forum.gif
Par cenām toreiz...
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Par cenām toreiz...
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 14.05.13 23:12 labots
 citēt
90to sākumā bija LV amatnieku kosmos - mana nodarbe tajā laikā bija rotu taisīšana - auskaru pāris gāja pa 300-500 rubļiem (viena vakara darbs un pirka (Jāņasētas salonā divus pārus dienā)) - 20gadīgam puikam ķeša bija minimāli 4000-7000 rubuļi - gadu vecs žigulis maksāja 70000-100000, nike kedas 600-1000, bet nekur nevarēja dabūt, lauku viensēta 5000, bet likās, ka nafig tā vajadzīga :D

šnabis 30 rubuļi, reids pa vecrīgas krogiem divatā 100 rubuļi, taksis Jelgava - Salaspils 12 rubuļi - psc laiks divu gadu garumā - dari ko gribi, bet (nekustamais toreiz nevienu neinteresēja, auto baisi dārgs (es jau tā kā uz studijām tendēts ne rotas no rīta līdz vakaram močīju)) nopirkt neko nevar - tikai balles, takši, LV klejojumi šmigā utt.
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:16
 citēt
Lunis:Es savukart atceros tos briesmu laikus kad seņči ap 1970 sakumu risinaja dilemu "Ko labak ņemt pargajiena Liellopu turistu brokastis vai cūkas" tas bija sakrautas milzu piramidas veikalu vitrinas , tapat ka laimas šokolazju piramidas. Tad kad saku iet jau skola viss tas saka visai strauji "Izgaist" sakuma pazuda Turostu brokastu kalni skatlogos tad ari laimas sokolades izgaosa to vieta naca "Sokas tafelite BURATINO" :):) Kautkur uz Videnes sakumu BBODES jau nebija neka "Iapaši edama" paikas bij pilns visadas BET pamata saknju darzenju un ZIVJU izcelsmes. Ja vasaras medzu dzivot pa Jurmalu sada tad piebraukat pie Simanju Andzja , tam mutere dzivoja uz Jomenes akurat pie pasta TUR no agra rita laidz velam vekaram "Jurmalas viesi" kkaudzinaja amurus ar POSLILKAM kuras krava sutit uz Rogjinu zinju konsrervuss kastem un vispar VISKO EDAMU . Sakuma bolijos un recu bet tad uz 1980 beigam ari MUMS bodes saka pazust VISPAR jebkas CILVECIGI noedams



Tūristu brokastis un iebiezināto cigoriņu kapiju no Klidziņas varēja kastēm vest,ja tur strādāja paziņas..
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:23
 citēt
Lunis nav atklājis laikamašīnu???? ja pareizi saprotu, tad viņam 73 gadā bija 4-5 gadi man 1 - kādas tušonku dilēmas vēl ???? :D
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:33
 citēt
Maris:Lunis nav atklājis laikamašīnu???? ja pareizi saprotu, tad viņam 73 gadā bija 4-5 gadi man 1 - kādas tušonku dilēmas vēl ???? :D



..He-sīkais...:big_smile:
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:35
 citēt
Nu re!A jūs braucat virsū padomju varai!:face-grin:Kuram nīkulim holandietim vai šveicietim ir šitādi piedzīvojumi un burvīgi gastronomiskas atmiņas?Viņiem tak dzīvē nekā nav bijis-tikai lazaņjas,omāri,kalvadosi un citi bužulē!Paprovētu kārtīgu B-72 vai Lidiju pāris bombas,tad varētu urkšķēt par saviem fondjū....:face-wink:
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:38 labots
 citēt
Man patīk tā laika arī... ēēē... ne tik komerciālās fīčas:

*Kādā reizē sanāksmes sākumā vajadzēja vēlēt vadītāju. Kāda amatpersona ieteica ievēlēt visiem pazīstamo veco valodnieku, kas pie mums ieradies no Maskavas, un jautāja, vai esot citi priekšlikumi. Endzelīns publikā piecēlās un iebilda šādiem vārdiem: «Ka viņš vecs, tas katram redzams. Bet, ka viņš valodnieks, to es dzirdu pirmo reizi.» Endzelīns prasīja par vadītāju ievēlēt valodnieku, jo runāja par valodas jautājumiem. No Maskavas atbraukušais vecais padomnieks citā reizē iebilda pret Endzelīna terminoloģiju, teikdams, ka latviešu valodā neesot no īpašības vārdiem darinātu lietvārdu ar izskaņu – enis. Endzelīns izmeta īsu repliku: «Ir gan tādi vārdi, piemēram, stulbenis.» Ar to bija atspēkots gan nepareizais apgalvojums, gan izteikta Endzelīna attieksme. Replika publikā izraisīja skaļus smieklus un vēlāk daudzkārt bija pieminēta.*
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:40
 citēt
viecha:Nu re!A jūs braucat virsū padomju varai!:face-grin:Kuram nīkulim holandietim vai šveicietim ir šitādi piedzīvojumi un burvīgi gastronomiskas atmiņas?Viņiem tak dzīvē nekā nav bijis-tikai lazaņjas,omāri,kalvadosi un citi bužulē!Paprovētu kārtīgu B-72 vai Lidiju pāris bombas,tad varētu urkšķēt par saviem fondjū....:face-wink:


-------------
manam fricim bija 4 bērni. Dzīvoja viņi akmens metiena attālumā no Heide parka, bet bērni izauga un tā arī netika ne reizi aizvesti uz izklaidi. Kā šams teica, nemaz jau tik daudz liekas naudas pāri nepalika..
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:45
 citēt
Eltons:Dolārs 3,50

Dolāra oficiālais kurs bija 0.35 rub. :grimace:
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:46
 citēt
talavietis:
viecha:Nu re!A jūs braucat virsū padomju varai!:face-grin:Kuram nīkulim holandietim vai šveicietim ir šitādi piedzīvojumi un burvīgi gastronomiskas atmiņas?Viņiem tak dzīvē nekā nav bijis-tikai lazaņjas,omāri,kalvadosi un citi bužulē!Paprovētu kārtīgu B-72 vai Lidiju pāris bombas,tad varētu urkšķēt par saviem fondjū....:face-wink:


-------------
manam fricim bija 4 bērni. Dzīvoja viņi akmens metiena attālumā no Heide parka, bet bērni izauga un tā arī netika ne reizi aizvesti uz izklaidi. Kā šams teica, nemaz jau tik daudz liekas naudas pāri nepalika..


tas no funktira ne naudas atkarīgs
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:48
 citēt
Maris:
talavietis:
-------------
manam fricim bija 4 bērni. Dzīvoja viņi akmens metiena attālumā no Heide parka, bet bērni izauga un tā arī netika ne reizi aizvesti uz izklaidi. Kā šams teica, nemaz jau tik daudz liekas naudas pāri nepalika..


tas no funktira ne naudas atkarīgs


====
arī, bet ja tā padomā, viņi tik to vien māk, kā lielā daļa strādāt savā specialitātē līdz mūža galam..
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:51
 citēt
Oliss:
Eltons:Dolārs 3,50

Dolāra oficiālais kurs bija 0.35 rub. :grimace:


nesaki viss - man bija/ir lērums radu un neviens žīdveidīgs - pirms mūs satika visu (*nolemto*) sovjetiem deklarēja - parasti atņēma pēc kursa ap 0,7 - tiesa tas skāra tikai summu ko deklarēja kā *nododamo radiem* - par pārējo varēja pirkt par 5$ bobrijskas riepu kas tirgū maksāja 150rub.
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:55
 citēt
talavietis:
Maris:

tas no funktira ne naudas atkarīgs


====
arī, bet ja tā padomā, viņi tik to vien māk, kā lielā daļa strādāt savā specialitātē līdz mūža galam..


