forum.gif
Par Objektīviem!
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Par Objektīviem!
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 06.10.06 11:58
 citēt
Hmmmm... vienkaarshi skatos kas notiek ieksh [url=www.ss.lv]www.ss.lv[/url] Kaadi un par cik tirgojas objektiivi utt..

Bet man jautaajums, jo nesaprashana man, par objektiiviem... Nju kaads man jaaskataas prieksh Nikon D50, tur peec modekljiem, firmas, vai vitneem skataas!? :roll:

Nju kaa piemeers:
Mazlietots Sigma Zoom 1:4 - 5, 6 Ucii AF Macro, nav priekšējā vāciņa, tā vietā lietoju UV filtru.


Marka: SIGMA
Modelis: ZOOM 70-210


Nju shamais man dereetu!?

Peec kaadiem datiem jaaskataas, lai zinaatu shamais der manam D50 vai nee!? :roll:

Paldies par atsauciibu! :wink:
avatar
Publicēts: 06.10.06 12:24
 citēt
man jau liekas, ka tas te nav pieminēts! Labāk piezvani un uzjautā, kādam der, vai arī kādam tika izmantots!
Tā būs visdrošāk!
Nu un vai vēl labāk! Sarunā satikties un piemēri...nepērc kaķi maisā!
avatar
Publicēts: 06.10.06 13:23
 citēt
To AJ.

Paldies par padomu, bet es domaaju shis nebuus vietaa! Jo ja skatos kaadi citiu objektiivu un piedaavaajumos ir ~100 tad es katram nezvaniishu un nejautaashu! :( :roll: :wink:
avatar
Publicēts: 06.10.06 15:57
 citēt
Varbuut veel kaads/a padaliisies pieredzee!? :roll:
avatar
Publicēts: 06.10.06 17:04
 citēt
Objektiivus, kuri stiprinaas kameraa ar bajoneti /un taadi ir praktiski 100% peedeejajos 15 gados razjot saaktie/ meklee ne peec viitnes, bet peec bajonetes. Canonam nomainiijaas peec T-90, Minoltai saakot ar 5000 vai 7000-sho /bet ar prehodnjiku var iebaazt vecos, a perehodnjikaa leeca, kas maitaa bildi/, olimpam digitaalajam savadaaka kaa filmas. Pentaxam = ar Ricoh, Contaxam ar Yashica. Nikona un laikam arii Pentaxa /pirms bajonetes lietoja M42 viitni, par tajaas kameraa, protams, tikai stikli ar viitni iet iekshaa!/ gadiijumaa var jebkuru objektiivu jebkuraa kameraa iedabuut, bet var nestraadaat autoo rezjiimi, var fragma ne taa leekaat vai neleekaat, AF var nestraadaat, iipashi ne AF objektiiviem. Nikons netaisa stiklus Canonam /otraadi arii ne!/, bet Sigmaam, Tamroniem, Tokinaam pienaakas klaat info ar kaadu bajoneti stikls apriikots. Tik senas lietas laikam tikai vesturisku interesi var izraisiit - Tamron Adaptal - starp kameru un objektiivu adapteris, ar Canona adapteri der Canonam, ar Nikona adapteri der Nikonam, i.t.d. i.t.p., kaa teica tautas dzejnieks Njurbulis.
avatar
Publicēts: 23.05.21 06:53
 citēt
reiz viss bija jauns
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):