forum.gif
Par traģēdiju
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Par traģēdiju
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. 20
  13. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.12.13 18:47 labots
 citēt
tātad deklarējamies, un visi uz nākamajām pašvaldību vēlēšanām, nevis pie tjoščas pēc paikas uz laukiem .... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 09.12.13 18:53
 citēt
Ceru,ka tālāk par "bazaru" lieta aizies??:face-grin:
avatar
Publicēts: 09.12.13 19:06
 citēt
Bet esat pamanījuši, ka no TV pilnībā izzudušas Maximas "par visu padomāts" reklāmas?
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:00
 citēt
palaidniex:
Haiduks:
... tikai kad iekš TV ir ka visas partijas sež pie viena galda, Ušakovs ar skaitļiem sabāž pārējos maisā... tad naf ko nejēgas sūtīt uz tādu raidījumu. Lai iet zinātāji un atmasko Ušakovu :D


Kad žurnalisti sāk uzdot neērtus jautājumus Ņilam, tā viņam uzreiz nav laika vai čals acīmredzami aizsvilstas ... ;)

Haiduks:

Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas - šis nav nodoklis, bet obligātā iemaksa ...
...pie igauņiem un lietuviešiem, jāpaskata, nodoklis, vai iemaksa :)... bet firmai tāpat jāmaksā


Painteresējies kāds tas nodoklis vai iemaksa ir Dānijā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģjā... ;)

Lunis:
ŠAI sakarā es varu pateikt vienu. LATVIJĀ nav milzīgi nodokļi TAČU "Kopumā" Latvija viena no neizdevīgākām bzinesam Eiropas valstīm. GROZIES kā gribi taču kopš laika kad Latvijā vēl bija 18% PVN es šancēju zemē kur PVN visu laiku ir 21% un NODOKĻI stipri lielāki ~43% kopumā. TAČU pēc darījumiem man GALĀ ir vismaz par 25 % !!! Lielāka PEĻŅAS daļa ! Pavisam vienkārši LATVIJĀ ir izcili IDIOTISKA nodokļu piemērošanas , nomaksas un iekasēšanas sistēma !


Te gan piekrist - nodokļu administrācija ir visai dziļi pēcī uz ko norāda to aprēķinam/nomaksai patērējamais laiks. Un laiks, kā zināms ir nauda...

P.S. valstī pat ar visdrastiskākajiem nodokļiem tomēr pastāv uzņēmējdarbba, kas liecina tikai par to, ka nodokļi kā tādi uzņēmējdarbībai netraucē, traucē to neprognozējamība un nestabilitāte ilgtermiņā...


man meituks shtudiereejot piepelnaas skotija. Par nedelja nopelnitajiem ~ 200 paundiem nodokljos atskaita kadus 20-30. nu kaut ka taa...
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:05
 citēt
Cik atskaita nodokļos uzņēmējs, kāda ir vidējā alga un kā veidojās soc un IIN shēma, cik lielai daļai "mazturīgo" līdz cik lieliem ienākumiem pienākās nodokļu atvieglojumi, cik maksā medicīna utt.
Tas viss ir jāskatās KOMPLEKSI,
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:23
 citēt
imgfoto - nu es padziivoju un pastraadaaju anglijaa. jaa - atskaita 20% ja neregjistreejas home offiss. bet tad arii nav nekaadu soc. pakalpojumu pieejams. a tad uzreiz pilniigi citi nodoklji jau aiziet.
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:29
 citēt
Bildes:imgfoto - nu es padziivoju un pastraadaaju anglijaa. jaa - atskaita 20% ja neregjistreejas home offiss. bet tad arii nav nekaadu soc. pakalpojumu pieejams. a tad uzreiz pilniigi citi nodoklji jau aiziet.


par ko arī stāsts...
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:36
 citēt
nu tak nav vinja pashnodarbinataa, legali algu sanjem vieteja kantorii.
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:41
 citēt
imgfoto:nu tak nav vinja pashnodarbinataa, legali algu sanjem vieteja kantorii.


klau es pareizi māku lasīt?

