forum.gif
Laimīgi esam pārvarējuši krīzi! (valdības viedoklis)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Laimīgi esam pārvarējuši krīzi! (valdības viedoklis)
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 04.01.13 12:48
 citēt
www.diena.lv...
Manuprāt tā ir reāli skumja ziņa. Liepājas Dzintars, Roķene, tie tādi monstri, kuri asociējās ar Liepāju un tikai Liepāju.
Bļin, kur solītā izaugsme, kur labklājība, kas ir ar tiem pļurkšsķiem, kurus esam savēlējuši?
avatar
Publicēts: 04.01.13 12:55
 citēt
Kur f-foto?
avatar
Publicēts: 04.01.13 12:56
 citēt
Besī kad mīž acīs un saka ka lietus līst!
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:02
 citēt
eltoro:Besī kad mīž acīs un saka ka lietus līst!


Priecājies, ka nedirš un nesaka ka krusa krīt.:-)
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:06
 citēt
eltoro:www.diena.lv...
Manuprāt tā ir reāli skumja ziņa. Liepājas Dzintars, Roķene, tie tādi monstri, kuri asociējās ar Liepāju un tikai Liepāju.
Bļin, kur solītā izaugsme, kur labklājība, kas ir ar tiem pļurkšsķiem, kurus esam savēlējuši?


Neesmu Liepājnieks, bet cik dzirdu par to pilsētu un izklaides vietas, tad visi parasti min citas iestādes. Līdz ar to man ir sajūta ka šis klubs vienkārši nav izturējis konkurenci!
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:15
 citēt
"...Liepājā viss notiksies pa īstam. Būs prāmji ar tūristiem, lidmašīnas. Visi dzīvos Liepājā."
Viens pats kafūzeris nekad nevarēs konkurēt ar dzelzceļu pa bruģi starp govīm vai Rīgu, kur krogos visus tūristus nemitīgi apčakarē un neļauj mīzt uz pieminekļiem, bet tā tomēr ir lielpilsēta, tādēļ turp brauc un brauks.
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:18
 citēt
Liepājā bieži liels vējš un dēļ tā čurāšana uz pieminekļiem ir apgrūtinoša. Nes prom.
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:21
 citēt
Es kļūdījos personīgā budžeta sastādīšanā, tādēļ atlikušo mēnesi Hennessy XO vietā man sanāk tikai Bonapartam :)

Manuprāt valdībā ir cūkas, saeimā ir cūkas un visu pilsētu visās domēs, ir cūkas, pagastos par priekšniekiem ir cūkas, un laika ziņu stāstītājs arī ir cūka.. :D
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:30
 citēt
Bzh:Es kļūdījos personīgā budžeta sastādīšanā, tādēļ atlikušo mēnesi Hennessy XO vietā man sanāk tikai Bonapartam :)

Manuprāt valdībā ir cūkas, saeimā ir cūkas un visu pilsētu visās domēs, ir cūkas, pagastos par priekšniekiem ir cūkas, un laika ziņu stāstītājs arī ir cūka.. :D


Kāpēc apvaino tik labus lopiņus kā cūkas? Veģetārietis vai esi?!
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:40
 citēt
A varbūt cilvēkiem beidzot kkāda muzikālā gaume parādījusies? Liepājas roks taču ir 95% aktīvu pāķu (beidzamo) un pa retam gaismas stariņam ik pa 10-20 gadiem.

Nē nu ok ir LR2 ar vispār ko neaptveramu + Kombuļi, bet tas vienalga neizslēdz šo faktu
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:48
 citēt
mrproxy:
Neesmu Liepājnieks, bet cik dzirdu par to pilsētu un izklaides vietas, tad visi parasti min citas iestādes. Līdz ar to man ir sajūta ka šis klubs vienkārši nav izturējis konkurenci!


