēc 18 gadiem? Da neko... 90% no publikas jau nākamajā dienā visdrīzāk neko vairs neatcerējās. :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:27 labots
 citēt
A kāpēc Alice in Chains neklausies? Akurāt Nirvanas laikabiedri, Unplugged koncis man labāk par Nirvanas tīk.
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:36
 citēt
martins_goncars:
vai Tu tagad gribi man pieraadiit manu aplamo domu par festu


Da pasarg Dies, man jau pietika ar to kā Tu mani sakāvi ar saviem apskaņošanas vērtēšanas kritērijiem. :amazing:
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:41
 citēt
Sapper:
martins_goncars:
vai Tu tagad gribi man pieraadiit manu aplamo domu par festu


Da pasarg Dies, man jau pietika ar to kā Tu mani sakāvi ar saviem apskaņošanas vērtēšanas kritērijiem. :amazing:


+++++

Man arī ir "spečuku" saraksts, kuru vārdos nu es vairs neklaausos nevienā jomā ..... ja vienā jomā saraksta piln;iga muļķībAS ar gudru seju .... tātad arī citur to pašu dara ........
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:45
 citēt
[
versatile:A kāpēc Alice in Chains neklausies? Akurāt Nirvanas laikabiedri, Unplugged koncis man labāk par Nirvanas tīk.


O jā! pa smuko! arī līdz tam nonāksim. :)
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:52 labots
 citēt
martins_goncars:ieliec varbuut klipus ar grupaam, ar bmx, skateboard machiem. ar volejbolu, futbolu, upiiti. ar krishnjaam. vai Tu speciaali par idiotu tagad izliecies?



Nezinu, kas Tur zvērā bija hedlaineri, moš iedod kādu linku, kur var paklausīties, ja nu pēkšņi iepatīkās?

Par to, kas ir velosipēds, volejs, futene, upīte un krišnas man jau ir aptuvena nojausma. Tuvākajā laikā apsolos nogaršot arī "apinīti" no divlitru tesmeņa. Uz vasaru nopirkšu maximas telti. Mācīšos lēnām kļūt par īstu cilvēku. :big_smile:

Tik nekādi nespēju saprast, kādēļ viss tas upītes ar krišnām ķūnings vajadzigs labam mūzikas pasākumam? Kaut gan nē, laikam zinu gan. Tā kā mūziķi ar savu talantu vien pārsteigt un aizkustināt nevienu nespēj, tad, lai savāktu publiku atliek spiest uz stipri prastākiem instinktiem - troksni, apreibināšanos un seksu. Papildus efekti rada klienatm afektu un tādējādi palīdz nomaskēt defektus. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 05.01.13 00:58 labots
 citēt
un neviens Liepājniekiem nespamo :( .... izjemot Late, Gončars ;) ... pārējiem nav nekādas poņas kas notika/notiek/notiks ar roķeni ... jūs tur neviens nedzīvojāt un nekad nezināsiet patiesos aizslēgšanas iemeslus (arī es, kaut ar Mediņiem pazīstams 30 gadus)
grūti kaut ko objektīvu uzrakstīt, jo Pablo`92/Rockafe`02 esmu dzīvojis daudz ...
nepatīk ēdiens - ēdiet mājās un šaubos vai jūsu brūte/sieva uztaisīs garšīgāku ēdienu, tad kāda mārutka pēc jāiet ārpus mājas ēst??

(iestājās erors, nevaru parakstīt)


nu jau šodien bēres ;(
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:19 labots
 citēt
Girtsons:
nepatīk ēdiens - ēdiet mājās un šaubos vai jūsu brūte/sieva uztaisīs garšīgāku ēdienu, tad kāda mārutka pēc jāiet ārpus mājas ēst??




Jē! Še 5! Precīzi! Ja man mājās brūte/sieva atļautos pasniegt vakariņās saldētu lēta lielveikala pusfabrikātu, tad saruna būtu ļoti nopietna. Ar krogu ir daudz vienkāršāk, krogā piekrāpt var tik vienreiz. Ja kādu vienā un tajā pašā vietā piekrāpj 2x, tad viņš ir optimists, ja 3x, tad idiots. Pastāvēs, kas mainīsies! Lai vieglas smiltis.
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:38
 citēt
Sapper:
Girtsons:
nepatīk ēdiens - ēdiet mājās un šaubos vai jūsu brūte/sieva uztaisīs garšīgāku ēdienu, tad kāda mārutka pēc jāiet ārpus mājas ēst??




Jē! Še 5! Precīzi! Ja man mājās brūte/sieva atļautos pasniegt vakariņās saldētu lēta lielveikala pusfabrikātu, tad saruna būtu ļoti nopietna. Ar krogu ir daudz vienkāršāk, krogā piekrāpt var tik vienreiz. Ja kādu vienā un tajā pašā vietā piekrāpj 2x, tad viņš ir optimists, ja 3x, tad idiots. Pastāvēs, kas mainīsies! Lai vieglas smiltis.


kad tu pēdējo reizi biji uz tirgu?

