forum.gif
Par traģēdiju
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Par traģēdiju
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 20
  14. >
IerakstsAutors
Publicēts: 29.11.13 21:36
 citēt
Koncerts lielisks izskatās!
avatar
Publicēts: 29.11.13 22:28
 citēt
Eltons:Koncerts lielisks izskatās!


pie Duboka izslēdzu :anger:
avatar
Publicēts: 29.11.13 22:39
 citēt
Alibaba:
Eltons:Koncerts lielisks izskatās!


pie Duboka izslēdzu :anger:


Galante, slēdz atpakaļ:)
avatar
Publicēts: 29.11.13 23:18
 citēt
Droperidol:
Alibaba:
pie Duboka izslēdzu :anger:


Galante, slēdz atpakaļ:)


es i lepnis, atpakaļ neslēdzu :face-smile: un vispār ja uzaicina tādus "māksleniekus" kā Duboks, kurš nekad nav mācējis dziedāt, nu sory..
avatar
Publicēts: 29.11.13 23:31
 citēt
Dumoks no A-Eiropa?
avatar
Publicēts: 30.11.13 00:09
 citēt
Jā, fakts, ka es arī pārslēdzu kanālus, kad tas urļiku-disko āksts uzstājās, bet pārējam ne vainas... it sevišķi Galante ar Jēgeru, Naumova!!!
avatar
Publicēts: 30.11.13 09:34
 citēt
Vaards: Tik Shneiders skumst Preiļos, jo tik tālu braukt neatmaksājas. Turklāt visu jau būs izpirkuši, kamēr viņš atbrauks.

Īsti nesapratu, kādā sakarā tu mani pieminēji, bet droši ej vien pie Zolitūdes Maximas drupām gaidīt busiņu, es tev priekšā rindā nelīdīšu.
avatar
Publicēts: 30.11.13 10:55
 citēt
Когда у общества нет цветовой дифференциации штанов, то нет цели!, Кю!
avatar
Publicēts: 30.11.13 11:10
 citēt
Dumoks no A-Eiropa?
Jā Duboks izgāzās :)
avatar
Publicēts: 30.11.13 11:22
 citēt
Vaards:Šodien nobraucu garām Jūrmalas šosejas un Kauguru lielajām maksimām - viss notiek! Stāvvietas pilnas.

Iedomājos pat tādu amizantu skatu - Sabrukusi Zolitūdes Maxima, ugunsdzēsēji velk ārā līķus, liek zilajos maisiņos un krauj čupiņā...

Atbrauc Maxima busiņš un sakarā ar traģēdiju piedāvā iegādāties par īpašajām cenām pārtikas produktus - lai atbalstītu nelaimē cietušo cilvēku radiniekus, kas saskumuši apm Maksimu stāv:

Lasis ar galvu: LVL 1.99 kilogramā;
Vistas fileja: LVL 1.15 kilogramā;
Šašliks savējiem: LVL 1.79 kilogramā;
Lāču rupjmaise: LVL 0,35 kukulītis.

Un vairums līdzjutēju sastājas garā rindā pie busiņa... Tik Shneiders skumst Preiļos, jo tik tālu braukt neatmaksājas. Turklāt visu jau būs izpirkuši, kamēr viņš atbrauks.



...un Tu reāli domāji,ka boikots tagad būs masveida un uz ilgu?????
avatar
Publicēts: 30.11.13 14:50
 citēt
boikotu , Maximas stāvietās saskata tie kuri grib saskatīt...... cik braukājot skatos, viss notiek, arī šodien .... un stulbums boikotēt, ko tas dod.....
avatar
Publicēts: 30.11.13 16:57
 citēt
negatIvs:boikotu , Maximas stāvietās saskata tie kuri grib saskatīt...... cik braukājot skatos, viss notiek, arī šodien .... un stulbums boikotēt, ko tas dod.....
Schneider:
Vaards: Tik Shneiders skumst Preiļos, jo tik tālu braukt neatmaksājas. Turklāt visu jau būs izpirkuši, kamēr viņš atbrauks.

Īsti nesapratu, kādā sakarā tu mani pieminēji, bet droši ej vien pie Zolitūdes Maximas drupām gaidīt busiņu, es tev priekšā rindā nelīdīšu.


