forum.gif
MIzeeji!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / MIzeeji!
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 09.06.08 22:04
 citēt
KAa var kaitinaat ielkieku kaaadam, atzimes mazak nu konkreets piemeers 4 4 3 un nokomenteju ka kvalitaate nekaada un momentali bilde ir izdzesta!
A nafig ta vispar vieno vai pas nejedz ka tev kvalitate čupā!
Lieki iztereeju 15sekundes apkatoties un uzrakstot komenntāru!


FUCK
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:05
 citēt
tads darbs
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:06
 citēt
matrix, neee ..... cilveeki neredz!!!!!!!! es ar biezhi vien neredzu lietas, par kuraam pechaak kauns!!!! piemeeram priekshpeedejai manai bildei (neviens gan neizraadiija, bet pati pamaniiju) - acu baltumi bija jaapagaishina - pilniigi cits skats, kad to izdariiju!
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:10
 citēt
nu nejau pa rtaadiem sikumiem bet nu kvalitate tada ka bilde butu no plastalina vai ritiigs crops!


UN tas kaitinaa oo jadzesh ara bildes kuram ir atzime zem 6, lai nečakaree manu limeni! :D


Žel ka pats no taa vari maciities apskties vecaas bildees un redzi ka esi izaudzis! vai vispar esi izaudzis :D :D
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:44
 citēt
nuuu - veel jau versija, ka cilvekeiem paliek kauns ..... ar plasstiliinu neredz, kameer neibaksta degunaa!!!! toch toch taa ir!!!!
bet ir kontigents , kas tieshama dzeesh bidles, kas ir zem 6 ;-))))
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:46
 citēt
ot problēmas :)
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:47
 citēt
nu ja SL
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:50
 citēt
Es arī esmu riktīgs mīzējs :face-monkey:
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:55
 citēt
lucik, a ideja tam?
avatar
Publicēts: 09.06.08 22:59
 citēt
siikums, es shodien vienam pie rallija reportaazhas taadu nedaudz asaaku komentaaru pierakstiiju, pazuda gan reportaazha, gan arii pashu lietotaaju vairs atrast nevaru, "priedza" laikam bija
avatar
Publicēts: 09.06.08 23:10
 citēt
es esmu kontingents, kurš izdēš bildes ar vērtējumu zem 6.17
sitiet mani un mērcējiet
avatar
Publicēts: 09.06.08 23:22
 citēt
mana ideja - dzirdeet citu viedokli, kura rezultaataa shad tad meedzu paskatitiies uz savaam bildeem ar citu skatu!
BET - es nesaprotu kaapec jasaglabaa tikai viena lpp!!? paskaidro pliizzz!
avatar
Publicēts: 10.06.08 00:05
 citēt
es arī atstāju tikai labākās :)
avatar
Publicēts: 10.06.08 00:39
 citēt
lieki iztērēju veselu minūti lasot šo ierakstu, tfu.
avatar
Publicēts: 10.06.08 00:46
 citēt
vo vo! man tas pats. :) tik izaicinošs nosaukums, bet satura nekāda. kārtējais spams no sērijas "kāpēc liekat 555" un "kam jums svarīgi reitingi", kā arī "jūs visi lohi, tikai manas bildes ir šedevri" :) nu, cik var ņemties? tā kā netiktu vaļā no hroniskas niezes starp kājām...
avatar
Publicēts: 10.06.08 00:55
 citēt
alvils:vo vo! man tas pats. :) tik izaicinošs nosaukums, bet satura nekāda. kārtējais spams no sērijas "kāpēc liekat 555" un "kam jums svarīgi reitingi", kā arī "jūs visi lohi, tikai manas bildes ir šedevri" :) nu, cik var ņemties? tā kā netiktu vaļā no hroniskas niezes starp kājām...


eu tapee jau tas ir apkašā zem SPAM JA gadijuma nepamaniji lol
avatar
Publicēts: 10.06.08 09:33
 citēt
njaa, ir ir besigi, uzraksti garu ieteikumu, kas isteniba varetu vel kadam citam noderet, pec brizha skaties - a bildes vairs nav :(

pashlaik tas ir pilnigi atkarigs no cilveka, isteniba, ja tu atceries useri, kursh pec pirmaas kritikas bildi izdzesh, tu visdrizak vina bildes vairs nekomentesi, un zaudetajs galu gala bus shis lietotajs

no otras puses, katrs veidot savu autorseriju kaa velas - es, piemeram, neesmu dzesis nevienu bildi, jo man patik atskatities pagatnee, kaa man veicas sakuma, kaa tagad. ir cilveki, kas saglabaa tikai labaakaas, ari tur ir plusi, fotoblogs netiek "piesarnots" (taa daudziem tiik teikt) ar neforshaam bildeem.

