forum.gif
Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Spilgtāko izteicienu krātuvīte Vol.5
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >
IerakstsAutors
Publicēts: 26.05.13 09:57
 citēt
Iepriekšējais ir sabojāts. Taisam jaunu, jo sadaļa ir vairāk nekā svarīga un tradīcijām bagāta. :)

"Mazvērtības kompleksu mākti cilvēki nemīl tos, kuri negrib rāpot par zemi, un tamdēļ visādos veidos vēlas tos citus nolaist uz zemes, lai nelido šami virs viņiem. ..un ar savu zemisko ņaudēšanu tos lidoņus vēl augstāki gaisā dzen.:-)" (c) Citagaisma
avatar
Publicēts: 27.05.13 17:34
 citēt
Maris:FB nav nekāds adekvāto autoru klubiņš. Te ir normāls realitātes šovs.
avatar
Publicēts: 27.05.13 18:29 labots
 citēt
Schneider:
martins_goncars: p.s. par augstuma slimiibu: pirmo reizi (un vieniigo) ko liidziigu izjutu ap 2000metru augstumaa, proti, elpu nevar ievilkt un ir taads ''auksts'' klepus. shaadi simtomi rodas tikai tad, kad pats kaap, nevis brauc ar autobusu 'piemeeram' :)

Met nost pīpēšanu, profilbildē esmu 2117 m augstumā, uzkāpu pats nevis uzbraucu ar pacēlāju, nekādu klepu nebija.


Varens topiks vispār

avatar
Publicēts: 28.05.13 16:10
 citēt
"Un vispār šis nemaz nav fotosaits (formulet precīzak negribu, sanāks nepieklājīgi)." (c) Vavers
avatar
Publicēts: 28.05.13 16:12
 citēt
"ja tava fotogrāfija ir sūds, tad nevienam neinteresē kas ir autors un viss kas no tā izriet" (c) Bildes
avatar
Publicēts: 05.06.13 17:13
 citēt
:)
BICHA:Ko nozīmē tas ja palielinot bildi var ievērot aptuveni astoņus baltus pikseļus, kas redzami uz tumša fotogrāfijas fona???Vai tā ir baigā fotoaparāta vaina, vai to var labot???
Lunis:Parasti gan tas ir putekļi uz matricas:)
avatar
Publicēts: 05.06.13 20:46
 citēt
Es personiigi lasu Pushkinu orghinaal valodaa, kaa Eltona tekstus dzimtajaa. (C) Haiduks

šitādu siloģisku kalambūru tikai vecais spējīgs dabūt gatavu :D
avatar
Publicēts: 05.06.13 23:15
 citēt
Bildes:Es personiigi lasu Pushkinu orghinaal valodaa, kaa Eltona tekstus dzimtajaa. (C) Haiduks

šitādu siloģisku kalambūru tikai vecais spējīgs dabūt gatavu :D


Te liek orģināltekstus, nevis caurbiruša aktiereļa prātulas.
Tad es arī izlaboju kļūdu:
Es personiigi labāk lasu Pushkinu orghinaal valodaa(krievu), kaa Eltona tekstus dzimtajaa(latviešu).
avatar
Publicēts: 05.06.13 23:47 labots
 citēt
haiduk nedirs - citāts ir KOPĒTS.