Tu tur augstāk zīmējies kā līķu mantas (DVD) neapmierināts pircējs - kā lai tādu tipiņu nepiemin? Normāli cilvēki godprātīgi boikotē attiecīgo pasākumu.
avatar
Publicēts: 30.11.13 17:20 labots
 citēt
Nu, tagad skaidrs, vienkārši tu esi ļoti emocionāls cilvēks. Tik tāda lieta, ka mazpilsētās ir pašvaki ar veikalu izvēli, pie mums, bez divām Maximām un vienas Betas vēl ir tikai viens jēdzīgs veikals - Oga, kurš ir nomalē, uz pašas pilsētas robežas.
Bet nekas, es zinu, ka paēdis neēdušu nesaprot, arī tas, kuram visapkārt ir pilns ar Rimi, Mego, Super netto, Top un vēl visādiem, bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem var citus saukt par līķu mantas uzpircējiem.
Vispār jau iespēju robežās metu līkumu.
avatar
Publicēts: 30.11.13 17:52
 citēt
Normāli cilvēki godprātīgi padomā ar savu galvu, ja tāda ir
avatar
Publicēts: 30.11.13 17:54
 citēt
Vaards: Normāli cilvēki godprātīgi boikotē attiecīgo pasākumu.


tu gribi teikt ka pēdējās dienās tie tūkstoši kas iepērkas maksimā ir nenormāli? :face-smile: Redzi vienkārši vidusmēra lielpilsētas cilvēciņš ir visai vienaldzīga būtne, kam savs vēders, ērtības un mazāki izdevumi ir pirmajā vietā. Man ir vienkāršāk, es jau gadiem neiepērkos maksimās, vienkārši nepatīk viņu piedāvājums un padlaiku stila pārdevējas/kasieres. Apmeklēju stokmani un rimi Rīgas centrā, tas ir no lielveikaliem.
avatar
Publicēts: 30.11.13 21:18
 citēt
Ments:
Alibaba:
tu gribi teikt ka pēdējās dienās tie tūkstoši kas iepērkas maksimā ir nenormāli? :face-smile: Redzi vienkārši vidusmēra lielpilsētas cilvēciņš ir visai vienaldzīga būtne, kam savs vēders, ērtības un mazāki izdevumi ir pirmajā vietā. Man ir vienkāršāk, es jau gadiem neiepērkos maksimās, vienkārši nepatīk viņu piedāvājums un padlaiku stila pārdevējas/kasieres. Apmeklēju stokmani un rimi Rīgas centrā, tas ir no lielveikaliem.

Jā, laikam relikts esmu.
Nu,krokodils, bruņurupucis.
Mēģiniet paskaidrot, kāpēc "Štokman", ja blakus Centrāltirgus...
Aprite, cenas, kvalitāte.


...diemžēl to nevar paskaidrot,ja neredz starpību.
avatar
Publicēts: 30.11.13 21:20
 citēt
Ments:Nu,krokodils, bruņurupucis.

www.perunica.ru...
avatar
Publicēts: 30.11.13 21:22
 citēt
Ments:
Mēģiniet paskaidrot, kāpēc "Štokman", ja blakus Centrāltirgus...

apmeklēju arī centrāltirgu, man tur savas sen zināmas pārdevējas un zemnieciņi jau gadiem :face-smile: Vienkārši katrā vietā savs. To pēc kā eju uz štokmani, nevar dabūt tirgū, un otrādi.
avatar
Publicēts: 30.11.13 22:00 labots
 citēt
Schneider:Nu, tagad skaidrs, vienkārši tu esi ļoti emocionāls cilvēks. Tik tāda lieta, ka mazpilsētās ir pašvaki ar veikalu izvēli, pie mums, bez divām Maximām un vienas Betas vēl ir tikai viens jēdzīgs veikals - Oga, kurš ir nomalē, uz pašas pilsētas robežas.
Bet nekas, es zinu, ka paēdis neēdušu nesaprot, arī tas, kuram visapkārt ir pilns ar Rimi, Mego, Super netto, Top un vēl visādiem, bez kādiem sirdsapziņas pārmetumiem var citus saukt par līķu mantas uzpircējiem.
Vispār jau iespēju robežās metu līkumu.


Neboikotē vien.
Un drīz Tev būs tikai Maksima.

Jo šāds boikots ir domāts tieši Tev - čuhņas iedzīvotājam. Jo nav izvēles.

Ja Maksimai nenokritīs apgriieni pēc šitāda Epic Fail, tad korporatīvais līmenis to ņems vērā. Tas ir, servisa līmenim, normālai apkalpošanai, kvalitātei vispār nav nozīmes, jo sabiedrībai pajāt, tā pērk tāpat. Lētākās cenas bizness ir nežēlīgs, tas nerēķinās ne ar ko. Ja izrādīsies, ka lētāk ir neņemt vērā klientu epizodisku sašūtumu Rīgā un tamlīdzīgi, viņi rīkosies pēc ekonomiski izdevīgākās shēmas - kas nodrošina labāko peļnu.

