forum.gif
Laimīgi esam pārvarējuši krīzi! (valdības viedoklis)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Laimīgi esam pārvarējuši krīzi! (valdības viedoklis)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 05.01.13 11:58
 citēt
Jā, Ekoist, katrā vietā, kur tirgo sūdīgu preci vai sniedz nekvalitatīvu pakalpojumu, es kā supermens uzreiz blakus maukšu savu uzņēmumu. Varēji vēl piebilst, ka tiem, kam nepatika Blaumaņa jaungada mistērija LTV vispirms pašiem vaidzētu ko noproducēt un uzrežisēt. Interesanti, vai pats, ja neesi apmierināts ar sarkanā kvadrāta tenisčībām dibini apavu ražotni vai tomēr ieej citā bodē un nopērc Asics. :face-wink:
avatar
Publicēts: 05.01.13 12:36
 citēt
imgfoto:Sapper, nu tā kā aviācijā tehnoloģijas iet uz priekšu, tā arī sab.ēdināšanā cilvēki mēģina optimizēt izmaksas...:)

BET!!! JA KĀDS CILVĒKS IEIET KROGĀ, PASŪTA ĒDAMO PAR 3.75 UN DOMĀ KA TO GATAVO STUNDU VIŅŠ IR MUĻĶIS.

p.s.
Pablī tiešām ēdamas bij tikai bulciņas

te arī atbilde kāpēc jāaizverās - cilvēku liepājā ir palicis 2x mazāk, 2x mazāk arī gāja ēst/dzert...pasākums liels ar lielām fiksētajām izmaksām, vajag APJOMU, kuru pie Liepājas specifikas var dabūt tikai ar lētumu- tauta pa lielam tiešām ir trūcīga.




Kāpēc Tu kliedz uz mani? Es Tevi kaut kādā vaidā sadusmoju? Vai vienkārši kapsloks iesprūda? Pa 3.75 es makdraivā steidzoties kotlešmaizi pērku un vienmēr ar 100% garantiju zinu, ko saņemšu. :)

Varbūt prablēma ir tajā, ka monopola laikā varēja ar izplestiem pirkstiem būt rupjiem pret klientu, sūdīgi ēt taisīt un krāpties ar šmigu? Tagad, kad monopola vairs nav, bet attieksmi mainīt neļauj domāšanas veids, iestājās loģiska terminālā stadija.
avatar
Publicēts: 05.01.13 14:12
 citēt
Girtsons:un neviens Liepājniekiem nespamo :( .... izjemot Late, Gončars ;) ... pārējiem nav nekādas poņas kas notika/notiek/notiks ar roķeni ... jūs tur neviens nedzīvojāt un nekad nezināsiet patiesos aizslēgšanas iemeslus (arī es, kaut ar Mediņiem pazīstams 30 gadus)


redzi, taadai delfi maajsaimniecei kaa Sapper tachu ir pilniigi vienalga vai vinjsh kautko saprot vai nee.
avatar
Publicēts: 06.01.13 13:35
 citēt
Sapper:Jā, Ekoist, katrā vietā, kur tirgo sūdīgu preci vai sniedz nekvalitatīvu pakalpojumu, es kā supermens uzreiz blakus maukšu savu uzņēmumu. Varēji vēl piebilst, ka tiem, kam nepatika Blaumaņa jaungada mistērija LTV vispirms pašiem vaidzētu ko noproducēt un uzrežisēt. Interesanti, vai pats, ja neesi apmierināts ar sarkanā kvadrāta tenisčībām dibini apavu ražotni vai tomēr ieej citā bodē un nopērc Asics. :face-wink:

Sāc pagaidām ar vienu,nevajag katrai sūdīgai vietai,blakus taisīt vēl vienu sūdīgu.
avatar
Publicēts: 06.01.13 13:45
 citēt
avatar
Publicēts: 06.01.13 14:22 labots
 citēt
martins_goncars:

redzi, taadai delfi maajsaimniecei kaa Sapper tachu ir pilniigi vienalga vai vinjsh kautko saprot vai nee.


