forum.gif
Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 13.09.13 10:27
 citēt
Mazliet ne pa tēmu, bet tik spēcīgi, ka nevar apiet....

Anete Sončika ‏@anetesoncika
TIESAM PRIEKS PA MUSU BASKETBOLISTIEM TURU IKSKUS IPASI PA SMUKAJIEM VALTERIEM. SARAUJ PUISI! :)
avatar
Publicēts: 16.09.13 21:36
 citēt
Smieklīgākais un teiktu arī gandrīz tragīskāis šitāds "Izlecošais" gadijās kad Briseļos tusēju , tur atbrauc vizītē Bušs jaunākais un Putins šiem kautkādas ātrās ģelas pasākums ievelkās pārējie čiekuri stressā , tiem vēl sobrāņijs NATO . Tad nu pārkāpjot visus noteikumus vienā limuzīnā salien Krievijas , Francijas un USA aizsardzības ministr un močī uz NATO mītni kā reiz ejam drošibas pārbaudi un pēkšni BABAH t``ads krakšķoš troksnis , atskatāmies ar kolēģi a tur ZEM LIMUŽINA drošības "Stabiņi" nošancēja , NEKO labi ka nopietns broņeviks tika "Biški pārliecas" bet pārmīza visi un puni vecīem bija diezgan nopietni. Nebūtu broņeviks Kirdik šiem būtu bijis/ Protamns "Mēdijos klusums" par šito:):)

(C) Lunis (no čata)
avatar
Publicēts: 16.09.13 22:50
 citēt
kaadu jau saraaja par neteemu te. taapeec attureeshos komenteet Lunja fantaazijas lidojumu.
avatar
Publicēts: 23.09.13 19:14
 citēt
Latvijā ir divas bēdas - ceļi un muļķi. Tiesa, vienu no tām var labot ar ceļa rulli. Un, ja tā padomā, arī ceļus ar to varētu pielīdzināt (Sapper)
avatar
Publicēts: 23.09.13 20:02
 citēt
orks:Latvijā ir divas bēdas - ceļi un muļķi. Tiesa, vienu no tām var labot ar ceļa rulli. Un, ja tā padomā, arī ceļus ar to varētu pielīdzināt (Sapper)


Godīgi atzīšos, ka šitas texts bija variācija par kādu @CiniSMS twītu. :)
avatar
Publicēts: 25.09.13 10:53 labots
 citēt
VValdis par VVoldi...

Vecais ments sajaucis visus pierādījumus. Pirkstu nospiedumus ar smērējumu apakšbiksēs, noziedznieka portretu ar cietušā bildi. VValdis par VVoldi...
avatar
Publicēts: 27.09.13 15:53
 citēt
Pie jums olainē visi ir alkoholiķi. (c) Olis
avatar
Publicēts: 01.10.13 07:59
 citēt
UldisMuzikants:He is Full Frame Professional photographer!
pilnrāmja fotogrāfs :D
avatar
Publicēts: 01.10.13 15:48
 citēt
15:44 Lunis: Skuju ziepes laukos bij iecienijušu fermu traktoristi , atceros pēc tam visādos pasākumos tādi smakoja pēc "Piedirsta egļu meža"
avatar
Publicēts: 01.10.13 16:30
 citēt
Alibaba:15:44 Lunis: Skuju ziepes laukos bij iecienijušu fermu traktoristi , atceros pēc tam visādos pasākumos tādi smakoja pēc "Piedirsta egļu meža"

Tas jau nav Luņa gara darbs... šis ir tik nodrillēts tekstiņš, ko Lunis atkal pieņemis kā savu izgudrojumu :-)))))
avatar
Publicēts: 01.10.13 16:59 labots
 citēt
Oma cerēja ka Skuju ziees Luņa patents :face-grin::face-kiss: Rēcīga Ome :face-grin::face-grin::face-wink:
avatar
Publicēts: 09.10.13 10:51
 citēt
Schneider:Kad parādījās šis topiks, Latvijā tika aizmirsts gan hokejs, gan arī Ugunsgrēks. Uz "pārdos-nepārdos" liek likmes totalizatoros, pat 15.augustā Aglonā dzirdēju, kā goda viesu ložā pareizticīgās baznīcas galva jautāja luterāņu bīskapam: "Klau, kolēga iekš Kristus, kā tur ir ar to Gaismas Pentaksi?" Vatikāna pārstāvis viņiem abiem atčukstēja: "Nē, virs Siksta kapelas balti dūmi vēl nav redzēti, tātad nav pārdots."

www.fotoblog.lv...