Ja maksima atrausies ar kādiem 50% apgrozījuma kritumu, to ņems vērā arī citi.
avatar
Publicēts: 30.11.13 22:05
 citēt
Vaards: ...Tev - čuhņas iedzīvotājam.

Ja tev vairāk nev ko teikt un aizej uz bērnišķīgu apsaukāšanos, tad saruna ir pabeigta.
avatar
Publicēts: 30.11.13 22:31
 citēt
Schneider:
Vaards: ...Tev - čuhņas iedzīvotājam.

Ja tev vairāk nev ko teikt un aizej uz bērnišķīgu apsaukāšanos, tad saruna ir pabeigta.


Vai tad pēdējā komentārā apsaukājos? Čuhņās termins nepatīk? Ak vai...
Labi, es pats esmu čuhņas iedzīvotājs un iepērkos vietējā veikalā ar nosaukumu Tropiks Ali - lai gan tīri cilvēcīgi man labāk patīk Rimi, bet mēģinu iepirkties vietējā azera veikalā.
avatar
Publicēts: 30.11.13 22:34
 citēt
Schneider. nedusmojies, bet ja Tu tiešām nepamanīji pietiekoši argumentētu skaidrojumu - veselas sešas texta rindas pēc frāzes, kas Tevi aizskāra, vai arī nesaprati tur rakstīto, tad gribot, negribot pats apliecini, ka Vaarda "apsaukāšanās" nav gluži bez pamata :P
avatar
Publicēts: 30.11.13 22:41
 citēt
es bieži esmu domājis kā tas ir vislaik dzīvot čuhņā :face-smile: tusēt pa čuhņām patīk un daru to regulāri, un jo dziļāka čuhņa, jo man interesantāk, bet cauru gadu tā... nez laikam nespētu. Tā Rīga pie pēcpuses pa stipru pieaugusi.
avatar
Publicēts: 30.11.13 22:43
 citēt
It kā Rīga nebūtu čuhņa:)
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:17
 citēt
Droperidol, Cilvēks var pamest čuhņu, bet čuhņa cilvēku - ne vienmēr.
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:18
 citēt
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:19
 citēt
Sapper:Schneider. nedusmojies, bet ja Tu tiešām nepamanīji pietiekoši argumentētu skaidrojumu - veselas sešas texta rindas pēc frāzes...

Sapper, nedusmojies, bet tu nepamanīji pie Vaarda posta pašā augšā labots un to, ka tās sešas texta rindas parādījās jau pēc manējā posta. Tā, ka pārdomā vēlreiz to apsaukāšanās pamatotību.
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:27 labots
 citēt
Sapper:http://www.rebaltica.lv/lv/petijumi/mazas_algas/a/926/labs_darbinieks_maxima_ir_pacietigs_darbinieks.html


Es iepēroties SKY un galīgi neiedziļinos par darbinieku darba apstākļiem un viņu attiecībām ar darba devējiem.Patīk veikals un prece un uz pārējo uzdirst(tas pats attiecās uz airbaltic,picturehappy,lattelecom u.c. kantoriem,kuru pakalpojumus izmantoju)

p.s un ja ko vadzēs pirkšu Maximā
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:39
 citēt
Jolan:
Sapper:http://www.rebaltica.lv/lv/petijumi/mazas_algas/a/926/labs_darbinieks_maxima_ir_pacietigs_darbinieks.html


Es iepēroties SKY un galīgi neiedziļinos par darbinieku darba apstākļiem un viņu attiecībām ar darba devējiem.Patīk veikals un prece un uz pārējo uzdirst(tas pats attiecās uz airbaltic,picturehappy,lattelecom u.c. kantoriem,kuru pakalpojumus izmantoju)

p.s un ja ko vadzēs pirkšu Maximā


ja baig vaidzētu, Aušvicā un Būhenvaldē popkornu ar kolu ar gan jau ka pirktu :)
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:50
 citēt
šinī ziņā Šveice ir tālu priekšā...
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:51
 citēt
Schneider:
Sapper:Schneider. nedusmojies, bet ja Tu tiešām nepamanīji pietiekoši argumentētu skaidrojumu - veselas sešas texta rindas pēc frāzes...

Sapper, nedusmojies, bet tu nepamanīji pie Vaarda posta pašā augšā labots un to, ka tās sešas texta rindas parādījās jau pēc manējā posta. Tā, ka pārdomā vēlreiz to apsaukāšanās pamatotību.