Nevajag neko rakstīt forumā, ja pēc tam ir jālabo un jāmētājas ar apvainojumiem. Bet varbūt tā nav sakritība, ka ar šādu nožēlojamu un zemisku precedentu uzstājies tieši Tu... Retarda cienīgs gājiens, diez vai tas paslīdēs kādam garām...
avatar
Publicēts: 09.06.13 14:18
 citēt
Ekoist, tu esi partijas pilvarnieks kādā sabiedrībā vai Haritonova/Laventa/Kargina advokāts? (c) Shneider
avatar
Publicēts: 13.06.13 08:40
 citēt
Sapper:
Cilvēks, kas citiem iesaka neaso bezkrāsu, mēslu ar drausmīgajām aberācijām 17-85, būtu izvedams pagalmā un nošaujams viņa ģimenes acu priekšā. :anger:
avatar
Publicēts: 17.06.13 10:20
 citēt
60uz5komats6:
P.S. 26.07.2013. diemžēl nevarēšu uzbildēt kāzas ,jo tieši todien došos nahuj un uzstājīgi aicinu tēmas autoru man pievienoties.
avatar
Publicēts: 18.06.13 17:33
 citēt
17:30 dansiga: aii Bzh - Tu esi dumšj, kak nespēj saprast Olisa lieko domu ;-ppp;-)))))
avatar
Publicēts: 18.06.13 18:45
 citēt
Versatile, ir izmaiņas!
Kad savam studentam jautāju, kāpēc viņi saka/raksta "Norwey", un nelieto to "plebejisko latviešu valodas versiju "Norvēģija", man atbildēja - gan auditorijā, gan sadzīvē sazināmies angliski, un šis vārds ir ikdienā ērti lietojams. Īss, bez locījumiem.
Tava versija "Norge" ir šīs valsts valodā. Vai tas nozīmē, ka brīvi pārvaldi norvēģu valodu? Vai vienkārši gribēji izlikties gudrāks, kā esi?
Voldemorts

Publicēts: 18.06.13 18:40

Bet, ja tu netēlotu gudru, kaut arī neko vairāk par krievu lamuvārdiem no svešvalodām nesajēdz, varētu pacensties uzzināt, ka angliski Norvēģijas tiek rakstīta kā Norway.
avatar
Publicēts: 20.06.13 13:43
 citēt
Sapper:Fona smērējums rodas tad, ja Tu havajā uz sienas uzraksti ar pirkstu 111.

Bildes:tagad mēs zināsim kā tie 111 rodas havajā uz sienas!
avatar
Publicēts: 27.06.13 15:54
 citēt
omulis:
Vnk lieta tāda, ka man vajag dabūt failus kas ir bildēti mēnesi atpakaļ. un 8gb karte ir piebildēta un izlādēta reizes sešas.


vārds: Bļāģ, cik debīli cilvēki dzīvo Latvijā!
avatar
Publicēts: 27.06.13 20:08
 citēt
Voldemorts: sasmaidījos! sena pagātne, vēl pirms dienesta. Bija man 10 gadu, kad brālītis pieteicās. :face-grin:
avatar
Publicēts: 27.06.13 20:13
 citēt
placebo:Voldemorts: sasmaidījos! sena pagātne, vēl pirms dienesta. Bija man 10 gadu, kad brālītis pieteicās. :face-grin:


:face-grin::face-grin::face-grin::face-grin::face-grin: PĒRLE
avatar
Publicēts: 29.06.13 08:52
 citēt
Bildes:

Teikšu kā ir - ja man koncerta laikā kāds priekšā pieceļas kājās lai kaut ko fotografētu, tad vienīgā vēlme ir iesist ar āmuri pa pakausi!
avatar
Publicēts: 29.06.13 09:10
 citēt
Rolands66:
Bildes:

Teikšu kā ir - ja man koncerta laikā kāds priekšā pieceļas kājās lai kaut ko fotografētu, tad vienīgā vēlme ir iesist ar āmuri pa pakausi!

Varbūt - ar ĀMURU? Nu saņemieties, jaunieši. Aizejiet pie savām valodas skolotājām un tieciet reiz skaidrībā - vai skolotājas bija nemākulīgas vai puikas bija priduroki. Saitu ar savām "pērlēm"piesārņot nevajadzētu. Paredzu niknu kritiku visām savām turpmākajām bildēm. Lieliskā trijotne, kopā ar Neo un Jolan. Bija manā bērnībā filma( viens no pirmajiem jenkiju atļautajiem trilleriem = Veļikoļepnaja petjorka? Nekādi nevaru atrast yotubē. Varbūt, kuri saprot, par ko rakstu, var pateikt priekšā, kā atrast?
avatar
Publicēts: 29.06.13 10:24
 citēt
Voldemorts:Bija manā bērnībā filma( viens no pirmajiem jenkiju atļautajiem trilleriem = Veļikoļepnaja petjorka? Nekādi nevaru atrast yotubē. Varbūt, kuri saprot, par ko rakstu, var pateikt priekšā, kā atrast?