++
avatar
Publicēts: 04.01.13 13:55
 citēt
Un kāds tam sakars ar krīzi vai nekrīzi? Ja kaut kas nesanāk, atkal citi vainīgi? Varbūt vienkārši pats klubs tomēr nespēj konkurenci pavilkt?
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:04
 citēt
...dzīvoju netālu no Pablo. Praktiski no pirmās tā dibināšanas dienas ik pa laikam tur iegriezos. Gan baikeru tusiņi, gan muzikālie vakari utt. utt. Pazīstu Mareku, Raivo. Tas, kas ir noticis nav patīkams fakts, jo Rokkafejnīca - Pablo patiešām bija viens no Liepājas simboliem, bet.....gan konkurence, gan paaudžu un vērtību maiņa, gan valsts nespēja risināt problēmas, kas saistītas ar tūrisma un izklaides industriju kopumā veicināja šīs iestādes slēgšanu. Ir bezjēdzīgi te cepties un mētāt rupjas piezīmes. Mums katram ir sava pieredze attiecībā uz šo kafejnīcu un ne vienmēr tā ir pozitīva. Gribētos atgādināt, ka valsti un valdību veido tās pilsoņi......
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:04
 citēt
eltoro:www.diena.lv...
Manuprāt tā ir reāli skumja ziņa. Liepājas Dzintars, Roķene, tie tādi monstri, kuri asociējās ar Liepāju un tikai Liepāju.
Bļin, kur solītā izaugsme, kur labklājība, kas ir ar tiem pļurkšsķiem, kurus esam savēlējuši?


... a kad bija krīze :D (šiem)
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:05
 citēt
meklējam vainīgo no ārzemēm, lai nav jākaujas savā starpā!
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:08
 citēt
RobertsJ:Un kāds tam sakars ar krīzi vai nekrīzi? Ja kaut kas nesanāk, atkal citi vainīgi? Varbūt vienkārši pats klubs tomēr nespēj konkurenci pavilkt?

Latvieši vienmēr priecājas,ja kādam kaut kas nesanāk?
Sakars ar krīzi vistiešākais.Nav darba,nav naudas,nav cilvēku.
Paliek nodokļi,kredīti un bankrots.
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:21
 citēt
ekoists:
RobertsJ:Un kāds tam sakars ar krīzi vai nekrīzi? Ja kaut kas nesanāk, atkal citi vainīgi? Varbūt vienkārši pats klubs tomēr nespēj konkurenci pavilkt?

Latvieši vienmēr priecājas,ja kādam kaut kas nesanāk?
Sakars ar krīzi vistiešākais.Nav darba,nav naudas,nav cilvēku.
Paliek nodokļi,kredīti un bankrots.


Krīze uz visiem klubiem attiecās vienādi. Kas domāja, izdzīvoja.

Tāpat krīzē daudz cilvēku zaudēja darbu vai pakāsa biznesu - bet ir vieni, kas domā, dara un dzīvo tālāk un savu dzīvi ir vairāk vai mazāk atkals sakārtojuši, bet ir citi, kas visu laiku meklē vainas krīzē, valdībā un vēl viskautkur. Nesaprotu tikai, vai tie čīkstētāji tagad visu mūžu savas neveiksmes novels uz krīzi, un arī turpinās to darīt pēc 10 un 20 gadiem un vairāk?
avatar
Publicēts: 04.01.13 14:58
 citēt
avatar
Publicēts: 04.01.13 15:01
 citēt
Te iekopēju saraksti no citas diskusijas par šo tēmu, un tajā parādās arī vainīgā ārzemnieka vārds:

...Tusiņš mums ir Fontaine, ne Pablo. Un ja godīgi - neredzu jēgu līķu reanimācijai. Skarbi, bet tā ir patiesība.

Late
avatar
Publicēts: 04.01.13 12:03 labots
citēt
Rookkafūzī esmu bijis 3-4 reizes vairāk nav bijusi vēlēšanās , Fonte nā esmu praktiski katrreiz kad esmu Liepājā . Te arī atbilde par SITUĀCIJU UN AKTUALITĀTI. Nedomāju ka kāda maz aktuāla uzēnmuma liktenim kāds sakaras ar pasākumu PIE KONKURENTIEM
avatar
Publicēts: 04.01.13 15:18 labots
 citēt
ekoists:
RobertsJ:Un kāds tam sakars ar krīzi vai nekrīzi? Ja kaut kas nesanāk, atkal citi vainīgi? Varbūt vienkārši pats klubs tomēr nespēj konkurenci pavilkt?