Man ir pilnīgi vienalga, kas notiek ar iestādi, kas evolucionē gaģušņika virzienā un čakarē klientus. Paldies arī par "delfu mājsaimnieci" Nekas tik labi kā personīgi uzbraucieni neliecina par diskusijas dalībnieka argumentācijas spējām. ;)

Vopšem Girtsons, Late un Gončars varētu beigt liet gaužas asaras un sekot Ekoista aicinājumam uztaisīt ko foršu vietā :D
avatar
Publicēts: 06.01.13 14:38
 citēt
ekoists:
Sāc pagaidām ar vienu,nevajag katrai sūdīgai vietai,blakus taisīt vēl vienu sūdīgu.


Da nē, te mums ir ideoloģiskas domstarpības. Es palikšu pie viedokļa, ka kā galaprodukta pircējs varu kritizēt omleti, neskatoties uz to, ka pats olas nedēju. :D Tieši tāpat kā esmu gatavs uzklausīt sava klienta argumentētu kritiku.

A visa pārējā ņemšanās ir brūns lietus. Viens iebļaujās "naših bjut" un viss ciems ar pārgrieztām acīm metās ar rungām un ķēdēm kaujā "par taisnību."
avatar
Publicēts: 06.01.13 22:56
 citēt
Citagaisma:Kāpēc apvaino tik labus lopiņus kā cūkas? Veģetārietis vai esi?!
un kadēļ tad Tu domā, ka tieši veģetārietis varētu kautkāda iemesla dēļ apvainot/nozākāt cūku?!:what:
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 06.01.13 23:03
 citēt
Vincent: Want some bacon?
Jules: No man, I don't eat pork.
Vincent: Are you Jewish?
Jules: Nah, I ain't Jewish, I just don't dig on swine, that's all.
Vincent: Why not?
Jules: Pigs are filthy animals. I don't eat filthy animals.
Vincent: Bacon tastes gooood. Pork chops taste gooood.
Jules: Hey, sewer rat may taste like pumpkin pie, but I'd never know 'cause I wouldn't eat the filthy motherfucker. Pigs sleep and root in shit. That's a filthy animal. I ain't eat nothin' that ain't got sense enough to disregard its own feces.
Vincent: How about a dog? Dogs eats its own feces.
Jules: I don't eat dog either.
Vincent: Yeah, but do you consider a dog to be a filthy animal?
Jules: I wouldn't go so far as to call a dog filthy but they're definitely dirty. But, a dog's got personality. Personality goes a long way.
Vincent: Ah, so by that rationale, if a pig had a better personality, he would cease to be a filthy animal. Is that true?
Jules: Well we'd have to be talkin' about one charming motherfuckin' pig. I mean he'd have to be ten times more charmin' than that Arnold on Green Acres, you know what I'm sayin'?
avatar
Publicēts: 23.04.13 09:34
 citēt
studija pa lēto pineapplestudios.lv...
avatar
Publicēts: 23.04.13 09:44
 citēt
Raunas ielas studija man dikti patika!
avatar
Publicēts: 23.04.13 10:21 labots
 citēt
VValdis:studija pa lēto pineapplestudios.lv...


