forum.gif
Kārtējā zagtā??
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Kārtējā zagtā??
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 06.04.08 00:10
 citēt
www.fotoblog.lv...


www.spoki.lv...??

ceru, ka līdz šķībacainajiem tik ātri bildes neceļo. pretējais variants daudz iespējamāks :)
avatar
Publicēts: 06.04.08 00:32
 citēt
mjā. interesanti, ko tagad teiks vai kā situāciju paskaidros ezis66... :) izskatās jau, ka šoreiz viņš ir ielicis svešu bildi. vai arī tiešām tikai tā izskatās?
avatar
Publicēts: 06.04.08 00:42
 citēt
mjā. interesanti, ko tagad teiks vai kā situāciju paskaidros ezis66... :) izskatās jau, ka šoreiz viņš ir ielicis svešu bildi. vai arī tiešām tikai tā izskatās?


nereāli būtu, ja no viņa paņemtu šeit fotoblog.lv, jo spokos attēls izskatās mazliet lielāks.... lai gan arī nekvalitatīvāks. Nekas jau cits neatliek kā adminiem sūtīt pierādošo attēlu ar 3000x2500 (approx) rezolūciju
avatar
Publicēts: 06.04.08 00:57
 citēt
avatar
Publicēts: 06.04.08 01:43
 citēt
Ficja tada ka tas ir Arņa [Ezis66] bobis Grandis . Bilde ir daudz eksponeta gan visos iespejamos LV saitos gan Krievija un USA:)
avatar
Publicēts: 06.04.08 10:27
 citēt
Ir ir tas viņa suns... dafiga arī citas labas bildes ar to suni :)
avatar
Publicēts: 06.04.08 10:44
 citēt
Arnim ir vesela kolekcija ar šitiem viņa skaistajiem lopiņiem un konkrēti šitā bilde jau sen bija publicēta ERfoto, tāpat kā arī pārējās šo lopiņu bildes.
Viņš šitos smukuļus audzē, piedalās izstādēs un, labs fotogrāfs būdams, tos arī ekselenti safočē.
avatar
Publicēts: 06.04.08 20:16
 citēt
www.fotoblog.lv...


www.spoki.lv...??

ceru, ka līdz šķībacainajiem tik ātri bildes neceļo. pretējais variants daudz iespējamāks :)

ne naidam,
bet apbrīnoju cilvēku brīvo laiku...man naf tāda laika čekot pa visiem saitiem :)
avatar
Publicēts: 07.04.08 00:51
 citēt
www.fotoblog.lv...


www.spoki.lv...??

ceru, ka līdz šķībacainajiem tik ātri bildes neceļo. pretējais variants daudz iespējamāks :)

ne naidam,
bet apbrīnoju cilvēku brīvo laiku...man naf tāda laika čekot pa visiem saitiem :)


Paldies, ka domā, ka es iztriecu savu laiku. Es retu reizi ieieju tajā lapā un BINGO! atradu... atcerējos, ka blogā bija, un sāku meklēt ar pēdējo terjera (or whatever it's called) bildi. atradu autoru un dabūju visu , ko vajag. Bet izskatās, ka tomēr šķībacainie ir naski!
avatar
Publicēts: 07.04.08 11:08
 citēt
pret tam neta zadzibam ir bezceriigi ciiniities, no pieredzes saku, labakaja gadijuma bilde tiek deliteeta un tad jau tas ir daudz....
avatar
Publicēts: 07.04.08 14:36
 citēt
Metadatus jau ar var nodzeest, parakstu aizkloneet..
avatar
Publicēts: 07.04.08 14:45
 citēt
oij tikko paskatijos spoki.lv regulari liek bildes bez noradem uz autoru es ar vinjiem esmu jau vairakas reizes saplesusies, nereagee nu nemaz !!!!!!!
avatar
Publicēts: 07.04.08 14:57
 citēt
tēmas autor, varbūt sākumā noskaidro pie ieliktās bildes autora vai ir zagta vai nē. Nevajag nepatiesu informāciju izplatīt. Es tavā vietā nomainītu tēmas nosaukumu un pirmajā postā atvainotos autoram, citādi nesmuki sanāk.

ibio rio, kur rodās šādi, kas nepārbauda info un uzreiz bļauj.


