forum.gif
VELO
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / VELO
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.04.08 19:35
 citēt
baigais detalju saraksts :D
avatar
Publicēts: 10.04.08 19:36
 citēt
17"
Rāmis alloy 7005 26"
Pārnesumu skaits 21
Svars, kg 14,90
Krāsa pet blue/phant black
Dakša "MUSTANG (63 mm)"
Stūres statnis VP Comp. steel 1"
Priekšēja sistēma "PROWHEEL 48-38-28 170 mm cranks"
Bīdbloks VP Comp.
Priekšējais pārslēgs "SHIMANO C050 (31.8)"
Pakaļējs pārslēgs SHIMANO TX-31
Pārnesumu pārslēgšanas sviras (kloķi) "SHIMANO Revoshift (21)"
Kasete "SHIMANO MF-TZ-07 14-28"
Ķēde SHIMANO UG-50
Spunde "QUANDO 36 holes"
Bremzes V-alloy
Bremzēšanas rokturi TEKTRO plastic / alloy
Priekšējais loks "alloy 36 holes"
Pakaļējs loks "alloy 36 holes"
Spieķi steel
Priekšēja riepa AUTHOR AT-1310 26"x 1.95"
Pakaļēja riepa AUTHOR AT-1310 26"x 1.95"
Pedāļi plastic
Stūre KALIN steel
Rokturi uz stūres "AUTHOR high density foam"
Stūres iznese KALIN steel
Apakšsēdekļa tapa "KALIN steel (27.2)"
Sēdeklis AUTHOR
p.s shitas par sarkano:)


Par šo dzirdu baumas, ka tas ir tā līdz ar nagiem tikai.
avatar
Publicēts: 10.04.08 19:43
 citēt
sev kautko sākot no šitādas komplektācijas jāskatās :)
www.zzk.lv...
Vēl atlaidi kādus 10-20% un tīri ok :)
avatar
Publicēts: 10.04.08 21:14
 citēt
sev kautko sākot no šitādas komplektācijas jāskatās :)
www.zzk.lv...
Vēl atlaidi kādus 10-20% un tīri ok :)


Šis neskaitās samērā kruts ? :)
avatar
Publicēts: 10.04.08 21:21
 citēt
sev kautko sākot no šitādas komplektācijas jāskatās :)
www.zzk.lv...
Vēl atlaidi kādus 10-20% un tīri ok :)


Šis neskaitās samērā kruts ? :)


Es teiktu ka ar šitādu vaidzētu sākt :) , nu tāds normāls 400D D80 :) . Pilnīgi nopietni ja tu vēl saki ka tev ir bijis. Nu protams ja domā normāli braukāt nevis 1x nedēļā uzlikt uz auto jumta lai pļavā mazliet pa riņķi palaist . Es sāku ar mazliet lētāku protams bet tie upgrade kurus nācās izdarīt jau mēneša laikā prasīja pus cenu un sanāca tas pats.
avatar
Publicēts: 10.04.08 21:32
 citēt
Tiešām šis uz D80 velk nevis D200?