Ja runa par vesternu no laikiem, kad es vēl laikam dzimis nebiju, tad tā filma būs "Veļikoļepnaja semjorka" :)
avatar
Publicēts: 29.06.13 10:36
 citēt
RobertsJ:
Voldemorts:Bija manā bērnībā filma( viens no pirmajiem jenkiju atļautajiem trilleriem = Veļikoļepnaja petjorka? Nekādi nevaru atrast yotubē. Varbūt, kuri saprot, par ko rakstu, var pateikt priekšā, kā atrast?


Ja runa par vesternu no laikiem, kad es vēl laikam dzimis nebiju, tad tā filma būs "Veļikoļepnaja semjorka" :)

Laikam - jā. Vai tiešām nekur jutubē nav?
avatar
Publicēts: 29.06.13 10:42
 citēt
To ko no krievu lietām neatrod Google, var meklēt Yandex'ā:

yandex.ru...
avatar
Publicēts: 29.06.13 10:59
 citēt
Voldemort - te ir vieta citātiem, nevis dročīšanai!
avatar
Publicēts: 29.06.13 11:18
 citēt
Bildes:Voldemort - te ir vieta citātiem, nevis dročīšanai!


Voldemort, kā Tu nesaproti pēc "inteliģentajiem" tekstiem- šeit takš pārsvarā apgrozās tenku vāceles no galvaspilsētas radošām aprindām, nevis provinciālie "skrūvīši"...:face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.13 11:20
 citēt
Friidis:
Bildes:Voldemort - te ir vieta citātiem, nevis dročīšanai!


Voldemort, kā Tu nesaproti pēc "inteliģentajiem" tekstiem- šeit takš pārsvarā apgrozās tenku vāceles no galvaspilsētas radošām aprindām, nevis provinciālie "skrūvīši"...:face-grin:
bļin, Frīdi - te liek CITĀTUS, copy/paste nevis sāk dzīt sviestu un spamot. Tam ir domāti pirkšanas/pārdošanas topiki (vairāk tieši pārdošanas)
avatar
Publicēts: 29.06.13 11:31 labots
 citēt
Bildes:
Friidis:

Voldemort, kā Tu nesaproti pēc "inteliģentajiem" tekstiem- šeit takš pārsvarā apgrozās tenku vāceles no galvaspilsētas radošām aprindām, nevis provinciālie "skrūvīši"...:face-grin:
bļin, Frīdi - te liek CITĀTUS, copy/paste nevis sāk dzīt sviestu un spamot. Tam ir domāti pirkšanas/pārdošanas topiki (vairāk tieši pārdošanas)


Šoreiz Tev pilnīgi piekrītu un atvainojos par SPAM'ošanu.
Tikai atļaušos noprecizēt- šeit liek citātus, nevis rupjības (tādēļ arī iespamoju) !
Nekādi nevaru (un negribu) pierast, ka nenormatīvā leksika no garāžām, vārtu rūmēm utml "iesoļo" publiskā vidē!.
avatar
Publicēts: 29.06.13 13:41
 citēt
Bildes:... te liek CITĀTUS, copy/paste nevis sāk dzīt sviestu un spamot. Tam ir domāti pirkšanas/pārdošanas topiki (vairāk tieši pārdošanas)...
Perfekti pateikts! :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.06.13 14:36
 citēt
Voldemorts par Amsterdamu:

Tikatkal neapvainojis - nu kad tur pēdējo reizi biji? Meitenēm kādu kapeiku atstāji? Mani Padomijas kadri mācīja - ieeju,smaržojot notestēju visu, līdz pēdām. Atbilde žilbinošs smaids.
avatar
Publicēts: 29.06.13 18:10
 citēt
jg101: Manis pēc tā saucamo lielvardes jostu vari kaut ap čibriku ritināt 100x.