tas bija jautājums (es tēmas nosaukumā skaidri saskatu jautājuma zīmi un mazos burtus), nevis bļāviens. ;)
avatar
Publicēts: 07.04.08 17:28
 citēt
tēmas autor, varbūt sākumā noskaidro pie ieliktās bildes autora vai ir zagta vai nē. Nevajag nepatiesu informāciju izplatīt. Es tavā vietā nomainītu tēmas nosaukumu un pirmajā postā atvainotos autoram, citādi nesmuki sanāk.

ibio rio, kur rodās šādi, kas nepārbauda info un uzreiz bļauj.


tas bija jautājums (es tēmas nosaukumā skaidri saskatu jautājuma zīmi un mazos burtus), nevis bļāviens. ;)


+1 ... man neko nevajag piebilst. Alvils visu pateica manā vietā...
avatar
Publicēts: 07.04.08 21:55
 citēt
dk1988 : Tas labi ka pamaniji , ta tik turpinat UN galvenais nenem piere visadus "Uzkviecejus" , Reti kurš autors atļauj publicēt savus darbus LĒGĀLI bez parakstiem taka ELPO DZIĻI:)
avatar
Publicēts: 07.04.08 22:03
 citēt
oij tikko paskatijos spoki.lv regulari liek bildes bez noradem uz autoru es ar vinjiem esmu jau vairakas reizes saplesusies, nereagee nu nemaz !!!!!!!

Bija doma ielikt webā dažas internetā atrastas joku bildes, kuras man patīk, bet tad sapratu, ka ar autortiesībām tāds gemors, ka nu i nav vērts, un laikam jau arī visi prikolu saiti uz to arī dzīvo - zog viens no otra bildes :D
avatar
Publicēts: 08.04.08 12:04
 citēt
kaitina tas, ka pirmā doma kas daudziem ienāk prātā ir par fotoblog lietotāja nekrietnību un zagšanu.
Kāpēc tas tā? Esam taču uz foto orientēti cilvēki, kāpēc nedomājam, ka tieši no šī lietotāja bilde ir nozagta? Kāpēc tad katru bildi kas šeit tiek ievietota nepārbauda ar papildus pārbaudēm, jo mēs tak viens uz otru domājam, ka bildes zog!!

'
piekrītu, un arī pirmais teksts Haiduka galviņā bija saprotams ar norādi, ka blogeris ir ZAGLIS.
avatar
Publicēts: 08.04.08 12:09
 citēt
Es arī no sirds ceru, ka neviens blogeris nezog. (cerība = muļķa mierinājums) Bet tomēr, kurš var likt roku uz sirds un apgalvot, ka "neviens blogeris nevienu no ievietotajām bildēm nav zadzis, bet visas tās ir pašu nobidētas"? Es domāju tieši "neviens", nevis "es" vai "mārtiņš", vai "abc1456" utt.
avatar
Publicēts: 20.02.20 10:32
 citēt
Pat nerunājot par vispārzināmo modeļa rakstisku atļauju publicēt fotogrāfiju jeb model release angliski, vai fotoblog.ninja administrācija turpina apspriesties par Hugo galerijā redzamo bilžu autorību. EXIF dati, negatīvi, oriģināls kaut cik ievērojamā izmērā?

avatar
Publicēts: 20.02.20 14:11
 citēt
Klonam Blogfotokopim kārtējā lēkme :D
fotoblog.ninja administrācija turpina apspriesties par klona Blogfotokopja galerijā pazudušo bilžu autorību. EXIF dati, negatīvi, oriģināls kaut cik ievērojamā izmērā?


avatar
Publicēts: 20.02.20 14:18
 citēt
Fotoblog noteikumi neļauj publicēt svešas bildes un uzdot tās par savējām.

Tev vienu reizi diskusijās tika dota iespēja veselu nedēļu publicēt kādu paša darbu, tu to izniekoji. Vaino pats sevi. Administrācija pret to izturas kā jau mirstošam vortālam pieklājas - ignorē problēmu un svešu bilžu izmantošanu, bet jebkur citur tevi pēc šāda signāla deletētu nahren.

Šis mans kadrs ir uzņemts vienā setā ar diviem P sērijas Cokin filtriem ar telefonu, man nav NEKĀDU problēmu parādīt oriģināla failu. Bet priekš kam; lai tu atkal kaut ko nozagtu?
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:32 labots
 citēt
Klonam Blogfotokopim.
Tev vairākas reizes diskusijās tika dota iespēja doties pie medicīnas speciālista.