Bildes:jaa - atskaita 20% ja neregjistreejas home offiss. bet tad arii nav nekaadu soc. pakalpojumu pieejams. a tad uzreiz pilniigi citi nodoklji jau aiziet.


un kādas ir tās socgarantijas? pensijas, dakteri utt? :)
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:47
 citēt
palaidniex:
Bildes:imgfoto - nu es padziivoju un pastraadaaju anglijaa. jaa - atskaita 20% ja neregjistreejas home offiss. bet tad arii nav nekaadu soc. pakalpojumu pieejams. a tad uzreiz pilniigi citi nodoklji jau aiziet.


par ko arī stāsts...


staasts ir ar to, ka tur nodoklji ir shaadi:
12% socnodoklis
20% ienakuma nodoklis summai, kura shogad parsniegs 9400 paundus.

+
studentiem jamaksaa, skjiet tikai puse, ja vispaar bija... no council tax( udens uc komunalie pakalpojumi)
avatar
Publicēts: 10.12.13 10:54
 citēt
palaidniex:
imgfoto:nu tak nav vinja pashnodarbinataa, legali algu sanjem vieteja kantorii.


klau es pareizi māku lasīt?

Bildes:jaa - atskaita 20% ja neregjistreejas home offiss. bet tad arii nav nekaadu soc. pakalpojumu pieejams. a tad uzreiz pilniigi citi nodoklji jau aiziet.


un kādas ir tās socgarantijas? pensijas, dakteri utt? :)


dkteri suudiigi +-... mums nav viegli aptvert, ka tur deelj iesnaam un ja nav 40t, neko nedara....toties daudzi staigaa shortos 5gradu siltumaa, atsldeeti :D

pensija ar shaadiem zemiem iwnakumiem - ap 10-12 000 gadaa arii attieciigi mazinja, cik preciizi nezinu...minu ka kadi 400-600 meenesii...

nu kaut ka taa
avatar
Publicēts: 10.12.13 11:10 labots
 citēt
nu redzi...
apmaksāta slimības lapa par tiem 12% ir?
kādi ir pirmsdzemdību sociālie ienākumi, kāds un kā apmaksāts ir pēcdzemdību dekrēts, sociāli apmaksātais tā garums utt?


kāds ir īpašuma nodoklis utt...


un tad papēti kāda tur ir vidējā alga (nevis tā minimālā par ko, summas slavēdami strādā austrumeiropas un Portugāles imigranti)
tad arī sapratīsim cik turīga ir tā valsts...

un jā - vēl visai jautra padarīšana ir visi pārējie izmaksu posteņi - cik maksā īre, elektrība, kolosāls, piemēram, ir ūdens rēķins. pirmajā brīdī šķiet, ka kāds ir kļūdījies ar komatu... :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 10.12.13 11:56
 citēt
galvenais jau ir paļurināt, ka visur citur ir LABĀK.
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:01 labots
 citēt
palaidniex:nu redzi...
apmaksāta slimības lapa par tiem 12% ir?
kādi ir pirmsdzemdību sociālie ienākumi, kāds un kā apmaksāts ir pēcdzemdību dekrēts, sociāli apmaksātais tā garums utt?


kāds ir īpašuma nodoklis utt...


un tad papēti kāda tur ir vidējā alga (nevis tā minimālā par ko, summas slavēdami strādā austrumeiropas un Portugāles imigranti)
tad arī sapratīsim cik turīga ir tā valsts...

un jā - vēl visai jautra padarīšana ir visi pārējie izmaksu posteņi - cik maksā īre, elektrība, kolosāls, piemēram, ir ūdens rēķins. pirmajā brīdī šķiet, ka kāds ir kļūdījies ar komatu... :face-devil-grin:


Kāpēc man būtu kaut kas jāpēta? Es tak nesaku, ka tur ir ķīseļa upes mannas krastos...:D
Tas ka pie mums no tiem, kas pelna dikti maz, savāc pārlieku daudz nodokļos ir fakts.

Palaidniek, tu gribi teikt, ka maximas kasierei ar minimālo algu Latvijā ir lielākas sociālās garantijas, kā tādai pašai kasierei par minimālo algu UK? Ko Tu pīpē? Man nav aktuāli maternitātes pabalsti UK, bet lētajos avioreisos pilns ar sīčiem, dēļ mūsu pabalstiem, protams :D
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:09 labots
 citēt
imgfoto
es nesaku, ka visiem šeit ir kruta un ka visiem tur ir slikti

