forum.gif
Par murgiem forumā
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / Ieteikumi / Par murgiem forumā
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >
IerakstsAutors
Publicēts: 23.11.13 20:14
 citēt
Man liekas šeit nav nekāda demokrātijas citadele,nekas ļauns varbūt nenotiktu,ja dažus palagus ar savstarpējām ķengām nahrenizētu. Citādi valstī sēras,bet kāds šmīgā turpina gānīties. Varbūt ja blogs tiek izmantos kā psihoterapeita vizīte,piemērot arī atbilstošu maksu par pakalpojumu?
avatar
Publicēts: 23.11.13 20:19
 citēt
Jāpagaida, kad viss norims...
avatar
Publicēts: 23.11.13 20:28
 citēt
Ja bez "šmigas" gānās, tad OK???:face-grin: Padomā. Par miskasti....:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.11.13 20:34
 citēt
Ko mums īpaši gaidīt? Nesmuki teksti jau visur,čatā ,forumā,pie bildēm. Jā,dažreiz var apskrieties dūša,bet pēc tam var atvainoties vai kā. Citādi šis kļūst par rupjāko saitu. Ko vienam atļauj,citam grūti aizliegt. Te jau arī draudi apritē,par viesu gaidīšanu,tumšām ielām u.c. Protams admini bosi,bet man kaut kā neomulīgi šeit jau labu laiku.
avatar
Publicēts: 23.11.13 20:52
 citēt
Labākais ko varu ieteikt:
avatar
Publicēts: 23.11.13 21:14
 citēt
Rolands66:Man liekas šeit nav nekāda demokrātijas citadele,nekas ļauns varbūt nenotiktu,ja dažus palagus ar savstarpējām ķengām nahrenizētu. Citādi valstī sēras,bet kāds šmīgā turpina gānīties. Varbūt ja blogs tiek izmantos kā psihoterapeita vizīte,piemērot arī atbilstošu maksu par pakalpojumu?


Necepies lieki. Ignorē disputus kas tevi traucē un džeki, paši atslābs, redzot, ka nav interesanti... Nafig šitādus postus!!!
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:00 labots
 citēt
Labi. Būs paskarbi .Fotoklubā - nesmu nekas.
Palasot negatīvos komentus,saisītus ar OFK, jautāju kluba bildētājām - kas ir Autors?
Nu, pats taču esot Ogrēnietis, kopš 61-mā.
Nu , labi pieeju savādāk:Jūs šeit Jaunas, vai vēlētos to bildētāju, kurš "R", sev par vīru - vecākām - par znotu....
Labi, ka reakcija, būtu pa seju dabūjis..
Kāpēc?
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:09
 citēt
dolldia:Jāpagaida, kad viss norims...

Doly, saulīt. nevajg.
Lūdzu!
Neviens no viņiem nav Tava SMAIDA vērts.
Arī es - NĒ.
Piedod, atvainojos...
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:12
 citēt
Voldemorts:Labi. Būs paskarbi Fotoklubā - neesmu nekas.
Palasot negatīvos komentus,saistītus ar OFK, jautāju kluba bildētājām - kas ir Autors?
Nu, pats taču esot Ogrēnietis, kopš 61-mā.
Nu , labi pieeju savādāk:Jūs šeit Jaunas, vai vēlētos to bildētāju, kurš "R", sev par vīru - vecākām - par znotu....
Labi, ka reakcija, būtu pa seju dabūjis..
Kāpēc?


Nabagu jau sievieši klamsta...... jā kāpēc?:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:13
 citēt
Rolands66:
Voldemorts:Labi. Būs paskarbi Fotoklubā - neesmu nekas.
Palasot negatīvos komentus,saistītus ar OFK, jautāju kluba bildētājām - kas ir Autors?
Nu, pats taču esot Ogrēnietis, kopš 61-mā.
Nu , labi pieeju savādāk:Jūs šeit Jaunas, vai vēlētos to bildētāju, kurš "R", sev par vīru - vecākām - par znotu....
Labi, ka reakcija, būtu pa seju dabūjis..
Kāpēc?


