forum.gif
Izklaidējot f/bloga pasažierus.
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Izklaidējot f/bloga pasažierus.
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 07.08.13 15:45
 citēt
palaidniex:
Būtu visai dīvaini, ja ...


avatar
Publicēts: 07.08.13 15:52
 citēt
Nu gan salīdzināji...
Aktieri, kam būt visam par ko liks - ir darbs ar "Kuzmiču" kam ir jāsēž vai nu kastītē ar uzrakstu vai uz trīslitrenes... :exciting:
avatar
Publicēts: 07.08.13 16:45
 citēt
Gaisma:

Tipiska hipiju vai anarko panku pretkara tēma. Viņiem taču vienmēr bijis tā, ka ļaunuma sakne (iemesls naidam)ir reliģiskajā pārliecība un etniskā piederībā (dažādu rasu un nacionalitāžu atšķirības). Izlasīju, sapratu. Pasmaidīju. Žēl, ka nekā no sevis, nekā no sirds un rajona. Tā vot pietrūka. Stāsts par meiču vannā bija labāks.


vispaar diezgan interesantu teemu aizsaaki.
stipri virspuseeji: vai tad probleemas nesaakas tad, kad kaads kautkur kautko saak iedaliit?
avatar
Publicēts: 07.08.13 16:49
 citēt
Es par visparpastavoshajam tendencem, nevis saviem personiskajiem uzskatiem, kuri arii shoreiz lai paliek pie manis. ;)
avatar
Publicēts: 07.08.13 16:52
 citēt
nu nezinu, man no Volda daiļrades tomēr vislabāk patīk armijas stāsti..
avatar
Publicēts: 07.08.13 17:21 labots
 citēt
kuram tad tie ir slikti ....... visi pa leiputriju ņēmušies, ar rotnijiem un zampoļitiem šņabi dzēruši .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.13 17:54
 citēt
Viņš nekad mūžā nav dzēris, toties ir bijis:
1. Cietuma sargs.
2. Cietumnieku ķērājs.
3. Atsevišķas ložmetēju divīzijas komandiera vietnieks.
4. Spridzinātājs.
5. Ģenerālis, jo zemākiem imennos ieročus nedeva.

Bet ceļojumu piezīmes arī nav sliktas, sevišķi par to, kā ar Minsku uzbraucis Himalajos, kur Džomolungas virsotnē ar Budu personīgi apspriedis Radītāju skaitu un apmainījušies ar asins analīzēm. :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.08.13 18:57 labots
 citēt
Schneider:Viņš nekad mūžā nav dzēris, toties ir bijis:
1. Cietuma sargs.
2. Cietumnieku ķērājs.
3. Atsevišķas ložmetēju divīzijas komandiera vietnieks.
4. Spridzinātājs.
5. Ģenerālis, jo zemākiem imennos ieročus nedeva.

Bet ceļojumu piezīmes arī nav sliktas, sevišķi par to, kā ar Minsku uzbraucis Himalajos, kur Džomolungas virsotnē ar Budu personīgi apspriedis Radītāju skaitu un apmainījušies ar asins analīzēm. :face-grin:


-------------
aizmirsi- ir arī Goijko Mitič fans! tāds sīkums, bet patīkams, ļauj pacelt atmiņā vecos kino gabalus :face-grin:
avatar
Publicēts: 07.08.13 20:36
 citēt
Goijko Mitič....., jā uz viņa laikam visa DEFA studija turējās. :bad_smile:
avatar
Publicēts: 07.08.13 21:18 labots
 citēt
talavietis:nu nezinu, man no Volda daiļrades tomēr vislabāk patīk armijas stāsti..