viņi ne viņi... LV kur katrs uzņēmīgs cilvēks gatavs kļūt par "cilvēku orķestri" varbūt tas nav saprotams, bet tā jau tas ir cool...
avatar
Publicēts: 14.05.13 23:56
 citēt
Maris:
Oliss: Dolāra oficiālais kurs bija 0.35 rub. :grimace:


nesaki viss - man bija/ir lērums radu un neviens žīdveidīgs - pirms mūs satika visu (*nolemto*) sovjetiem deklarēja - parasti atņēma pēc kursa ap 0,7 - tiesa tas skāra tikai summu ko deklarēja kā *nododamo radiem* - par pārējo varēja pirkt par 5$ bobrijskas riepu kas tirgū maksāja 150rub.

es nerunāju par čekas vai bonu veikaliem, bet par valsts oficiālo kursu, kad kāds brauca uz ārzemēm (rietumiem) tad Briānielas kantorī par šādu kursu varēja nopirkt dolārus.....:) neatceros 80$ vai 100$
avatar
Publicēts: 15.05.13 00:03
 citēt
Bet kad tad bija 76 kapiķi par baksi?Kojās gāja par trīnīti,bet tā lieta tāda riskanta-paši saprotat.Ne viens vien iekrita un tagad tik pēc ilgiem gadiem stāsta,ka bijis spiests piekrist būt par stukaču.Jo savādāk desmitnieks aiz stabiem ar varēja sanākt.Tāpat zobu tehniķi-haltūristi iekrita ar sātana metālu.Es tik vņešposiltorga čekus un pieclatniekus ņēmu rokās.Vairāk neko.Mums sveša dzīvesveida vešana ir viena lieta,bet nelikumīgas valūtas operācijas cita štelle.:face-sad:
avatar
Publicēts: 15.05.13 00:06 labots
 citēt
jā varbūt - atbruņojoši toreiz bija valūtas noteikumi ...

atceros, ka senči stāstīja par Jelgavas zobutehniķi, žīdiņu kura sievu dakteri izglāba... nu tad viņš daktera rada krustmāmiņai (nežīdu), kura brauca uz vāciju pie dēla uz visiem laikiem..., radīja "rotas" (kā rokerim tik zelta un max smagas) un puskilogramu mutē... kundze raudāja no kauna kā izkulta... dēls pēc 20 gadiem atbrauca ar stabiņu zelta unču modētām - atceros stāvēju un skatījos kā vecāki kāvās ar viņu, lai nepieņemtu. Neizdevās - tā arī viņām neviens nav pirkstu piedūris.

krutie letiņu stāsti nu jau pāri sazincik gadiem.
avatar
Publicēts: 15.05.13 00:26
 citēt
Eltons:3.07 pirkām, jā. 4.12 bija akmeņogļu.
Vecais Taizelis. 0.7 1.42
72 bomba...
Solncedar- žogu krāsa...
Zilcgaļa/kg 60 kap
Sencis 33 kap.
Limonāde 25 kap
Batons 22 kap
Benzīns 20 kap
Taksis 10 kap
Kafija 20 kap
Balzāms 50gr. 80 kap
Tramvajs 3 kap
Gāzētais ūdens 1 kap
Prezervatīvi 4 kap
Tukša pudele 12 kap
Tie tavējie piesauktie pa 4 kap tik viens no pieciem nesaplīsa... :(
avatar
Publicēts: 15.05.13 07:39
 citēt
Nu no Liepājas, tā pat kā tagad, iepirkties ļaudis brauca uz Klaipēdu, šoseju Liepāja-Rucava sauca par Dzīvības Ceļu. Tur daudz maz visus gaļas izstrādājumus varēja nopirkt.