Nabagu jau sievieši klamsta...... jā kāpēc?:face-wink:
Rolands66:
Voldemorts:Labi. Būs paskarbi Fotoklubā - neesmu nekas.
Palasot negatīvos komentus,saistītus ar OFK, jautāju kluba bildētājām - kas ir Autors?
Nu, pats taču esot Ogrēnietis, kopš 61-mā.
Nu , labi pieeju savādāk:Jūs šeit Jaunas, vai vēlētos to bildētāju, kurš "R", sev par vīru - vecākām - par znotu....
Labi, ka reakcija, būtu pa seju dabūjis..
Kāpēc?


Nabagu jau sievieši klamsta...... jā kāpēc?:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:13
 citēt
Rolands66:
Voldemorts:Labi. Būs paskarbi Fotoklubā - neesmu nekas.
Palasot negatīvos komentus,saistītus ar OFK, jautāju kluba bildētājām - kas ir Autors?
Nu, pats taču esot Ogrēnietis, kopš 61-mā.
Nu , labi pieeju savādāk:Jūs šeit Jaunas, vai vēlētos to bildētāju, kurš "R", sev par vīru - vecākām - par znotu....
Labi, ka reakcija, būtu pa seju dabūjis..
Kāpēc?


Nabagu jau sievieši klamsta...... jā kāpēc?:face-wink:
Rolands66:
Voldemorts:Labi. Būs paskarbi Fotoklubā - neesmu nekas.
Palasot negatīvos komentus,saistītus ar OFK, jautāju kluba bildētājām - kas ir Autors?
Nu, pats taču esot Ogrēnietis, kopš 61-mā.
Nu , labi pieeju savādāk:Jūs šeit Jaunas, vai vēlētos to bildētāju, kurš "R", sev par vīru - vecākām - par znotu....
Labi, ka reakcija, būtu pa seju dabūjis..
Kāpēc?


Nabagu jau sievieši klamsta...... jā kāpēc?:face-wink:
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:17
 citēt
Nosaukums: Haloperidol Gedeon Drops 2mg/ml 10ml N1
Aktīvās vielas: Haloperidol - 20mg
Ražotājs: Gedeon Richter
ATC kods N05AD01
Vidējā cena: Ls 2,85
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:18 labots
 citēt
Rom, par Tevi runa .
Doma - mājās nevajadzīga mēbele.
Sēliešu līgavas / sievasmātes sacīja - kut likt, savas drazas pietiek...:face-grin:
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:18
 citēt
Rolands66:Man liekas šeit nav nekāda demokrātijas citadele,nekas ļauns varbūt nenotiktu,ja dažus palagus ar savstarpējām ķengām nahrenizētu. Citādi valstī sēras,bet kāds šmīgā turpina gānīties. Varbūt ja blogs tiek izmantos kā psihoterapeita vizīte,piemērot arī atbilstošu maksu par pakalpojumu?


Vai neesi nedaudz par vēlu pamodies? Pats bieži esi atbalstījis uzbraucējus, kāpēc tad tieši tur pa tiešo nevari aizrādīt, bet tikai uz adminiem gaidi?
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:19 labots
 citēt
Rolands66:Aktīvās vielas: Haloperidol - 20mg

Tak pasaki, kas tas tāds ir - no veterinārijas, kas te vienam prasās?
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:28
 citēt
Voldemorts:
dolldia:Jāpagaida, kad viss norims...

Doly, saulīt. nevajg.
Lūdzu!
Neviens no viņiem nav Tava SMAIDA vērts.
Arī es - NĒ.
Piedod, atvainojos...



Es par Jums nerunāju.
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:29
 citēt
Haiduks:
Rolands66:Man liekas šeit nav nekāda demokrātijas citadele,nekas ļauns varbūt nenotiktu,ja dažus palagus ar savstarpējām ķengām nahrenizētu. Citādi valstī sēras,bet kāds šmīgā turpina gānīties. Varbūt ja blogs tiek izmantos kā psihoterapeita vizīte,piemērot arī atbilstošu maksu par pakalpojumu?