Nu, viss vienkārši. MVD - tā nav nāve. Alternatīvas nebija. Tiku ar visu galā. Tēvam un mātei nebija jākaunas, ka "mīksto" izaudzējuši.
Liela pieredze saskarsmē ar draņķiem - visai dzīvei.
Šeit aktīvo VDV desantnieku un mobilo raķešu iekārtu apkalpotāju, vēlāk - virsdienestnieku dienests, šķiet, ir bijis vēl bezjēdzīgāks.
Par VDV. Blakus mums - desnta pulks. Jaunie, pavasara "proverka". Viens, nu mūsu VDV-ešņika augumiņa - vējš aizpūta pāris, trīs kilometrus no rotas piezemēšanās. Zēniņš pēris dienas pa leišu sādžām paklejoja, kandžu degustējot, līdz uzrāvās uz vietējā menta. Pulkā trauksme, izsludināta meklēšana. Vēlāk runāju ar puisi - esot faktiski par mazs svars pēc VDV normatīviem, kar komisariātā nesot bijis izvēles.
Nez, kā mūsējam ar to svaru..
Pret jebkuru tehnisko daļu "spečiem" man sens skeptisks noskaņojums. No 85-tā.
Redzot, ka tā īsti moderno tehniku apgūt negribēja / nespēja (Valmet, Sisu, Scania).
Gan dzinējus, gan ritošo daļu, gan iekrāvējus, hidruliku (Fiskar).
Daļa 90-tajos metās uz Zemessardzi, ku jau tā tolaik ieplūda dažādi vieglas maizes tīkotāji.
Man - metāls mīļš, un jūtu - tas ir abpusēji.
Jaukākais, ka mani labprāt aicina strādāt.
Tas sākas tā - parāda mezglu. Varam izgatavot analogu, vai nevaram.
Tad uzmērīšana. Detaļu tehnoloģisku karšu piefiksēšana. Materiālu atlase, iegāde. Izgatavošana. Montāža. Testi. Naudiņas no pasūtītāja.
Jā, Tālavieti, nupat Scanjas motoram pamatnieki bija izsisti. Izaplazmoja, izvirpoja (ja kādam gadās).
avatar
Publicēts: 07.08.13 21:50
 citēt
Tad esi tik labiņš, ja apgalvo, ka nestāsti te pautus par savu dienestu, tad kurā vietā būs taisnība? šeit:
Voldemorts: 8) sargtornī nestāvēju. Karaklausības grāmatiņā ieraksts - Apsardzes priekšnieks.

vai šeit:
Voldemorts:Skopi ieraksti karaklausības apliecībā. 27.XI.64./ 16.I.65. k/daļa 7574.Viļņa - daļas štābs un mācību centrs, ierindnieks. 16.I.65. - 26.XII.67. k/daļa 6509. Kauņa - daļas štābs. Aļitus - atsevišķi dislocēta ložmetēju rota, vada komandiera vietnieks.


Un kā būs ar tavu "imennoje pištoli"? Vai tu maz zini, kam tādi tika doti?
Tavējais?

avatar
Publicēts: 07.08.13 22:10 labots
 citēt
Šneideriem.:face-sad:
Pirmo, izrietot no otrā, apliecina mana karaklausības apliecība.
Mierīgi guļ, kopā ar pārējiem dokumentiem.
Par dāvinātajiem ieročiem. Kam tādus dod?
Pirmo šādu dāvinājuma ieroci redzēju Birzgales fizkultūras skolotājam, bijušajam frontiniekam.
Otro, ne tikai redzēju, arī rokās turēju.
Baltijskij prigranjičnij okrug.
V/Č 6509. Atsevišķi dislocētas ložmetējnieku rotas komandieris, kapteinis Makejevs. Kā izlūkrotas leitnantam, kara pēdējās dienas.
Demobilizējās radu pēc manis.
Ak jā, Pugo stečkins jau arī esot bijis "imennoje"...
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:12
 citēt
Baigā te ņemšanās par dienēšanu armijā :) Saprotu, ka izvairīties nebija viegli un dienests ir daudziem jaunības piredze. Bet nu tik pārlieku lepoties tagad ar to, ka dienējis okupācijas armijā?
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:24
 citēt
Vispār jau slikti.
Iedevu labu kalnu temata turpinājumu - Latvijas alpInisti dodas uz Pamiru.
Vēl, ar dalībnieku uzskaitījumu:
www.diena.lv...
Nekā, klusums.
Saprotu, tādi kā Bildītes varētu bilst - mani tas neinteresē. Precīzāk būtu - tādus kalnos neņem. Nē, ne jau par fizisko ir runa, bet par gara stiprumu.
Neticās, ka F/bloga tautai tāds neordinārs pasākums / notikums naizraisa nekādas emocijas...
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:26
 citēt
ak34:Baigā te ņemšanās par dienēšanu armijā :) Saprotu, ka izvairīties nebija viegli un dienests ir daudziem jaunības piredze. Bet nu tik pārlieku lepoties tagad ar to, ka dienējis okupācijas armijā?
draņķis Tu...