Latvieši vienmēr priecājas,ja kādam kaut kas nesanāk?
Sakars ar krīzi vistiešākais.Nav darba,nav naudas,nav cilvēku.
Paliek nodokļi,kredīti un bankrots.


Visādi jau var būt, bet krīzes ir tāda lieta, kas nāk regulāri un ir dzīves un ekonomikas sastāvdaļa. Ja par konkrēto iestādi, tad nekādu diži labo iespaidu tā neatstāja, kad tur pāris gadus atpakaļ biju pusdienās iegājis - dārgs ūķis.
avatar
Publicēts: 04.01.13 15:30
 citēt
ekoists:
Latvieši vienmēr priecājas,ja kādam kaut kas nesanāk?

No kurienes tādas domas? Esmu latvietis un daru tieši otrādi, priecājos, ja kādam kas sanāk, un jebkurā nozarē.
avatar
Publicēts: 04.01.13 16:10
 citēt
pofig
avatar
Publicēts: 04.01.13 18:06
 citēt
Man ar netīk, ka tiek kultivēts priekšstats par skaudīgo latvieti. man ir prieks, ka kādam veicas, jo tas nozīmē, ka arī man veiksies.
Konkrētajā gadījumā- biju tajā krogā iegājis uz brīdi. Nepatika ielā telpa un arī uzliktā mūzika. Gāju ārā. Iespējams, ka neesmu mērķauditorija, un jebkuram pasākumam ir savs sākums un gals. Jo lielāks uzņēmums, jo grūtāk ar manevriem. Tāpēc esmu pret eiro, jo sava valūta ļauj vieglāk veidot neatkarīgu saimniecību. (ja ir laba valdība)
avatar
Publicēts: 04.01.13 18:45
 citēt
_AlterNative:Man ar netīk, ka tiek kultivēts priekšstats par skaudīgo latvieti. man ir prieks, ka kādam veicas, jo tas nozīmē, ka arī man veiksies.
Konkrētajā gadījumā- biju tajā krogā iegājis uz brīdi. Nepatika ielā telpa un arī uzliktā mūzika. Gāju ārā. Iespējams, ka neesmu mērķauditorija, un jebkuram pasākumam ir savs sākums un gals. Jo lielāks uzņēmums, jo grūtāk ar manevriem. Tāpēc esmu pret eiro, jo sava valūta ļauj vieglāk veidot neatkarīgu saimniecību. (ja ir laba valdība)


Bez maz MANAS izjūtas , tāpēc ar neapmeklēju , tussēju pa Fonteinu gan krogu gan vienīcu.
avatar
Publicēts: 04.01.13 19:24 labots
 citēt
ekoists:
RobertsJ:Un kāds tam sakars ar krīzi vai nekrīzi? Ja kaut kas nesanāk, atkal citi vainīgi? Varbūt vienkārši pats klubs tomēr nespēj konkurenci pavilkt?

Latvieši vienmēr priecājas,ja kādam kaut kas nesanāk?
Sakars ar krīzi vistiešākais.Nav darba,nav naudas,nav cilvēku.
Paliek nodokļi,kredīti un bankrots.



Ekoist, ja mēs rīkosimies pēc Tavas loģikas, kur nonāksim? Uzbūvēsim ķēdīti.

Ja es un vēl daudzi pērkot latviešu uzņēmēja X preci un izmantojot tā pakalpojumu nav apmierināti ar kvalitāti vai cenu, tad pārtraucot izmantot X pakalpojumus, mēs nolemjam viņu bankrotam. Bet tas nav labi, jo X = latvietis un neizmatojot viņa pakalpojumu, mēs raugoties no Ekoista pozīcijas, priecājamies, ja X galīgi neies. Bet tā kā nolemt citu latvieti bankrotam ir slikti pēc noklusējuma lai nebūtu jāuzklausa apvainojumi nelietīgās rakstura īpašībās, ir jāsakož zobi un tā vietā lai izvēlētos patīkamāku pakalpojuma sniedzēju Y, ir jāpaliek pie X "poļubomu" . Ja Y ir ārzemnieks, tad sanāk pat ļoti patriotiski, kaut apgrūtinoši, bet ja Y ir arī latvietis, tad paliekot pie X, sanāk, ka priecājamies par to, ka Y neiet.

