forum.gif
Interesanta bilde
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Interesanta bilde
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 18.03.20 14:42
 citēt

Autors: Agiss.

Vairāk vieta nekā bilde.
avatar
Publicēts: 18.03.20 15:44
 citēt
BlogKo Pis, vari te netaisnoties! Tā pat saprotams, ka Latviešu tauta NAV tava tauta. Tāpēc arī tavi muļķīgie komentāri un tavi veltīgie mēģinājumi sagrozīt vēsturi. No kura laika patiesības teikšana tiek aizliegta ar likumu? Atbilde: No tā laika, kad vienai zināmai nācijai vajag slēpt milzīgus noziegumus pret visu cilvēci. Ka tik neesi viens no tiem? HA!
avatar
Publicēts: 18.03.20 16:24
 citēt
All-marss:BlogKo Pis, vari te netaisnoties! Tā pat saprotams, ka Latviešu tauta NAV tava tauta. Tāpēc arī tavi muļķīgie komentāri un tavi veltīgie mēģinājumi sagrozīt vēsturi. No kura laika patiesības teikšana tiek aizliegta ar likumu? Atbilde: No tā laika, kad vienai zināmai nācijai vajag slēpt milzīgus noziegumus pret visu cilvēci. Ka tik neesi viens no tiem? HA!


Ja tu mani pazītu dzīvē, tev tādas muļķības par šķietamu taisnošanos prātā nenāktu. Vēsture mani ne-in-te-re-sē. Nemaz. Tā nav grozāma, un arī tu vai tavi "cīņubiedri" neko no tās vairs neizspiedīs. Jo vecāks cilvēks, jo vairāk nodarbojas ar kaut ko bezcerīgu. To es nekādi nesaprotu.
avatar
Publicēts: 18.03.20 17:17
 citēt
Ja tevi vēsture neinteresē, ko tad tā centies to pārrakstīt??? Ne es ne mani cīņu biedri nevienu netaisāmies pārliecināt vai ko izspiest. Mēs esam par mūsu brīvību kritušo tēvu, dēlu, brāļu piemiņu un godināšanu. Mēs esam pret tiem, kuri visiem spēkiem un paņēmieniem cenšas nomelnot Leģionārus un Latviešus. Mēs esam PRET okupantu meliem!!!


Ne jau sagadīšanās pēc tu izvilki taisni tagad to fotogrāfiju ar provocējošo nosaukumu. par taviem "labajiem" nodomiem liecina arī žultainais komentārs: Blogkopis:"OK. kādā leģionā viņš, 1942. gadā dzimušais, bija? Smejamies par viltus kareivjiem pie Uzvaras pieminekļa 9. maijā, kas katru gadu uzvelk citu formu (turklāt nepilnīgu), bet paši arī piepušķojam, ko vajag".
avatar
Publicēts: 18.03.20 17:36 labots
 citēt
Vienīgā, kas patika no tā autora profila 20+ bildēm, bija šī. Nekas cits.

Par brīvību kareivji krita laikā, kad noritēja cīņas pret Bermontu, ne leģionā. Pēc tam bija tikai labi ja lielgabalu gaļas pagatavošana. Apnicis tu esi ar savu mūžīgo kariņu! Labāk domā par to, kam rokās pēc laika iekritīs teritorija ar nosaukumu Latvija. Saimnieki visās jomās jau ir citi, kamēr tu tikai žvadzini virtuālus ieročus un viltus zīmotnes.
avatar
Publicēts: 18.03.20 17:43
 citēt
Nu protams, "nejauši" gadījās, "nejauši" iepatikās, "nejauši" izgāzi žultainu komentāru... NOŽĒLOJAMI!!!!
avatar
Publicēts: 18.03.20 18:52 labots
 citēt

Autors: volgograd. (www.fotoblog.ninja...)

Kadru padaudz, industriālo objektu mīļotājs.
avatar
Publicēts: 18.03.20 19:45
 citēt
Jā, Pasaule nemainās! Cik pazīstama kolaboracista runa BlogKoPis izpildījumā:Blogkopis:"Labāk domā par to, kam rokās pēc laika iekritīs teritorija ar nosaukumu Latvija. Saimnieki visās jomās jau ir citi, kamēr tu tikai žvadzini virtuālus ieročus un viltus zīmotnes."
avatar
Publicēts: 18.03.20 19:48
 citēt
Blogfotokopis:
Autors: Agiss.

Vairāk vieta nekā bilde.

Nav nekas unikāls, pie tādas pašas akumulācijas HESa ūdenskrātuves esmu bijis Žar kalna galā Beskidos.
avatar
Publicēts: 18.03.20 21:44 labots
 citēt
All-marss:Jā, Pasaule nemainās! Cik pazīstama kolaboracista runa BlogKoPis izpildījumā:Blogkopis:"Labāk domā par to, kam rokās pēc laika iekritīs teritorija ar nosaukumu Latvija. Saimnieki visās jomās jau ir citi, kamēr tu tikai žvadzini virtuālus ieročus un viltus zīmotnes."


Da kaut vai viena pozīcija - platību maksājumu lielākie saņēmēji ir ... tie paši āra zemnieki (dāņi un citi) (www.lsm.lv...). Turpini kratīt tautiskās mantras un dievoties, ka leģions jau nu nebija nekādas aprēķina laulības ar pašu sātanu. Sātans kā parasti paveda, piesmēja un pameta.
avatar
Publicēts: 19.03.20 08:42
 citēt

Autors: v_n.
avatar
Publicēts: 20.03.20 15:25
 citēt

Autors: tapirs19.
avatar
Publicēts: 23.03.20 11:47
 citēt

Autors: Osis007.
avatar
Publicēts: 24.03.20 11:57
 citēt

Autors: dzejnieks.
avatar
Publicēts: 24.03.20 17:31
 citēt
SaDDoG:Shadow, govīm ir pupi, sievietēm ir krūtis :D
govīm tesmeņi! :D
avatar
Publicēts: 24.03.20 18:30
 citēt
Būdams laucinieks, autoritatīvi paziņoju - govei ir viens tesmenis ar četriem pupiem!
avatar
Publicēts: 24.03.20 19:40
 citēt
Gunča! Pilnīgi precīzi! Tev autoritatīvo paziņojumu vēl vajadzēja pastiprināt ar autoritatīvo "bļin", ja kāds vēl nesaprastu un sāktu klaigāt:-Kā tad tā! Govej četri, a sievietei tik divi!!! HA!:anger:
avatar
Publicēts: 27.03.20 15:31
 citēt

Autors: qlp.
avatar
Publicēts: 03.04.20 14:01
 citēt

Autors: MaurI.
avatar
Publicēts: 06.04.20 15:52 labots
 citēt

Autors: onetouchspark.

Reti redz šamos tagad. Pagājušo gadu gan divus izdevās ielas situācijā iepozēt un nofočēt.
avatar
Publicēts: 08.04.20 13:46
 citēt

Autors: Dolldia.
avatar
Publicēts: 23.04.20 09:56 labots
 citēt

Autore: Innocentijs. Autorei patīk rezidenču dekadence.
avatar
Publicēts: 23.04.20 22:45 labots
 citēt

Autors: ImkaSm.
avatar
Publicēts: 24.04.20 23:05
 citēt
Jautri bij laiki
avatar
Publicēts: 31.05.20 20:03
 citēt

Autors:WatchOutNowRun.
avatar
Publicēts: 08.06.20 12:20
 citēt

Autors: kpacku.
avatar
Publicēts: 08.06.20 12:23
 citēt

Autors: kristapsstikuts.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):