forum.gif
Lunis sapnii
Jauns tematsAtbildēt fotoblog.ninja forums / burziņš :) / Lunis sapnii
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >
IerakstsAutors
Publicēts: 28.11.08 09:54
 citēt
Diez, ko nozimee, ja Luni redz sapnii?;-))) Bijaam uz Dandelion wine koncertu kopaa;-) Shamam bija liidz taads mazinjsh mazinjsh 5tais Mark ;-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 11:41
 citēt
Nelaba ziime - buus pliknji jaabildee...
avatar
Publicēts: 28.11.08 12:12
 citēt
nu ja tikai apslimusi - tad jau nekas ... ka tik nenaak kas slikts par galvu ;-))) vai arii - varetu, kaut kas labs notikties;-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 12:36
 citēt
He hee ;-))) Nuuu tadaa zinjaa mani sapnji meed zpiepildiities;-) A tas 5tais veel nav iznaacis? (es jau canoniem nesekoju liidz)
avatar
Publicēts: 28.11.08 13:54 labots
 citēt
līdz 5. gadi 3-5 jāpaciešās
salikums MARKs un maziņš, var prātā ienākt tikai Nikonistiem :)
avatar
Publicēts: 28.11.08 14:09
 citēt
Luni redzēt sapņos, cik esmu dzirdējis, noplīstot slēdzis Nikonam, un ja Lunis kopā ar fotoaparātu redzams bijis - stikli plaisā. :D
avatar
Publicēts: 28.11.08 14:13
 citēt
ja redz Luni pa ielu ejam, jaskrien klat, un jakjer pie fotosomas - laime buus
avatar
Publicēts: 28.11.08 14:25
 citēt
Haiduks, tu te mani nebaidi! Es pirmdien jaunu objektiivu taisos pirkt;-ppp;-)

versatile, bet tass jau tikai sapnis ;-(((
avatar
Publicēts: 28.11.08 14:31
 citēt
nu ta znachit nebuus. ko ta tu grib lai mes sakam? uzzvani Lunim, uzprasi, a kas darit nav ko, ka pa naktim miegs jatrauce? :D:D:D
avatar
Publicēts: 28.11.08 14:41
 citēt
vai dansigu, kura ar 5. marku bildee Luni ar mazmazītiņu.... pērtiķīti uz pleca :D
avatar
Publicēts: 28.11.08 15:04
 citēt
dansiga:Haiduks, tu te mani nebaidi! Es pirmdien jaunu objektiivu taisos pirkt;-ppp;-)

versatile, bet tass jau tikai sapnis ;-(((


NEPĒRC 7 nedēļas, un nebildē 3x7 dienas.
avatar
Publicēts: 28.11.08 15:22
 citēt
versatile:nu ta znachit nebuus. ko ta tu grib lai mes sakam? uzzvani Lunim, uzprasi, a kas darit nav ko, ka pa naktim miegs jatrauce? :D:D:D
Ko ko - paspamot - piektdiena taksh ;-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 16:17
 citēt
varbūt sekoja AKTS................
avatar
Publicēts: 28.11.08 16:20
 citēt
talavietis, ja es saakshu aprakstiit visus savus redzeetos sapnjus - o jee .... dazhreiz no riita pamostoties es domaaju - jaasaak rakstiit graamata :-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 18:09
 citēt
man šķiet ka tas uz lietu....
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:14
 citēt
dansiga, bloga galveno spameri redzēt sapnī - būs jauns objektīvs !
ps. bet būs tev jāpērk arīdzan 1000šais kakons, ko Lunis pēdējā laikā reklamē šeit :D
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:28
 citēt
Romis, ko tu kotu - ljauj dazhus gadus pateelot Nikonisti ;-))) man vispar piemiit tada negatiiva iipasiiba, kaa - negribu to kas ir lielaakajai publikas daljai!;-(((;-ppp
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:32
 citēt
Dansiga.Tad Tev jāmaina Brends!:face-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:33
 citēt
feoreljjanka, nejoko tik smagi ;-pppp
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:38
 citēt
dansiga:Romis, ko tu kotu - ljauj dazhus gadus pateelot Nikonisti ;-))) man vispar piemiit tada negatiiva iipasiiba, kaa - negribu to kas ir lielaakajai publikas daljai!;-(((;-ppp

aha, pāris gadus es nomocījos ar Pentax`u. nu i nafig, nolēmu un kļuvu kakonists dēļ L-liniekiem, tagad jebkurā brīdī varu nopirkt da jebkuru fiksu, saprāta robežās :D pagaidām gan tēloju ziloni - esmu guvis apmierinājumu ar 70-200 L-nieku.
nuuus, nikon ir vēl dārgāx... līdz ar ko pie aptuveni līdzvērtīga quality ar kakona L, mazāk populārs.
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:43
 citēt
Sony nav vairumam
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:45
 citēt
negativs, nuuuu = diez vai jaatgriezhas pagaatnee;-))))
Romis, ai ..... man pagaidaam ir labi ar NIkonu ;-)))) es visapr nemeedzu aatri mainiit lietas - pierodu .... ari auto. nespeju iedomaaties, kaa var auto 1x gadaa mainiit!?!?!?
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:46
 citēt
negatiivs, aa - ja nu vieniigais man beidzot atgrieziis somu ar priochendaaljiem (ko joprojaam sola) ;-))))
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:49
 citēt
negatIvs:Sony nav vairumam