Ekoist, ko mums būt darīt?????????????????????????????????? :face-wink:
avatar
Publicēts: 04.01.13 19:43 labots
 citēt
Pēdējo reizi pabiju tajā krogā pāris gadus atpakaļ. Pasūtiju paelju, saņēmu "foršu pārsteigumu". Vērojot un ostot to, ko atnesa, sapratu, ka nāksies ēst uzsildītu saldētas paciņas saturu no maximas ar 400% uzcenojumu.
P.S. Dombrovskis suka! Un Saeima arī maukas!
avatar
Publicēts: 04.01.13 19:44
 citēt
Viena kroga izputēšana un finansu krīze bezmaz vai pasaules mērogā ir stipri atšķirīgas lietas,ne?Gan jau turpat Liepājā ir kafuškas,kas nemaz nesūdzas par cilvēku skaitu un pirktspēju.Manas karjeras laikā simtiem feinu vietiņu ir pazudušas,bet nākušas vietā citas.Kas tur sevišķs?
avatar
Publicēts: 04.01.13 19:49
 citēt
Jāpiekrīt ak34 un citiem viedokļiem. Netusēju gan regulāri pa Liepāju un, nenoliedzami, žēl ir, bet, pirmkārt, atstāja ūķa iespaidu, kad akurāt pusdienās tur iegāju, otrkārt, minētā paaudžu maiņa, treškārt, ja par Liepāju, tad pirmās izklaides vietas kaut kā prātā nāk RSB (bez komentāriem par repertuāru, bet ir cilvēki -> ir nauda), Fontaine klubs vai klubi, kas nu šamam tur ir. Arī ūķi, bet vismaz populāri.

Krīzes ir labas, jo ātri liek nooptimizēties un likvidē tos, kas nespēj - nāk vietā apsviedīgāki. Tak Rīgā viss čiki un ūķa iespaida arī nav :) Pārvedīs interjera elementus un būs OK.
avatar
Publicēts: 04.01.13 19:59
 citēt
eltoro:Besī kad mīž acīs un saka ka lietus līst!


Pilnībā piekrītu!

Atbildēšu Tev, kapāc nav vairs Liepājas Dzintara.
Nosauc iespējamo dalībnieku sastāvu, kas varētu aizpildīt programmu, par ko skatītāji būtu gatavi maksāt, TV gatava maksāt par iespēju ierakstīt vai translēt, sponsori būtu ar mieru reklamēties. Un lai finālā debetu ar kredītu varētu savilkt kopā. Lūk arī Tev atbilde.

Liepājas Dzintara ziedu laikā bija bars grupu, kas varēja aizpildīt Arēnu Rīga. Šodien, kuri bez Instrumentiem un Prātniekiem vēl var?

P.S. Valdība ir pidari po ļubomu
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:10
 citēt
Liepājas Dzintars vairs nevar pastāvēt citas politiskās ne tik daudz ekonomiskās situācijas dēļ.Toreiz roķgrupas bija pusaizliegtais auglis,kas vienmēr ir salds.:face-wink:Tagad nevienu vairs nesauc uz tarifikāciju pie kultūras ministrijas "speciālistiem"un nenoņem no trases par divdomīgiem tekstiem.Un visa burvība pagalam!:face-crying:Tāpat nekas neiznāks no NHL un KHL hokejistu supermačiem,jo tie vairs nav ideoloģiskie pretinieki.Katram laikam savs."savs"- tas par ko publika naktīs ugunskurus kurinās stāvot pēc biļetēm.
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:30 labots
 citēt
Protams, ka arī tas, Vieča! Bet LV šodienas mūzikā ir katastrofāls ideju un jaunrades trūkums.