Blogfotokopis atkal kaut ko nozadzis?
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:39 labots
 citēt
Hugo:Klonam Blogfotokopim.
Tev vairākas reizes diskusijās tika dota iespēja doties pie medicīnas speciālista.

Blogfotokopis atkal kaut ko nozadzis?


Proti, kas ir "kaut kas", kas te ir nozagts? Oriģinālais kadrs ir MANS. Rezultātā ir iegūts abstrakts attēls, tas ir uztaisīts, veicot apt. 20 manipulācijas ar konkrētu MANIS iegūtu attēlu ar visiem pieejamu bezmaksas programmu pamīšus divos manipulāciju režīmos. Varu parādīt to reportāžā soli pa solim. Tas viss ir atkārtojams.

Un tu ko piedāvā no savas puses?

Tavos izstrādājumos ir redzamas sejas. Man uzrakstīt administrācjai?
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:42 labots
 citēt
Izrādās, ka tu esi arī nejēga jautājumos, kas visai automātiski attiecas uz attēliem, kuros ir redzamas sejas.
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:49
 citēt
Klonam Blogfotokopim izstrādājumos ir redzamas sejas! Cik sejas redzi?
Vai tiešām? 20 manipulācijas ar konkrētu SAVU attēlu?
Tev vairākas reizes diskusijās tika dota iespēja doties pie medicīnas speciālista.
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:53 labots
 citēt
Pietiks izklaidēties komunicējot ar slimu cilvēku.
avatar
Publicēts: 20.02.20 14:58
 citēt
Zagts attēls ir zagts attēls. Saņemies. Atlaižu nebūs.
avatar
Publicēts: 20.02.20 19:05
 citēt
Ja jau noteikumi, tad noteikumi, kāpēc Blogfotokopis balso par savu klonu bildēm, un kloni balso par Blogfotokopja bildēm ..... tā jau ir tieša reitingu ietekmēšana, par tādiem gājieniem te kādreiz banoja. Humora vajadzībām, no neta paņemta reti stulba bilde, cilvēcīgā stilā, ir un paliek humors, bet balsošana par savām bildēm, klonu kombinācijās, jau ir sodāma rīcība. Tas tā. ieturot Blogfotokopja uzsākto stilu, šajā topikā, kaut personīgi, man tas viss pie vienas vietas :bad_smile:
avatar
Publicēts: 20.02.20 19:17
 citēt
Клевета!
avatar
Publicēts: 20.02.20 19:22
 citēt
negatIvs:Ja jau noteikumi, tad noteikumi, kāpēc Blogfotokopis balso par savu klonu bildēm, un kloni balso par Blogfotokopja bildēm ..... tā jau ir tieša reitingu ietekmēšana, par tādiem gājieniem te kādreiz banoja. Humora vajadzībām, no neta paņemta reti stulba bilde, cilvēcīgā stilā, ir un paliek humors, bet balsošana par savām bildēm, klonu kombinācijās, jau ir sodāma rīcība. Tas tā. ieturot Blogfotokopja uzsākto stilu, šajā topikā, kaut personīgi, man tas viss pie vienas vietas :bad_smile:


Ja pie vienas vietas, ko tad izpaudies? Vājums?

Pirmkārt, esmu parasts lietotājs un man NAV nekādu klonu. Līdz ar to es par savām fotogrāfijām, kuras es te faktiski nelieku, tik maz to ir, NEbalsoju, un arī par citu bildītēm praktiski NEbalsoju, jo "DZĒST var likt reizi dienā. Kaut ko vairāk likt kombinācijai Bikmanis - Berdigans - All_Marss, nu, būsim reāli, NĒ!

Administrācija var mierīgi to pārbaudīt, ka nekāda tāda balsošana, kādu tu aprakstīji, te nenotiek. Es piekrītu, ka tā to izdara kaut šodien.
avatar
Publicēts: 20.02.20 21:05 labots
 citēt
Nevajag te stāstīt muļķiem pasakas, ja klonus esi saražojis no dažādām ierīcēm ar dažādiem pieslēgumiem (telefoni, datori, planšetes), neviens gailis pakaļ nedziedās, katram klonam būs savs IP un neviens neko nepierādīs!!! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 21.02.20 07:48 labots
 citēt
Tie laiki, kad katrs bloga lietotājs varēja noteikt jebkura pasažiera IP ir pagājuši, un arī administrācijai, iespējams, problēmas. Aktīvie kloni sevi nodod niansēs, kuras summējot var veikt nepieciešamos secinājumus
avatar
Publicēts: 21.02.20 08:33 labots
 citēt
Tā, nemainīsim tēmu, trolli negativ un trolli richy77.