Voldemorts:
Liela pieredze saskarsmē ar draņķiem - visai dzīvei.
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:29
 citēt
Voldemorts:Vispār jau slikti.
Iedevu labu kalnu temata turpinājumu - Latvijas alpInisti dodas uz Pamiru.
Vēl, ar dalībnieku uzskaitījumu:
www.diena.lv...
Nekā, klusums.
Saprotu, tādi kā Bildītes varētu bilst - mani tas neinteresē. Precīzāk būtu - tādus kalnos neņem. Nē, ne jau par fizisko ir runa, bet par gara stiprumu.
Neticās, ka F/bloga tautai tāds neordinārs pasākums / notikums naizraisa nekādas emocijas...
njā... cilvēki dalās divās daļās: Pirmie kāpj pamirā, vai dienē musoros, vai ar gemoroinu nazi grieš rokā lai apmainītos asins analīzēm. Vai vnk ar metālu... tā cēli - un naudiņa ienāk...

un tie otrie - visi draņķi...
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:33
 citēt
mazs svars pēc VDV normatīviem??? Voldemort,tu tiešam visiem murgiem tici?
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:39
 citēt
Slima suņa murgi... Pamirs... liekēži un slaisti. A vienkārši strādāt, radīt darba vietas, maksāt nodokļus, audzināt bērnus - tas ir huiņa.

Davai - visi, 2 miljoni hujārīsim prom uz pamiru!
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:52
 citēt
Rolands66:mazs svars pēc VDV normatīviem??? Voldemort,tu tiešam visiem murgiem tici?

Tāpēc arī jautāju - jo šo puisi satiku regulāri. Ar rādžiņu pie rokas ganīja savu saimi, Pusotra desmita bullīšu (pulka palīgsaimniecība). Lekt nelaižot.
Itkā jau fiziku neapmānīsi - 90-īt kg. vīram vajadzētu nonākt lejā krietni ātrās, kā man (ja lēktu) ar saviem 75-iem.
Vai arī izpletņi - pēc auguma. Kā gāzmaskas.
To arī gribētu saprast / uzzināt.:face-wink:
avatar
Publicēts: 07.08.13 22:59
 citēt
Kas tad nu Voldi - nekad neesi lecis?

Pat es ar sēni esmu izlecis - pirmais lec vissmagākais - pēdējais visvieglākais - sēņu izpletņi ir vienādi. (nu nez mok ir bērnu vai arī 200kg speciālie)
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:00
 citēt
82-летний старик приходит к доктору:
- Я на следующей неделе опять женюсь, доктор!
- О, это неплохо! И сколько лет невесте?
- 18.
- Я должен вас предупредить, что чрезмерная активность в постели может иметь смертельный исход!
- Пусть умирает, ещё раз женюсь
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:01
 citēt
Voldemorts:
Rolands66:mazs svars pēc VDV normatīviem??? Voldemort,tu tiešam visiem murgiem tici?