Toreiz tām visām tarifikācijām bija viens milzīgs pluss. Lai tiktu spēlēt plašākai publikai, bija lieliski jāpārvalda instrumenti un savs vokāls, kā arī bija jābūt ļoti radošiem, lai spētu apjājot cenzūru radīt publikai interesantu produktu.
Kādeiz bērni ņēma rokā pagali, ko Tambovas mūzikas instrumentu fabrīķis lepni dēvēja par ģitāru, no 10x pārrakstītām burtnīcām mācījās akordus, tad klausoties lentu vai kasšu maģi mēģināja turēt līdzi elkiem. Šodien palaiž fonā no MTV vai Youtūba klipu un gorās TV priekšā plātot muti.

P.S. Pasaules valdība un masoni vainīgi....
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:31
 citēt
naktis peec biljetem bija jautrakas un sexuali piepilditakas ka koncerti:)
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:37 labots
 citēt
Gribi teikt, ka pozitīvusā pa nakti mazāk pišās?

P.S. Tas tāpēc, ka valdība vainīga.
avatar
Publicēts: 04.01.13 20:48
 citēt
Beidzot saprotu pozitīvusa pievilcības cēloni... nez, kāpēc reklāmās tas neparādās.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:03
 citēt
...nu jā.....gandrīz vai jāsmaida par viedokļu dažādību no Latvijas plašajām ārēm....Paldies, Uldi par "sirsnīgajiem " komentiem manā adresē. No Pablo iznācu pirms stundas.....lai nu ko, bet man patiešām nav vēlmes tērgāt par valstiski pareiziem vai nepareiziem lēmumiem. Fotografēju Freimaņa izvadīšanu, Groduma koncertus un galu galā viņa piemiņas vakaru utt, utt.......rīt fotografēšu paša Pablo izvadīšanu.....starpcitu viena no viņu pirmajām kafejnīcas telpām atradās manā bijušajā guļamistabā....:face-grin:...veselu gadu tur nodzīvoju kad mācījos institūtā.....:face-smile:...vai kaut viens no šejenes gudrajiem runātājiem var pateikt to pašu..?:face-smile:.....nekas nav ideāls, bet nevajag taisīt publisku ķidāšanu nerēķinoties ar citu cilvēku emocijām, atmiņām un jūtām.....
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:06 labots
 citēt
Beidzot saprotu pozitīvusa pievilcības cēloni...

Vai tas būtu vienīgais positīvusa pozitīvisms? :) :)
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:06
 citēt
Late:...nu jā.....gandrīz vai jāsmaida par viedokļu dažādību no Latvijas plašajām ārēm....Paldies, Uldi par "sirsnīgajiem " komentiem manā adresē. No Pablo iznācu pirms stundas.....lai nu ko, bet man patiešām nav vēlmes tērgāt par valstiski pareiziem vai nepareiziem lēmumiem. Fotografēju Freimaņa izvadīšanu, Groduma koncertus un galu galā viņa piemiņas vakaru utt, utt.......rīt fotografēšu paša Pablo izvadīšanu.....starpcitu viena no viņu pirmajām kafejnīcas telpām atradās manā bijušajā guļamistabā....:face-grin:...veselu gadu tur nodzīvoju kad mācījos institūtā.....:face-smile:...vai kaut viens no šejenes gudrajiem runātājiem var pateikt to pašu..?:face-smile:.....nekas nav ideāls, bet nevajag taisīt publisku ķidāšanu nerēķinoties ar citu cilvēku emocijām, atmiņām un jūtām.....
a es piedalījos atmodas procesos. Nu un? Es stāvēju blakus Piesim, kad viņš Pūt Vējiņus filmēja. Nu un?

Man kā estētam Pablo likās smirdīgs ūķis.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:19
 citēt
...tev ir tiesības uz savu viedokli.....es to cienu. Es vienīgi lūdzu saprast cilvēkus, kam ir cits viedoklis......ir reizes, kad ir vērts vienkārši pieņemt notiekošo...un klusēt......
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:31
 citēt
Mēs te neesam sanākuši lai klusētu. klusēsim, kad vairs nevarēsim pārnākt no kapiem.
avatar
Publicēts: 04.01.13 21:37
 citēt
...ja ņem vērā cik tev te ir feiku profilu, tad nu Tu patiešām gribi daudz runāt......:face-grin:.......
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):