:face-grin::face-grin::haha::haha:
avatar
Publicēts: 10.10.13 15:54
 citēt
"Kopš kura laika studijā bliež ar AUTO režīmu? Auto režīms ir priekš auto sacensībām, drifta. Studijā bliež ar "S" režīmu - "S"tudija, savukārt meičas piedauzīgos tērpos bliež ar "M" režīmu ("M"auķeles). Bet ja vajag krutās bildes priekš daudz laikiem feisīti, tad parasti ar "A", jeb "A"figenās bildes! A tu man te smērē studijā ar Auto bliezt. Es tavā seksīgajā studijā ar "M" vai "A" bliezīšu" (c) Zigmars Berzins /feisbukā pie Jurčika reklāmas par kāzu bildēšanu/
avatar
Publicēts: 10.10.13 16:36
 citēt
Gaisma:"Kopš kura laika studijā bliež ar AUTO režīmu? Auto režīms ir priekš auto sacensībām, drifta. Studijā bliež ar "S" režīmu - "S"tudija, savukārt meičas piedauzīgos tērpos bliež ar "M" režīmu ("M"auķeles). Bet ja vajag krutās bildes priekš daudz laikiem feisīti, tad parasti ar "A", jeb "A"figenās bildes! A tu man te smērē studijā ar Auto bliezt. Es tavā seksīgajā studijā ar "M" vai "A" bliezīšu" (c) Zigmars Berzins /feisbukā pie Jurčika reklāmas par kāzu bildēšanu/
Linku varētu palūgt? :what:
avatar
Publicēts: 10.10.13 16:55
 citēt
avatar
Publicēts: 18.10.13 19:41
 citēt
Man nemaz nevajag, tik padomāju, ka dēļ diviem pol Heliopaniem SH-PMC uz 95 mm Olisam būtu jāpārdod visu savu kantori, kopā ar petardēm, špicku galviņām un šokolādes papīrīšiem. /Šneiders par Olisa filtriem/
:face-grin::face-grin::face-grin:
avatar
Publicēts: 18.10.13 22:13
 citēt
Publicēts: 18.10.13 22:10
Labot citēt

Gaisma:

Katram mums sava prakse. Diez vai esi licis m-42/m-39/canon pārejas vienu otrai virsū. Diez vai rezultāts ir bijis tā vērts. Citvārdsakot, nemuldi muļķības! (un nesāc tagad stāstīt, ka no m-39 ir pāreja uz canonu pa taisno, visu pats zinu, esmu arī lietojis. pirmkārt, man nav canon, uz kura likt, otrkārt, šis konkrētais stikls ar m-39 pāreju fokusējas aperam metru galā gabalā konkrētā vietā, atšķirīgu brendu aparātiem atšķirīgā vietā, bet pēc līdzīga principa, esmu pārbaudījis. m-42 bajonete ir platāka, kas ietekmē attālumu, starp projecēšanās plakni un lēcām, fokusēšanās attālumu un pārklājuma robežu arīdzan līdz ar to. ja Tu neko no tā nesaproti, paturi muti ciet. ja saproti, beidz fleitēt!)


ĻOTI spilgts un savā ziņā pamācošs teksts, varētu ieteikt izmantot kaut kur (kursos, skolās?), kur apmāca komunikācijas prasmes.
avatar
Publicēts: 19.10.13 21:45
 citēt
trakas lietas, ko tie ļaudis dara, pārdod dvēseles un pērk profilus... (C) Sapper [no čatiņa]
avatar
Publicēts: 21.10.13 10:55
 citēt
UldisMuzikants:Nikonus nojāj, bet Canon iestājas brieduma gadi.
Šito izcēla Tālavietis no kāda fotogrāfa atziņu lādītes.
tas bija, kad F-1 bija kruts Canon's!
avatar
Publicēts: 21.10.13 14:31
 citēt
Var padomāt,ka ugunspirdējs visu ideāli nomaksā.Nesmīdini manus zābakus,bet labāk paskaties spogulī. [Jolan]

www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 21.10.13 16:24
 citēt
"Atbalstīt ko? Prātā pistus, reliģijas devalvētus, racionāli spriestpējīgus, absolūti netolerantus tirliņus?
Jā, ja nav smadzeņu, ko tādu var arī atbalstīt tīri prikola pēc. Pārējiem - turēties pa gabalu.
Beigu galā islams ceļas no tā paša sūdiem klātā koka, no kurienes kristietība. Kristietība sūdus savārīja viduslaikos, iedzenot visus atpalicībā. Tagad dvieļgalvu kārta?
Atbalstīt? Veiksmi deģenerācijā, biedr."

/Disfigurator/ (pie Hema nu jau dzēstās bildes "Atbalstīsim arābu revolūciju")
avatar
Publicēts: 24.10.13 17:14
 citēt
VValdis@78.28.195.33 | 16:52 24.10.2013 | Atbildēt uz komentāru |
Balsojums: Patīk!
Gribu pliko Lauru
VValdis@78.28.195.33 | 16:54 24.10.2013 |
rakstīju ka gribu rakstīt, bļeģ bet šis mauka nobalsoja. Huiņa ka'da tur. Bļeģ. Bilde sliktāka par puisau'dzu draugu telefonbildēm. img.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 02.11.13 23:03
 citēt
Schneider:
Oliss:...alkoholiķus čangaļus...