Tāpēc arī jautāju - jo šo puisi satiku regulāri. Ar rādžiņu pie rokas ganīja savu saimi, Pusotra desmita bullīšu (pulka palīgsaimniecība). Lekt nelaižot.
Itkā jau fiziku neapmānīsi - 90-īt kg. vīram vajadzētu nonākt lejā krietni ātrās, kā man (ja lēktu) ar saviem 75-iem.
Vai arī izpletņi - pēc auguma. Kā gāzmaskas.
To arī gribētu saprast / uzzināt.:face-wink:


Vienkārši resnākos pa priekšu rindas kārtībā laida. Mums bija kaujas rota un tādu kabanu praktiski nebija. Raženos kaut kur laikam DŠB vai parādēm. Mums visi bij nelieli pārsvarā lauku puikas,kaut kā uz ilgstošām pārslodzēm viss bij tendēts. Topā bija izturība. Izpletnis viena izmēra jebkuram murmulim der. Laidām lejā arī ar papildus somu,krāmiem,kura karājās zemāk striķī. Es vairs neatceros precīzi,bet kād 200 kg bez problēmām
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:09
 citēt
Bildes:Slima suņa murgi... Pamirs... liekēži un slaisti. A vienkārši strādāt, radīt darba vietas, maksāt nodokļus, audzināt bērnus - tas ir huiņa.

Davai - visi, 2 miljoni hujārīsim prom uz pamiru!

Lieliski! Bravo!
Klasisks pēckara komjaunietīšu, ar sarkanā mēra ideju apslimušo, stils.
1) Vai nu par kolhozu - vai pret. Vidusceļa nav.
2) Kas nav ar mums, tas ir pret mums.
3) Komunisma idejas dzīvos mūžam.
Jocīgi, ka šādā stilā cenšas savu pārliecību argumentēt vēl šodien.

Pārējais - vispār ārpius jebkuriem rāmjiem.
Pēc teiktā sanāk, ka mūsu Rīgas Dinamo - liekēži un slaisti? Reiz jau viņi aktīvi atbalsta Latvijas alpīnistus...
www.diena.lv...
Ak, pasaulīte...
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:14
 citēt
Njā... jaunā mušmiru partija ienākusi...
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:15
 citēt
Rolands66:
Voldemorts: Tāpēc arī jautāju - jo šo puisi satiku regulāri. Ar rādžiņu pie rokas ganīja savu saimi, Pusotra desmita bullīšu (pulka palīgsaimniecība). Lekt nelaižot.
Itkā jau fiziku neapmānīsi - 90-īt kg. vīram vajadzētu nonākt lejā krietni ātrās, kā man (ja lēktu) ar saviem 75-iem.
Vai arī izpletņi - pēc auguma. Kā gāzmaskas.
To arī gribētu saprast / uzzināt.:face-wink:


Vienkārši resnākos pa priekšu rindas kārtībā laida. Mums bija kaujas rota un tādu kabanu praktiski nebija. Raženos kaut kur laikam DŠB vai parādēm. Mums visi bij nelieli pārsvarā lauku puikas,kaut kā uz ilgstošām pārslodzēm viss bij tendēts. Topā bija izturība. Izpletnis viena izmēra jebkuram murmulim der. Laidām lejā arī ar papildus somu,krāmiem,kura karājās zemāk striķī. Es vairs neatceros precīzi,bet kād 200 kg bez problēmām

Paldies, sapratu!
Patika, kad (burtiski blakus zonai, apgaitā no posta vēroju) tanketes meta. Nāk lejā, apakša,tāda kā antena. Kad tā skar zemi, nostrādā bremzājoša raķete - uguns un putekļu stabs (fotika nebija). Komanda - praktiski uzreiz - pa vietām un aiziet...
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:19
 citēt
Bildes:Njā... jaunā mušmiru partija ienākusi...

Lūk, lūk!
Ja nedomāju tā, kā tu - Ienaidnieks.
Tiešām bērnībā / skolā būsi ar to lielinieku māniju inficējies..
Un te vēl par Demokrātiju murgojam...:face-sad:
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:41
 citēt
Nu re Voldemort,taga iedomājies-ja zem reaktīvās bremzes kāds purns trāpītos. Nezinu,kas darījās citās divīzijās-bet mūsējo izmeta pilnīgi VISU,īsā laikā viss bordelis pāris stundas,simtiem mašīnu,tūkstošiem cilvēku. Un neviens negāja bojā,jokainos dienvidniekus ieskaitot. Lai kā šos apņirgtu,nekad mums nebija dzeršļāšanās vai muļķa laišanas mācību laikā. Visi tur kā teļi ar varu bijām sadzīti,bet sevi pasargāt iemācīja. Tas arī vienīgais,par ko viņiem pateikties. Visi,kas bij mēsli atnākot,mēsli arīdembelī aizgāja. Āmen
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:43
 citēt
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:45 labots
 citēt
Voldemorts: Šneideriem.:face-sad:
Pirmo, izrietot no otrā, apliecina mana karaklausības apliecība.