varetu jau tipa uztaisit ka bildi, kurai ir vismaz viens komentars, var dzest tikai pec 2 dienam no ievietoshanas ... bet vai tas ko lidzes? saksies tikai razborkas ...
avatar
Publicēts: 10.06.08 09:42
 citēt
vo es ar gribej ieteikt ka peec paris dienam bildi var tikai izdzest, un cilveki saasks domat ldzii kadas bildes likt!
avatar
Publicēts: 10.06.08 10:35
 citēt
Es tā paskatījos - tavu galeriju nekaitētu padzēst :) draziņas tur netrūkst :) kam to turi ? ja sev, tad varēji atstāt arhīvā un miers. Šī tomēr ir virtuāla izstāde......kādēļ tajā turēt neizdevušos darbus ?
avatar
Publicēts: 10.06.08 10:37
 citēt
matrixlv:vo es ar gribej ieteikt ka peec paris dienam bildi var tikai izdzest, un cilveki saasks domat ldzii kadas bildes likt!


Stulbi, ja nu es nejauši ielieku ne-to bildi?
Šitā ideja garām..
avatar
Publicēts: 10.06.08 10:46
 citēt
nu jaa tagad arii ir forshi, tas ka var paarvietot uz melnrakstiem bildes
avatar
Publicēts: 10.06.08 10:50
 citēt
briedi, bet taapec ir fiicha, ka tu iepumpee bildi melnrakstos - apskaties vai ri ok un tikai tad publicee!!!!
avatar
Publicēts: 10.06.08 10:55
 citēt
es arī dzēšu...nav vērts piesārņot blogu ar drazām... ja cilvēks ir gatavs veltīt laiku, lai apskatītu manas bildes (kas ir apšaubāmi) vēlos, lai tiešām kaut ko var ieraudzīt, nevis tikai pusminūtes laikā izklikšķināt cauri... var saukt par mīzēju, bet viss nav balts un melns!
avatar
Publicēts: 10.06.08 10:59
 citēt
kāda jēga eksponēt kakas?
avatar
Publicēts: 10.06.08 11:38
 citēt
l_braalis:lieki iztērēju veselu minūti lasot šo ierakstu, tfu.


tad nugan leeni lasi....
avatar
Publicēts: 10.06.08 12:02
 citēt
Ierakstu ka spamu un te jau visi paleik uzvilkti! :D :D

Pesix: TEv šnikers! :D
avatar
Publicēts: 10.06.08 13:01
 citēt
kakas neeksponee, par kakaam paliek ;) es turu savas bildes lai paraditu sev un varbut vel kadam, ar ko visi saak, un kurp iet. kapec jaakaunaas? jus tachu savas pirmo klashu lieciibas nepleeshat tikai tapec, ka esat pabeigushi universitati? :)
avatar
Publicēts: 10.06.08 13:07
 citēt
matrixlv:Ierakstu ka spamu un te jau visi paleik uzvilkti! :D :D

Pesix: TEv šnikers! :D


o naakamais manaa kontaa :D
avatar
Publicēts: 11.06.08 01:05
 citēt
www.fotoblog.lv... = FotOgalerija ir labāko bilžu izstāde.

Ja godīgi - pie šī principa arī pieturos un tieši tādēļ arī esmu izdzēsusi daļu no savām bildēm (no manām agrīnajām publikācijā F-blogā) un pat tās, kuru reitings ir bijis 6.3+
Pēdējo pāris mēnešu laikā dažas savas bildes esmu izdzēsusi kādas ~2-3h pēc publikācijas, jo varbūt max 5 cilvēki nobalsojuši! secinājums: tātad publikai nepatīk! Un, ja nepatīk, kāda jēga publicēt!...


matrixlv:KAa var kaitinaat ielkieku kaaadam, atzimes mazak nu konkreets piemeers 4 4 3 un nokomenteju ka kvalitaate nekaada un momentali bilde ir izdzesta! A nafig ta vispar vieno vai pas nejedz ka tev kvalitate čupā! Lieki iztereeju 15sekundes apkatoties un uzrakstot komenntāru! FUCK

A tu nepieļauj domu, ka max 1h vēlāk šie paši blogeri atkal ievieto to pašu bildi, bet jau ar tevis ieteiktajiem uzlabojumiem? esmu redzējusi vairākus šādus gadījumus (vismaz 1x dienā)
Protams, ja tavs komentārs vienīgi sastāv no "kvalitaate nekaada" - tad arī tiešām viss nafig un FUCK, jo tavs komentārs nav devis nekādu ierosinājumu ko tieši un kā uzlabot! Nekonkrēti izteikumi noliedzošā formā rada vienīgi spēcīgu sašutumu vētru

Tas nu tā, mans IMHO
avatar
Publicēts: 11.06.08 10:38
 citēt
redz Beedarts: Tu klasui publikai ko vina grib to ar publicē!

Lecam akā??
avatar
Publicēts: 11.06.08 10:51
 citēt
matrixlv:redz Beedarts: Tu klasui publikai ko vina grib to ar publicē! Lecam akā??

