forum.gif
Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 31.07.13 10:47
 citēt
...a apdzērušies večiem drīkst?
avatar
Publicēts: 05.08.13 23:44
 citēt
Bet ir tomēr starpība, starp labdabīgo dīvaini - nesaukšu gan to par vecuma marazmu, īsti tas tā nav - un karojošo dīvaini - gaf, gaf:)

(C)Droperodols - Voldemorts VS Haiduks
avatar
Publicēts: 08.08.13 20:26
 citēt
20:24 dansiga: nostaļģiju grūti nofotografēt, ja nav laba priekšplāna ;-)

no čatiņa .............. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 08.08.13 23:19
 citēt
imgfoto:Vai nav tā, ka kādam paša nedarealizētas fantāzijas nedod mieru(par pirtīm, kas nav apmeklētas)?


(C) imgfoto- Bildes
avatar
Publicēts: 09.08.13 09:41
 citēt
Kādas mums tās kundzītes rupas , tā vien liekas ka ikdienā daiktus vien apsiekalo ne maizīti ēd ar tām rupjajām mutēm
(c) Lunis
:shame::what:
avatar
Publicēts: 13.08.13 10:40
 citēt
"PISS NAHUJ no šejienes" (c) Eliks
avatar
Publicēts: 17.08.13 11:12
 citēt
11:09 Rolands66: Nu nez, fotogrāfi it kā,gandrīz mākslinieki,bet runas kuslas un vecišķi prātīgas. Kā var ko radīt,ja par katru nieka kritiku čīkstam. Man domāt vajg iekšā liesmot un virpuļot. Kā var aizraut skatītāju,ja pašam pat cērmes nekurkst.

(no čatiņa)
avatar
Publicēts: 17.08.13 12:01 labots
 citēt
dansiga:11:09 Rolands66: Nu nez, fotogrāfi it kā,gandrīz mākslinieki,bet runas kuslas un vecišķi prātīgas. Kā var ko radīt,ja par katru nieka kritiku čīkstam. Man domāt vajg iekšā liesmot un virpuļot. Kā var aizraut skatītāju,ja pašam pat cērmes nekurkst.

(no čatiņa)


gan novērojums ačgārns, gan prātuļojums baisi dumjš :( Tāpat kā ārsts nav šarlatāns *zintnieks* tā māksliniekam nav nekāda sakara ar tukšpauriem pasaku jūļiem. Liesmotājs/virpuļotājs bled.... jeibogu stulbenis.
avatar
Publicēts: 17.08.13 18:00 labots
 citēt
Maris:
dansiga:11:09 Rolands66: Nu nez, fotogrāfi it kā,gandrīz mākslinieki,bet runas kuslas un vecišķi prātīgas. Kā var ko radīt,ja par katru nieka kritiku čīkstam. Man domāt vajg iekšā liesmot un virpuļot. Kā var aizraut skatītāju,ja pašam pat cērmes nekurkst.

(no čatiņa)


gan novērojums ačgārns, gan prātuļojums baisi dumjš :( Tāpat kā ārsts nav šarlatāns *zintnieks* tā māksliniekam nav nekāda sakara ar tukšpauriem pasaku jūļiem. Liesmotājs/virpuļotājs bled.... jeibogu stulbenis.


Te citē ,nevis mēģina gudrību izrādīt. Paskatīties der biežāk uz sevi. Par katru gudrīti atradīsies kads gudrāks -stulbais pajoliņ , vai jeiboga kaut kāds :D :D :D
avatar
Publicēts: 19.08.13 18:48
 citēt
Rolands66@212.93.100.34 | 18:41 19.08.2013 | (zem Eliza_Lace Bildes portreta)
uz heloviniem jārīko bloga sakārņu pašportretu diena,man ar cerība prīzi dabūt būtu :)

Mīlīgi, manuprāt. Atbalstu ideju! :big_smile:
avatar
Publicēts: 19.08.13 19:38
 citēt
Oi zverja !
avatar
Publicēts: 19.08.13 19:40
 citēt
Oi, Lunis! :face-wink:
avatar
Publicēts: 20.08.13 10:02
 citēt
Oi zverja ! (C) Lunis