Bļa, es pierakstīju pēdējo teikumu klāt (savādāk tik sarežģītu domu kaut kā cilvēki nekā nespēj uztvert). Citi labojumi netika veikti.
avatar
Publicēts: 30.11.13 23:57
 citēt
Sapper:
Jolan:
Es iepēroties SKY un galīgi neiedziļinos par darbinieku darba apstākļiem un viņu attiecībām ar darba devējiem.Patīk veikals un prece un uz pārējo uzdirst(tas pats attiecās uz airbaltic,picturehappy,lattelecom u.c. kantoriem,kuru pakalpojumus izmantoju)

p.s un ja ko vadzēs pirkšu Maximā


ja baig vaidzētu, Aušvicā un Būhenvaldē popkornu ar kolu ar gan jau ka pirktu :)


Labs salīdzinājums.No comment:anger:
avatar
Publicēts: 01.12.13 00:19
 citēt
Sapper:http://www.rebaltica.lv/lv/petijumi/mazas_algas/a/926/labs_darbinieks_maxima_ir_pacietigs_darbinieks.html

**«bļeģ» - no krievu val. - «sasodīts» (c) :big_smile:
avatar
Publicēts: 01.12.13 00:22
 citēt
placebo:
Sapper:http://www.rebaltica.lv/lv/petijumi/mazas_algas/a/926/labs_darbinieks_maxima_ir_pacietigs_darbinieks.html

**«bļeģ» - no krievu val. - «sasodīts» (c) :big_smile:


**«bļeģ» - no krievu val. Sasodīts ir burtisks tulkojums.
bļa - Valsts valodas centra apstiprināts latviskojums. Vārdu lieto gadījumos, kad nepieciešams pastiprināt sakāmā jēgu. :face-glasses:
avatar
Publicēts: 01.12.13 00:33
 citēt
Jūs takš pat krieviski nolamāties pareizi neprotat, snobi atradušies:)
avatar
Publicēts: 01.12.13 00:35 labots
 citēt
Jolan, protams, ka labs.

Reiz p@hujistam jautāja, vai viņam patiešām pilnīgi uz visu ir p@huj.
- Jā, tiešām, pilnīgi uz visu...
- Bet pašam uz sevi?
- Nē, pašam uz sevi man nav p@huj.
- Bet jūs tak tikko teicāt, ka jums uz visu ir p@huj!
- A man p@huj, ko es tikko teicu....

Kāda morāle? Morāle tāda, ka morāle balstīta uz personiskā komforta viedokli ir baig slidenā padarīšana. :)
avatar
Publicēts: 01.12.13 00:57
 citēt
Droperidol:Jūs takš pat krieviski nolamāties pareizi neprotat, snobi atradušies:)

es protu :grimace:
avatar
Publicēts: 01.12.13 01:35
 citēt
Redzēsim, pēc pāris gaiem Ušakovveidīgie diskutēs - bija vai nebija traģēdija, jo redz, tik daudz labu lietu pēc tam notika un izmainījās...
avatar
Publicēts: 01.12.13 07:02 labots
 citēt
versatile:Redzēsim, pēc pāris gaiem Ušakovveidīgie diskutēs - bija vai nebija traģēdija, jo redz, tik daudz labu lietu pēc tam notika un izmainījās...


...un "patiesie" patrioti pēc nedēļas stāvēs rindā pie Maxima kasēm un domās-"Kā mēs Maximai ieriebām".

p.s. no malas tas izsakatās pēc LĒTA,BĒRNU populisma
avatar
Publicēts: 01.12.13 10:42 labots
 citēt
versatile:Redzēsim, pēc pāris gaiem Ušakovveidīgie diskutēs - bija vai nebija traģēdija, jo redz, tik daudz labu lietu pēc tam notika un izmainījās...


Tieši tā viss notiks. Nāk prātā Orvela "dzīvnieku ferma". Nelietīgais Sniedziņš jau aizbēdzis, tieši viņu Napaljons jau nodēvējis par vainīgu, neskatoties uz to, ka pats nemaz nebija pretim, ka likvidē Valsts būvinspekciju . Kad piemirsīsies sīkumi Napaljons ar Kviecēju būs lielie glābēji, droši vien arī kompensācijas būs maksājuši viņi utt. Aitas tik blēs .........!
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 7
  5. 8
  6. 9
  7. 10
  8. 11
  9. 12
  10. 13
  11. 14
  12. ...
  13. 20
  14. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):