Nē un Jā! :face-smile:
Es nefotografēju dēļ publikas! Fotografēšana ir mans hobijs un fočēju es sev, bet ja es šo bildi ievietoju publiskā telpā, tad vēlētos arī iegūt citu novērtējumu par mana hobija kvalitāti!
To, ka lielā vairuma bloga iedzīvotāju gaumei atbilst izteicieni uh un ah to jau sen esmu sapratusi! Diemžēl nepiederēšu pie šādu darbu radītājiem! Es pasauli redzu savādāk kā piemēram tu vai dansiga, vai luchik, vai n_g, vai... nu da jebkurš blogeris! Jautājums ir - vai mūsu katra individuālais redzējums spēj paņemt publiku? Mans nespēj tā kā es to vēlētos!
Bet - es tik un tā palikšu pie sava redzējuma gan caur skatu meklētāja, gan saviem izteiktajiem viedokļiem zem galerijas bildēm un forumā! :face-glasses:
avatar
Publicēts: 11.06.08 10:59
 citēt
Beedarts:
matrixlv:redz Beedarts: Tu klasui publikai ko vina grib to ar publicē! Lecam akā??

Nē un Jā! :face-smile:
Es nefotografēju dēļ publikas! Fotografēšana ir mans hobijs un fočēju es sev, bet ja es šo bildi ievietoju publiskā telpā, tad vēlētos arī iegūt citu novērtējumu par mana hobija kvalitāti!
To, ka lielā vairuma bloga iedzīvotāju gaumei atbilst izteicieni uh un ah to jau sen esmu sapratusi! Diemžēl nepiederēšu pie šādu darbu radītājiem! Es pasauli redzu savādāk kā piemēram tu vai dansiga, vai luchik, vai n_g, vai... nu da jebkurš blogeris! Jautājums ir - vai mūsu katra individuālais redzējums spēj paņemt publiku? Mans nespēj tā kā es to vēlētos!
Bet - es tik un tā palikšu pie sava redzējuma gan caur skatu meklētāja, gan saviem izteiktajiem viedokļiem zem galerijas bildēm un forumā! :face-glasses:

Labi teikts.
avatar
Publicēts: 12.06.08 11:36
 citēt
negribu eksponēt citiem bildes , kuras man pašam vairs nepatīk !
dažas bildes exponēju, jo ļoti intresanti ir pavērot apkārtējo reakciju, pēc tam var dzēst ārā.
ja visi būtu pietiekoši paškritiski, tad 90% jāizdzēš !(manas bildes arī)

Labi , ka atgādināji, došos patīrīt savu miskasti...
avatar
Publicēts: 12.06.08 12:14
 citēt
luchik:Beedartam sāp?:face-wink:, ...es takš Tavas bildes neaiztieku..ne ar uh, ne ar ah:face-grin:

Piedod luchik, bet man nekas nesāp! Tu kaut kā jocīgi uztver manu personību un visu, ko es saku! Varbūt mazliet apstājies un padomā, pirms izsaki savus secinājumus :face-wink:
avatar
Publicēts: 12.06.08 13:12
 citēt
luchik:Tie nav secinājumi, tie jautājumi, ja lasīt māki un tekstu saproti:face-grin: Jautājumi tāpēc, jo nesapratu, kāda iemesla pēc mani pieminēji:face-wink:
Neizdari secinājumus par jocīgu uztveršanu:face-grin:

nu kur nu man blondīnei tavus tekstus saprast. tevi pieminēju, jo arī tavs bilžu stils atšķirās no vispārējā vairuma. Sorī, turpmāk vairs tā nedarīšu... :face-crying:
avatar
Publicēts: 12.06.08 13:17
 citēt
offtopic - tas jau o.k., bet tajā iepludināt karu (personiskus apvainojumus un tā) nav nāis... stop this! :face-kiss:
avatar
Publicēts: 12.06.08 13:19
 citēt
A pa lielam brīva valsts...kā katrs grib tā dara... Liekas ka cilvis satrakojies ka kāds izdzēsis supergudru komentāru...:P
avatar
Publicēts: 12.06.08 13:21
 citēt
visu dialogu nepārlasīju, bet "Piedod luchik, bet man nekas nesāp! Tu kaut kā jocīgi uztver manu personību un visu, ko es saku! Varbūt mazliet apstājies un padomā, pirms izsaki savus secinājumus" izklausās pēc aizvainota cilvēka rakstīta teksta. tīši vai netīši, bet kāds ir aizvainots, tātad kaut kāds kariņš ir. nevajag! ;)
avatar
Publicēts: 12.06.08 13:37
 citēt
luchik, Tu liec man sarkt! (atkal nav atbilstoša smailija... damn!) :)
avatar
Publicēts: 11.03.18 18:44
 citēt
briedis:Es arī esmu riktīgs mīzējs :face-monkey:
Briedi, Tu?
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):