forum.gif
Lamdscape maasteri.... gdje vi? ;)
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / diskusijas / Lamdscape maasteri.... gdje vi? ;)
  1.  
IerakstsAutors
Publicēts: 25.02.06 16:38
 citēt


http://www.photosight.ru/ownpage.php?authorid=61557


man tikai skatoties uz taam juuras fotograafijaam kur debesis vienliidz vienaadi eksponeejushaas ar zemi skjiet ka pielietots veikals, lai saliktu abas bildes kopaa... ?
kaa jums skjiet?

tu par kuru?


pa visaam. saulaina diena debesis ir gaishas. parsvara liels laukums no bildes. man parasti sanak shaadas ainas bildeet 2-os piegaajienos - viena eksponee pareizi debesis, otra zemu\i. pec tam "digital darkroomaa" salieku abas kopaa.

???
avatar
Publicēts: 25.02.06 21:00
 citēt
esmu lasiijis par filtriem prieksh taadas fotograafijas, kur puse stiklinja ir tumshaak un robezhu starp tumsho un gaisho jaaliek uz apvaarshnja un sanaak ar vienu piegaajiemu no eksponeet vienaadi
avatar
Publicēts: 25.02.06 21:35
 citēt
katram savi ceļi :))
avatar
Publicēts: 25.05.06 00:42
 citēt
Publicēts: 25 Feb 2006 14:38 Raksta nosaukums: Lamdscape maasteri.... gdje vi? ;)
http://www.photosight.ru/ownpage.php?authorid=61557



Ēm, ko nozīmē vārdu salikums "Lamdscape maasteri" ? :shock:
:lol:
avatar
Publicēts: 25.05.06 03:23
 citēt
Visam minētajam varu piebilst ar to, ka reizēm palīdz atbilstošs laiks (dažas min. rītā/vakarā, kad nevajag ne filtru, ne īpaši ķīmiķoties vēlāk)
avatar
Publicēts: 25.05.06 09:45
 citēt
Ēm, ko nozīmē vārdu salikums "Lamdscape maasteri" ? :shock:
:lol:

typos.... :roll:
avatar
Publicēts: 25.05.06 12:05
 citēt
Ir speciāli "gradient" filtri, kam puse kadra ir tumšāka. Cokin sistēmā šos filtrus var kustināt uz augšu un uz leju, kontrolējot, kurā vietā ir horizonts un kur vajag izlīdzināt ekspozīciju.

Ar filtriem ir daudz ērtāk un ātrāk kā niekoties ar daudzām ekspozīcijām.
avatar
Publicēts: 25.05.06 20:24
 citēt
saule tad iisti ar kadu filtru buutu jafoche? neveeloties nekadus polarizeejoshos efektus vai jvz ko veel... ar ND?
avatar
Publicēts: 26.05.06 13:10
 citēt
Nu redz, izmantojot filtrus, tad jāpārliecinās, ka tie ir perfekti tīri, jo jebkurš optisks šķērslis gaismas ceļā to savā ziņā ietekmē (parasti uz slikto pusi). Par cik bildējot landcapes parasti nekur nav jāsteidzas, manuprāt, labāk ir bliezt no statīva un izmantot automātisko breketingu (ja debesu un pārējā gaišuma atšķirība nav pārāk liela) un tad šopā līmēt kopā.
avatar
Publicēts: 26.05.06 17:22
 citēt
piedodiet ja izklausos paaraak blonds, bet 350 neatradu automaatisko braketingu. tikai WB.... :? tochna uz vecumu debils palieku?? 8)
avatar
Publicēts: 26.05.06 17:46
 citēt
piedodiet ja izklausos paaraak blonds, bet 350 neatradu automaatisko braketingu. tikai WB.... :? tochna uz vecumu debils palieku?? 8)


Menu nr.2 pirmā rindiņa no augšas: AEB -2..1..0..1..2+

:D
avatar
Publicēts: 26.05.06 17:54
 citēt
otrais variants ar vecumu, edzjus, sumpunkti otrais :DDD
avatar
Publicēts: 26.05.06 17:56
 citēt
Menu nr.2 pirmā rindiņa no augšas: AEB -2..1..0..1..2+ :D

IBIO!!!! :mrgreen: paldies wave... es tok palieku jociigs uz vakaru! :mrgreen:
avatar
Publicēts: 10.10.19 13:29
 citēt
Skat, kā viss mainās, kā EV un kadru sastiķēšana plūst! Tagad ar Cokin kādu pārvietojamies vairs neieraudzīsi.
avatar
Jauns tematsAtbildēt
  1.  

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):