Oi, Lunis! :face-wink: (C) Zverja
avatar
Publicēts: 20.08.13 18:07
 citēt
Publicēts: 19.08.13 14:45
sarkanas maliņas stobram ne vienmēr liecina par labu veselību... (c) Droperidol :face-wink:
avatar
Publicēts: 23.08.13 08:23
 citēt
Maris:idiotu marka ir Canon
avatar
Publicēts: 23.08.13 10:08
 citēt
smartins:Oi zverja ! (C) Lunis

Oi, Lunis! :face-wink: (C) Zverja


nesmieklīgākie citāti pasaulē :(
(c) NilsS
avatar
Publicēts: 24.08.13 17:10 labots
 citēt
TomsL @46.109.168.56 | 12:15 24.08.2013 |
Slikti tev, ka nesaproti, ka FF sensors ir novietos tālak no objektīva nekā cropam, tātad
DOF pie vienādiem diafragmas atvērumiem vienmēr būs seklāks, tad slikti tev :)
/par FF un crop atshjiriibaam/
avatar
Publicēts: 25.08.13 06:47
 citēt
Voldemorts:
Nedaudz sasmējos. Uz svētkiem bija viss mūsu fotokluba zieds. Noliedzējiem / neticīgajiem Tomiem būs jāsamierinās ar savu mazspēju - kluba autori tikpat kā nepublicējās F/blogā. Apjautājoties par ignorances iemeslu, atbilde bija viennozīmīga: daži Kretīni, pašpasludināti f/bloga ķeizariņi, apķēzoši visus, kuri nepakļujas viņu diktātam. Ar tādiem diskutēt - sevi pazemot.
Nu kaut kā tā...
avatar
Publicēts: 27.08.13 08:43
 citēt
"Cilvēki nepostē mēslus tāpēc, ka neprot bildēt - tie postē mēslus tāpēc, ka ir idioti." (c) Maris
avatar
Publicēts: 27.08.13 15:28
 citēt
UldisMuzikants: Reiz viens kriminālo hroniku fotogrāfs man teica, ka redaktori un policisti viņam aizrādot, ka līķi viņa interpretācijā izskatoties pārāk dzīvi, neesot ticības, ka vairs necelsies. :cry:
avatar
Publicēts: 27.08.13 23:34
 citēt
imgfoto:TomsL @46.109.168.56 | 12:15 24.08.2013 |
Slikti tev, ka nesaproti, ka FF sensors ir novietos tālak no objektīva nekā cropam, tātad
DOF pie vienādiem diafragmas atvērumiem vienmēr būs seklāks, tad slikti tev :)
/par FF un crop atshjiriibaam/

Diskusiju studijā!!!
avatar
Publicēts: 27.08.13 23:54
 citēt
smartins:
imgfoto:TomsL @46.109.168.56 | 12:15 24.08.2013 |
Slikti tev, ka nesaproti, ka FF sensors ir novietos tālak no objektīva nekā cropam, tātad
DOF pie vienādiem diafragmas atvērumiem vienmēr būs seklāks, tad slikti tev :)
/par FF un crop atshjiriibaam/

Diskusiju studijā!!!


www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 28.08.13 10:47
 citēt
Rolands66:

kaut kad latgalē ir gadījies gūt apstiprinājumu kādam senam sakāmvārdam. Tā viš ir. Kad rudenī pajauc un ved uz tīrumu haidukus,smaķelis ilgi nenorimst. Ar šo jautro motīvu uz laiciņu šķiros no šīs jaukās vietiņas.
avatar
Publicēts: 28.08.13 14:25
 citēt
Hems:

Bilde ievietota ar mērķi, lai parādītu ka debesīm jābūt kā debesīm nevis baltām, sārtām utt.
avatar
Publicēts: 29.08.13 21:32 labots
 citēt
Gandrīz vai liekas, ka ir vērts ierasties Latvijā, lei čatotu, it kā nekas nebūtu noticis!
(C) UldisMuziknts (no čatiņa)
avatar
Publicēts: 30.08.13 00:00
 citēt
smartins:Gandrīz vai liekas, ka ir vērts ierasties Latvijā, lei čatotu, it kā nekas nebūtu noticis!
(C) UldisMuziknts (no čatiņa)