Bail nopirkt tik dārgu un tiešām braukt 1x nedēļā vai 2x
avatar
Publicēts: 10.04.08 21:53
 citēt
Principā ja riteni izmanto pa taisnu celiņu pilsētā tad jau visi būs daudzmaz vienādi, bet dārgie riteņi savas labās īpašības sāk izrādīt kad parādās lielāks slīpums un apstākļi nav tik labi kā gribētos.Tad rodas papildus slodze bremzēm un pārslēgiem.
Par to trek kolēģis tev pareizi teica.Viņiem ir mūža garantija un modeļos visas sastāvdaļas ir prātīgi balansētas( gluži kā apple kompīši ).Pārdevēju apmācības 1ais punkts pie riteņu pārdošanas ir pavaicāt klientam summu kādu ir gatavs izdot par riteni un cik bieži to taisās lietot. Es tev ieteiktu doties uz kādu hawaii express un tur ari pārmīt pāris vārdus ar pārdevēju.Viņiem ir diezgan liela izvēle arī ritenu izmēros/modelos.Riteni pērc kkādos 100% sports vai līdzīgās vietās tikai tādā gadijumā ja tev tur ir kāds paziņa kas var iedot atlaidi.A tā savādāk nav vērts.
Par firmām
CLASSIC - Igauņu firma kur augšā ir 3 personas, kas ņemās ar finasēm, detaļu meklēšanu un tirgus izpēti un citām fīčām.Firma nav nekas graujoš un šo labāk izvēlēties ja esi 7dienas braucējs un neko nopietnu netaisies darīt.
TREK - Amerikāņu firma kas savus riteņus liek kopā pie šķībajiem.Ir ar'riteņi kas ir ražoti ASV bet tie kvalitātē nebūs labāki par tiem kas ir ražoti taivānā.Tiem varbūt nebūs redzamas metinājuma vietas bet vispār būs riteņi krietni dārgāki.Izceļas firma ar augstu kvalitāti un ar to ka paši izgudro jaunas tehnoloģijas lai padarītu riteņus labākus.
SCHWIN - Kkas starp trek un CLASSIC.Tiri laba firma ar labu kvalitāti.Kas vairāk nekā priekšs svētdienas braucēja.Velti aizmirsts brends.
avatar
Publicēts: 16.10.17 17:10 labots
 citēt
Tagad esmu priecīgs, ka savam amerikāņu KHS Alite 500 ričukam - bija daudz maz izplatītas bremzes disku - Promax
varēja dabūt pie mājās esošājā veikalā kolodkas bremžu, vienīgais laikam skrūve kas nosedz tās kolodkas - būs uz krāsas jānosēdina, lai neatgriežās ceļā, jo jaunas pamatīgi biezas un skrūvē ķer tikai pusi no vītnes

bildites.lv...
avatar
Publicēts: 12.04.18 11:08 labots
 citēt
Jābrauc vakarā uz garāžu, īrniekam jau iedevu savu ziemas velo, viņa draudzenei atdošu braukāties sporta velo
avatar
Publicēts: 12.04.18 14:34
 citēt
tu īrniekiem arī transportu piedāvā?
avatar
Publicēts: 12.04.18 23:03 labots
 citēt
Kā jau katŗā katrā kārtīgā krāniņstaipītāju forumā pieklājas- kārtīgie džeki bauc vismaz ar Lamborghini, bildē ar Leica, klausās kaučkādus Nakamichi un McIntosh utt. Bet kā tur patiesībā ir- velns viņ zin?:face-crying:
avatar
Publicēts: 13.04.18 05:50
 citēt
Friidis:Kā jau katŗā katrā kārtīgā krāniņstaipītāju forumā pieklājas- kārtīgie džeki bauc vismaz ar Lamborghini, bildē ar Leica, klausās kaučkādus Nakamichi un McIntosh utt. Bet kā tur patiesībā ir- velns viņ zin?:face-crying:


Izklausās,ka Tev ir problēmas ar locekļa garumu.Nabaga pensionāra statusu un locekļa garumu Tu piemini gandrīz katru reizi.Ir vērts aiziet pie psihologa,palīdzēs.
avatar
Publicēts: 13.04.18 06:32 labots
 citēt
Šoreiz pašam ieteiktu tur aiziet. Varbūt pat tālāk (ar metra mēru vai mikrometru- atkarībā no ambīcijām)...:face-grin:
Neredzu nekā īpaši slikta paķiķināt par bik pārspīlēto dažu svētdienas velobraucēju fanātismu, kad relatīvi vienkārša braucamrīka sastāvdaļu saraksts gandrīz vai garāks, kā F1 bolīdam... :face-wink:
avatar
Publicēts: 13.04.18 10:03
 citēt
Friidis:Šoreiz pašam ieteiktu tur aiziet. Varbūt pat tālāk (ar metra mēru vai mikrometru- atkarībā no ambīcijām)...:face-grin:
Neredzu nekā īpaši slikta paķiķināt par bik pārspīlēto dažu svētdienas velobraucēju fanātismu, kad relatīvi vienkārša braucamrīka sastāvdaļu saraksts gandrīz vai garāks, kā F1 bolīdam... :face-wink:


Vai Tu esi spējīgs pateikt, kura tieši sastāvdaļa tur ir lieka un bez kuras var iztikt? Domāju, ka nē. Bet kad iedzēris, gribas izlikties par baigo ekspertu smīkņātāju :)
avatar
Publicēts: 13.04.18 10:23 labots
 citēt
Sorry, ja kādu aizvainoju!
Principā jau nebija nekas personīgi domāts.
Vienkārši grūti pierast, ka, būtībā tik vienkāršam verķim, kā svētdienas braucēja vellapēds, sludinājumā vajadzīgs tik garš un detalizēts sastāvdaļu apraksts.
Visur derētu ievērot saprātīgu kompromisu. Par īstajiem profiem nerunāsim, bet reāli taču autoprofs arī nebrauc uz bodi ar WRC Imprezu vai milzu Hammeri, tāpat, kā reti kurš fotoprofs atvaļinājumā rāpjas kalnos ar mugursomu, pieštopētu ar ar gaišajiem fixfokāļiem...:face-grin:
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:19 labots
 citēt
Bet šis detaļu saraksts, kā reiz, ir "saprātīgs kompromiss". No dārgā gala tur vispār nekā nav - viss ir vidēji un lēti :D
Ja Tu izjauktu savu pēdējo velosipēdu, tas daļu saraksts būtu ļoti līdzīgs, ja ne vēl garāks, tādēļ joprojām nesaprotu šo te smīkņāšanu :)

P.S. Un kur Tu redzi, ka man ir dārgi verķi vai ambīcijas? :)
P.P.S. Starp citu, Tavs fotoaparāts šobrīd maksā vairāk nekā mans :D Kurš tad te ir pinpis ar dārgām spēļmantiņām? :D
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:34
 citēt
BZH, nejem ļaunā, bet šamā diskusiā Tu sanāc diezgan štruntīgā pozicijā- ne Tev labu biužu, ne vellapēda...:face-sad:

Parādi un es oponēšu!
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:38
 citēt
Friidis:BZH, nejem ļaunā, bet šamā diskusiā Tu sanāc diezgan štruntīgā pozicijā- ne Tev labu biužu, ne vellapēda...:face-sad:

Parādi un es oponēšu!


Interesanti, kādēļ tad Tu komentē pie manām bildēm, ka patīk un interesanti, ja tur nekā tāda nav? :D
Bet es saprotu, ka Tu jau visu esi redzējis - galu galā ne jau es teicu, citēju - "Redzu, ka Tev, tāpat kā "Maestro" Jolanam un daudziem citiem "lielmeistariem" bez lielas mutes, dārgiem verķiem un ambīcijām nekā prātīga nav...". Tātad viss Tev ir parādīts. Vienkārši es ar gribēju redzēt, kur man tie dārgie verķi ir :D
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:44
 citēt
Friidis: zinu, ka neesmu nekāds ģēnijs- tikai bildētājs ar gana lielu tehnisko pieredzi un vajadzībām.


Tad iespējams Tev vajadzētu bļaustīties par šām tēmām ne gānīt cilvēkus kas interesējas par budžeta veļļuku? Kādēļ Tu neklūpi virsū Canon 1200D pircējiem, ka viņi ir oligarhi, norijušies kropļi utt?

Atvainojos 1200D īpašniekiem - konkrētais velo vairāk vilks salīdzinājumam ar Ixus.
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:52 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:55
 citēt
Maris:
Friidis: zinu, ka neesmu nekāds ģēnijs- tikai bildētājs ar gana lielu tehnisko pieredzi un vajadzībām.