Kā tas ir - apliecina? Otrajā neredz pirmo ierakstu. Varbūt pārfotografēsi un parādīsi, lai vienreiz ieviest skaidrību? Vairāk nevienam nebūs nekādu jautājumu, tīri mīļā miera labad.:face-wink:
Voldemorts:Par dāvinātajiem ieročiem. Kam tādus dod?
Pirmo šādu dāvinājuma ieroci redzēju Birzgales fizkultūras skolotājam, bijušajam frontiniekam.
Otro, ne tikai redzēju, arī rokās turēju.
Baltijskij prigranjičnij okrug.
V/Č 6509. Atsevišķi dislocētas ložmetējnieku rotas komandieris, kapteinis Makejevs. Kā izlūkrotas leitnantam, kara pēdējās dienas.
Demobilizējās radu pēc manis.
Ak jā, Pugo stečkins jau arī esot bijis "imennoje"...

Mani neinteresē ne skolotājs, ne arī kaukādi mītiski Makejevi, tu apgalvo, ka tāds ir tev pašam. Kā ar to?

Un vēl - kas tas tāds par "Baltijskij prigranjičnij okrug"? Ir vojennij un pograņičnij, kuru tu biji domājis?

Paldies par atbildēm. :face-kiss:
avatar
Publicēts: 07.08.13 23:58 labots
 citēt
avatar
Publicēts: 08.08.13 08:24
 citēt
Voldemorts: Nu, viss vienkārši. MVD - tā nav nāve. Alternatīvas nebija. Tiku ar visu galā. Tēvam un mātei nebija jākaunas, ka "mīksto" izaudzējuši.


Ja jau bez MVD tomēr būtu (bija?!) mīkstais, tad jau tomēr ir...
avatar
Publicēts: 08.08.13 09:36 labots
 citēt
Bildes:
ak34:Baigā te ņemšanās par dienēšanu armijā :) Saprotu, ka izvairīties nebija viegli un dienests ir daudziem jaunības piredze. Bet nu tik pārlieku lepoties tagad ar to, ka dienējis okupācijas armijā?
draņķis Tu...


interesanta, kāpēc šāds viedoklis? rakstīju tak, ka saprotu, ka izvairīties bija grūti, tusiņš gan jau ka dažiem bija tīri ok, bet kāpēc tāds lepnums par to? Lai gan ja dienēji pie rietumu robežas, tad biji atzīts par gana lojālu iekārtai, ko arī tagad var redzēt ;)
avatar
Publicēts: 08.08.13 11:16
 citēt
Nez vai Voldis maz šito ir lasījis:

avatar
Publicēts: 08.08.13 11:24
 citēt
Maris:Nez vai Voldis maz šito ir lasījis:




..shiC man patika..:face-wink::face-wink:
avatar
Publicēts: 08.08.13 20:09
 citēt
ak34:
Bildes:raņķis Tu...


interesanta, kāpēc šāds viedoklis? rakstīju tak, ka saprotu, ka izvairīties bija grūti, tusiņš gan jau ka dažiem bija tīri ok, bet kāpēc tāds lepnums par to? Lai gan ja dienēji pie rietumu robežas, tad biji atzīts par gana lojālu iekārtai, ko arī tagad var redzēt ;)