Smarti!!!!!:face-grin: Nu man tak jaaapsveicinaas ar tautu!
avatar
Publicēts: 31.08.13 08:13
 citēt
Voldemorts@78.84.247.164 | 00:38 31.08.2013 |
Neesmu jau zaļš iesācējs, labas bildes no viduvējām jau gadus50-smīt varu atšķirt... Naķer kreņķi, tev viss vēl priekšā. Varbūt.
avatar
Publicēts: 31.08.13 09:54
 citēt
Jolan:Voldemorts@78.84.247.164 | 00:38 31.08.2013 |
Neesmu jau zaļš iesācējs, labas bildes no viduvējām jau gadus50-smīt varu atšķirt... Naķer kreņķi, tev viss vēl priekšā. Varbūt.
linku studijā!
avatar
Publicēts: 31.08.13 10:07
 citēt
Bildes:
Jolan:Voldemorts@78.84.247.164 | 00:38 31.08.2013 |
Neesmu jau zaļš iesācējs, labas bildes no viduvējām jau gadus50-smīt varu atšķirt... Naķer kreņķi, tev viss vēl priekšā. Varbūt.
linku studijā!



www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 02.09.13 17:20
 citēt
"jūs kropļi un nelieši!!!! kājas no dē izraušu ja nepirksiet šito feino tamponu!" (c) Maris
avatar
Publicēts: 04.09.13 15:31
 citēt
...ar to var nobildēt tikai ātri mūkošu bruņurupuci.. (c) Bzh
par pentax autofokusu
www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 04.09.13 18:34
 citēt
(..), tumsā visiem rokas ir ar vienādu līkumu.

(c) Shneider
avatar
Publicēts: 04.09.13 21:42
 citēt
Voldemorts:
P.S. Nes kur tas ņerga ar niku "Bildes"ir nosapņojis (jauna mušmiru partija, kā pats katrā postā saka?) par maniem gadiem - sešdesmit divi man bija sešus gadus atpakaļ. Eh, caurkritušais aktierītis, kā mūsu Māksliniece rakstīja.:face-smile:
avatar
Publicēts: 04.09.13 21:45
 citēt
Gaisma:Kopš vairs nedzeru man šķiet, ka debīls ir tieši Bildes (a vot agrāk, kad uz korķa sēdēju, tā nebija. iesaku iedzert visiem, kam Bildes traucē!), nevis Vōldis. :what:
avatar
Publicēts: 05.09.13 23:32
 citēt
www.ss.lv...

Ehk, labi, ka ir fiksētie 17-85, var pamainīt attālumu bez zūma. :)
avatar
Publicēts: 06.09.13 17:14
 citēt
Haiduks:
Voldemorts:
P.S. Nes kur tas ņerga ar niku "Bildes"ir nosapņojis (jauna mušmiru partija, kā pats katrā postā saka?) par maniem gadiem - sešdesmit divi man bija sešus gadus atpakaļ. Eh, caurkritušais aktierītis, kā mūsu Māksliniece rakstīja.:face-smile:
Voldemorts:
jg101:Manis pēc tā saucamo lielvardes jostu vari kaut ap čibriku ritināt 100x.
'
Tad nu saki, puika - Tev tas"čibriks " tāds, kā pienākās, vai kā man - 63-gadīgam večukam? Lai gan - kaimiņienes par manu nesūdzā:face-grin:


Tā iet, kad viens Retards putrojas ar saviem gadiem un cits Retards to visādi apsūkā... Haiduk Haiduk... izskatās, ka esi appļūtījies jau atkal...:cry::cry::cry:
avatar
Publicēts: 06.09.13 22:17
 citēt
Bildes:
Haiduks:/quote]
Voldemorts:
Tad nu saki, puika - Tev tas"čibriks " tāds, kā pienākās, vai kā man - 63-gadīgam večukam? Lai gan - kaimiņienes par manu nesūdzā:face-grin:


Tā iet, kad viens Retards putrojas ar saviem gadiem un cits Retards to visādi apsūkā... Haiduk Haiduk... izskatās, ka esi appļūtījies jau atkal...:cry::cry::cry:


TU, AKTIERĪT, CAURBIRA, TE IR SPILGTāKO IZTEICIENU KRĀTUVīTE, NEVIS TAVI MURGI TE MUMS JĀLASA!!!
Vai esi aizmirsis, kā neilgi atpakaļ citus te tu tā mācīji.

Kad tevi aizvāks no bloga, blogs iegūs savu kādreizējo seju, sirsnīga fotosaita seju. Nezinu, ko admini gaida... otrā saitā, kur uzturos, tādus kā tevi uzreiz padzen!!! Kaut gan adminiem cīnīties ar tevi ir kā cīņa ar vējdzirnavām... desmit reizes esi padzīts, bet kā uts atpakaļ ar citu niku no citas mob.kartes un visu laiku grauj šo saitu.
Un abos citātos ideāls tavs raksturojums, kuram pievieno manu.
avatar
Publicēts: 06.09.13 22:20 labots
 citēt
TU, AKTIERĪT, CAURBIRA, TE IR SPILGTāKO IZTEICIENU KRĀTUVīTE, NEVIS TAVI MURGI TE MUMS JĀLASA!!!
Vai esi aizmirsis, kā neilgi atpakaļ citus te tu tā mācīji.

Kad tevi aizvāks no bloga, blogs iegūs savu kādreizējo seju, sirsnīga fotosaita seju. Nezinu, ko admini gaida... otrā saitā, kur uzturos, tādus kā tevi uzreiz padzen!!! Kaut gan adminiem cīnīties ar tevi ir kā cīņa ar vējdzirnavām... desmit reizes esi padzīts, bet kā uts atpakaļ ar citu niku no citas mob.kartes un visu laiku grauj šo saitu.
Un abos citātos ideāls tavs raksturojums, kuram pievieno manu.


bļ7g kā pārsmējos, vecais - kaut 0,1 % humora atstāj, lūdzams, šajā lapusē. Nevajag te piedirst ar savstarpējo kariņu ibio #$%^&*()
avatar
Publicēts: 06.09.13 22:29
 citēt
NilsS:TU, AKTIERĪT, CAURBIRA, TE IR SPILGTāKO IZTEICIENU KRĀTUVīTE, NEVIS TAVI MURGI TE MUMS JĀLASA!!!
Vai esi aizmirsis, kā neilgi atpakaļ citus te tu tā mācīji.

Kad tevi aizvāks no bloga, blogs iegūs savu kādreizējo seju, sirsnīga fotosaita seju. Nezinu, ko admini gaida... otrā saitā, kur uzturos, tādus kā tevi uzreiz padzen!!! Kaut gan adminiem cīnīties ar tevi ir kā cīņa ar vējdzirnavām... desmit reizes esi padzīts, bet kā uts atpakaļ ar citu niku no citas mob.kartes un visu laiku grauj šo saitu.
Un abos citātos ideāls tavs raksturojums, kuram pievieno manu.


bļ7g kā pārsmējos, vecais - kaut 0,1 % humora atstāj, lūdzams, šajā lapusē. Nevajag te piedirst ar savstarpējo kariņu ibio #$%^&*()
\

Tad iemāci tam aunam uzvesties... cik neilgi atpakaļ viņš par ierakstiem zem citātiem citus sunīja!
Es tikai atbildu- neiesāku :P
Pārejai tautai, arī tev NilsS, atvainojos, ka piecūkāju šo sadaļu, cenšoties sivēnam ierādīt vietu aizgaldā . Man patiesi žēl :)
avatar
Publicēts: 11.09.13 23:24 labots
 citēt
komentārs pie bildes galerijā:
Man tāda smirdīga aizdoma ka horizonts ir bišk netaisns... Bet smuki. (c) Myunda
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):