Voldemorts: Tad nu saki, puika - Tev tas"čibriks " tāds, kā pienākās, vai kā man - 63-gadīgam večukam? Lai gan - kaimiņienes par manu nesūdzā


jolan: bļ... ,vai tiešām nevari privāti uzzināt tādas lietas. Nahren tas visiem ir jāzina kas interesē Voldemortu.

p.s. sarunā strelku Ogrē un varēsiet salīdzināt
avatar
Publicēts: 30.06.13 21:32
 citēt
Jurčiks Voldemortam:

Tava teksta jēgu noteikti ar laiku kāds pārtulkos, tad arī to sapratīšu bet par tavām bildēm es teikšu sekojošo: Nopērc spoguļkameru ar spoguli un stabilizāciju, ieslēdz uz auto, un rezultāts būs kvalitatīvāks, nekā ar tavu mega dizainera bezspoguli (hvz kā tu māki trāpīt nefokusā VISU, hvz kā māki padarīt tik trulas krāsas Pentaksim, kurš reāli taisa visu tik dzīvīgu, hvz...) Jā, un vienīgais, ko vajag tev darīt pēcapstrādē- samazināt foto, lai iekačātu blodziņā!

P.S. Kas tas jums tur par klubiņu? Frīžonkuls ar tajā klubiņā un Lunis ar operē, un Sundewa?
avatar
Publicēts: 01.07.13 08:26
 citēt
Muhamors nepaķer uzreiz, bet nākamā dienā un neatgriezeniski. Vienīgais bonuss, ka var gar svecēm grābstīties.

Haidrachux
avatar
Publicēts: 01.07.13 13:13
 citēt
Voldemorts@78.84.247.164 | 16:46 28.06.2013 |

debīlikjus, pridorukos F/bloga tauta drīkst ignorēt. Ja kāds no viņiem tam nepiekrīt, piedāvāju divus varinatus: 1) mana gada vīrs: 08.0o1.1945. - tiekamies, runājam, darojamies. 2) pēc 18.02 1991. - saruna ar junioru. Divi sudrabi no Teikvondo, Moskovskij Open. Brīva izvēle...
avatar
Publicēts: 01.07.13 20:27
 citēt
Voldemorts:

Juniori, bļin... Onanēt f/ bloga - tur ārups konkurences.
avatar
Publicēts: 01.07.13 20:42
 citēt
Bildes:Voldemorts:

Juniori, bļin... Onanēt f/ bloga - tur ārups konkurences.

Šitā visaktuālākā tēma Tev????
Veiksmi realizācijā, Šekspīriņ!:face-grin:
avatar
Publicēts: 01.07.13 22:17
 citēt
Elmarss:
Bildes:Voldemorts:

Juniori, bļin... Onanēt f/ bloga - tur ārups konkurences.

Šitā visaktuālākā tēma Tev????
Veiksmi realizācijā, Šekspīriņ!:face-grin:
ok, lai iet vēlreiz retardiem: šeit liek citātus. komentēt vari savā tualetē uz sienas.
avatar
Publicēts: 02.07.13 20:34
 citēt
Voldemorts:

Nesmirdi,, lūdzu, par Vladimiru (Ļeņinu) šai sakarā. Konkrēti - ko pats zini. Uz apvainojošies psihenes klientiem neatsaucies - F/blogā tādu ir čupēm.
avatar
Publicēts: 03.07.13 08:51
 citēt
Nu, dzīvokli pārdodu, lielā istaba tukša. Zvanot pasmejos - nu - meitenes atsūti... Mani pagrūti pārsteigt - bet pie mājas no autiņa izkāpj piecas melnādainās skaistules. Sākums nedaudz bremzēts - nepārvaldu labi viņu valodu. Jāņu ugunskurs, nedaudz alkohola. Saņemos, mani jau grūti apturēt, ja kas interesē. Pirmais - tomēr trīs gadus dienējis - meiteņu dienesta specifika.

Jūs jau paši saprotat, kas ir autors...
avatar
Publicēts: 03.07.13 10:01
 citēt
:bad_smile:
avatar
Publicēts: 03.07.13 12:27 labots
 citēt
Bez piesaistes, MISKATNIEKI. Pusi dienas ziedošu bildītēm, lai pierāda pretējo. Kā tādus sievas / sievietes pacieš... :face-grin:Degradanti...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. 6
  8. 7
  9. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):