BET...
zini daudz vietējos, kuri pa vairākām draugu/ģimeņu kopām īrē pa istabai vienā privātmājā un uz visiem dala vienu virtuvi/toču/dušu?
kāpēc tur dzīvojot cilvēki neiet uz klubiem vai izklaidi, jo dārgi, bet te iet un dara to regulāri?
gnusī uz krieviem ka nezina latviešu valodu, bet paši TUR nespēj runāt/iemācīties angļu valodu, kaut pašu latviešu valoda jau pilna ar tiešiem anglicismiem ...
smiekli smiekliem, bet globālas tendences rāda, ka - jo turīgāki cilvēki, jo mazāk tiem ir bērnu... :D rēcīgi, bet tā nu tas ir...

bet es zinu citu faktu - tur uz vietējo fona vidēji nodrošinātu/situētu imigrantu ir nožēlojami maz, pārējie ir nožēlojami NABAGI!

un ka te vispirms ir jācepās par valsts kopējo turību un vispirms ir jāgādā lai tie, kas labas algas pelnījuši te - tās saņemtu un tikai pēc tam maksimas pārdevēja varētu uz ko jēdzīgāku cerēt...
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:25
 citēt
palaidniex: ...paši TUR nespēj runāt/iemācīties angļu valodu, kaut pašu latviešu valoda jau pilna ar tiešiem anglicismiem ...

Štrunc, toties, pusgada nodzīvojuši tur, atbrauc uz mājam un latviski runā ar izteiktu angļu akcentu. :face-grin:
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:28
 citēt
Schneider:
palaidniex: ...paši TUR nespēj runāt/iemācīties angļu valodu, kaut pašu latviešu valoda jau pilna ar tiešiem anglicismiem ...

Štrunc, toties, pusgada nodzīvojuši tur, atbrauc uz mājam un latviski runā ar izteiktu angļu akcentu. :face-grin:


saņem algā paundus, it uz grõserīz utt...
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:32 labots
 citēt
p.s.
no visiem man zināmajiem cilvēkiem, kas turp devušies, tie, kam ir cik-necik attīstīts intelekts, visi kā viens apgalvo sekojošas lietas:
1. tur ir šausmīga katorga, un tur prot riktīgi rukāt arī tie, kas šeit ir dīkdieņi - savādāk tur ir beigas (neviens neauklējas)
2. tur var aizbraukt un tikai uz laiku apspiest savu es. vergot, lai nopelnītu to vai vitu iemeslu dēļ šeit nenopelnāmo un vitāli nepieciešamo naudas summu un cik vien var ātri atpakaļ
3. būšanu tur par dzīvi nenosauksi, jo visas izklaides, par kulturālām izklaidēm nemaz nerunājot, maksā visai lielu piķi. Ja tajā virzienā tērējās - neko ietaupīt un sapelnīt nevar.

nu kaut kā tā...
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:33
 citēt
Valsts kopējā turība? wtf?
Par klubiem un izklaidi vispār nesapratu kādā sakarā... par nespēju iemācīties angļu valodu..kāds sakars?

Jā btw, painteresējos, ja UK ir ienākumi virs 3000 mēnesī uz vienu ģimenes locekli, tad jā bērnu pabalstus nesaņem( mana māsa par to šķendējas dikti). Pie mums toties gan Šlesers, gan Anniņa no maximas saņem vienādu bērnu naudu...stāsts jau ir par to.
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:35 labots
 citēt
imgfoto:Valsts kopējā turība? wtf?
Par klubiem un izklaidi vispār nesapratu kādā sakarā... par nespēju iemācīties angļu valodu..kāds sakars?

Jā btw, painteresējos, ja UK ir ienākumi virs 3000 mēnesī uz vienu ģimenes locekli, tad jā bērnu pabalstus nesaņem( mana māsa par to šķendējas dikti). Pie mums toties gan Šlesers, gan Anniņa no maximas saņem vienādu bērnu naudu...stāsts jau ir par to.


Tu zini daudzas ģimenes šeit, kurās uz vienu ģimenes locekli ir 3000 kilomārciņas mēnesī?
TUR TĀ IR IKDIENA! Māte ārsts, tēvs pasniedzējs - cik saņem kopā tur un cik saņem šeit.