Kurš atcerās cik maksāja Melnā Aronija?
avatar
Publicēts: 15.05.13 08:27
 citēt
1,70 vai nebija?
avatar
Publicēts: 15.05.13 08:56
 citēt
Pirmo reizi kad apzināti ar klasesbiedriem izdomājām iedzert neaizejot uz skolu, atceros, dīdijāmies pie veikala...tu, nē tu, labāk tu...tad viens saņēma drosmi un uzrunāja tādu drebelīgu vīreli, lai vieglas viņam smiltis, kurš iznesa melno aroniju. Aizgājām uz jūrmalas kāpām un uz trijiem izdzērām...bļāviens, tik rožains pālis vairs nekad dzīvē nav bijis. Ehhh...:D
avatar
Publicēts: 15.05.13 09:21 labots
 citēt
es krāju etiķetes, no vecām pudelēm mazgāju nost, līmēju kladītē :face-grin:
vēl tagad atceros AGDAM vinčiks - etiķete
avatar
Publicēts: 15.05.13 09:36 labots
 citēt
Maris:Lunis nav atklājis laikamašīnu???? ja pareizi saprotu, tad viņam 73 gadā bija 4-5 gadi man 1 - kādas tušonku dilēmas vēl ???? :D
6 gadi man bija , kā reiz Pirmsskolas vecums :):) Senci lot intensivi celoja , katru nedeljas nogali braucam pa dazadakam LV upem un Latgales Baltkrievijas ezeriem sakot no Amatas pavasarai lidz visadam Vizlam Palsam , Aiviekstem , Daugavam Gaujam Pededzēm utt. Pirms skolas un agrina skolas vecuma man nebija neviena briva wikenda. Taka "Turistu brokastis" putraimi un sausas tortes MANA ikdiena līdz ~12 gadiem:):) Līdz tiem 12 gadiem biju izbraukajis visas LV upes un biški Karpatus saņemu sporta klasi Turismā un saku nodarboties ar citu lietu pieversos riteņbraukšanai . Kautgan PATS no 1 klases macijos 55 specializetā hokejskolā , brīdi arī Murjāņos :):) Daudzas vēlākās LV hoķa zvaigznes mani klasesbiedri , Katlaps Uvis sola biedrs ,Sējējs Vitoļiņs klases biedri:) bet es braucu ar felleri , pirms tam skolā dejoju sporta dejas jo klases meitenēm vajadzēja partnerus :face-wink::face-grin: Taka visadi sbori sacenes un "Paikas rezerves" diezgan aktuāla lieta:):) Hoķi neskatos , "Laimes spēles" mani ne īpaši saista kā tas jau DAUDZ gadus ir "Lv hoķī"
avatar
Publicēts: 15.05.13 09:40
 citēt
f-foto:Vai sieva to zina, ka tu visas dziras markas esi "nodegustējis" un tik daudz ģimenes budžeta naudas vienkārši izčurājis?

Melnās aronijas laikos vēl nebiju precējies, tās izčurātās naudas iztrūkums uz sievas budžeta pleciem nespiež.
avatar
Publicēts: 15.05.13 09:54 labots
 citēt
f-foto:"Taka "Turistu brokastis" putraimi un sausas tortes MANA ikdiena līdz ~12 gadiem. Pirms skolas un agrina skolas vecuma man nebija neviena briva wikenda."

Nabaga cilvēks, bez vaļīgas bērnības. Tā nedrīkst.