Leica nav vēl lielākam vairumam :D
dansiga, ja man būtu tagad jāizvēlas, es ļooooooti ilgi domātu kakon/nikon...
Divi lielie spēlētaji tirgū, pie tam ar kvalitāti/cenu arī +/- ok.
baidos, vai tik neņemtu nikon ppp
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:51
 citēt
nikonam maitam dažas fīčas kas man ļooti iet pie sirds :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:52
 citēt
Romis, nu tad kad TV vietaa izdomaaju pirkt fochuku ...... labu laiku petiiju.. u kaa ..... skatos bildi - patiik (neskatoties uz kompoziiciju un saturu) bildes kvalitaate - uzreiz skatiijos fotoaparaata modeli un lielaakoties tie bija Nikoni! taapec arii ziv eelejos nikonu shobriid;-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 20:52
 citēt
Pentax - Sony - Canon- Nikon.......... galvenais ir KASTE ar matricu, pie kuras var pielikt labu objektīvu[tas arī ir galvenais], pārējais paša rokās un galvā......
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:00
 citēt
Dansiga.Ir variants! :face-wink: Sigmas spogulene,šur tur manīta ka tirgo!:face-wink:Var Fuji(derēs Nikon stikli,bet neskanēs tik kruti),var Leica un Panasonic(derēs Olympus stikli ar),tad ries vēl vairāk! :face-devil-grin:
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:01
 citēt
neg, it kaa jau jaaa - bet vispar jau ergonomika arii speelee lomu! kaut gan pierod arii pie mazaak eertas ergonomikas;-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:04
 citēt
Uzrakstiņu var tak nolīmēt ar vajadzīgo, Mamiya vai kādu:face-wink:
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:05
 citēt
Atstāj Nikonu ,un maini uzrakstiņus un derēs vissssssssss kas ir
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:06
 citēt
AGNOS< a nafig jaamaina uzraxtinjsh!?!?!? man brends pilniigi peikaajas - dajebkursh!!!!!
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:11
 citēt
A es ta nabadziņšs domāju ka nado,nu nekā!:face-crying:
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:17
 citēt
dansiga, nākamreiz kad ej nošautiezzzz, paķer mani līdz... :D
un pareizi, galvenais - kas galvā. ja tev nav ideja bildei, tad bliez da ar jebko, kaut vai ar jauno Sony fullfreim`u!
man tagad - idejas da figa nākamai bildei, a bet laika ta nav, jāpelna $ jaunajam kakonam :)
bet brends, nu ir divi grandi, tad jautājiens, ko tad vēl vairak vajag, tikai bildēšanas vaina.
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:19
 citēt
Romis, ai - man ar shobriid tads neliels izsiikums ...... shoo darba nedeelja bija TAAADAAAAAAA , kadas man shkjiet vispar nav bijis ..... bet nekas - atkopsimies;-)
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:29
 citēt
nuus, man tas pats, jo tālāk jo trakāk. brīva laika, tikai vakaros kad nespēks kaulos :D
kāds tur vairs bildēšan:D
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:33
 citēt
Romis, ir jau bildes chupiem ko varetu apstradaat - bet arii tam roka neceljaas .... klients, kursh tagad meegjina mani vienkarshi sagraut .. ir MURGS!!! ar manaam ta komuniceehsanas speejaam ..... pzd ..... lai arii ko tas MAN prasiija, bet vakardienas sapulcee es vinju arii nokauseeju - laikam nav pieradis, ka kads tomer speej iztureet vinja baljushanu/spiedienu/demagogjiju 1.5st garumaa un nepadodas .... Tas nekas, ka es uz ofisu atbraucu ar sajuut, ka man galvas vietaa 200l muca .... piebaazta ar vati ;-(
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:36
 citēt
kādu stiklu ta pērc 1.-dien?
avatar
Publicēts: 28.11.08 21:38
 citēt
50nieku 1.8 (no 1.4 mani atrunaaja)
avatar
Publicēts: 28.11.08 22:08 labots
 citēt
dansiga:50nieku 1.8 (no 1.4 mani atrunaaja)

nāksies zoom`ot kājām :D iegūsi cmuku BOKEH`u !
ps. tikko paskatījos savām bildēm Lightroom`ā statistiku par stikliem: 50nieks pēdējā vietā no 6 stikliem, pirmās 4 vietas - zoomi :)
avatar
Jauns tematsAtbildēt
    Iet uz lapu
  1. <
  2. 1
  3. 2
  4. >

Mana info:

Forum saīsnes:

Meklēt
Kategorijas
Diskusijas

Šobrīd online (0):