Vai neesi nedaudz par vēlu pamodies? Pats bieži esi atbalstījis uzbraucējus, kāpēc tad tieši tur pa tiešo nevari aizrādīt, bet tikai uz adminiem gaidi?


Aga -sajutos pilnīgs agresors .Nu piedodiet lūdzu ,visi ....lūdzu ,lūdzu! Nez haiduks par sevi,jeb tāpat par kaut ko
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:30
 citēt
Sausa runa. Šito ar būs jādzēš ārā...
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:40
 citēt
dolldia:Sausa runa. Šito ar būs jādzēš ārā...


Jaunu pasauli sev celsim,kur valdīs taisnība un prieks.
avatar
Publicēts: 23.11.13 22:42
 citēt
Tieši tā! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 23.11.13 23:03
 citēt
Rolands66:
Haiduks:
Vai neesi nedaudz par vēlu pamodies? Pats bieži esi atbalstījis uzbraucējus, kāpēc tad tieši tur pa tiešo nevari aizrādīt, bet tikai uz adminiem gaidi?


Aga -sajutos pilnīgs agresors .Nu piedodiet lūdzu ,visi ....lūdzu ,lūdzu! Nez haiduks par sevi,jeb tāpat par kaut ko


A tu tā lēnām palasi pirmo bloga gadu, tad otro, tad trešo :D, varbūt sāksi atcerēties secību, nevis tikai sev tīkamo :P
Palasi tur manus tekstus, un uzbraucienus man... bet es neesu kristietis, negriežu otru vaigu, ja man sit pa vienu... un tad nu sāka kost, jo parasti taisnība baigi sāp :)
avatar
Publicēts: 23.11.13 23:23
 citēt
Kaušļi!
avatar
Publicēts: 23.11.13 23:25 labots
 citēt
VValdis:Kaušļi!


:D, jā, starp citu te ir daži, kas daudz draudējuši citiem ar izrēķināšanos :D
VValdi, tavs teksts tiešām man uzrāva smieklus :D
avatar
Publicēts: 23.11.13 23:41
 citēt
fotoblogs ir jaukākā offtopic izklaide ārpus darba un nomācošajām ziņām. :) lasi un smaidi.
avatar
Publicēts: 23.11.13 23:53
 citēt
Haiduks:
Rolands66:
Aga -sajutos pilnīgs agresors .Nu piedodiet lūdzu ,visi ....lūdzu ,lūdzu! Nez haiduks par sevi,jeb tāpat par kaut ko


A tu tā lēnām palasi pirmo bloga gadu, tad otro, tad trešo :D, varbūt sāksi atcerēties secību, nevis tikai sev tīkamo :P
Palasi tur manus tekstus, un uzbraucienus man... bet es neesu kristietis, negriežu otru vaigu, ja man sit pa vienu... un tad nu sāka kost, jo parasti taisnība baigi sāp :)




Labāk ieliec kādu svaigu bildi,nevis mēģini "kasīties"
avatar
Publicēts: 24.11.13 00:02
 citēt
Jā, Haiduk, kur ir kāda jauna laba bilde?
avatar
Publicēts: 24.11.13 00:06
 citēt
Voldemorts:
Pridoruk, BILDES.
BILDEs STUDIJĀ
avatar
Publicēts: 24.11.13 08:10
 citēt
dolldia:
Voldemorts: Doly, saulīt. nevajg.
Lūdzu!
Neviens no viņiem nav Tava SMAIDA vērts.
Arī es - NĒ.
Piedod, atvainojos...



Es par Jums nerunāju.

Neesmu - Jūs.
Esmu - tu. Drīkst rakstīt ar mazo "t".
Nu, pats maziņš, sapratīšu pareizi.:face-kiss:
avatar
Publicēts: 24.11.13 09:13
 citēt
Haiduks:
Rolands66:
Aga -sajutos pilnīgs agresors .Nu piedodiet lūdzu ,visi ....lūdzu ,lūdzu! Nez haiduks par sevi,jeb tāpat par kaut ko


A tu tā lēnām palasi pirmo bloga gadu, tad otro, tad trešo :D, varbūt sāksi atcerēties secību, nevis tikai sev tīkamo :P
Palasi tur manus tekstus, un uzbraucienus man... bet es neesu kristietis, negriežu otru vaigu, ja man sit pa vienu... un tad nu sāka kost, jo parasti taisnība baigi sāp :)