Tad iespējams Tev vajadzētu bļaustīties par šām tēmām ne gānīt cilvēkus kas interesējas par budžeta veļļuku? Kādēļ Tu neklūpi virsū Canon 1200D pircējiem, ka viņi ir oligarhi, norijušies kropļi utt?

Atvainojos 1200D īpašniekiem - konkrētais velo vairāk vilks salīdzinājumam ar Ixus.


Māri! Es nevienam nekļūpu virsū! Es tikai atgādinu, ka daži nav tik kruti, bet grib tusēt kopā. Piedod, MAESTRO!
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:57 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.04.18 11:59 labots
 citēt
:face-wink:
avatar
Publicēts: 13.04.18 12:01
 citēt
senectutem destruit
avatar
Publicēts: 13.04.18 12:08
 citēt
Friidis:Mīļie draugi, man te viens BZS uzklupa . ka neesmu adekāts.
Skumji, ka te tādi kadri...

Bet Tu neesi adekvāts! Vismaz ne šajā tēmā.
Tā arī ne uz vienu jautājumu neatbildēji - parastā muldēšana rinķī un apkārt. Un sevis uzskatīšana par pārāku :)
avatar
Publicēts: 13.04.18 12:12 labots
 citēt
uj kā Frīdis spļaudītos, par to ka FB vienā grupā džeks tumbas pa 2 štukām nopirka - aizņemj pus istabu :)
(šitādas, tikai lietotas: www.ss.com... )

, tik pat Nelson Pass pastūzis utt

PS veļiku pa 2 štukām riskanti ņemt, vismaz ne ikdienas braukšanai, var ātri nosvīst
avatar
Publicēts: 13.04.18 14:22 labots
 citēt
Maris:
Friidis: zinu, ka neesmu nekāds ģēnijs- tikai bildētājs ar gana lielu tehnisko pieredzi un vajadzībām.


Tad iespējams Tev vajadzētu bļaustīties par šām tēmām ne gānīt cilvēkus kas interesējas par budžeta veļļuku? Kādēļ Tu neklūpi virsū Canon 1200D pircējiem, ka viņi ir oligarhi, norijušies kropļi utt?

Atvainojos 1200D īpašniekiem - konkrētais velo vairāk vilks salīdzinājumam ar Ixus.


Piedošan, bik iespītējos:face-wink::face-devil-grin:
BET !!!
Pāris provokatīvi jautājieni-
-kāpēc kaučkāds Kartjē Bresons (utt utml) ar primitīvu tālmēra kameru ir pasaules ģēniji, bet daudzi mūsu Fotobloga iedomātie "supermeņi" ar visādām dārgajām Leikām utml ir gana labi, bet tomēr tikai tīri mazpazīstami , vietējas nozīmes lokāli- provinciāli amatnieki knipsētāji?
Un cik tālu velosporta "Olimpā" ar saviem dārgajiem "karboniem" ir tikuši vietējie "veločempioni"? :face-grin:
Neviens netaisās apstrīdēt kvalitatīvas tehnikas nepieciešamību, bet tomēr- tam jābūt katra iespēju un saprāta robežās, bez nevajadzīgas augstprātības!
avatar
Publicēts: 08.05.18 21:31
 citēt
avatar
Publicēts: 08.05.18 21:57
 citēt
NilsS:http://www.fotoblog.lv/img/410949/#comm


tas jau nav dārgi
Radiniece brauc gonkās īstās, viņai ir velo pa 1500 euro, jāsaka, ka kāpņu telpā viņa šo velo neatstāj tomēr
avatar
Publicēts: 08.05.18 22:07 labots
 citēt
:face-smile:
lodzija:
NilsS:http://www.fotoblog.lv/img/410949/#comm


tas jau nav dārgi
Radiniece brauc gonkās īstās, viņai ir velo pa 1500 euro, jāsaka, ka kāpņu telpā viņa šo velo neatstāj tomēr


Šis nav pa pusotru kilo,protams.