Tēma ir Hugo un viņa galerijas saturs.

Uzturēt trīs IP adreses (interneta pieslēgumus) vienā objektā Fotoblog dēļ būtu visnelietderīgākais naudas tēriņš pasaulē. Niansēs sevi kā tandēmu nodod tieši negativs un Hugo.

www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 21.02.20 08:53
 citēt
IP adrese var nomainīties ar katru LMT rūtera ieslēkšanu.
avatar
Publicēts: 21.02.20 08:56
 citēt
Fotoblog šobrīd īsti neattaisno rūtera ieslēgšanu pat vienas apmeklējuma reizes dēļ, kur nu vēl runāt par tā pārstartēšanu. Esi reāls!

Nemainām tēmu.
avatar
Publicēts: 21.02.20 09:09
 citēt
Un kura zābaka dēļ tā ir noticis?
avatar
Publicēts: 21.02.20 09:37 labots
 citēt
Tēma nemainīga, Hugo cirka bildes uz Blogfotokopja klonu bara izdarību fona ir sīkums. Ja vēl pēc tik daudz gadiem blogā, neesi sapratis, kurš ir negatīvs, un kurš Hugo, tad ar to neblamējies, rūpīgi izstrādātais erudītais Blogfotokopja tēls sabrūk kā sūdu čupa vasarīgā lietutiņā.... :bad_smile:
avatar
Publicēts: 21.02.20 09:39 labots
 citēt
Tie nav zābaki, tie ir ārējie faktori.

1) Izlasi, ko nesen rakstīja 1950. gadu tantuks Griezite, ka Fotoblog nekad neesot bijis vieta, kur meklēt labas bildes. Pastrīdies ar viņu,
2) Daudzus, sevišķi dabasskatniekus, neapmierina mazais attēla izmērs, ko atbalsta šis vortāls. Tie klonē saturu uz citām vietām. Piemēram, Kārlis K.
3) Citu fotogrāfijai veltītu vietņu vēriens ir lielāks, biedru līmenis ir augstāks: photosight, 500pix utt. Aktīvākie migrē.
4) Facebook un citi sociālie portāli, kuros uzturēšanās sevi attaisno vairākos līmeņos uzreiz. Domubiedru grupas, plašas publicitātes iespējas tur. Fotoblog ir reģionālā prese - fotogrāfijas pasaulē Cēsu "Druva", vaaarbūt.
5) Mobinga paradumi fotoblog, "patīk" balsojumi par surogātiem un citas īpatnības.

Turpini izlikties! Un nemaini tēmu.
avatar
Publicēts: 21.02.20 09:42 labots
 citēt
negatIvs:Tēma nemainīga, Hugo cirka bildes uz Blogfotokopja klonu bara izdarību fona ir sīkums. Ja vēl pēc tik daudz gadiem blogā, neesi sapratis, kurš ir negatīvs, un kurš Hugo, tad ar to neblamējies, rūpīgi izstrādātais erudītais Blogfotokopja tēls sabrūk kā sūdu čupa vasarīgā lietutiņā.... :bad_smile:


Reģistrācijas datums: 25.06.2019

Sorry. Mēģini vēlreiz. Tēma ir Hugo izstrādājumi. Starp citu, par to noteikumos ir punkts.

Speciāli Schneider - www.fotoblog.ninja... Un tādus ierakstus var atrast par jebkuru gadu - 2008., 2012., 2016. utt. Tagad paskaidro par to VIENU zābaku kaut ko tuvāk, lūdzu.
avatar
Publicēts: 21.02.20 10:34
 citēt
Zābaks ir tas, kurš ar neskaitāmām identitātēm spēlē viena klauna cirku un 2020.gadā pūlas atbildēt uz 2008.gadā uzdotajiem jautājumiem.

Feizbukā, lai cik dīvaini tas arī nebūtu, viņš izskatās tīri sakarīgs.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):