Te lūk ir īstena pērle....
avatar
Publicēts: 24.11.13 11:34
 citēt
dolldia:Jā, Haiduk, kur ir kāda jauna laba bilde?


zini, manas bildes tiek taisītas manai dvēselei, un ja es dalos ar savu veikumu, tad kur es lemju pats...
... bet varbūt, ka jums abiem ar Jolanu ir taisnība :):):)
avatar
Publicēts: 24.11.13 17:29
 citēt
Haiduks:
dolldia:Jā, Haiduk, kur ir kāda jauna laba bilde?

zini, manas bildes tiek taisītas manai dvēselei.....

Un tev ir dvēsele????? :amazing::amazing::amazing::face-grin:
avatar
Publicēts: 24.11.13 19:39
 citēt
To viņš voldemortam noglabāšanai iedevis.
avatar
Publicēts: 24.11.13 19:47
 citēt
Haiduka dvēsele ir kā adata Voldim olā - sargā ar kalašku un TT.

Lēnām sāk izkristalizēties tā vecā mīkla kā Haiduks radies diviem vīriem sanākot kopā :)
avatar
Publicēts: 24.11.13 22:06
 citēt
Maris:Haiduka dvēsele ir kā adata Voldim olā - sargā ar kalašku un TT.

Lēnām sāk izkristalizēties tā vecā mīkla kā Haiduks radies diviem vīriem sanākot kopā :)


Vai šito raksta gudrā , vai stulbā Māra daļa? Ja gudrā, tad visi smejamies :D
avatar
Publicēts: 24.11.13 23:55
 citēt
Haiduk, dvēselei vienmēr būs, bet pilnai laimei vari padalīties :grimace:
avatar
Publicēts: 25.11.13 08:51
 citēt
dolldia:Haiduk, dvēselei vienmēr būs, bet pilnai laimei vari padalīties :grimace:
sanāk, ka Dollim priekš pilnas laimes vajadzīgas tikai Haiduka bildes... :D

tas man aņuku atgādina - sīkais izskrien pagalmā un auro - a mums viss ir!!! nu pārējie prasa - kā tas ir, ka viss ir??? Nu tēvs no komandējuma atveda sifilisu un mamma teica - tā tikai mums vēl pietrūka...
avatar
Publicēts: 25.11.13 10:29
 citēt
Bildes:
dolldia:Haiduk, dvēselei vienmēr būs, bet pilnai laimei vari padalīties :grimace:
sanāk, ka Dollim priekš pilnas laimes vajadzīgas tikai Haiduka bildes... :D

tas man aņuku atgādina - sīkais izskrien pagalmā un auro - a mums viss ir!!! nu pārējie prasa - kā tas ir, ka viss ir??? Nu tēvs no komandējuma atveda sifilisu un mamma teica - tā tikai mums vēl pietrūka...


Tuvākais vienmēr pirmais iekrīt prātā... :D
avatar
Publicēts: 25.11.13 10:32
 citēt
Maris:Haiduka dvēsele ir kā adata Voldim olā - sargā ar kalašku un TT.

Lēnām sāk izkristalizēties tā vecā mīkla kā Haiduks radies diviem vīriem sanākot kopā :)


Pilnīgi ticu tev Māri, ka tu nezini, kas ir dotais vārds... kas ir rokas spiediens. Žēl, ka neesam nekad spieduši roku sasveicinoties, tad varētu konstatēt, vai esi tikpat mīkstais, ka profilbildē, vai arī īsts vecis... tavi teksti pēdējo galīgi nosvītro :(
avatar
Publicēts: 25.11.13 10:43 labots
 citēt
Haiduks: ...tikpat mīkstais, ka profilbildē...

Pat no bildes spēj noteikt. Gadījienā nebūs tā, ka
Haiduks: Tuvākais vienmēr pirmais iekrīt prātā... :D
?
avatar
Publicēts: 25.11.13 10:51
 citēt
Un murgi var turpināties.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):