KA REIZ man bērnība bija VAĻĪGA es vispār NEMĀCIJOS principā , kautkā man nebij tādas nepieciešamības :):) Učenes mēdzu novest līdz baltkvēlei stāstīdams ka GRAMATU vispār neesmu atvēris BET jocīgi tapat visu zinu TIK cik viņs stundā stāstijau :D ;D Vislielākās šausmas bija uz Eksāmeniem kad klases biedri zaļiem gīmjiem mācijās "Sagatavošanās" bet es caurām dienām situ volli Buļu salas pludmalē nosaulojies kā šokolāde :D ;D Zin kā učene prasa PIRMS EKŠA "Kur tu biji , kāpēc nebiji konslutācijās" es saku Pludmalē volli spēlēju :):) Eksī man 4 no vietas , parējie zaļiem gīmjiem mācijušies NU TĀ :D ;D Par mācībām nekādas MISTIKAS , man vienkārši vienmēr interesēja "Kā izdara" un es labi zināju ka učenes pamatā STULBAS AITAS bet tad KĀ !? Pavisam vienkarši , tolaik eksistēja tādas IZM grāmtas metodiskie materiāli kur bija ĪSI uz puss lappuses aprakstīta BŪTĪBA un svarīgākās lietas , toss tad es ar lasiju "Bussā līdz pludmalei upmalā vārot tēju":):) Taka GODĪGI nessmu lasījis nevienu "LV Klasikas MURGU" , taču visos ekšos man bija 4-5 jo ZINĀJU ko no mani vajag :):) Lieki laiku netērēju BAUDĪJU dzīvi kopš bērnības:):) Tā ar varēju mācīties vairākas skolās un šancēt daudzās darbavietās ZINĀJU ka katrā lietā labi jāzina BŪTĪBA pārējo nepieciešamo var ātri pievilkt DARBA gaitā ja labi zin būtību un galvenos principus:)) Galvenā PROBLEMA cilvēkiem ka viņi NEZIN NESAPROT paši "Lietas" būtību principus" taču zin 101 nebūtiskus nesvarīgus sīkumus :( Macīties ATRI un TIKAI BŪTISKO mani iemācija PSRS laiku ekstrēmie apstākļi kad PAŠAM bij jābūt 101 lietas specam. SPECS nebiju taču zinot būtību ATRI spēju tādus ATRAST noformulēt viņiem veicamos UZDEVUMUS:):) Savulaik tieši tā ar sagrābos visas augstākās FOTO kvalifikācijas , PSRS laikos exsistēja standarti un metodikas kaut VISI nez kāpēc mācījās no "Populārzinātniska sviesta" , es tā vietā laiku netērēju , vienkarši PASŪTIJU Maskavā grāmateli "Priekšmets profesionālā fotogrāfija speciālām mācību iestādēm" , mācību grāmata profesionālā fotogrāfija TEHNIKUMIEM , PSRS IZM izdota 1980 otrā pusē IZCILA mācību grāmata:):) Macōties rietumos ar laiku netērēju , atradu Hamburgā tehniskās lieteratūras biblenē grāmatu "Profesionālas fotogrāfijas kurss ASV jūras spēku speciālistiem" Izcila militāristu mācību grāmata VISĀS foto nozarēs :):) BŪTĪBU zināju atilka PRAKTISKI apgūt amata sīkumus pie labākiem speciem , ko es pamatā ar darīju Eiropā mācoties :)l)
avatar
Publicēts: 15.05.13 09:56
 citēt
Toties viens cits te ir beidzis krievu plūsmas palīgskolu, kur galvenie priekšmeti ir bijuši PSRS vēsture un PSKP programma... :face-wink:
avatar
Publicēts: 15.05.13 10:33
 citēt
f-foto:"NEMĀCIJOS principā", "LV Klasikas MURGS", "učenes pamatā STULBAS AITAS", "PSRS laiku ekstrēmie apstākļi"

Man grūti šito satvert, norīt un sagremot šorīt. Bet, tā kā Tu nedzer, tad šeit nebūs hiperbolu. Vai Tavai mācīšanās metodei ir sekotāji?


KAS ir sekotāji ? Man tas nekad nav interesējis , mani interesē tikai SAVA persona :D ;D
avatar
Publicēts: 15.05.13 11:03
 citēt
Список составил Брюс Хейли, обладатель Золотой медали Роберта Каппы, бывший член агентства Black Star, снимавший войну в Афганистане, Бирме, Сомали и других странах

1. Потренируйтесь произносить про себя “Если я выберусь отсюда живым - все, завязываю”. Вы будете повторять это каждый раз, когда по настоящему опасная ситуация будет превращаться в полный пи***ц.

2. Фотография может спасти вам жизнь – это истинная правда. То, что оставило большую вмятину на корпусе моего Nikon F3, в противном случае наверняка разворотило бы мне все лицо.