Kopējā labklājība??? pats wtf!!! Par to jau arī ir tas stāsts - par kopējo valsts labklājību! Tāpēc tur tik daudz ģimenes saņem normālus ienākumus un tāpēc tiem ir pajāt uz pabalstiem (bet latviuetim arī tas nav labi - jāpavaimanā)!
Labklājība ir tad, ja vidēji nodrošinātie smejoties (vismaz negaužoties) samet socbudžetam pietiekamu piķi likteņa un pašu vēlmju realizēšanas nespējas pabērniem tos pabalstus un nodokļu atvieglojumus.
Un tas iespējams tikai tāpēc, ka ir pietiekami liels nacionālais koprodukts (saražoto preču un pakalpojumu kopums + pozitīva exp/imp bilance) Tikai tāpēc izglītotie pelna NORMĀLU NAUDU, un nodokļi no tiem ienākumiem un sistēma kā tāda rada apstākļus ka var dotēt/subsidēt (ladi samaksāt vairāk) nekvalificētā darba veicējiem un palīgstrādniekiem. Paši viņi to naudu NEATPELNA!
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:39
 citēt
palaidniex:p.s.
no visiem man zināmajiem cilvēkiem, kas turp devušies, tie, kam ir cik-necik attīstīts intelekts, visi kā viens apgalvo sekojošas lietas:
1. tur ir šausmīga katorga, un tur prot riktīgi rukāt arī tie, kas šeit ir dīkdieņi - savādāk tur ir beigas (neviens neauklējas)
2. tur var aizbraukt un tikai uz laiku apspiest savu es. vergot, lai nopelnītu to vai vitu iemeslu dēļ šeit nenopelnāmo un vitāli nepieciešamo naudas summu un cik vien var ātri atpakaļ
3. būšanu tur par dzīvi nenosauksi, jo visas izklaides, par kulturālām izklaidēm nemaz nerunājot, maksā visai lielu piķi. Ja tajā virzienā tērējās - neko ietaupīt un sapelnīt nevar.

nu kaut kā tā...


Nu bet tas tak labi, ja strādāt iemācās:)
Nezinu kas Tev ir kulturāla izklaide, piedod, bet Glāzgovā, kad ciemojos, apmeklēju visus muzejus bez maksas, rekomendēju! ;) Alus bārā neatceros cik maksāja...nebija dikti dārgi.
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:41
 citēt
imgfoto:
palaidniex:p.s.
no visiem man zināmajiem cilvēkiem, kas turp devušies, tie, kam ir cik-necik attīstīts intelekts, visi kā viens apgalvo sekojošas lietas:
1. tur ir šausmīga katorga, un tur prot riktīgi rukāt arī tie, kas šeit ir dīkdieņi - savādāk tur ir beigas (neviens neauklējas)
2. tur var aizbraukt un tikai uz laiku apspiest savu es. vergot, lai nopelnītu to vai vitu iemeslu dēļ šeit nenopelnāmo un vitāli nepieciešamo naudas summu un cik vien var ātri atpakaļ
3. būšanu tur par dzīvi nenosauksi, jo visas izklaides, par kulturālām izklaidēm nemaz nerunājot, maksā visai lielu piķi. Ja tajā virzienā tērējās - neko ietaupīt un sapelnīt nevar.

nu kaut kā tā...


Nu bet tas tak labi, ja strādāt iemācās:)
Nezinu kas Tev ir kulturāla izklaide, piedod, bet Glāzgovā, kad ciemojos, apmeklēju visus muzejus bez maksas, rekomendēju! ;) Alus bārā neatceros cik maksāja...nebija dikti dārgi.


Aizej uz teātri, uz restorānu, apmeklē kādus koncertus utt.
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:42
 citēt
palaidniex: ...3000 kilomārciņas mēnesī?

Tas ir vairāk kā 2,5 miljoni latu? :amazing:
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:42
 citēt
palaidniex:
imgfoto:Valsts kopējā turība? wtf?
Par klubiem un izklaidi vispār nesapratu kādā sakarā... par nespēju iemācīties angļu valodu..kāds sakars?

Jā btw, painteresējos, ja UK ir ienākumi virs 3000 mēnesī uz vienu ģimenes locekli, tad jā bērnu pabalstus nesaņem( mana māsa par to šķendējas dikti). Pie mums toties gan Šlesers, gan Anniņa no maximas saņem vienādu bērnu naudu...stāsts jau ir par to.


Tu zini daudzas ģimenes šeit, kurās uz vienu ģimenes locekli ir 3000 kilomārciņas mēnesī?
TUR TĀ IR IKDIENA! Māte ārsts, tēvs pasniedzējs - cik saņem kopā tur un cik saņem šeit.