Piedod vecīt , tas ir tieši tas ko Rozenfelds un vēl daudzi citi pieredzējuši profi teica JA NEJEDZ foto biznesa specifikā nav jēgas PA TUKŠO guldīt naudu kura apriori NEATMAKSĀSIES :):) Burtiski 99% "Jano cenšoņu" Latvijā sāk ar PAMATĪGU cenu dempingu iegulda kaudzi piķa projektos kurus NAV IESPĒJAMS atmaksāt :):) Ja ir vēlme "Spēlēt fotogrāfu" bet nav sajēgas biznesa niansēs tād parastai termiņaš LĪDZ tehnika nolietojas un sāk lūkoties pēc "Cita spēlētie" piemēram krogus īpašnieks bārmenis ar KRUTA esot būt :):) Foto servisa īres biznes ļoti specifisks , man kursa biedriem Vācijā tāds pieder , nu NEAMAKSĀJAS tas Latvijā ja nav ļoti zemu izmaksu "Serviss" piemēram kā pie Jura.
avatar
Publicēts: 30.07.20 15:24
 citēt
12 gadi - Jupitera krīzes cikls 2008 = 2020
Tikai - iejaucās KOVID + vispasaules ekonomikas recesija, kuru vairs nevar aizliet ar drukāto nmakulatūru
********************************
KRĪZES skarto saraksts 2020, drusku izklausās kā pirmā aprīļa joks, par piemēram ROLEX bankrotu, bet trakāk nekā 2008.gada krīzē.
Iesaku skatīties Ģevjātova un citu analītiķu, ka Fursova lekcijas, kas notiek, ko plāno globālisti.
Īsumā - VECĀ EKONOMIKA ir jāiznīcina, Bāzelē-III finanšu dūži pieņēma lēmumu naudu nedot, lai vecais viss sabrūk. Kam piesliesies Krievija - vai ASV scenārijam ar transhumānismu vai Ķīnas scenārijam ar jauno komunismu, sociālo reitingu utml
*********************************************************
‎Изик Кукулиев‎ to Капитализм против коммунизма 2
2h ·
10 крупнейших мировых брендов, которые не пережили пандемию

Никто не ожидал, что из за простуды даже крупнейшие бренды, которые у всех на слуху, могут за несколько недель смогут обанкротиться.

1.VICTORIA’S SECRET объявила о банкротстве
2. ZARA закрыла 1,200 магазинов по всему миру.
3. La Chapelle сняла 4391 магазинов.
4. CHANEL прекратила работу.
5. HERMES прекратил работу.
6. PATEK PHILIPPE прекратил производство.
7. Rolex прекратил производство.
8. У Nike в общей сложности. 23 млрд долларов долга, компания готовится ко второму этапу увольнений.
9. Основатель AirBnb заявил, что из-за пандемии 12 лет усилий были уничтожены за 6 недель.
10. Starbucks также объявил о закрытии своих 400 магазинов.

Доживают последние месяцы

1. Nissan Motor Co планирует закрыться в США

2. Крупнейшая компания по аренде автомобилей (Hertz) подала на банкротство

3. Крупнейшая компания грузоперевозчик (Comcar) подана на банкротство - у них 4000 грузовиков
4. Старейшая розничная компания (JC Penny) подала заявление на банкротство, её приобретает за копейки Amazon
5. Самый большой инвестор в мире (Уоррен Баффет) потерял 50 млрд долларов за последние 2 месяца
6. Самая авторитетная авиакомпания в мире (Emirates) увольняет 30 % своих сотрудников

Количество безработных в мире достигло самого высокого уровня за все время и превысило более 38 миллионов трудоспособных граждан.

Так что не отчаивайтесь вы не одиноки. Если у вас есть работа и ваша компания работает, будьте очень благодарны
avatar
Publicēts: 31.07.20 12:33 labots
 citēt
Strautniek! Neizplati no krievu saitiem sagrābstītu, nepatiesu informāciju!!! Piemēram Nissan, nekad ASV tirgu nepametīs, tas viņiem ir viens no svarīgākajiem biznesā!
avatar
Publicēts: 31.07.20 19:12
 citēt
richy77:Strautniek! Neizplati no krievu saitiem sagrābstītu, nepatiesu informāciju!!! Piemēram Nissan, nekad ASV tirgu nepametīs, tas viņiem ir viens no svarīgākajiem biznesā!

...Iesaku skatīties Ģevjātova un citu analītiķu, ka Fursova lekcijas... Tādi analītiķi nekļūdās!
avatar
Publicēts: 01.08.20 08:48
 citēt
Iegūglēju Гевятов - nav tāda.
avatar
Publicēts: 01.08.20 11:16
 citēt
Schneider:Iegūglēju Гевятов - nav tāda.