Citāts no publikācijas par 14-gadīgo meiteni un vietni "ask.fm":
"Katrs kretīns vēlas, lai kāds cits šī kretīna priekšā pazemotos, ja nu cilvēks ir tik lepns un pašpasludināto mēdiju ķeizariņu priekšā nepazemojās, tad dabū tādu kaku spaini uz galvas, ka gadu desmitiem nenomazgāt.":face-sad:
avatar
Publicēts: 08.08.13 21:16
 citēt
Voldemorts:
ak34:
interesanta, kāpēc šāds viedoklis? rakstīju tak, ka saprotu, ka izvairīties bija grūti, tusiņš gan jau ka dažiem bija tīri ok, bet kāpēc tāds lepnums par to? Lai gan ja dienēji pie rietumu robežas, tad biji atzīts par gana lojālu iekārtai, ko arī tagad var redzēt ;)

Citāts no publikācijas par 14-gadīgo meiteni un vietni "ask.fm":
"Katrs kretīns vēlas, lai kāds cits šī kretīna priekšā pazemotos, ja nu cilvēks ir tik lepns un pašpasludināto mēdiju ķeizariņu priekšā nepazemojās, tad dabū tādu kaku spaini uz galvas, ka gadu desmitiem nenomazgāt.":face-sad:
Nabaga Voldis... atkal visi raudam... :cry::cry::cry::cry::cry:
avatar
Publicēts: 08.08.13 21:20
 citēt
ak34:
Bildes:raņķis Tu...


interesanta, kāpēc šāds viedoklis? rakstīju tak, ka saprotu, ka izvairīties bija grūti, tusiņš gan jau ka dažiem bija tīri ok, bet kāpēc tāds lepnums par to? Lai gan ja dienēji pie rietumu robežas, tad biji atzīts par gana lojālu iekārtai, ko arī tagad var redzēt ;)
Tā bija ironija :D

bet ja runājam par rietumu robežu, tad man pašam tā ir mīkla: es pat nebiju komjaunietis... Man bija učebkā nolēmuši sūtīt uz afganistānu, bet pēdējā brīdī nosimulēju un iespējams, ka vairs citur nebija kur aizsūtīt... bet pie tās rietumu robežas es nonācu pod kalpakom un Mjuļera (ja kāds saprot kas ir Osobij otdjel)
avatar
Publicēts: 09.08.13 06:54
 citēt
Schneider, saka - ja suni ar kaulu apmānīsi, otrreiz pat ar gaļu neizdosies.
Reiz jau uzrāvos. Atbildēju, kā pie grēksūdzes. Domāju, laikam normāls mužiks, intteresē.
Nē, vairāk uz tirgus bābu vilka turpmākie komenti. Liku saprast - diskusiju beidzu, paskaties vecos ierakstus.
Iemaņas pa miskastēm rakāties neesi zaudējis.
Mēģini saprast - tas viss ir mans - personīgs.
DNS un spermas analīzi nevajag publicēt? Vai varbūt apmierinās urīna un kala analīzes?
Savācies, un vairāk uzmanības velti savai 40-litru kannai ar vecajām zaptēm.
No sirds iesaku.
Ceru, vairs netraucēsi.
avatar
Publicēts: 09.08.13 08:39
 citēt
Man vecmamma mēdza teikt,ka viena pagale nedeg un ,ka kā sauc ,tā atsaucas. Un dafiga vēl ko teica.....
avatar
Publicēts: 09.08.13 10:01
 citēt
Voldemorts:Schneider, saka - ja suni ar kaulu apmānīsi, otrreiz pat ar gaļu neizdosies.
Reiz jau uzrāvos. Atbildēju, kā pie grēksūdzes. Domāju, laikam normāls mužiks, intteresē.
Nē, vairāk uz tirgus bābu vilka turpmākie komenti. Liku saprast - diskusiju beidzu, paskaties vecos ierakstus.
Iemaņas pa miskastēm rakāties neesi zaudējis.
Mēģini saprast - tas viss ir mans - personīgs.
DNS un spermas analīzi nevajag publicēt? Vai varbūt apmierinās urīna un kala analīzes?
Savācies, un vairāk uzmanības velti savai 40-litru kannai ar vecajām zaptēm.
No sirds iesaku.
Ceru, vairs netraucēsi.
Nu re - skaidrā pat tīri sakarīgu tekstu izdodas uzrakstīt, ne?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):