Nu nu... Skatos, ka tos, kuri pa visiem Latvijas stūriem galīgi prātu nodzēruši, labprāt pieņem Rīgā par uguņotājiem. :grimace::grimace::grimace:
avatar
Publicēts: 05.11.13 14:37
 citēt
Voldis par sevi: esmu, kā saka, mežā dzimis un mežā uzaudzis. (c)
avatar
Publicēts: 08.11.13 12:24
 citēt
Sapper:
Haiduks:
Valdi, bet kas tev liedz viņiem par 1.100 pirkt un skatīt, kā ekrānu sabaksta. līdz beidzot izjauc... berniem ir bērnu interese... kas lācītim vēderā :)


Rubbish! Vidusmēra piecgadnieki mūsdienās operē ar planštēm daudz labāk par vidusmēmēra Hiaduka paaudzes pilsoņiem.
avatar
Publicēts: 09.11.13 11:29
 citēt
daudz jaadzer sskkidrums, lai visu to hernju varetu dabuut araa.. (C) Riebiga
No čatiņa. Recepte, kā ārstēt drudzi.
avatar
Publicēts: 11.11.13 10:20
 citēt
pie reporta - www.fotoblog.lv...

versatile@95.68.18.84 | 04:44 10.11.2013 | Atbildēt uz komentāru |
Nekad neesmu sapratis, kāpēc Britu salu sievietēm būtu helovīnā jāvlek maskas...
avatar
Publicēts: 11.11.13 13:08
 citēt
Izklausīsies rupji, bet...Kā uztaisīt erotisku foto sesiju dēlim??? Respektīvi...kliente grib puisim dāvināt fotogrāfijas, bet pazīstot meiteni priekša un pakaļa vienādas...

Dalabonbongas par neizpildāmu darba uzdevumu
avatar
Publicēts: 11.11.13 21:02 labots
 citēt
Nu, vēl jau bija tas Gudra šedevrs, kur ar liquify kā mauca pa pupiem, tā i horizontu izlieca :D (C) Versatile


Pa pupiem ar liquify nomaukt - katra fotohudožņika svēts pienākums :D (C) imgfoto



www.fotoblog.lv...
avatar
Publicēts: 12.11.13 17:24
 citēt
mrproxy:...uzlikt/palaist antivirusu un trojanremovable tooļi, a pats ar daudzeni uz Briāna ielu pārbaudīties pret huiņu!
avatar
Publicēts: 15.11.13 13:23 labots
 citēt
Sapper - ar ko atšķirās RIGA PHOTO SHOW 2013 no EROTS 2013?
Dansiga - Erotā nedod paturēt rokā ;-)))))
Versatile - Toties RigaFood laikā var ņemt mutē un norīt...
avatar
Publicēts: 19.11.13 17:33
 citēt
18. novembra leksika:

mērgļiem, kuri reportā vamstījās par itkā napiedienīgu bildēšanu no sētas puses, pakaļlodziņiem. Nostājies pretī. Padiskutēsim. Par reporta / reportieru ētiku. Un ne tikai. Varbūt aizveries? Vai aizvērt? Tikai nemeties kopā ar šneiderīšiem, necenties mani dresēt. Atkārtošos - tādi vēl NAV dzimuši. skumbrit (ar mazo "s"), tādu dāvaniņu, kā es spēju sagādāt, nekad nebūsi spējīgs savākt. Pieļaujot, ka pārzini Ogres vēsturi: Ogres miliciju komandēja Princis. Zini? Nav rads? Nu lūk, restūzī sanāca konflikts ar mentiem - privātā. Rezults, pieņemot, ka Ogri zini - no Brīvības ielas stūra līdz "Daugaviņai" pieci menti bezsamaņā. Mazpilsēta (strīds sākās par to, kuri ar Dāmām dejos - tie urodi atnāca uz "medībām''. Koroče,mans pulkvedis atbrauca (Princis vēl bija apakšpulkvedis), ar melno volgu, ieejot kabninetā sacīja - skatos, ka mani puiši ar tviem puišiem sakāvušies... Reizēm noder dienests MVD... Lūk, cik mūsu saita "galerijas" prognozējamas ! Lētuči. Katru komentu jau paredzēju. Par komentu autoru "mākslu"klusēšu. P--pja galvas, Kā Sēlijā saka. Paldies! Šoreiz izvērsti svētki - sabrauca viesos dienesta biedri no Sankt- Pēterburgas. Vellos, cik veci, krunkaini esam kļuvuši.. Zelta cilvēki - vismīļākā esot dzimtā Ļeņingrada. Paskatījās pasākumus - žests - uz augšu pacelts īkšķis. Un silts smaids. Mārīt! Ir nelielas problēmas. Tava rajona uzticības cilvēks (lasi - MVD) ziņo - esot šim pasažierim reģistrēta interese par pusaudžiem / pusaudzēm. Ahtung. Zonā - nežēlo. nu savācies! Bildē in - sto - gram. Kļūsti kā lēta prostitūta. Prognozējams, stulbs. izmantojams.... Puišeli, cik esi lēts... Pats kaut saproti? Inkarnatiem, no f/bloga izraidītiem padibenēm - ar suņa pletni. Pa muguru. Bez žēlastības. uddēniņ, bērns! uzēd picu / hotdogu. Uzdzer to zaļo draņķi. Un guli mierīgs - savu pienākumu pret Nāciju esi izpildījis. Onanējošie mērgļi....
avatar
Publicēts: 19.11.13 21:10
 citēt
aha varu jau iedomāties kuram atkal saprāts autonomiju pasludinājis :) viena cilvēka šlāgeris..
avatar
Publicēts: 20.11.13 11:43
 citēt
Voldemorts@78.84.247.164 | 10:58 20.11.2013 | Atbildēt uz komentāru |

