forum.gif
Lūgums.....ieteikums.......... Paldies!!!!!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Lūgums.....ieteikums.......... Paldies!!!!!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 08.02.06 20:53
 citēt
Vai lūdzu nevarētu pie sadaļas, kas tiek izmantots zibspuldze, ekspo. laiks, lēca utt. Pievienot arī, vai tika izmantots koriģējošās programmas , piemēram photoshops vai kas līdzīgs. Jo tas ir svarīgi zināt, vai cilvēks ir dabīgi fiksējis kadru- krāsas, kadrējums, tonalitāte, vai koriģējis. Protams, ir bildes , kur to uzreiz var redzēt, bet citās tiek izmantota neliela koriģēšana un to tik viegli nevar pateikt.......... Tas ir protams tikai ieteikums.......... Tas man ienāca prātā, jo ļoti daudzas bildes tiek uzlabotas, jo viņu patiesais izskats nav pārāk izcils. ( nav noslēpums es arī uzlaboju bildes kvalitāti). Njā........ un gribas salīdzināt filmu un digitālo krāsu iespējas kur netiek izmantots fotoshopa apstrādē. Jo skatos uz savām bildēm.... un pārliecinos, ka Filmas ir labākas salīdzinot ar digitālo.....
P.S. Šeit es nerunāju par kaut kādiem izciliem photoshopa šedevriem.
avatar
Publicēts: 08.02.06 21:43
 citēt
izmantojam sho sadalju...

www.fotoblog.lv...

btw, filminja nav labaaka par digitaalo :P datu neseejam nav noziimes visu izskjir aatrums :twisted:
avatar
Publicēts: 08.02.06 22:22
 citēt
man patīk labāk filma.................
avatar
Publicēts: 09.02.06 00:46
 citēt
Photoshop kjeksiiti ieviesiisim :) lai nav jaaraxta pie objektiiva Photoshop
avatar
Publicēts: 09.02.06 09:25
 citēt
:lol:
avatar
Publicēts: 09.02.06 11:53
 citēt
bet es macos no Shada, es vienmer tagad turu uzskruuveetu objektiivu PHOTOSHOT 50mm f/2.8 kaa defaulto.... :D :D
avatar
Publicēts: 09.02.06 11:53
 citēt
man patīk labāk filma.................

a man nee! :P 8)
avatar
Publicēts: 09.02.06 15:43
 citēt
visnotalj piekritu ieteikumam, Apathy, buus.
arii iespeja noradit fokusa attalumu
avatar
Publicēts: 10.02.06 09:41
 citēt
:wink:
avatar
Publicēts: 16.02.06 09:30
 citēt
Nebija vienkaarshaak saitaa pieviest EXIF procesoru, kas pats izvelk no bildes nepiecieshamo informaaciju
avatar
Publicēts: 16.02.06 11:03
 citēt
atbilde veelreiz:

1. katram razhotaajam ir savs standarts, kaa bildee tiek ieraxtiits exif, liidz ar to gruuti no tiem atshkjiriigaajiem standartiem izdabuut vienotu stilu fotOblogam

2. ja bilde ir skeneeta no filmas (un taadi mums te arii ir), tad exifs uzrada skeneru tehniskos parametrus (atkal sanaak sviests)

3. katra ieliktaa bilde galerijaa ir notikums, kaapeec liegt sev iespeeju sho notikumu izbaudiit automatizeejot un robotizeejot ;) ?

4. piepuuloties apsktiit exif (vai atcereeties) tu agri vai veelu saac arii analizeet.. "hmm... shitai bildei es izraadaas uzliku f8, labi sanāca, buus naakamreiz bildējot japiedomaa pie diafragmas parametriem"

5. slinkums ir stulbuma braalis :)
avatar
Publicēts: 18.10.19 13:33
 citēt
Blogfotokopi, tev nav nekas, ko teikt par šo?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):