3. Как правило люди не подлетают вверх на три метра, если рядом с ними разрывается артиллерийский снаряд - несмотря на то, чему учит нас голливудское кино про войну

4. Редакторам ведущих журналов насрать в тетрадь, если речь заходит о войне и голоде в отдаленных районах Восточного Буркина-Тимора-Ланки... вас отправят туда на задание только в одном случае: если Леонардо Ди Капио вдруг станет полевым командиром, а Томми Хильфтгер сошьет для него обмундирование

5. Если Лео и Томми нет, а просто-напросто убиты несколько белых туристов, может, тогда на радаре ненадолго возникнет какой-то сигнал, а может и нет...

6. Настоящая анархия - это отстой. Забудьте про всех этих раскрашенных подростков и студентов с дредами, которые пропагандируют шмаль и анархию - если у нас начнется настоящая анархия, эти ребята окажутся в самом незавидном месте пищевой цепочки

7. Если полевой командир спрашивает у вас, где вы хотите быть похоронены - на родине или у него в стране, - вполне вероятно это не праздный вопрос

8. Говорят с испуга можно наложить в штаны. Между тем я заметил, что страх может стать причиной повышенного газообразования. Я видел, как моджахеды бежали под шквальный артобстрел, просто чтобы не оставаться в одной пещере с двумя западными журналистами, которые страдали этим синдромом

9. Верите ли вы в единого и любящего всех и вся Бога, которому по настоящему небезразличны мы, простые смертные?.. Поезжайте в пару зон военных конфликтов и голода, посмотрите как там умирают дети, а потом уже отвечайте на этот вопрос

10. Впрочем у п.9 есть и обратная сторона: многие из людей, которые прошли через все эти беды, верят в Бога сильнее, чем кто-либо, кого я когда-либо встречал на этой планете. Вот и пойди разберись...

11. Вы фанатично преданы делу спасения редких видов животных? Вы пришли бы в ярость, если бы увидели, как боевик сбивает с дерева обезьяну? Идите на хер. После многонедельной беготни по джунглям на пустом рисе чертов шашлык из чертовой обезьяны мне кажется филе миньоном
avatar
Publicēts: 15.05.13 11:04
 citēt
12. Объективы, камни и пакистанские пограничники - скверное сочетание. Меня спрашивают: "Почему он разбил твой объектив о тот камень?" Ответ: по той же причине, по которой пес лижет свои яйца: - он может это сделать

13. Если вы не понимаете, в чем заключается идея артиллерийской вилки, не ездите в зону боевых действий. Если из всего моего списка вы запомните только один пункт, пусть это будет этот пункт

14. Вы должны уметь считать. Если многозарядный гранатомет, который обстреливает ваши позиции, шесть раз подряд издет звук "фффюуууупп", пожалуйста, внимательно считайте взрывы, которые гремят рядом с вами - только удостоверившись в том, что их шесть, можете поднимать голову

15. Не стоит корчить из себя мачо и пренебрегать укрытиями. Забудьте про Роберта Дювалля в "Апокалипсисе сегодня". Если вы последуете его примеру, не являясь при этом кинозвездой, приготовьтесь к хорошей порции раскаленного металла.

16. Никогда не надевайте шорты, если болеете амебной дизентерией. Если на вас длинные штаны, то, по крайней мере, никто не увидит предательской ярко-красной струйки, которая бежит по вашей ноге, пока не достигнет ваших ботинок

17. Раз уж речь зашла про шорты: никогда не надевайте шорты, ксли вам предстоит поездка на индийском слоне. Между смертоносной, острой как бритва, щетиной и облаком кровососущих тварей, которые постоянно жалят несчастную зверюгу, вы почувствуете себя в одном из кругов Дантова Ада.

18. У афганских лошадей атрофированы нервные окончания на морде; вожжи и уздечка выполняют у них чисто декоративные функции. Большинство американских ПЗРК "Стингер", которые поставлялись в страну, использовались, чтобы остановить этих тварей

19. Во всех странах третьего мира, в которых вы побываете, вы увидите одну и ту же проклятую дворнягу. Через какое-то время у вас закрадется подозрение, что у собаки есть загранпаспорт и она идет по вашему следу из страны в страну

20. Огромные страшные крысы любят в три часа ночи пристраиваться на лицах спящих фотографов в занюханных гостиницах тех регионов бывшего Советского Союза, где идет война