road.cc...
avatar
Publicēts: 09.05.18 10:33
 citēt
es domāju, ka radiniece arī jaunu nepirka, bet jau iebraukātu
viņa brauc MTB, cita klase :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.05.18 10:44 labots
 citēt
lodzija:es domāju, ka radiniece arī jaunu nepirka, bet jau iebraukātu
viņa brauc MTB, cita klase :face-grin:


Speciāli Tev cena būs 1551 eiro. Varēsi ar nicinājumu noraudzīties uz radinieces lēto un smago hlamu.Vēl jo vairāk - Tev būs reāls brends,jo tieši ar spešiku Sagans ir Pasaules čempions jau 3. gadu pēc kārtas.
Varēsi piedāvāt viņai izbraukt un ja labi ies iebrauksi kur vajag....un pirts pēc tam!
avatar
Publicēts: 09.05.18 10:46 labots
 citēt
vairs velo neinterese, jo ir jau 5 štuki
:face-grin:

ieskaitot elektro velo, ar 1 kwt motoru Golden Motor

NilsS:
lodzija:es domāju, ka radiniece arī jaunu nepirka, bet jau iebraukātu
viņa brauc MTB, cita klase :face-grin:


Speciāli Tev cena būs 1551 eiro. Varēsi ar nicinājumu noraudzīties uz radinieces lēto un smago hlamu.Vēl jo vairāk - Tev būs reāls brends,jo tieši ar spešiku Sagans ir Pasaules čempions jau 3. gadu pēc kārtas.
Varēsi piedāvāt viņai izbraukt un ja labi ies iebrauksi kur vajag....un pirts pēc tam!



domāju, ka velo zagļi tikai to novērtēs :face-grin:
avatar
Publicēts: 09.05.18 18:03
 citēt
lodzija:vairs velo neinterese, jo ir jau 5 štuki
:face-grin:

ieskaitot elektro velo, ar 1 kwt motoru Golden Motor

NilsS:
Speciāli Tev cena būs 1551 eiro. Varēsi ar nicinājumu noraudzīties uz radinieces lēto un smago hlamu.Vēl jo vairāk - Tev būs reāls brends,jo tieši ar spešiku Sagans ir Pasaules čempions jau 3. gadu pēc kārtas.
Varēsi piedāvāt viņai izbraukt un ja labi ies iebrauksi kur vajag....un pirts pēc tam!



domāju, ka velo zagļi tikai to novērtēs :face-grin:


Gati,vismaz no jums es gaidīju augstāku lidojumu idejās...
avatar
Publicēts: 09.05.18 18:40
 citēt
Kurš te uz lodžijas ir Gatis?
avatar
Publicēts: 09.05.18 20:56 labots
 citēt
talavietis:Kurš te uz lodžijas ir Gatis?


Ja nemaldos tad ārpus inkognito brīžiem tā sevi dēvē Lodžijas kungs
avatar
Publicēts: 09.05.18 22:17 labots
 citēt
NilsS:
talavietis:Kurš te uz lodžijas ir Gatis?


Ja nemaldos tad ārpus inkognito brīžiem tā sevi dēvē Lodžijas kungs


---------
Guntis ;)... bet ja nopietni, Guntim šis velo paceltu reitingu par 120%. Juglā pirmais džeks un ar tādu nav kauns arī līdz Valmierai aizmīt...
avatar
Publicēts: 09.05.18 22:46 labots
 citēt
Vai tad lodžija nebij Guntis vārdā?

P.S.-Sorry, viens jau nokoriģējis...:face-wink:
avatar
Publicēts: 09.05.18 23:00
 citēt
Jūs galīgi traki palikuši - tik neredzētu svētuma zaimošanu! Tā-ā-ādam Kristus otram atnācienam vārdu aizmirst! www.youtube.com...
avatar
Publicēts: 09.05.18 23:06 labots
 citēt
pa šī velo cenu smuku Fordiņu var dabūt
:face-grin:
www.ss.com...

man kā viņi patīk, jo agrāk braukāju ar īrētu Ford Sierra
pat vadāju vienu ārzemnieku, uz Siguldu
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (1):