Mediņu sagādnieks katru dienu gāja uz tirgu ar kājām vairākkārt, jo tirgus atrodas 200 metru no Roķenes ... ēdiens vienmēr bija svaigs ... :face-kiss:
avatar
Publicēts: 05.01.13 01:54
 citēt
Sapper:
Girtsons:
nepatīk ēdiens - ēdiet mājās un šaubos vai jūsu brūte/sieva uztaisīs garšīgāku ēdienu, tad kāda mārutka pēc jāiet ārpus mājas ēst??


!

Jē! Še 5! Precīzi! Ja man mājās brūte/sieva atļautos pasniegt vakariņās saldētu lēta lielveikala pusfabrikātu, tad saruna būtu ļoti nopietna. Ar krogu ir daudz vienkāršāk, krogā piekrāpt var tik vienreiz. Ja kādu vienā un tajā pašā vietā piekrāpj 2x, tad viņš ir optimists, ja 3x, tad idiots. Pastāvēs, kas mainīsies! Lai vieglas smiltis.


Oi...Sapper, Sapper...nu gan uzlaidi par pusfabrikātiem...
avatar
Publicēts: 05.01.13 03:23 labots
 citēt
Girtsons:
Mediņu sagādnieks katru dienu gāja uz tirgu ar kājām vairākkārt, jo tirgus atrodas 200 metru no Roķenes ... ēdiens vienmēr bija svaigs ... :face-kiss:



Man ir pofig, kurš uz kurieni un cik x gāja. Acīmredzams, ka Tu nestādies priekšā, kas ir paelja un kā to gatavo. Stunda vajadzīga, lai pagataotu. Ja pasūtīto atnes pēc 10 minūtēm, tad ir tikai 1 varianats - saldēts pusfabrikāts. Garša un vizuālais izskats to pilnībā apstiprināja. Ņefig likt ēdienkartē to, ko nespēj pavilkt. Tā kā bērni uz šķūnīša XY* uzrakstījuši, a iekšā joprojām malka...
avatar
Publicēts: 05.01.13 08:09 labots
 citēt
Sapper, nu tā kā aviācijā tehnoloģijas iet uz priekšu, tā arī sab.ēdināšanā cilvēki mēģina optimizēt izmaksas...:)

BET!!! JA KĀDS CILVĒKS IEIET KROGĀ, PASŪTA ĒDAMO PAR 3.75 UN DOMĀ KA TO GATAVO STUNDU VIŅŠ IR MUĻĶIS.

p.s.
Pablī tiešām ēdamas bij tikai bulciņas

te arī atbilde kāpēc jāaizverās - cilvēku liepājā ir palicis 2x mazāk, 2x mazāk arī gāja ēst/dzert...pasākums liels ar lielām fiksētajām izmaksām, vajag APJOMU, kuru pie Liepājas specifikas var dabūt tikai ar lētumu- tauta pa lielam tiešām ir trūcīga.
avatar
Publicēts: 05.01.13 08:55
 citēt
Sapper:
ekoists: Latvieši vienmēr priecājas,ja kādam kaut kas nesanāk?
Sakars ar krīzi vistiešākais.Nav darba,nav naudas,nav cilvēku.
Paliek nodokļi,kredīti un bankrots.



Ekoist, ja mēs rīkosimies pēc Tavas loģikas, kur nonāksim? Uzbūvēsim ķēdīti.

Ja es un vēl daudzi pērkot latviešu uzņēmēja X preci un izmantojot tā pakalpojumu nav apmierināti ar kvalitāti vai cenu, tad pārtraucot izmantot X pakalpojumus, mēs nolemjam viņu bankrotam. Bet tas nav labi, jo X = latvietis un neizmatojot viņa pakalpojumu, mēs raugoties no Ekoista pozīcijas, priecājamies, ja X galīgi neies. Bet tā kā nolemt citu latvieti bankrotam ir slikti pēc noklusējuma lai nebūtu jāuzklausa apvainojumi nelietīgās rakstura īpašībās, ir jāsakož zobi un tā vietā lai izvēlētos patīkamāku pakalpojuma sniedzēju Y, ir jāpaliek pie X "poļubomu" . Ja Y ir ārzemnieks, tad sanāk pat ļoti patriotiski, kaut apgrūtinoši, bet ja Y ir arī latvietis, tad paliekot pie X, sanāk, ka priecājamies par to, ka Y neiet.

Ekoist, ko mums būt darīt?????????????????????????????????? :face-wink:

Izveido savu uzņēmumu,nodarbini darbiniekus(kuriem viss ir po,galvenais sagaidīt algas dienu)gatavo tikai svaigus ēdienus no viskvalitatīvākajiem produktiem,vēlams bioloģiski audzētus,ieguldi naudu,aizņemies vēl,lai ieguldītu.Pārdod visu par lētākajām cenām,lai neviens neapbižojas.
Tas būtu pirmais,ko ieteiktu.
Uzaicini mūs visus uz atklāšanu,otrais.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):