forum.gif
VELO
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / VELO
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >
IerakstsAutors
Publicēts: 10.05.18 21:31
 citēt
Priecē, ka Frīdim nav sirdstrieka.. :D
avatar
Publicēts: 10.05.18 22:33 labots
 citēt
Bzh:Priecē, ka Frīdim nav sirdstrieka.. :D


Nesagaidīsi...:face-grin:
A kas ir? Gribēji ko jaunu pavēstīt par saviem pēdējiem fenomenālajiem saniegumiem ciskudrillēšanā, jebšu braukā tikai ar muti? :face-grin:
avatar
Publicēts: 11.05.18 09:52
 citēt
Var tak vienkārši priecāties par cilvēku (bez visādām apakšdomām), kuram jebkura 3ciparu cena paaugstina stresa līmeni :D
avatar
Publicēts: 13.05.18 02:37 labots
 citēt
talavietis:
NilsS:

Ja nemaldos tad ārpus inkognito brīžiem tā sevi dēvē Lodžijas kungs


Guntis ;)... bet ja nopietni, Guntim šis velo paceltu reitingu par 120%. Juglā pirmais džeks un ar tādu nav kauns arī līdz Valmierai aizmīt...



Ojā. Aizpērn es ar drusku štruntīgāku divās dienās izminu Ogre-Sigulda-Limbaži-Valmiera -Valka vienā dienā un nākamajā atpakaļ caur Cēsīm. Vaaarbūt šogad ar saņemšos atkārtot. Ar Vidzemes pauguriem pie Lodes palika nenokārtoti rēķini :)
PS dziļā cieņā atvainojos par vārda putrošanu Lodžijas kungam! Vārdā un uzvārdā kādu publiski apsaukāt nu jau liedz likums.
avatar
Publicēts: 13.05.18 10:30
 citēt
Nil, regulas sodošā daļa stājas spēkā 25.05. un neattiecas uz privātpersonām
avatar
Publicēts: 13.05.18 14:27
 citēt
salauzu pats velo, nu neko darī, jāpasūta detaļa tagad Amazon, un jagaida kad atnāks :)
labi ka ir vairāki velo, ar tiem var braukt
avatar
Publicēts: 14.05.18 08:11
 citēt
vai tiešām Rīgā nav detaļu,ka jāpasūta no Amazon?
avatar
Publicēts: 14.05.18 08:19
 citēt
Viņš bišķi sajauca nosaukumus - Maximā XXX pirktajam ritenim detaļas tirgo tieši Aliexpresā.
avatar
Publicēts: 14.05.18 09:55 labots
 citēt
Maskavā varbūt būtu
priekš Giant, KHS, Garry Fisher
te es pat nemeklēju, Meridai tikai ir

PS atbrauks ciemos paziņa no Sankpeterburgas, ņems līdzi vietējā ražojuma samokatu, uz aķiem, ejot līdz 10 km distanci + labs ātrums
youtu.be...
avatar
Publicēts: 14.05.18 20:37 labots
 citēt
lodzija:Maskavā varbūt būtu
priekš Giant, KHS, Garry Fisher
te es pat nemeklēju, Meridai tikai ir

PS atbrauks ciemos paziņa no Sankpeterburgas, ņems līdzi vietējā ražojuma samokatu, uz aķiem, ejot līdz 10 km distanci + labs ātrums
https://youtu.be/xLVW7SCT__I


Izstāsti, lūdzams, kāds karbons tavam Pinarello Dogma pro salūza, ka neatrod te ?
avatar
Publicēts: 14.05.18 20:52
 citēt
aizmugures pārslēga kājiņa

www.amazon.com...
avatar
Publicēts: 14.05.18 22:16 labots
 citēt
Xc forumā tādas lietas mēdz būt
avatar
Publicēts: 25.05.18 10:57 labots
 citēt
atnāca no Amazona, laikam rezervei vēl būs jāpasūta
Jo KHS velo labs ir, disku bremzes

video, kā ar paziņu minamies uz Berģiem

youtu.be...

nopirku arī divus pārus krosenes, baltas PUMA, un sarkanas NIKE, ar ventilāciju, baigi labās :face-grin:
avatar
Publicēts: 25.05.18 13:13
 citēt
video gan nekāds
avatar
Publicēts: 25.05.18 18:11
 citēt
Bildes ar nekādas... vajag to lietu labot!
avatar
Publicēts: 27.05.18 22:18
 citēt
paša galvenā iekš to video nav... kur un kāpēc vispār tika braukts...
avatar
Publicēts: 27.05.18 22:29
 citēt
atnāca jaunā detaļa un tika veiksmīgi uzlikta, tikai mazo skrūvi ar metāla zāģīti vajdzēja nozāģēt
avatar
Publicēts: 29.05.18 09:07
 citēt
ieliec xc forumā,tikai tur spēs atbilstoši novērtēt
avatar
Publicēts: 29.05.18 09:46
 citēt
es sapratu pats savu oblomu, no perekļuka bij anoleksui ķēde, no mazās iekšējās zvaigznītes, es domāju, ka mainot kameru, esmu viņu atliecis, un kā liecu atpakaļ - metāls pulvertehnoloģija, tā tas sīkais sūds nolūza, pa vidu esoša skrūvē arī kā saka - nekalpoja detaļas stingrībai (vaļenki arī gaisu neozonēja, pārfrāzejot 12 krēslus) :face-grin:
avatar
Publicēts: 29.05.18 12:16
 citēt
lodzija:...no perekļuka bij anoleksui...

Tas ir teksts no sādžas jobu lūgšanas?
avatar
Publicēts: 29.05.18 12:23
 citēt
Te interesanta konstrukcija
Sveiki. Laika trukuma dēļ pardodu savu nepabeigto lolojumu. Interese,raxti. Dzinejs zaz v4 1200 ccm,karba dnepr mt9. Sms 26390548
avatar
Publicēts: 29.05.20 15:19 labots
 citēt
Paziņa nopirka elektro velo ar motoru Pie5 (man bija pie3, bet pārdevu), dabūju izbraukt, velo rāmis arī labāks. Maksājis 1600euro, Rīgā, Pārdaugavā maza firma ražo, dabūja pa 900euro gadu brauktu.
Akumulātors 10 ampērstundas, 52V, maksājot ap 500 euro, viņš domā, ka vēl rezerves nopirks akumulātoru. TREK nainers, ar lielajiem ratiem, disku bremzēm. Golden Motors uzlabojis konstrukciju - motors mazāks, vieglāks, ir iekšā blūtūs kas strādā ar programmu smart mobilajā.

Neliels video ieskatam:
youtu.be...
avatar
Publicēts: 17.04.21 00:49
 citēt
Biju dzirdējis nostāstus, kā MAXIMA tipa velo ieliek dakšas otrādi - slinki pārdevēji

TE TAS IR = Dobele, 60 euro, pusaudžu velo MAK KENZĪ :face-grin:
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):