spaidijam - dzīvoju ar gaišu domu / sajūtu.
Tādi kā Tu, un Tavi vienaudži ir uz pareizā ceļa, ar gaišu skatu uz turpmāko (mans jaunākais, students, 2091, gada).

Un tagad jautājums. Kurā gadā dzīvo pacients ar iesauku Voldemorts?
avatar
Publicēts: 20.11.13 11:44
 citēt
Par laika mašīnu....
Orsons Velss atpūšās - Voldis par Spaidiju
"mans jaunākais, students, 2091, gada"
avatar
Publicēts: 21.11.13 15:22
 citēt
"filmējot reportāžu var notikt da jebkas. Varbūt ka primārā ir notikums un skaņa ( visādas izdarības kāzās, penzionētu teroristu iebrukums Saeimā, Gaiziņa izvirdums utt? / NilsS /
avatar
Publicēts: 21.11.13 17:52
 citēt
Voldemorts: nokaitnāji mani, Mērgli
avatar
Publicēts: 21.11.13 18:25 labots
 citēt
Šitas laikam šodien pārspēj visus :):)
Iz Traukiem:)

Normunds Grīnbergspirms 50 s

Iesākumā bija Tukšums, laiktelpas nebija. Tad Dievs no Canon prototipa slēdža plāksnītes radīja Daini, bet tas ieslēdza zibspuldzi. Visi nu ik pa brīdim redzēja, kas ir darāms attīstības labā, un tā radās Zeme, ko mēs pazīstam. Vienīgi -- bija brīdis, kad nācās šķipelēt dinozauru mēslus. Bet pēc tam atkal viss bija nesamaitāts un tīrs. Un tad vairākās vietās radīja nu jau nevis Dievs, bet Dainis. Tā nav sakritība, ka abiem vārds sākas ar D burtu.
avatar
Publicēts: 21.11.13 18:33
 citēt
Schneider:
Voldemorts: nokaitnāji mani, Mērgli

Un kādu reakciju gaidīji?
Tikko norādīsi uz kaut vienu manis nopublicētu nekorektu vārdu, kur noliecu savu sirmo galvu par aizgājušo Hariju.
Parunāju ar krievu tautībniekiem, kuri viņu pazīst, mīl.
Nebiju aizdomājies - teica - mums dažādi. To, kurš rej, jums sauc par suņa bērnu. Nu.pieaudzis, skolots suns par velti nevankšķ.
Mēs,, krievi sakam citā dzimtē - SUKIN SIN.:face-sad:
avatar
Publicēts: 22.11.13 08:08
 citēt
Lunis:Šitas laikam šodien pārspēj visus :):)
Iz Traukiem:)

Normunds Grīnbergspirms 50 s

Iesākumā bija Tukšums, laiktelpas nebija. Tad Dievs no Canon prototipa slēdža plāksnītes radīja Daini, bet tas ieslēdza zibspuldzi. Visi nu ik pa brīdim redzēja, kas ir darāms attīstības labā, un tā radās Zeme, ko mēs pazīstam. Vienīgi -- bija brīdis, kad nācās šķipelēt dinozauru mēslus. Bet pēc tam atkal viss bija nesamaitāts un tīrs. Un tad vairākās vietās radīja nu jau nevis Dievs, bet Dainis. Tā nav sakritība, ka abiem vārds sākas ar D burtu.


Vienkārši izcili:face-crying::face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):