Uzmanīgi ar gramatiku!
Андрей Девятов - krievu truba-durs, futurologs, internetā izskatās pēc grafomāna, tātad mūsu varonim varētu būt īstais.
Vēl ir Серге́й Девя́тов - ФСО России direktora padomnieks (!), vēsturnieks patiess. Arī iedvesmojošs kadrs.
avatar
Publicēts: 01.08.20 12:37
 citēt
Kāda tur gramatika, es jau tik gribēju apskatīties mūsu varoņa anālītiķi.
lodzija:...Ģevjātova un citu analītiķu...
avatar
Publicēts: 01.08.20 12:47
 citēt
Schneider:Kāda tur gramatika, es jau tik gribēju apskatīties mūsu varoņa anālītiķi.
lodzija:...Ģevjātova un citu analītiķu...

Šī ir retā reize, kad piekrītu mūs varonim. Latviski abi uzvārdi rakstāmi – Ģevjātovs, tāpat kā viņu cars ir Puķins, nevis Putins.
avatar
Publicēts: 01.08.20 14:37
 citēt
С 24 по 28 июля 2020 года на южном берегу Финского залива в г. Павловск, с выездом на пленэр в Ораниенбаум, в обстановке бодрости, свежести и информационного подполья в тени и под прикрытием Санкт-Петербургского военно-морского парада состоялась Вторая Лаппеенрантская конференция небополитиков

Interesanti, kas finansē šo gudrīšu “koferencijas”?


Небополитика - это доктрина концептуальной революции во взгляде на земное сверху; доктрина непреодолимой силы Духа Преображения, не знающего земных границ; доктрина исторического времени, оживляющего пространство; доктрина обнадеживающего обетования иначе возможного праведного порядка на земле. Небополитика - это искусство невозможного для геополитики: Дух заведомо побеждает и ум, и волю, и страх, и расчет. Как доктрина, методология и технология, небополитика вооружает прогнозно-управленческую деятельность принципами и способами достижения троичной гармонии, исцеляющей борьбу противоположностей.
avatar
Publicēts: 01.08.20 21:21
 citēt
Tādus murgus nofinansēs dajepkurš, kuram prasīs. Tu zini kaut vienu, ne kādas nozares šauri specializētu, preses izdevumu, kurā nebūtu horoskopu? Es arī nezinu.
Ģevjātovs, Puķins ir no krievu sērijas Heinrich Heine=Гейнрих Гейне, Hamilton=Гамильтон.
Ja kādam Latvijas Дементьев-am dēl pases, kura izsniega uz Ģemenķjeva vārda, rastos problēmas kādā ārzemē, viņš droši varētu iesūdzēt valsti ECT un vinnētu, šis nav Siskinas gadījums.
avatar
Publicēts: 01.08.20 23:04
 citēt
Skatos, ka jums Devjatovs ir iepaticies :face-grin:

Te viņa super lekcija,. kas gaidāms pasaulē šajā gadā, pa kādiem ceļiem iesim, attīstības scenāriji
Девятов А. П. "Новый валютный мир" 24-07-2020
Un citas noderīgas lietas
: youtu.be...
avatar
Publicēts: 02.08.20 00:02
 citēt
Sarullē viņa lekciju un iebāz sev tur, kur saule neiespīd!
avatar
Publicēts: 02.08.20 09:47
 citēt
Schneider – nav mums dots zināt, kurai radībiņai kur īsti tā saule iespīd ☹
lodzija – paldies par apstiprinājumu, jau domāju, ka dumjākais no zināmajiem Ģevjatoviem būs tā īstā autoritāte
avatar
Publicēts: 02.08.20 13:28
 citēt
Devjatovs ir savdabīgs kadrs, ne visi viņu saprot, kā viņš pats saka - ka ir kontuženijs na golovu, ņēbopoļitiks
Bet latviešu intelektuāļiem kuri ienīst putinismu - viņš patīk :face-grin:
avatar
Publicēts: 02.08.20 13:37
 citēt
Skaidrs - sektants Strutnieks ir latviešu intelektuālis.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):