Kopējā labklājība??? pats wtf!!! Par to jau arī ir tas stāsts - par kopējo valsts labklājību! Tāpēc tur tik daudz ģimenes saņem normālus ienākumus un tāpēc tiem ir pajāt uz pabalstiem (bet latviuetim arī tas nav labi - jāpavaimanā)!
Labklājība ir tad, ja vidēji nodrošinātie smejoties (vismaz negaužoties) samet socbudžetam pietiekamu piķi likteņa un pašu vēlmju realizēšanas nespējas pabērniem tos pabalstus un nodokļu atvieglojumus.
Un tas iespējams tikai tāpēc, ka ir pietiekami liels nacionālais koprodukts (saražoto preču un pakalpojumu kopums + pozitīva exp/imp bilance) Tikai tāpēc izglītotie pelna NORMĀLU NAUDU, un nodokļi no tiem ienākumiem un sistēma kā tāda rada apstākļus ka var dotēt/subsidēt (ladi samaksāt vairāk) nekvalificētā darba veicējiem un palīgstrādniekiem. Paši viņi to naudu NEATPELNA!


Nu bet par ko stāsts, es tak saku - neredzu iemeslu jaunietim palikt šajā sūnu ciemā un nebraukt mācīties augstskolā tur :D
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:43
 citēt
palaidniex:
Schneider: Štrunc, toties, pusgada nodzīvojuši tur, atbrauc uz mājam un latviski runā ar izteiktu angļu akcentu. :face-grin:


saņem algā paundus, it uz grõserīz utt...
aha, un attālumu mēra mailēs
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:45
 citēt
Un viss ir oķej.
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:45
 citēt
Klau, par ko bija diskusija? :D
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:47
 citēt
imgfoto:Klau, par ko bija diskusija? :D


vot piesējies, iet jau normāls spams 19. lappusē...
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:47
 citēt
Zolitūdes Maxima -> Ušakovs -> dzīves apstākļi Anglijā.
Raujam vaļā par dzīvību uz Marsa!
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:49
 citēt
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:53
 citēt
smartiņš paguva fiksāk... grrr
avatar
Publicēts: 10.12.13 12:54 labots
 citēt
a par traģēdiju - pagaidām ir izmeklēšanas procesa pauze, jo vietējai iekspertīzei slēdzieni jau gatavi.
nākas gaidīt un salīdzināt ar citām ekspertīzēm un testa eksperimentu rezultātiem...

un, lai topiks nenogrimst nebūtībā ir vērts parunāt par laicīgām tēmām...
avatar
Publicēts: 10.12.13 13:10
 citēt
smartins:

Bet tagad - kurš pie tā nesankcionētā mītiņa vainīgs, kas organizēja akciju, ar kādu autobusu atveda, kur drukāti plakāti un kurai partijai tas izdevīgi?
Ušakovs vai Repše, ko? :face-wink:
avatar
Publicēts: 10.12.13 13:14
 citēt
Schneider:Bet tagad - kurš pie tā nesankcionētā mītiņa vainīgs, kas organizēja akciju, ar kādu autobusu atveda, kur drukāti plakāti un kurai partijai tas izdevīgi?
Ušakovs vai Repše, ko? :face-wink:
Es arī par to, ka galvenajam tagad jāatkāpjas!
avatar
Publicēts: 10.12.13 13:27
 citēt
avatar
Publicēts: 10.12.13 14:44
 citēt
avatar
Publicēts: 10.12.13 15:00
 citēt
Olimpieši esiet modri!

www.eurosport.ru...
avatar
Publicēts: 10.12.13 15:37
 citēt
Sapper:Olimpieši esiet modri!

http://www.eurosport.ru/olympic-games/sotchi-2014/2014/story_sto4040099.shtml


ko tu te fleitē....vakar pa krievijas PTP nejauši redzēju - nekas nav apkritis, krievijas izlase trennējoties :D
avatar
Publicēts: 10.12.13 15:40
 citēt
imgfoto:..... Krievijas izlase trennējoties :D
Čaks Noris
avatar
Publicēts: 10.12.13 18:28
 citēt
Re ku interesanta pašreklāma, kas tieši uz maksimu arī attiecas:
www.buvniecibai24.lv...
neredzamie gariņi, ibio! paldies ka ātri reaģēja uz neskaitāmajām izmaiņām...
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. ...
  4. 12
  5. 13
  6. 14
  7. 15
  8. 16
  9. 17
  10. 18
  11. 19
  12. 20
  13. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):