21. Наркобароны устраивают потрясающие вечеринки - где то должна была сохраниться видеозапись со мной и одним из главных помощников Кун Са, который со сцены и при поддержке вокально-инструментального ансамбля развлекал 500 бойцов чрезвычайно пьяной интерпретацией песни Hotel California

22. Уравнение: число журналистов, освещающих тот или иной конфликт, находится в прямой пропорциональной зависимости от близости к месту конфликта комфортабельного жилья и выпивки
avatar
Publicēts: 15.05.13 11:05 labots
 citēt
23. Знаете, как в кино про войну солдаты слышат такой пронзительный свист, кричат: "Ложись!", прячутся в укрытие и спасают весь взвод?.. Полная лажа. Множество раз самая разная ерунда падала мне едва ли не на голову, но все, что я слышал, - это чертов взрыв. Это утверждение было проверено мною в ходе полевых испытаний чрезвычайно широкого спектра артиллерийских вооружений, в частности, минометов, танков, гаубиц и пр. В результате этих испытаний, если кто-нибудь задаст мне вопрос, первое, что я отвечаю: "А? Говорите громче..."

24. Одна из величайших загадок вселенной: каким образом шрапнель выбирает своих жертв. Парень, который идет бок о бок с вами, может схлопотать кусок размером с монету, а вы останетесь совершенно невредимым

25. Когда вы фотографируете людей в зоне боевых действий и других страшных местах, помните:
а) чувство юмора очень помогает, даже если этот юмор - черный
б) верите или нет, но у людей тут есть занятия поважнее, чем таскать ваше оборудование
в) вы здесь, потому, что так захотели, а они - нет
г) вы можете отсюда уехать, а они- нет

brucehaleypictures.com
avatar
Publicēts: 15.05.13 11:20
 citēt
brucehaleypictures.com... te arī pārējie
avatar
Publicēts: 15.05.13 12:00
 citēt
9.punktam neticu, par 14.arī šaubos - atkarībā no šaušanas attāluma pirmais bladāc blakus noskanēs agrāk par pēdējo fffjuuupp, tātad tos sakaitīt nebūs iespējams..
avatar
Publicēts: 15.05.13 12:10 labots
 citēt
Schneider:9.punktam neticu, par 14.arī šaubos - atkarībā no šaušanas attāluma pirmais bladāc blakus noskanēs agrāk par pēdējo fffjuuupp, tātad tos sakaitīt nebūs iespējams..


Granātmetējs kuru lieto visādi "Mežoņī" parasti tālāk par 300-1000m nevelk taka ATRI viss blīkšķ:):) Katrs tic tam kas viņam PALĪDZ , viens dievam cits plīša lācītim cits laimes kapeikai , galvenais ka PALĪDZ.
avatar
Publicēts: 19.10.17 19:00 labots
 citēt
Kāzas PSRS laikos - foto

myrussia.cc...

Pēc kāzām - skarbā dzīve - deficīts

youtu.be...

Cenu apskats
www.visper.org.ua...
avatar
Publicēts: 20.10.17 22:03
 citēt
Radio, ko sauca par Okean, koka ietvarā, nopirku par savu prakses algu 76. gadā.


Okean = VEF 17 - labākais PSRS uztvērējs - samērā portatīvs, augstfrekvences pastiprinātājs, balansa jaucējs nodrošināja ievērojami labāku uztveršanu toreiz vitāli svarīgajos īsviļņos. Konstruēts VEFā, bet atdots ražošanai Minskā.
avatar
Publicēts: 21.10.17 08:07 labots
 citēt
Es 78.gadā par pirmo algu pēc armijas nopirku Meridian-210 koka korpusā, tad modē bija vazāties pa ielām ar škandālkasti rokā, uz šā varēja apsēsties un turēt klēpī skuķi, brakšķēja, bet nelūza. Vēl tagad ir uz bēniņiem, pluss, ka tolaiku bateriju depicīta laikos baroklis bija iebūvēts un vads smuki noslēpjams iekšā.

avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):